Jump to content
fenabg

Зов за помощ разбиха ми психиката

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

teror1sta тъкмо мислех да я постна тая тема тук.и може и другите 55343458663249635635632532563253 теми по тоя въпрос.То ако не "глъхне" следва другата "не върви" или "повече мощност" и фрази от рода на "ми аз си я взех да не гори;е са сондата е скъпа;газовата,която ме вози на половин цена пречи.........."Като има проблем с поведението на маторя човек трябва да ходи на майстор,а форума е да попита за него, за някоя част или модел кола,да сподели впечатления или да се организира среща на клуба.п.п.Един майстор как ме зарадва вчера-от 4 накрайника един тотал,2 тръгнали и 1 под въпрос.в пк не си поплюваме.за 30 хил ги разбих,но пък носачи и шарнири са бетон.странно-да си пусна ли тема по въпроса??? :)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам седнали сме с авери и си бъбрим щуротий за колите ,и по едно време се намесва някакъв пич от съседаната маса и :- Абе вие наред ли сте бе на мен един чип и спортен филтър ми направиха!!!,и колата е с 40 коня ;) отгоре !Колега ти каква кола караш го питам и той ми каза .С цел няма да посочвам марката и двигателя ,но преди време съм имал такава същата .Ми колицата просто няма комп камоли чип ;) ;) ,ама па филтър лилииии.Представям си ако се ползват услугите на търсачката на какво ще стане форума по едно мнение на ден за раздел :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Е да де,но ще е смислено,не просто трупане на постове с цел скорошнна покупка на нова клавиатура :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това с ушите ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се дразня когато някой се опитва да ме прави на балък.В случая не "мен" а "нас" - членовете на "Honda fan club" форума.

 

Незнам какво и къде нетрябва да се коментира но едва се сдържах да не коментирам в темата от “Обяви и пазар“ :)

 

Имам въпрос и за маслото, 10W40 полусинтетично, но какво? Искам да не е от най-скъпото. То не е сменяно в последните 35 000км поне и в момента почти няма и се е сгъстило, така че ВСИЧКО ще е по-добре от сега. Препоръчайте ми прилично масло на добра цена за моя мотор, знам че филтрите, маслен, въздушен и горивен са ми около 40-50лв общо и с маслото да го докарам до 90-100.

Колеги, стана страшно. Колата е много зле в момента. Преди месец и половина доливахме масло, сега е под минимума. Струва ми се че губи и антифирз. Няма масло в антифирза и не тече от никуде и не изхвърля през ауспуха, не знам какво става. Новият термостат НЕ отваря и единия маркуч е много горещ а другия ледено студен. Маркучите към парното са топли, а то духа ледно студено. Колата загрява за минути, за 2 км отива в черввното и става ужасно. Не знам какво става вече. Маркучите в червно са топли, а тези в зелено студени.

Продавам Honda Civic 1,4i - Англичанка. 75hp, 7,5 среден разход - комбинирано. На 202 000 километра е.

 

От 2005г. е в нашето семеиство и досега всичко е било ОК. Майка ми ходи с нея на работи (около 20км на ден) почти 4г, а през последната я карам аз. Ние сме и първи собственици в България, внос е от Италия. Цена: 3900лв. с КОМЕНТАР на място. Има леки забележки по броните, но е само това. Колата е поддържана, винаги е била много чистена, преглеждана и т.н.

 

Не бих я сменил, но баща ми кара Акорд и аз ще минавам на такъв :D

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=409261

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

някой мод тряя да я заключи и изтрие темата със сивика :) :)Това си е чиста измама и който я купи после ще има"Хонда е бракма,а перничани ме измамиха:)Тая кола съм я меркал няколко пъти и честно казано-не ме кефи,нищо че е по неочукана от мойта.А градско и региона мотам по 300 км на седмица минимум:wub: Знам почти всеки сивик тук.

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ми хареса за кремвирша, атмосферен при това ;):tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: убуу де,шоколад с атмосфера съм чувал ама кремвурш с атмосфера??? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААА в технически някой е вдигнал 10 теми за загряване, направо прегрях :cool:;):) :) :cool:http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=14431

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния спамер който трупа мнения. Дайте му бан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте вижте :cool:http://forums.hondabg.com/index.php?act=Se...sult_type=postsКопи -пейст-копи-пейст-Копи -пейст-копи-пейст-Копи -пейст-копи-пейст- я става :cool:;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Теро,ти се смееш,ама си е напълно възможно.Въпроса вече е дали е правено от съответния майстор,че с настройките ще е кофти.Виждал съм 2-3 коли така направени :P Ама вече дали е по-ддобър вървежа от бензиновия еквивален се съмнявам :D

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
necentrovaniq, я като спец ми обясни как точно става. При положение че не трябва да се дават много пари ??? (има го в условието на гатанката). Ще сложи газов инжекцион за над 1000 лв на моно :D:P Съжалявам ама и сега като си го помисля почвам да се търкалям от смях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Като си поставях мойта газова и имаше една корса 1.4 моно с БРЦ спринцовка :) Верно са над 1к е...То с пръдня боя не става...Проблема е с настройката ако не са го правили,за да ги помнят,но невъзможни неща няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оборотите ти са добре ако питаш мен има друг проблем.. поне при мен е така някой път ми държи високи обороти някой път си седи на нормалното .. казаха ми че може да е дебитомера да прави магарии някакви или някой датчик да е сдал багажа :D

:D :D :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само трябва да успее да намери дебитомера и проблема му е решен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Фен, ето и по твоята част - карбуратори (или поне така изглежда).

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=47722 ;) ;)

 

п.п.necentrovaniq, виж че принципно не им чупя хатъра. Ама сега не се сдържах ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
;););) Не знаех че имаме и дебитомери по колите.п.п.Теро,Остави ги хората да си трошат главите и колите как искат. ;) Щом могат да си го поволят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дебитомер незнам :P ама това с вакумите направо ме утрепа на пропорций :P:cool: . Хора не мойте така бре джанъм !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-евтиният вариант е да си смениш гарнитурата на главата и колата ти става 90 коня :)

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50195 Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си имаш кошер. Един приятел си намери такъв във въздушния филтър. Някоя пчела е дала на късо, та като дадеш на контант почва кошера да го удря ток и пчелите почват да жужат.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=51388&st=0 :thumbs1::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1::D :D Извинявам се за офф-а! :D Ама щях да си разлея бирата от хилеж...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия атомни аксперименти и чернобил си еб. мамата насекоми полупроводници :) .Даже са са пусна ли оса 1 килоом и бълха смд 100 нано ,а стършел го ползват за товарно съпротивление ;) .Да бе!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бълха смд 100 нано

:);) ;) умори ме ;):D :D

 

На теб ти смешно ама от мравки правят средномощни транзистори, а от Щурец - мощни ;) ;) Свирят да си *б* . Корпусите няма да са от пластмаса и метал ами ще са хитинови. Взимаш мравучката и и запояваш директно "краката" за платката, ако има нужда да се охлажда и даваш да държи парче алЮмин или капачка от бира :D :D

 

п.п. Фен, знаеш ли какво е 10 щуреца хванати за ръце ???

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Фен, знаеш ли какво е 10 щуреца хванати за ръце ???

Чип за б18 ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне! Това е крайното стъпало на 800 ватов усилвател :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае вие кат сте толкоз отворени.Знаете ли кво представляват 100 пчелни кошера вързани последователно? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тойота Приус ??? !!! :D:P п.п. Първо се сетих за украса на елха :P Ама не ми се връзваха кошерите как ще седят на нея !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххахха, Мне, ама си близо - Коледна украса за двора! !!! цък, цък, цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колкото повече, толкова повече!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае вие кат сте толкоз отворени.

Знаете ли кво представляват 100 пчелни кошера вързани последователно? ;)

 

Правец 16 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ НЕ МИ СПАМЕТЕ ТЕМАТА :plane: Че ви знам сите и ше ви пердаша :P .Я тука някакви ритуали http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=51492&st=0 мале тоя форум си ме кефи два дена се смея сам пред компа и жената каза че съм изкуфял :D:honda: .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

мале тоя форум си ме кефи два дена се смея сам пред компа и жената каза че съм изкуфял :D:honda: .

Не е далече от истината :P А тоя хем не знае какво пита,хем никой не го фана за мезе,ама ритуала е як :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...