Jump to content
BiG_AlF

Нисък ли е сивика?

Recommended Posts

Здравейте колеги. Първо честита нова година на всички. Пожелавам ви здраве, щастие и хиляди безавариини километри с хондите. Та на въпроса ми: нормално ли е сивика да е толкова нисък и ако не е могат ли тези пружини да решат проблема (защото един комшия предположи че са рязани). Ето го и сивика снимка1 снимка2 снимка3 Благодаря предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми прилича като на нормална височина или малко понижен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми изглежда дооста смъкната на фона на моя параход и още няколко броя дето съм ги заглеждал. С тези пружинки може да я вдигнеш ама ще се втвърди , по добре си потърси стокови. Друга причина за по ниска кола са блокирали амортисьори (редовно при англичанката) , ама малко ме съмнява защото и отзад е доста нисичка. ЧНГ и на теб :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисък ми се вижда :P Внимавай със вратите и бордюрите!Ако искаш да усещаш всяка пукнатина по пътя, скачай на новите регулируеми пружини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако търся стокови мога ли да намеря нови или задължително ще са стари!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че е нисък,просвета между гумата и калника ми се вижда нормална.Гледай други снимки на колегите и прецени дали е по ниска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го просвета :

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

тук даже мисля че е малко свалена .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да не ви изглежда много ниска се пак трудно мога да я паркирам така. На всеки тротоар се чува как закача. На мен лично ми харесва така, но за съжаление няма условия в нашата страна да я карам така и искам да взема мерки докато е време!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност си е нисичка.Ако вземеш сток пружини ще стане по-висока,а ако вземеш coilover пружини(не понижаващи ами с регулиране) може да прецениш сам колко да е висока,но според моите наблюдения на сток амортесиори не е добра комбинацията.Най-ефтино ще ти излезе да си купиш оригинални втора ръка.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го просвета :тук даже мисля че е малко свалена .

ми нз, аз отзад съм с нови пружини ама разстоянието до калника не е толкова голямо като на твоите снимки. 5г седан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено е снижавана,верно задираш тук таме но има чар и моита е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ефтино ще ти излезе да си купиш оригинални втора ръка.Успех

Абе най евтино ще му излезе, ако нищо не прави... :) :) :) Обаче има и по евтин вариант, от този който му предлагаш... Прави си при стругар 4 втулки и си я повдига с неговите си пружини...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега моят е на 2 месеца,мой съсед го има същия но е на 2 години и е по нисък от моя,явно зависи и от годинките и карането,ако колата е товарена повечко разбира се ще е по ниска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен малко са омекнали едва ли са спортни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли някой да ми каже какви трябва да бъдат размерите на пружините и ако знаете в какви граници могат да се регулират тия където съм дал в началото на темата. Мерси!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е седан д15б2 93' и ебати колко е висока,може при теб да си е така,защото моята е от по старите сивици.Моята ебати как се е вирнала яко.И мойте са уморени но не е клекнала.Верно че като кача 4ма човека се дига предницата ама те са си и меки пружинките.Другя варянт при тебе е как викаш ако някой бастун верно е резал пружините да газарее.Не разбраха тия хора че пружини не се режат ами си има ниски,високи и т.н..А м/у другото не съм чувал за регулираеми пружини,за амортисеори да но пружини не съм чувал.Някой ще каже ли 2 думи за тези пружини.Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ето снимка на моята .....ама е по висока от твоята.....после ако не забравя ще ти дам точния размер на пружините.. http://kristi09.snimka.bg/automobiles/honda.412152.14496225

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имам същия моя е мн нисък сега зимата имам мн проблеми.иначе за твоя като го гледам мое да го вдигнеш малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пружината е дълга точно 400 мм т.е. 40 см ...........от край до край

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги мога ли по някакъв начин да разбера дали не е сменено цялото окачване за да не се окаже като взема пружини, че и амортесиорите са сменени. Мерси!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...