Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Айде Шушляци :D аххаа правете моргите че ще е забавна неделя :D аз съм там но нека го кажем така 1.30 Техномаркет пътя за Пловдив ще ви чакам там :P:love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна - нямам съединител не да преплъзва ами преплъзне ли веднъж и до края си плъзга смисъл никакъв.... :love::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не значи че не можеш да дойдеш под титклата Семкаджия :love: ахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре Спезов,много нахакано се опитваш да бъзикаш всички около тебе! Да знаеш ,да си хондаджия не значи да имаш един двигател които върви добре,кола изглеждаща като кошче за боклук и уста която наподобява кошчето! Хората са хора за да се разбират и да си прекакрват добре,независимо къде са и какво правят! Рицари,семкаджии шушляци и т.н. :lol: Бъди малко по-културен,все пак това е общ форум,не твои собствен! Не се сърди за написаното ами малко се замисли.

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си хондаджия не значи да имаш един двигател които върви добре,кола изглеждаща като кошче за боклук

Върви вървии колко да вървии.... днеска хората отстрани се базикаха и викаха ''ето го оня с кашона дето кара с поръчковите 10инчови джантички'' :) Отдавна чета този форум и току-що се регистрирах защото не мога да се стърпа от наглото поведение на г-н spezov.... Пич не караш някаква извънземна бегачка та да се правиш на такъв какъвто не си..... караш просто една тЮнингована Хонда с некакви 10 инчови джанти и се фукаш пред другите ВТИ-та и уж наказваш некви БМВ-та с 18ки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре Спезов,много нахакано се опитваш да бъзикаш всички около тебе! Да знаеш ,да си хондаджия не значи да имаш един двигател които върви добре,кола изглеждаща като кошче за боклук и уста която наподобява кошчето! Хората са хора за да се разбират и да си прекакрват добре,независимо къде са и какво правят! Рицари,семкаджии шушляци и т.н. :lol: Бъди малко по-културен,все пак това е общ форум,не твои собствен! Не се сърди за написаното ами малко се замисли.

А ти защо не се съобразяваш малко как говориш а ? дали колата ми е като кошче за боклук това си е твое мнение а със момчетата там се познавам много по добре от тебе и това ни е начина на разговор за да се мешиш ти вярно е имаш лъскав мотор и лъскава кола и кво ? хах на тебе казах ли ти нещо та говориш глупости ? или само казах че мотора е супер. А относно другия колега който преди няколко часа се е регистрирал и е започнал да плюе по мен. Вместо да ми се подиграваш на джантите се замисли защо съм със такива да и аз имам лъскави 17 ки но не съм със тях това ще да е с цел да знаеш и тези бързи бмв та се видя колко варвят а колкото до момчетата със хондите днес който бяха попитай когото искаш да ти кажат когато ме бият не си ли признавам :) така че не приказвайте без да знаете за какво става въпрос :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре Спезов,много нахакано се опитваш да бъзикаш всички около тебе! Да знаеш ,да си хондаджия не значи да имаш един двигател които върви добре,кола изглеждаща като кошче за боклук и уста която наподобява кошчето! Хората са хора за да се разбират и да си прекакрват добре,независимо къде са и какво правят! Рицари,семкаджии шушляци и т.н. !!! Бъди малко по-културен,все пак това е общ форум,не твои собствен! Не се сърди за написаното ами малко се замисли.

А ти защо не се съобразяваш малко как говориш а ? дали колата ми е като кошче за боклук това си е твое мнение а със момчетата там се познавам много по добре от тебе и това ни е начина на разговор за да се мешиш ти вярно е имаш лъскав мотор и лъскава кола и кво ? хах на тебе казах ли ти нещо та говориш глупости ? или само казах че мотора е супер. А относно другия колега който преди няколко часа се е регистрирал и е започнал да плюе по мен. Вместо да ми се подиграваш на джантите се замисли защо съм със такива да и аз имам лъскави 17 ки но не съм със тях това ще да е с цел да знаеш и тези бързи бмв та се видя колко варвят а колкото до момчетата със хондите днес който бяха попитай когото искаш да ти кажат когато ме бият не си ли признавам ;) така че не приказвайте без да знаете за какво става въпрос ;)
Колега нещо яко си се заблудил..... какво ще доказваш на БМВ-тата, на ГСИ-тата и на останалите ВТИ-та колко невървят като само главините са им по-големи от твойте джанти ;) Това е много скраперски ''тунинг'' и неговори добре за теб а и за любимата ни марка по принцип..... знаеш ли колко гадно се почувствам когато ти се смееха на джантичките и викаха ''Те Хондите така вървят - с 10ки джанти, без брони, и на 300м.....'' Нищо лично колега, не плюя по теб,просто ти казвам някой истини ;) Сложи си 17ките и излезни срещу 2,5 БМВ или срещу друго ВТИ и си вземи бинокъла.... не, че защитавам БМВ-тата, но просто се почувствам гадно, като ги слушам тези работи за нашата марка:D! А другите колеги ми се радвах много, особенно пичовете с жълтия и синия ЦРХ и синия Сивик.... просто ето така се защитава марката, дори и да падаш-падаш с достойнство :D И не се обиждай, приеми го като съвет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Спезов,не съм употребил думата гомно за никои в тоя форум! Ако ти си роднина на баба Ванга ОК! Нито пък съм се опитал да обидя накого за разлика от теб! А що се отнася до състезанията които си правите,не съм с подходящия автомобил за да застана до теб на старта. Много тънкоубиден си бил??? Пък за глупостите ,виж кои ги говори,но не съм аз! Съжалявам ако съм те разочаровал,но с това да застана с теб на пистата. . . . . .уффффффффф.......какво ще докажеш с това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хей хей хей spezov спезов спри брат.... Riko_Chervenia колега спри и ти ти си по голям от спезов и не трябва да му обръщай внимание той така си избива гнева... спезов брат понякога и ти си виновен нека това да спре.... не съм искал никой да убидя.... хайде спрете се вече.... и какво постигате така..... нищо..... спрете се поне като колеги на марката.... !!! ;);)

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един клип от неделя на Пищигово:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей spezov много бой е ял бе

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела ти с твойта да видим ти колко бой ще ядеш.И стига сте се дръгнали! Не мисля че тука е мястото!По от ношение на 10"ките: И 17" да сложи пак положината сте отзад!За да не каже някой че спеколирам: Дърпал съм се с него и ме е бил! (ама сигурно съм единствения тука дето ще си признае!) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомци стига сте се настройвали един срещу друг. Нека се състезаваме но приятелски и да се забавляваме, че като гледам колко негативна енергия се изсипва напоследък да не си останем по самички по срещите. Поздрави и ще се видим на асфалта :tooth::fun: :fun:P.S. Вчера на пистата някой ми е ударил калника, умишлено е изкривен личи си 3 пъти как е ударен на едно място... Незнам кой е ама да е жив и здрав :rolleyes:

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипат е направен много добре евала на пича дето го е правил ,и от гледна точка на спора с колегите кои какъв е бил и кое правил мисля че нее тук мястото да се спори затова че немарсете темата повече няма смисал от такива глупости и спорове които каквото иска може да прави с колата си и да кара с каквито си иска джанти вие несте тея които трябва да садите или обсаждате за това че това е тема за среши и мероприатия а не за караници и осаждане на кои каква муе колата още един пат браво на пича за клипа.

Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипат е направен много добре евала на пича дето го е правил ,и от гледна точка на спора с колегите кои какъв е бил и кое правил мисля че нее тук мястото да се спори затова че немарсете темата повече няма смисал от такива глупости и спорове които каквото иска може да прави с колата си и да кара с каквито си иска джанти вие несте тея които трябва да садите или обсаждате за това че това е тема за среши и мероприатия а не за караници и осаждане на кои каква муе колата още един пат браво на пича за клипа.

Много правилно Коко ... който има проблем и спор с някого другиго ... колата на чертата ... и готово ... не е нужно да се цапоти темата ......п.с - Крайно време е да се организираме и да започнем и ния да се събираме всяка седмица .... колкото се съберем толкова ... да се видим, да се чуем, да поспорим и да си отидем с добро .... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела ти с твойта да видим ти колко бой ще ядеш.И стига сте се дръгнали! Не мисля че тука е мястото!По от ношение на 10"ките: И 17" да сложи пак положината сте отзад!За да не каже някой че спеколирам: Дърпал съм се с него и ме е бил! (ама сигурно съм единствения тука дето ще си признае!) :)

Ти да не си адвокат на spezov :) той ако има нещо да казва може и сам да си го каже нали? Трай си, като ти зададат въпрос на теб - тогава се обаждай. Въпроса е в това, че много нахакато го даваше, бинокли раздаваше на пича с жълтия рекс и накрая бинокъла на него му трябваше, затова е по-добре самочувствието да си има и някакво покритие. Нали разбираш? Аз лошо за него не съм казал, затова не е и реагирал, но явно на теб ти нещо като идол и затова така се опитваш да го защитаваш, без някой да ти е искал мнението. Още по-малко някой го вълнува дали си паднал от него :(
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ne sym mu advukat nito mi e idol prosto mi e edin ot nai dobrite priqteli!I ne mi kazvai koga i kakvo da pravq ako obi4a6!(izvinqvam se za latinskite bukvi -na rabota sym i tam nqma kirilica)P.S.Spiram da komentiram!

Редактирано от Rezko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа мислех да не пиша но днес ми е дошла музата другия път моята кола ша си я карам по дискове (спирачни 2 предни и два барабана задни от най малките слагани на сивик) щото и аз бях с 13 ки кат на спезов моята също не е от най красивите хонди ама не знаех че ша я вада на конкурс най красива Хонда ходя на таз писта по няколко причини първата е да се начеша крастата и ме боли че ще паднем отивам за кеф падах от голфчета от БМВ може и от някоя астра да паднем важното е да се уважава ме втората да се видя с приятели да си прекарам добре а за калника на Sako_DJ има доста идиоти брато

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа мислех да не пиша но днес ми е дошла музата другия път моята кола ша си я карам по дискове (спирачни 2 предни и два барабана задни от най малките слагани на сивик) щото и аз бях с 13 ки кат на спезов моята също не е от най красивите хонди ама не знаех че ша я вада на конкурс най красива Хонда ходя на таз писта по няколко причини първата е да се начеша крастата и ме боли че ще паднем отивам за кеф падах от голфчета от БМВ може и от някоя астра да паднем важното е да се уважава ме втората да се видя с приятели да си прекарам добре а за калника на Sako_DJ има доста идиоти брато

yanzzz: напълно съм сагласен с тебе колега.и аз не сам с една от наи красивите и наи бързи хонди но ходя да гледам и да подкрепям ако не с попеди поне с присъствие.писна и да 4ета как се ядът за глупости.а може да напраим тема "скандали" сигорен съм 4е ще е пълна с постове и помия ......:unsure:! Редактирано от ANM7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа мислех да не пиша но днес ми е дошла музата другия път моята кола ша си я карам по дискове (спирачни 2 предни и два барабана задни от най малките слагани на сивик) щото и аз бях с 13 ки кат на спезов моята също не е от най красивите хонди ама не знаех че ша я вада на конкурс най красива Хонда ходя на таз писта по няколко причини първата е да се начеша крастата и ме боли че ще паднем отивам за кеф падах от голфчета от БМВ може и от някоя астра да паднем важното е да се уважава ме втората да се видя с приятели да си прекарам добре а за калника на Sako_DJ има доста идиоти брато

Само така Нака .... на 1-во място: Кефа и удоволствието трябва да са на максимум2-ро : не те *** другите какво говорят важното на теб ( нас ) да ти/ни е кеф ... без да има значение на коя позиция си/сме и да се раздаваме на максимум .... а по отношение на ремонта, че 60% от км-те са ти минати в червеното не се плаши ..... Защото и Хонда не се плаши :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov всички се спряха, айде бре майната му на всичко и да си гледаме кефа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Вчера на пистата някой ми е ударил калника, умишлено е изкривен личи си 3 пъти как е ударен на едно място... Незнам кой е ама да е жив и здрав :)

и всички от родата до 9-то коляно и те да са живи и здрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Tи маи наистина не разбираш какво ти говорят! Съжалявам брат ,че въобще се опитах нещо да ти кажа. Ефекта е никакъв.Просто порасни малко. . . . . . . Пистата е твоята стихия. . . .даваи напред. . . .смело! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотия направо! :) Няма да се бъркам в спора,че ще ме подхванете и мен,като гледам всеки втори го избива на агресия :D Та всеки луд с номера си!Кои крив,кои прав,още неможе да се разбере.... но споровете момчета не се решават на пистата! Просто е нужно едно приятелско извинение от рода "Извинявам,се ако съм казал нещо нередно" Сами си правете сметките - четете...то Магарето винаги си показва магариите. ПоздраВи....:D П.П Аи'Ем СорИ за :D

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Колко си забавен само. Нали се сещаш, че всеки може да кара направо? Има време ще мина, просто си имам и друга работа, а миналата седмица имах проблем със колата. Наистина си се вживял в ролята на някакъв много бърз рейсър, но си доста далече от истината. Слез на земята, порастни малко. Ще пробваме б16-ката със сток д16у7-цата. Кажи ми само с колко мислиш, че ще падна на 400м
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Колко си забавен само. Нали се сещаш, че всеки може да кара направо? Има време ще мина, просто си имам и друга работа, а миналата седмица имах проблем със колата. Наистина си се вживял в ролята на някакъв много бърз рейсър, но си доста далече от истината. Слез на земята, порастни малко. Ще пробваме б16-ката със сток д16у7-цата. Кажи ми само с колко мислиш, че ще падна на 400м
ништо лично но ше препаднеш с полувин писта щото си досаден :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Колко си забавен само. Нали се сещаш, че всеки може да кара направо? Има време ще мина, просто си имам и друга работа, а миналата седмица имах проблем със колата. Наистина си се вживял в ролята на някакъв много бърз рейсър, но си доста далече от истината. Слез на земята, порастни малко. Ще пробваме б16-ката със сток д16у7-цата. Кажи ми само с колко мислиш, че ще падна на 400м
Абе мажки незнам с колко ще паднеш ама недеите да цапате темата повече,(спец) престани и ти няма смисал да се спамва темата.А пич(rulemaker) теб те знаем с твоите сток д14-ки и д16-ки, незнам дали хората могат да кара само направо или и по завоите но това сие твое мнение и немисля че има нещо общо с темата тука (нищо лично нямам кам теб )но недеи да спамиш повече защото неее приатно.Извинявам се за спама. Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико кой каквото си има ти си имаш лъскава кола присмиваш се на моята аз имам по бърза от тебе кола затова те каня на чертата да видим кой кого :) (за да мога после и аз да ти се смея ) все пак не съм бояджия. Рулмейкар ли си какъв си и ти си много устат а пък един път не си дошъл да те видим и тебе само пишеш в темата ще дойда ще дойда ама и тебе те няма никакъв АМАН от компютърни рейсъри аз поне ходя на пистата и който и да дойде няма да му откажа да ги пуснем а вие само дрънкате. А колкото за разправиите мисля че вече няма смисъл да пиша ... Плюс това аз отивам на пистата за да си правя кефа колкото до пича с Жълтия ЦРХ (Коко) всичкото това изписаното беше базик и той го знае и всеки от нашата компания а такива недоразбрали като вас най добре не се обаждайте

Колко си забавен само. Нали се сещаш, че всеки може да кара направо? Има време ще мина, просто си имам и друга работа, а миналата седмица имах проблем със колата. Наистина си се вживял в ролята на някакъв много бърз рейсър, но си доста далече от истината. Слез на земята, порастни малко. Ще пробваме б16-ката със сток д16у7-цата. Кажи ми само с колко мислиш, че ще падна на 400м
ништо лично но ше препаднеш с полувин писта щото си досаден :D :D :D
Ами ако не падна изобщо?
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахаха спирам Коцка, че стана срашно :) само ще стоя и ще си гледам сайр а Рулмейкър аз пак ще си ходя на пистата с Момчетата който са пичове като Коцето Ангел Жоро Пламен Краси Момчил Марян Иван Николай Резо и другите момчета който сме си редовни а ти пак ще продалжаваш да си пишеш тук наистина много приятно :D хахаха аз спирам да спамя момчетата ме помолиха а да видим вие до каде ще я докарате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури да ви попитам ще има ли някой за утре който ще ходи към Калояново ако нещо заедно да ходим аз мисля да мина през Пловдив да забера и баче Пламен и ме интересува има ли зайнтересовани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури да ви попитам ще има ли някой за утре който ще ходи към Калояново ако нещо заедно да ходим аз мисля да мина през Пловдив да забера и баче Пламен и ме интересува има ли зайнтересовани

Te испуснаха Шоуто ;) тяхна си работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от Пазарджишкия регион, да ви попитам нещо :angry:През пролетта си продадох хондичката (сив Сивик 99-та,японски хеч,фейслифтова,беше с номер А 0880КН) на едно момче,мисля че е от гр. Белово. Баша му се казва Илия, работи в някакъв сервиз там. Някой познава ли въпросното момче, регистрирано ли е във форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov : Колега не се мяркал на срещи момчетата от белово могат да кажат познават ли го, но не се е мяркал на срещи сажалявам че не мога да ти помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало,Пазарджик,днес си имате рожденик.Спецов да си жив и здрав,всичко най хубаво ти пожелаваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало,Пазарджик,днес си имате рожденик.Спецов да си жив и здрав,всичко най хубаво ти пожелаваме :lol:

Благодаря брато, че се сети за мене имаш бира от мене обещана Голям пичага си честно :lol: и благодаря за пожеланията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало,Пазарджик,днес си имате рожденик.Спецов да си жив и здрав,всичко най хубаво ти пожелаваме :lol:

Благодаря брато, че се сети за мене имаш бира от мене обещана Голям пичага си честно :lol: и благодаря за пожеланията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци тази събота хайде да се посъбереме на по бирици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нещо ни умря темата хайде тази неделя да се събереме в Пазарджик да се видиме какво ще кажете :ph34r:

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нещо ни умря темата хайде тази неделя да се събереме в Пазарджик да се видиме какво ще кажете :P

тва е добра идея не сме се виждали доста време,аз предлагам сабирането да е на автогарата че да ми по близо като доида с рейса :ph34r: нали знаете че сам без кола вече 6 месеца :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...