Jump to content
garfi

Как се казава и къде да го търсим?

Recommended Posts

На снимката се вижда на горната част на вратата, тръгва от огледалото по цялата горна част на рамката на стъклото

Публикувано изображение

Мисля, че е доста полезно. При по-висока скорост например по магистрала дава възможност да си отвориш малко прозореца без дразнещия шум от вятъра или духане.

Проблема е, че нямам идея как да го намеря в eBay.

Аз конкретно търся за Прелюд 5 и предполагам, че има оригинални японски такива т.е jdm-ски но не съм сигурен.

И последно по какъв начин се закрепват за рамката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казва се Door Visor, много готина екстра, но ако е OEM, жална майка, много е скъпо, има реплики на нормална цена/според мен де/ - към 150 $ - ebay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш някакви ветробрани на прилична цена драсни ми едно ЛС - може да се комбинираме и да ни излезе по-евтина доставката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да помогна,за който търси!На 7ген си сложих и съм доволен,за цена-качество! Паснаха добре и не са грозно-големи! На мен ми ги донесе един приятел,но мисля ,че фирмата се казва КАЛО комерс,която ги внася.Ветробраните са полски на фирма "HEKO". Доколкото си спомням бяха между 60и 70 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Тези в eBey са неоправдано скъпи и мисля, че варианта на venci_vin ме устройва. Проблема сега е, че нямат в ценовата листа ветробрани за прелюд но не ми пречи да се свържа с фирмата да питам. venci_vin, кажи по какъв начин се монтират тези ветробрани.

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си сложил и на предните и на задните стъкла. Предните се монтират ,като се подпъхват в единия край и се сгъват внимателно ,така че да влезнат и в другия и се притискат до горе. Задните и те по подобен начин,като се сваля на двойнозаплащото тиксо,предпазния слой, После се поставят едни щипки между ветробрана и гредичката(мисля че беше нарисувано на кашона или упътването,понеже съм ги поставял преди 2 г и не помня вече)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакви кординати Сайт на фирмата тел. Пратете едно ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене супер много ме дразни. Много е грозно, моля ти се не си го слагай!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото име под което могат да се срещнат в английски сайтове е rain guards или wind deflector. Аз съм много доволен от моите (оригинални OEM). Естествено са втора употреба от колега във форума, но са супер запазени. При дъжд не пазят особено и не намаляват особено вятъра покрай прозореца. Ефекта е най-вече естетичен, но мен ме устройва. :)

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,това е сайта на фирмата Кало Комерс:http://www.kalocom.com/От там си поръчах ветробрани за предните врати и люка,чрез запитване и доставка след около месец,тъй като нямаха в наличност(чакаха доставка)!Материала им е много гъвкав и много лесно се монтират-предните с подпъхване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех ветробрани от Кало Комерс, струват 48 лв., но за съжаление имат само за предните стъкла на англичанките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...