Jump to content
Matheo

Откога не сте виждали нещо толкова красиво

Recommended Posts

Honda Skydeck e автомобилът който ще смени FR-V.

Представената версия на автомобилния салон в Токио е все още само дизайнерска студия, но „много близка до бъдещата серийна кола”.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

А този CR-Z немога да разбера, защо по дяволите спортна кола, ще е хибрид.

Новият спортен модел на Honda ще се произвежда на модифицирана платформа от автомобила Honda Insight. В CR-Z ще има и части от моделите Jazz и Civic.

 

Хибридната система е съставена от бензинов двигател с обем 1.5 литра, електродвигател, никелови акумулатори и механична трансмисия с шест степени.

 

Все още от Honda не дават данни за техническите характеристики на CR-Z. Според неофициална информация общата мощност на колата е 135 к.с., а спринтът до 100 км/час е за около 9 секунди.

 

 

Публикувано изображение

 

Източник: http://news.automedia.bg/read/8141.html

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда отвън, много фотуристично! Това което видях отвътре обаче не ми харесва :wacko: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна гледка! :wacko::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вътрешното оформление със сигурност ще се промени, студийните модели обикновено изглеждат много непрактично отвътрено очаквам голяма част от външния дизайн да останепсуваме ги хонда, че не направят някой спортист със задно предаване, V8 поне 5 литрано тия "спортисти" загиват като динозаврите, и след 10-20 години хората ще се чудят колко сме били нагли да караме кола, която гори повече от 10/100 гориво, че от такива "спортисти" за децата ни не са останали природни благадокато коли като инсайта, като CR-Z, Skydeck и най-вече FRV ще останат в учебниците по историякакто преди 20 години всички бяха луднали по огромни кораби с поне 7 литра V8, а японците направиха коли, които и без катализатор покриват екологичните норми, които американците смятаха за непостижимии спортисти правят в хонда, но по свой начин. няма да е с V8, ще е с 1.5, но пак ще прави кръгчета около други V8ци, както един CRX прави кръгчета около всичко, произведено по това време (че и 15-20 години след това)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоповете на Skydeck са като на волво, А стъкларията е малко като Пикасо, но иначе е супер :o

Редактирано от Perko28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :thumbs1:Извинявам се, че пускам инфото тук, но видях, че в темата са представени новите 2 модела на Хонда та реших да добавя и 3-ти модел, който мисля, че ще ви хареса. :beer:http://news.automedia.bg/read/8149.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,изпитвам огромно учудване когато казвате"спортен автомобил ама защо хибрид" :thumbs1:За мен по-странно е защо пък ръчна кутия. Аз съм се качвал и карал всички хибриди на Хонда(също някои на Тойота) и мога да ви кажа че за конете и класа в който се предлагат си вървят много добре. :fun: Старта е зверски,ускорението е нормално с добра пъргавина.А какво друго му трябва на човек в ГРАДА.Дерзайте.....аз искам един хибриден спортист :beer: Нека ми е лошо.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го този хибрид. С много лампички, много глезотий - голяма красота. Но повярвай ми - не бих карал подобна батерия. Поне не и на този етап.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.autoblog.com/2009/10/26/mugen-r...the-honda-cr-z/ Новият девиз на придворният ни тунер - Долу турбото, да живее електротягата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го храните , като го видите на живо ще го мечтаете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозотийка си е не съм я виждал на живо но не вярвам да ме впечатли чак толкова вярно е че след време хората ще се чудят как може да сме карали подобни автомобили но все още сме си в настоящето вземете 1 прелюд от 92-ра има доста по-красив и модерен дизайн от това подобие на автомобил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега доста неподготвен отговор :) Ако е само защото искаш да трупаш мнения те разбирам :D След последните 2-3 години дизайна на автомобили се промени коренно и се радвам , че Хонда положи доста солидна основа в тази насока :D Въпросното ванче вече е още по-следващото поколение ;)!!! Да направя еднра ретроспекция :3-та генерация Сивик - Телевизорче - този етап на автомобилен дизайн никога няма да се завърне / дано да греша :) /4-та генерация Сивик - Започвка заглаждане на елементите / има доста общо със 8-ма генерация , но след малко ;) /5-та генерация Сивик - Тотален бум , от тук започва всичко , заоблени форми под формата на стрела , актуален дизайн до 2008 година включително !!! / Прелюд 3-та също включвам в този етап ! / 6-та генерация Сивик - Заоблянето започва да расте и надува , стрелата се превръща в кълбо7-ма генерация Сивик - от Хонда се осъзнават , че кълбото трябва да изглежда мощно , надуто , но да не губи спортния си дух и полагат следващия етап на дизайн на автомобилите ;) така наречените от много баничарки , ванчета и т.н.8-ма генерация Сивик - Следващ тотален бум , но толкова заради формите си , които имайки се предвид предишното поколение са отново заоблени и приятни , но и изключително "злобни" / разбирайте заострени , сещате ли се за 4-та генерация ;) / 9-та генерация Сивик според мен ще е тотален Бум !!! Въпросното ванче е доказателство за това :D Поживем , увидим !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колека какво разбираш под неподготвен отговор? Виждам автомобила и изказвам мнение за каква подготовка говориш?И кво вече ми се радваш някакви награди ли дават ако имаш постове че да си играя да "трупам" ? Защо изобщо се занимаваш с хорските мнения пиши си и толкова или просто си от този тип хора които ако не се обадят да дадат АКЪЛ няма да стане ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад повече ми харесва. Вътре изглежда доста изчистена иначе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото си неподготвен защото модела е концептуален , а не действителен ;) Явно не си от колегите , които само трупат мнения , защот имат нещо да шитнат на чаршията и да забравят , че съществува такъв форум ;) Сори , но се нагледахме на такива екземпляри :D Също така си неподготвен , защото сравняваш Прелюд с Ван , по критерии дизайн ;) Това е форум , хората изказват мнения , разменят си такива , правят си заключения :D Обща практика е да разбира всеки , че някой се заяжда , но вярвай ми - не съм от този тип хора :D А за акъла , не ти ли дойде навреме , не го чакай ! Не ти казвам нищо ново , нали ?

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите са невероятни, но ми се струва че са прекалено космически за сегашния начин на живот. иначе и аз бих искал да разцъквам улиците в нещо такова. Надявам се след време всички да говорят и да се възхищават на Хонда така, както сега, като видят някой ши*ан мерцедес или БМВ. а относно дизаина, наистина е много добър и от Хонда са напред с материала ... HONDA RULZ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...