Jump to content
V-tec

Силата на мечтите

Recommended Posts

Привет на всички :D

Най-накрая ми остана време да споделя радостта си с вас :lol:

Собственик съм на една уникална машина за мен JDM S2000 оборудвана с Mugen gearbox и Mugen exhaust :D

 

Докато не взех ключовете на колата в ръката си всичко беше като нещо нереално за мен, мечта която стана реалност. Няма ден, в които да не я погледа и да продължа да се чудя какво стой до мен.Помня преди няколко години бях на едно изложение и имах възможността да се докосна и поседя в това чудо. Тогава се замислих и моментално заработи фантазията ми :P дали ще има ден в които да притежавам такава кола. Е това стана реалност :)

Благодаря на всички за подкрепата, помощта, съветите и специялно на един невероятен човек той си знае кой е :D

 

Ето я и нея

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

снимките са направени с любезното съдействие на Nihavai :) благодаря ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е човек :lol: да ти е честита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Пожелавам ти милион безаварийни километри с тази красавица. Това S2000 е мечта за целия форум и аз също се надявам един ден да седна в такава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна , поздравления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Жорка честито е ,заслужаваш си я ,некати ся да ти е гадно всеки ден и всяка вечер да си в нея :lol: И напук на теб колкото и да я мъчиш само бензин да и наливаш и консумативи :) ПП: Както се казва таз година с2000 догодина НСХ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,искрено се радвам на хора като теб,които бавно и упорито постигат и сбъдват мечтите си :lol:!!!Много безаварийни и много-много да те радва колата :P

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кък можа да си купиш тоа тесен сандък ве Жореее ... и тия грозни седалки .. пфуууу .... муген-буген ... дрън-дрън ! :lol: " Нема да се качим ф таа кола никога ! " :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле,леле,леле егати машината,направо е страшна! :lol: Честито,и със здраве да си я шофираш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти се кефя колека искрено ти завиждам.Пожелавам ти милион безаварийни километри и без ПТП-а :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Жоре много да си я слушаш колата и много да те радва. Аз имах щастието да седна в нея (ииииииии ще да умра от кеф). Уникална кола. Догодина на националната да не се скатаваш ми да я докараш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер невероятна кола. Какво би могъл да каже човек при такава гледка. Да ти е честита и да и се радваш. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре честита придобивка , ти си човека , който винаги ще ме учудва !!! Да си я караш с кеф както всяка една Хонда си карал досега , със здраве и безаварийно ;) Да внимаваш с бордюрите и неравностите :P И както ти я обичаш и тя да те обича :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Пожелавам ти милион безаварийни километри с тази красавица. Това S2000 е мечта за целия форум и аз също се надявам един ден да седна в такава :lol:

:P;):P;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и много безаварийни километри. И дай боже всекиму такова сладурче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и поздравления за постобработката на снимките - особенно за последната (със "прозрачният" капак) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти пожелая само здраве, другото е в гаража ти :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита сбъдната мечта колега пожелавам ти още много такива мечти да те спохождат.ааа за колатаа просто нямам думи да опиша колко ме радва сякаш стои пред моя балкон.Жив и здрав колега и колата покраи теб.

Редактирано от Al_Capone
Правопи�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Фен и Маниак!!!Радвам се от сърце за теб.Сбъднал си мечтата на много хора от форума.Жив и здрав да си да те радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална красавица, какво да кажа... жив и здрав и много безаварийни KM :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Жорка , дай боже всекиму по едно такова бижу в гаража. Със здраве да си я караш и по малко газ да и даваш докато свикнеш със задното :lol: Дано все повече такива култови коли да красят нашият форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле истинската мания хонда и то със задно Честито фен евала за избора :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :rolleyes: уникална е колата ;) човек като я види и се влюбва в нея ;) желая ти много безаварийни километри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш и да и се радваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е страшна красота,честито,да ти носи само радост и много базаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колега, а тея номера от коя държава бяха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пич, голяма машинка е това имал съм удоволствието да се возя в такава голяма лудница :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно голямо :) Ти си я заслужаваш Жоре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казваше Драгича.Их тея грозни хонди с 2000 за нищо не стават и като вземат да им слагат едни гадни червени салони вътре ужас.Жив и здрав и винаги щастлив докато я караш и да не ти омръзва скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна кола ЧЕСТИТО! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе... а си спомням като караше CRX-а как се вдъхновявах, че и аз ще карам Хонда някога... :) Хехе, ти си истински фен човеко!!! CRX>Civic>Prelude>CRV>S2000... а може и да пропускам нещо, но ти наистина си заслужил да си возиш сектанстския гъз в нея :)САМО КЕФ С НЕЯ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи :cool: Пожелавам ви да сте здрави най-вече и всеки да си сбъдне мечтите ;) След някой друг ъпдейт ще сложа нови снимки ;)ПП:Shefa Историята е следната: Civic 4-gen, CRX 2-gen, Civic 6-gen, Civic 5-gen, Prelude 4-gen, CR-V и S2000 ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна машина,а какъв салон само,наистина е красавица.мн.безавариини и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее колега напрао кефиш...евала.А S-2000 напрао кърти.Пожелавам ти много беэаварийни км и дълго време да й се радваш на машинката ;);););):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за красавицата! Много да те радва и ти обаче да и угаждаш :) Като я гледах се сетих за един виц.. Спира един дядо с трабант на светофра, а до него спира бизнесмен с Бентли. Вижда, че дядото се любува на колата му и сваля прозореца:- Как е, дядо? Варви ли трабанта? - Върви, чедо! А твоята как е, върви ли, чупи ли се много?- А бе, дядо, тва е Бентли! - Ами щото гледам не ги карат много, викам може много да се чупи и за това... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита. Наистина е уникална. Пожелавам на всички ценители на хонда да имат и по едно такова бижу!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , като я гледам ми текват лигите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...