Jump to content
Wolfcry

пак ми набългариха колата

Recommended Posts

след като вече два пъти ми чупат прозорци, крадат ми какво ли не отвътре, чупиха ми фарове, откраднаха ми предна броня!! удряха и ми драха колата докато е паркирана, спадаха ми гуми, сваляха ми капачки и тапи на джанти.. ставам аз и върху хондата изсипана някаква помия.. нещо като манджа с ориз и не знам още кво имаше вътре, бяло и гнусно.. измих я, но късно, капакът и тавана и единия калник са съсипани.. боята е изгоряла.. направо ми се реве.... нито съм направил нещо на някой, нито карам С класа.. не знам какво да кажа

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле много мъка е събрала твойта хондела бре , помислял ли си да я смениш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле много мъка е събрала твойта хондела бре , помислял ли си да я смениш

Да ти кажа колега не е нужно да си направил нещо за да ти направят мръсно.Просто живеем в една скапана държава с много прост, гладен и завистлив народ.Искрено ти съчувствам понеже съм бил на твойто място и знам как се чувстваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо ... :( Не си ли търсил съдействие от органите на реда? нещо камери да монтираш да ги снимаш не си ли мислил :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти ;) какви смотани хора има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,карам същата като твоята и смея да твърдя че 99% от идиотите в БГ като видят такава кола и откачат..все едно на някой бик да размяташ червена кърпа.. мъчил съм се да си обясня на какво се дължи тая злоба, но не съм намерил ясен отговор. ако искаш да нямаш проблеми,вземай голфа и никой няма да ти го бутне.но щом искаш да караш хонда - ще търпиш простащини всеки ден.. това е самата истина, която и аз съм изпитал ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ного мизерници има, явно ги провокираш по някакъв начин - да не би да имаш много шумен ауспух и да ги дразни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина българите сме много завистлив народ, всичките ми комшии само обсъждат как сме си купували нови коли...ебати и хората когато човек е постигнал нещо в тоя живот всички гледат да го съсипат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста ми е шумна генерацията, не се бях замислял за това..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе без да съм я чувал, ми се струва, че не е от генерацията... Даже ме съмнява, че изобщо е в тебе проблемът...Просто злоба...Съжалявам...

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко краино но според мен ще свърши работа.Вечер си паркираш колата под някоя лампа.Една добра въздушна пушкаЕдно кафенце 3в1.И търпение.Въпрос на време е да се появят пак.А това какъв народ сме всеки го знае не ми се коментира щот все пак и аз съм Българин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, ако генерацията ти гърми яко - нищо чудно но някои да не издържат нервите.Повече от година под прозореца ми паркира една чупена Алфа без ауспух. Каря е уникално селско изпълнение - пали сутрин в ~7ч и стой на место 4-5 мин, вечер понякога се пребира след 12-1ч, даже си прави и кръгчета. Е знай, бил съм на ръба да се заредя с 2-3 павета, но не съм тръгнал да правя магарии. Гледам че и продължава да си я кара така, но никой не го закача - явно е попаднал на комшии ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е от генерацията ;) Някоя вечер го издебти и :D Аз това бих направил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе човек, защо още не си го издебнал. Ако някой така се подиграва с автомобила ми ще му счупя врата. Ако трябва 1 седмица ще го дебна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято в младост ,всяка вечер един бастун с пистов мотор си правеше кръгчета в 01:30 до към 03:00 на пълна гас е тогава побеснях.Толкова силно му се чуваше мотора на фона на тишината.Идваше ми да си взема колата и да го прегазя.Понякога тези неща дразнят изключително много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шумна е, но нормално шумна, не е някакво брутално и селско изпълнение, спирам под блока без газ, даже и фарове спирам, да не се отразява светлина, много внимавам, не е от това. тъпото е, че по принцип колата ми стои в гараж, 1-2 вечери на месеца да я оставям отвън, защото гаража ми трябва за друго.. някой ме дебне явно, е и аз ще трябва да дебна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в кой квартал бе колега , в Пловдив се надявах , че няма още такива изцепки , но явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде нагоре в темата прочетох съвети за камери ... да знаете че не вършат никаква работа освен ако не стои някой да ги гледа и съответно да реагира ако види нещо.Дори портретна снимка да успеете да направите на злосторника, най много да си я сложите в рамка. По запис от охранителна камера нито полиция нито съд ще си помръднат пръста. Но нас ако случайно ни снимат някъде с 5 км над ограничението веднага ни трескат глобите... това е положението... ако искате ред и законност търсете я в някоя по-цивилизована държава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то от тая българската напаст спасение няма! Сори за случката колега и дано не се гаврят повече така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

По запис от охранителна камера нито полиция нито съд ще си помръднат пръста.

Те може и да не си мръднат пръста, но застрахователите не само пръста ще си мръднат. Аз с камери и застрахователи съм си решавал подобен проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца си направих цялостно боядисване на колата.Отивам в едно квартално кафе в Смирненски, стоя 5 мин и излизам навън. Колата ми беше брутално надрана до ламарина от 2та края по цялата дължина. В продължение на 1 седмица всеки ден ходех и я спирах на същото място по същото време(23:30ч).На 6тия ден излезна един чичка от 1вия вход до колата.Аз се бях скрил в едни храсти с дървен сап в ръце.Огледа я, заобиколи я и се спря до нея и започна да се оглежда.В ръцете си държеше връзка с ключове. Всичко това става в полунощ. В един момент погледна към храста зад който се бях скрил и тръгна да се пребира към входа.Дали ме видя незнам защото беше тъмно.100% съм сигурен че е бил същия човек, но как да тръгна да го бия като не ми направи нищо?Следях го още няколко дни и се оказа че бил някакъв психопат който живее сам.Реших да му счупя прозорците на апартамента поне да получа някакво облекчение.2 вечери подред го чаках да заспи едната до 3 другата до 4:30 сутринта и няма заспиване това копеле.Щъкаше постоянно из апартамента, а мястото беше супер оживено и нямаше накаде да се бяга.От тогава до сега не съм се занимавал, но рано или късно ще намеря начин да му го върна.Не че това ще ти помогне, но просто не си единствен: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много идиоти има, какво удоволствие изпитват от това да правят мизерия колите на хората незнам, не се замислят ако някой на техните коли /ако изобщо имат/ го направи какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завист се нарича колега, такива хора не са достойни за нищо... Като гледам колко е лачена хондичката, само това за мен е логичното обяснение, дано нямаш повече проблеми с местните вандали :)

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не търсете логика в това.Простотията на хората изби в последните години с пълна сила.Злоба и агресия,само че насочени в неправилната посока.Един към друг,вместо към тия които ни шибат всеки ден и ни докараха вече почти до просешка тояга. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...