Jump to content
sexpodmosta

Ferrari California се блъкса в Студентския град

Recommended Posts

Е няма такъв тип, аз просто съм без коментар...---Случката се разиграва не къде да е, а в Студентски градДа, това е още една катастрофа на суперавтомобил, но този път действието се развива в България и по-точно в София, Студентски град.Видеото, заснето най-вероятно с мобилен телефон или фотоапарат, показва как ентусиазирани водачи на два автомобила Ferrari California, дават газ на път към Студентски град, но точно на двата завоя преди УНСС (идвайки от Дианабад), единият шофьор влиза в десния завой с дрифт, удря се в минаващ ван и след това във фадромата.Съдейки по стикерите "Marlboro" залепени на колите, най-вероятно това са промоционални автомобили за някакво мероприятие. Вижте видеото, и ако някой знае повече детайли нека сподели.---http://www.autotrend.bg/news/read/334http://www.youtube.com/watch?v=3gjOPsapLukhttp://www.youtube.com/watch?v=9ArjX0sw_Xg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите се рекламни на Marlboro и двете са с пълно Каско, жалко само за вана който нямаше никаква вина.Така става като се правят на състезатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един от коментарите в youtube пише лаконично:"A lot of HP, but too little brains and skills."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от наградите на Боро ;) Кръгче с ферарито :) Но явно шофиорите са .......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа е казал: "Кат не си кадър каде си пошел" :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):lol::fun: :fun: ;):);):fun:;):stupid::worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата е хубаво нещо,но в рамките на норалното.Ако този индианец беше бутнал некоя лелка или дете недаи си боже.После няма да му направят нищо защото по закон тои после може да се управдае,че човекът дал му ключовете и колата му е разрешил да кара както си поиска.Съответно ще подгонят фирмата раздаващи тези рекламни автомобили и както се знае,че такива не си патят.ЯЗЪК за пострадалия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по едно предаване гледах,че преди да се качат на Ферарито купувачите се упражняват на писта тия май са го пропуснали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата е хубаво нещо,но в рамките на норалното.Ако този индианец беше бутнал некоя лелка или дете недаи си боже.После няма да му направят нищо защото по закон тои после може да се управдае,че човекът дал му ключовете и колата му е разрешил да кара както си поиска.Съответно ще подгонят фирмата раздаващи тези рекламни автомобили и както се знае,че такива не си патят.ЯЗЪК за пострадалия.

Това е невъзможно ,защото никой няма да даде кола и да каже на някой карай както си искаш всичко ти е простено ! Който е зад волана си поема последствията при каквито и да било обстоятелства,друга работа е тази фирма колко ще иска да се раздухва историята и да плати където трябва .Ама такива приказки те ми дадаха ключовете и колата и да съм правил квото искам.............. вината е в тях не в мен............. малко смешно ми звучи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата е хубаво нещо,но в рамките на норалното.Ако този индианец беше бутнал некоя лелка или дете недаи си боже.После няма да му направят нищо защото по закон тои после може да се управдае,че човекът дал му ключовете и колата му е разрешил да кара както си поиска.Съответно ще подгонят фирмата раздаващи тези рекламни автомобили и както се знае,че такива не си патят.ЯЗЪК за пострадалия.

Това е невъзможно ,защото никой няма да даде кола и да каже на някой карай както си искаш всичко ти е простено ! Който е зад волана си поема последствията при каквито и да било обстоятелства,друга работа е тази фирма колко ще иска да се раздухва историята и да плати където трябва .Ама такива приказки те ми дадаха ключовете и колата и да съм правил квото искам.............. вината е в тях не в мен............. малко смешно ми звучи.
................Наред с извършителя на престъплението,отговорност носи СОБСТВЕНХИКЪТ което е наредило или съзнателно идопуснало извършването на нарушения.Това колега е от дебелите книги не сум си го измислил аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли собственика е наредил или съзнателно е допуснал извършване на катастрофата ! Хората са им казали заповядайте ключовете направете кръгче и внимавайте ,едвали са им казали взимате ся тез ключове палите колите и излизате на дрифт и докато не се блъснете не се пребирайте :lol: Това за мен си е наредба и съзнателно нарушение ако са им го казали ,но едва ли :lol: просто са били некви комплексари си викат ей ся може да покараме 10 минути ама цяла софия ще ни види и разбере :lol: Както се вика пич за един ден :lol:

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Видях ги минаха през Овча купел още там си правиха експерименти на претъпкана улица .. и ето резултата е на лице. Без коментар. Между другото след тях караше Пежо 30* и снимаше човек с камера излязъл от прозореца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли собственика е наредил или съзнателно е допуснал извършване на катастрофата ! Хората са им казали заповядайте ключовете направете кръгче и внимавайте ,едвали са им казали взимате ся тез ключове палите колите и излизате на дрифт и докато не се блъснете не се пребирайте :lol: Това за мен си е наредба и съзнателно нарушение ако са им го казали ,но едва ли :lol: просто са били некви комплексари си викат ей ся може да покараме 10 минути ама цяла софия ще ни види и разбере :lol: Както се вика пич за един ден :lol:

Те няма да им кажат така но тези индивиди за да се оправдаят ще кажат обратното и ще прехвърлят вината на тя(фирмата която им е дала кчовете) а тях(фирмата )няма кои да ги осъди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те могат да кажат много работи ама кой ще им повярва :lol: Както и да е,един пример качвам се аз в НСХа и ми викат хората направете тест драйв но карайте умерено и ненарушавайте правилата че има много камери,като стигнем пистата можете да се отпуснете. Това ми го казват в магазина в който бях наел колата да покарам на писта.Така че хората неносят никакви отговорности за мен и колата която карам,докъто аз управлявам аз си нося последствията,НО ако в колата има човек от фирмата и в следствие е окаже че е оказал подбуда към нарушения или е разрешил идиотското каране наистина вече те понасят отговорност/стига да няма убийство/В тез ферарита имало ли е човек от фирмата ? Ако да то ясно се вижда на клиповете че прекаляват и е трябвало да бъдат спряни водачите!Но ако е нямало присъствие тез от кат на кой ще повярват на някви коплексари че са били накарани да карат като луди или на фирмата че колите са дадени за по едно кръгче ,а не състезания по улиците :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те могат да кажат много работи ама кой ще им повярва :lol: Както и да е,един пример качвам се аз в НСХа и ми викат хората направете тест драйв но карайте умерено и ненарушавайте правилата че има много камери,като стигнем пистата можете да се отпуснете. Това ми го казват в магазина в който бях наел колата да покарам на писта.Така че хората неносят никакви отговорности за мен и колата която карам,докъто аз управлявам аз си нося последствията,НО ако в колата има човек от фирмата и в следствие е окаже че е оказал подбуда към нарушения или е разрешил идиотското каране наистина вече те понасят отговорност/стига да няма убийство/В тез ферарита имало ли е човек от фирмата ? Ако да то ясно се вижда на клиповете че прекаляват и е трябвало да бъдат спряни водачите!Но ако е нямало присъствие тез от кат на кой ще повярват на някви коплексари че са били накарани да карат като луди или на фирмата че колите са дадени за по едно кръгче ,а не състезания по улиците :lol:

Ю УИН колега. :lol: ама не вярвам да се раздават колите еи така.Все пак нали се сещаш че тук е БГ и след първия ъгал колата ще бъде разглобена и продадена на части.Хич да не е на скрап ще е закара ама 200лв ще и вьеме. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Пловдив има 2 :lol: Има няма изпълненията са идентични.Само знам, че наградата е да те закарат до някъде или нещо от рода такси за вечерта, поне така ми казаха, допускам, че най-вероятно е това. Поне се надявам да не е кръгче, като гледам ко става по улиците... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=-by_VA_zo8Y...player_embeddedНищо и няма на колицата.Само за 30-40 бона реомнт :boo:

Дали не е за морга :lol: :lol: :bash::whip:ГАССС ВИКА ДАЙ ГАССССССС Гадно ми е кат гледам такава кола смачкана, ама трактористите нетрябва да карат по улицата.... Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по едно предаване гледах,че преди да се качат на Ферарито купувачите се упражняват на писта тия май са го пропуснали :lol:

Един приятел е в Дубай и там при покупката на подобен екзотичен автомобил "Ферари" "Ламборгини" и т.н. преминаваш едноседмичен курс за управлението на автомобила. В БГ и да се направи такова нещо на кой ще му се занимава "Я имам Ферари па тия ше ма учат и как да го карам".....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и клипа сниман от колата която е карала след тях, като гледам не са много Българи :)http://www.youtube.com/watch?v=3gjOPsapLuk...feature=related

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям идиот, направил се е на майстор, ама..., то още на първия завой се завъртя доста, ама на следващия не пропусна, тази кола е 480 коня, не е за аматьори. Колите са рекламни, имаше промоция в Брилянтин - ако си купиш цигари Малборо може да спечелиш запалка или 15 мин. да те повозят на едно от Ферарито, е вече остана само едно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не се знае ? дали победителя е карал ферарито или наетия некадърник .Ако е наетия,то возещия с кеф може да осъди фирмата :) опит за убийство.Аз поне бих се пробвал на тез гладни години,някой лев хич няма ми е излишенТРАГИЧНО просто :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на булдозера нищо да му няма... :) ..... ;) ;) :);)

:P;) ;) ;) ;) ps: Малко кит, някоя свинска опашка, малко боичка и е готова за нови рацери ;) Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не се знае ? дали победителя е карал ферарито или наетия некадърник .Ако е наетия,то возещия с кеф може да осъди фирмата :) опит за убийство.Аз поне бих се пробвал на тез гладни години,някой лев хич няма ми е излишенТРАГИЧНО просто :)

ако спечелиш може само да се возиш, нямаш право да шофираш, така че 100% Ферарито е било шофирано от нает от фирмата шофьор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не мога да отворя или вярно всички клипове от това събитие са изтрити?! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гледания: 192 500! Не е като да не са станали известни с тия "Marlboro" Ферарита ;)И близо 4000 коментара повече хранилка :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...