Jump to content
rado_eg6

чукане и тресене на предница

Recommended Posts

колеги моля за помощ ;) като подкарам вти-то 5ген по магистралата и на 30-40тия километар колата почва да тропа и да вибрира цялата предница само когато подавам газнякои имали идея от какво може да е :D имам вътрешно ляво каре разбито може ли да е това и защо като е студено не тропа ;)

Редактирано от rado_eg6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ми най вероятно е това. Колега ползвай търсачката има такива теми и от там можеш да си извадиш изводи. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карето.......може и тампон на мотора да е....друго не се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на каре ама то се осешта принципно с 70-100 като лека вибрация на волана аа при теб или е пред разпад или има и нешто друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това е,че като е карам продалжително говорим за 30-40км а не км/h и почват вибрации и чуканекарето като го хвана има радиекален луфт и то 3-4мм ама интересното е,че не тропа като е судено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш сменяш карето така или иначе е за смяна и после ще се разбере дали е от него или има и друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получава и от крива полуоска. Като сменяш карето може да си провериш полуоската дали не е крива и от това да се получава радиално биене и вибрации.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК значи казахме каре до тук добре, ама сега мн. внимавай какво ще вземеш, че има едни БУКВАЛНО Изкарват 2-дена :lol: Външните карат ама вътрешните НЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това е,че като е карам продалжително говорим за 30-40км а не км/h и почват вибрации и чуканекарето като го хвана има радиекален луфт и то 3-4мм ама интересното е,че не тропа като е судено :)

Карето няма радиекален луфт :P а радиален...Освен разбитото каре, мисля че имаш някое колело, на което ти задържа спирачният апарат, щом при каране по дълго време, ти се засилват вибрациите и чукането..Весели празници.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апаратите сам ги смениавал и не вярвам да е от тях просто интересно ми е когато загреят некои части:) защо чука и тресе колатаБЛАГОДАРЯВИ. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...