Jump to content
To sloW

Инжекцион на Д13б2 ?

Recommended Posts

Търсачката не ми помогна по този въпрос :)Искам да попитам дали някои е имал честа да пробва......става ли въобще?Пасват ли смукателите към блока (примерно от д16-ка) към д13ка-та?ECU-то е ясно че е нужно......а горивната помпа също ли е задалжителна? :) С бензинов регулатор няма ли да стане?Идеи и препоръки ...но бес "смени двигателя пич"! Няма да стане !Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всмукателят пасва,ECU,помпа+резервоар(или ако успееш да сложиш помпата на твоя ще се размине смяната)бензиновите магистрали,промяна на инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни тази тема ---> http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry316393

Леле......бая труд за нищо дето се вика,и наи разумното решение е нов мотор ? колко ще ми излезе всичката философия ;( ........ и с нов мотор пак смяна на резервоар и помпа + магистрали :) аааааааа! sux!Мерси все пак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами попита ме - дадох ти насока.. ти сам каза да не ти предлагаме нов двигател !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и по лесен вариант, дето не знам колегите принципно защо не се сещат !!! Направо сменяш колата и си 6+ !!!

 

To sloW, няма как да щракнеш с пръсти и всичко да стане само ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и малко по лек вариант два карба от кончерто 1,4 1,6 и колата пак ще живне не да литне това го забрави.и една генерацийка като начало.пък после като те хване крастата и се вкараш в някой филм е друго.Теро е прав с щтракане на пръсти не става.П.п сложи си б18ц4 :) :)Забравих да ти кажа внимаваи какво окачване ще сложиш с б18ката че ако си е твоето ще си по лек и ако се гонкаш с някой няма да се брои :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всмукателят пасва,ECU,помпа+резервоар(или ако успееш да сложиш помпата на твоя ще се размине смяната)бензиновите магистрали,промяна на инсталацията.

Делко пропусна, щото това на д13'ката май има само бобина в него и сигнал за оборотомера...и разни вакуми дето вървят към карба за предварението. :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делко пропусна

Вярно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро с едно момче от форума си говорихме за д13 и май един от най-удачните варянти са 2 карба от прелюд мисля че е правено вече тук ако се портне главата и се настроят карбовете като хората би трябвало да има усезаема разлика имайки предвид че д13 е най-сгъстената едновалка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени двигателя, пич !! :) :) не, сериозно, едно d15b2 можеш да намериш и за 300лв, даже в момента колегата Demon продава точно такъв на точно такава цена. вече този двигател съвсем лесно може да се направи да "литне колата" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и по лесен вариант :)... Направо сменяш колата и си 6+ :)

:) ... и най-евтин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и по лесен вариант, дето не знам колегите принципно защо не се сещат :dry: Направо сменяш колата и си 6+ :dry:

..аз избрах тоя вариант и беше най лесния по лесен от смяна на ДВГ-то :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е ако човека беше писал "Пичове искам да си сменя двигателя" тогава кво щяхте да му кажете... :D " не се занимавай, сложи си инжекцион... :P:dry: :dry: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, всички щяха да му предложат B18C или B16A :dry:

:D само че аз щях да му предложа б20 :dry:

 

Аня Митрева, отговорите са си на място. Като питаш за нещо се хващаш и го правиш или по-добре не питай. Ейтака в теми дето са за общи приказки защо човек да не пише такива ? :D Има достатъчно теми вече за какво ли не и ако се чудиш за нещо , което не мислиш да правиш по-добре да не се пускат нови, а да се прочетат старите.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...