Jump to content
teror1sta

" Благодарности" към "колегата" Conev

Recommended Posts

колеги кажете каде живея аз му пратих ко Терото инфото но ще го кажа и на вас Варна Каменар улица 6 №15 достатачно е да попитате във самото село за братята с хондите и ще ви кажат каде се намира,ако имъш нещо да питаш питай мен не съм някои та*ак нито се крия нито нищо казах ти че ще си получиш 100лв нито ме засегна нито нищп само празни прикаски ако си мислиш че си ме засегнъл по тозо начин ми НЕ СИ утре можеш да си вземеш сумата

Не одобрявам самото нещо с покриването и невдигането на телефона, но този пост показва мъжко поведение!Човека си каза адреса, смешни заплахи не му минават явно. А щом ще върне парите , това е добре , само е могло по-коректно да му вдигне и да му го каже по телефона цялото това нещо, а не чак сега.Да се надяваме, че ще се оправите колеги Редактирано от Nikitele

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че Терориста е много коректен и дори и след 2 месеца да беше погледнал кутията, пак нямаше да има съмнение, че той може да смени нещо! Пращал ми е някой неща, и всичко е било точно. А отностно колегата ЦОНЕВ, според мен е некоректно да не си вдига телефона, както и някой от постовете му тук не са коректни. А относно рейтинга, ще е хубаво ако се направи нещо за борсата, така би трябвало и да има по малко измами.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това за рейтинга и обратната връзка е дискутирано вече.В профила на всеки има система за рейтинг 1-5 звезди, а в дясно има място за оставяне на коментар! За да онагледя нещата оставих реален и честен коментар за колегата tazz /ще ме извинява, че го ползвам ама той ми беше на чалъм/.http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=2816 - Погледнете в дясно трябва да видите коментара оставен от мен, а в ляво рейтинга му базиран средноаритметично на базата на един или няколко човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не за 1-ви път се случват подобни неща в този форум... ! за това че внимаваите и гледаите стоките които купувате веднага след като се при вас.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Кире съгласи се че момчето неможе да си отвори кутията на място в еконт например,1во че никой няма да му разреши другото че няма възможност . Това не е някое спортно гърне например да каже видях го всичко е ок .Трябва да си имаме доверие и да не си прецакваме колегите,то това е ако ние несме хора нищо хубаво няма да излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чета правописа, словореда и тарикатските лафове, представям си каква Ентелегентна физиономия стои отсреща.......... :lol: Защо още пише тук това момче и смятате ли че връщането на 100-те лева нулира проблема след всичките му изказвания ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то не изпросено аз и тогава му казах на ТЕРО че ако ненамеря кутия ще му дам лева но ТАЗ незнам на теб какво дребно съм те набутъл аз повече няма да коментиръм др сряда ще съм на среща във Варна да видим кви мъжкари има дето тука пишът пък инък си мълчътМатео ти ела да ми натрошиш главата аз съм жив даже и лев ще сложа както казъх не сем някой та*ак заповядайте нагости при ЦОНЕВ а не КОНЕВ

Виж кво ве, ако си прочел правилно ( а ти навярно и не четеш), бях ти писал че, по-никакъв повод и за никакви пари няма да се разправяме с теб. Просто сме над тези неща, и с по-голямо достойнство от твоето. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегъл опит за редактиране

то не изпросено аз и тогава му казах на ТЕРО че ако ненамеря кутия ще му дам лева но ТАЗ незнам на теб какво дребно съм те набутъл аз повече няма да коментиръм др сряда ще съм на среща във Варна да видим кви мъжкари има дето тука пишът пък инък си мълчътМатео ти ела да ми натрошиш главата аз съм жив даже и лев ще сложа както казъх не сем някой та*ак заповядайте нагости при ЦОНЕВ а не КОНЕВ

Извинението не е изпросено, преди седмица бях казал на Терориста, че ако не намеря друга кутия, с която да заменя тази фалшивата ще му върна парите. Тазз, не мога да се сетя теб, с какво съм те набутал. Тази тема повече няма да я коментирам, другата сряда ще съм на седмичната във Варна - ако има мъже, които само пишат а инъче си мълчат да заповядат. Другото изречение, дето се вика "Дай една гаща плява да ядеш, мойто магаре" Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кажете каде живея аз му пратих ко Терото инфото но ще го кажа и на вас Варна Каменар улица 6 №15 достатачно е да попитате във самото село за братята с хондите и ще ви кажат каде се намира,ако имъш нещо да питаш питай мен не съм някои та*ак нито се крия нито нищо казах ти че ще си получиш 100лв нито ме засегна нито нищп само празни прикаски ако си мислиш че си ме засегнъл по тозо начин ми НЕ СИ утре можеш да си вземеш сумата

Не одобрявам самото нещо с покриването и невдигането на телефона, но този пост показва мъжко поведение!Човека си каза адреса, смешни заплахи не му минават явно. А щом ще върне парите , това е добре , само е могло по-коректно да му вдигне и да му го каже по телефона цялото това нещо, а не чак сега.Да се надяваме, че ще се оправите колеги
предлагам да измислим някаква награда за колегата и най-вече за 'мъжката постъпка'е кво пък, подвел е колегата съзнателно ( дори най-откровено си го е измамил), но нали е мъж и не го е страх да се сбие с който посмее да го осъжда за постъпката му - мисля че заслужава даже да го направим почетен член на форума и да бъде за пример на новите членове :lol: аман от тарикати ;) че и нагли на всичкото отгоре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам да измислим някаква награда за колегата и най-вече за 'мъжката постъпка'е кво пък, подвел е колегата съзнателно ( дори най-откровено си го е измамил), но нали е мъж и не го е страх да се сбие с който посмее да го осъжда за постъпката му - мисля че заслужава даже да го направим почетен член на форума и да бъде за пример на новите членове :lol: аман от тарикати ;) че и нагли на всичкото отгореУмен си ... и то много! Казах,че не одобрявам, а и каква измама,бе - нали ще му върне парите ! Ти като си купиш уредба и не бачка и нямат да ти я заменят си искаш парите , нали ? И ти ги връщат.Наскоро взех монитор от Сони , беше дефектен и ме мотаха 1 месец докато дойде друг! Сега какво да ги бия ли? Да пращам охраната на баща ми в офиса на Сони България - Мисли преди да пишеш.Казах, че не одобрявам постъпката с ВРЕМЕННОТО невдигане на телефона, и аз мразя така, но е мъжко ,че се появи , каза ,че ще върне парите на човека, обясни защо и какво е станало от неговата гледна точка и това е .А ти ако искаш, давай не медал, а орден - твоя работа, като си нямаш друга.

Редактирано от Nikitele

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора са почнах те един друг да се карате стига е за това сме на тоя хал карайте по спокойно.В защита на теро ще кажа че се чуваме всяка вечер та малко или много съм в течение с тия скорости и интересното е че това което знам аз той го е описал.Колегата Цонев като че не е постъпил коректно не е но нали каза че ще върне парите това хубаво ,не е хубаво че се изхвърли /елате повече/ е стига бе, те това беше излишно.Май всичко щеше да мине с един телефонен разговор ама..............П.п Най лошото е че и тия неща се случват,и аз съм горял така та незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора са почнах те един друг да се карате стига е за това сме на тоя хал карайте по спокойно.В защита на теро ще кажа че се чуваме всяка вечер та малко или много съм в течение с тия скорости и интересното е че това което знам аз той го е описал.Колегата Цонев като че не е постъпил коректно не е но нали каза че ще върне парите това хубаво ,не е хубаво че се изхвърли /елате повече/ е стига бе, те това беше излишно.Май всичко щеше да мине с един телефонен разговор ама..............П.п Най лошото е че и тия неща се случват,и аз съм горял така та незнам.

Напълно си прав колега ! Особено за телефонния разговор. Надявам се и двамата да се оправят, все пак сме най-големия фен клуб на автомобилна марка в БГ, а и най-организирания, така че се надявам да няма дразги между членовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора са почнах те един друг да се карате стига е за това сме на тоя хал карайте по спокойно.В защита на теро ще кажа че се чуваме всяка вечер та малко или много съм в течение с тия скорости и интересното е че това което знам аз той го е описал.Колегата Цонев като че не е постъпил коректно не е но нали каза че ще върне парите това хубаво ,не е хубаво че се изхвърли /елате повече/ е стига бе, те това беше излишно.Май всичко щеше да мине с един телефонен разговор ама..............П.п Най лошото е че и тия неща се случват,и аз съм горял така та незнам.

Напълно си прав колега ! Особено за телефонния разговор. Надявам се и двамата да се оправят, все пак сме най-големия фен клуб на автомобилна марка в БГ, а и най-организирания, така че се надявам да няма дразги между членовете.
Да важното е че всичко е ок. Дано няма такива издънки повече. Да колегата си е прав и нас да ни цакат с топла бира и ние ще се ядосаме. Колега цонев дано му е за урок и да се осети какво е направил че кофти фил ще влезе, разбери всичко се връща на този свят няма смисал от селси тарикатлъци. Но всеки си има глава на раменете да мисли какво прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано наистина няма такива издънки повече и колегата Цонев си е взел поука, в което аз малко се съмнявам, но все пак, ще се радвам ако грешаа иначе колега никителе, съжалявам че си приел толкова лично поста ми, но иронията в него не беше насочена към теб. цитирах твоя пост, щото ми се стори подходящ. целта ми беше да изкажа неодобрението си към колегата Цонев, и най-вече към реакцията му в тази тема, която за мен поне не е много адекватна и в никакъв случай мъжка. а що се отнася до примера с проблема на твоят монитор - явно не съм се изразил достатъчно ясно, аз в никакъв случай не одобрявам заплахите на колегите, които искаха саморазправа, даже напротив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм те разбрал, колега, сори. Мислех, че е насочено срещу това,което писах, а лекото положително в поста ми за колегата Цонев беше, че ще върне парите на човека и не се скатава вече.Със здраве и да внимаваме при такива сделки.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак избягвате същината на проблема с много плява :D нека да заключим:1.Важното е че Терориста ще си вземе парите2.Важното е че Цонев излезна вулваранчото(каза на теро че нищо няма да върне, ся се съгласи да върне, пък преди това не вдигал, пък се и издъни че го е извъртял....пък се постъпки недостойни за един мъж)3.Важното е че хората ще имат едно предвид за "играча" Цонев :cool::wub: :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега момчета .. не виждате истинската идея на операцията ! Колегата Цонев е подходил по-този начин , защото е искал колегата Терорист да "придобие" ОПИТ в монтажа и демонтажа на скоростни кутии , което е безценно за него и даже требе да си "плати" той 100 лева на колегата Цонев за придобитите знания ! А вие кфи ги говорите тука ся ... я се стегнете :cool:

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега момчета .. не виждате истинската идея на операцията ! Колегата Цонев е подходил по-този начин , защото е искал колегата Терорист да "придобие" ОПИТ в монтажа и демонтажа на скоростни кутии , което е безценно за него и даже требе да си "плати" той 100 лева на колегата Цонев за придобитите знания ! А вие кфи ги говорите тука ся ... я се стегнете :cool:

Е е е е е това е то.Ами така е бе ...Тя тая работа с практика става. Колегата направо ПУЦ да отваря :wub:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега момчета .. не виждате истинската идея на операцията ! Колегата Цонев е подходил по-този начин , защото е искал колегата Терорист да "придобие" ОПИТ в монтажа и демонтажа на скоростни кутии , което е безценно за него и даже требе да си "плати" той 100 лева на колегата Цонев за придобитите знания ! А вие кфи ги говорите тука ся ... я се стегнете :cool:

:wub: е тука не мога да си кривя душата ! което си е така - така си е :D Вече и на съм да ме бутнеш ще ти разглобя скоростна кутия :wub:

 

atanasbe, трябва хората който ползват раздела "купува-продава" да започнат да слагат коментари в профилите на другите !!! Така ще се решат нещата, защото има габровски колеги дето пак са били лъгани и са им изпращали боклуци ама просто сумите са били по-малки и никой не предприе нищо (да не си помислите че Цонев ги е излъгал ! говоря принципно). Ще отнеме време хората да свикнат да пишат коментари ама пак е нещо. По скоро е необходимо някой ако е бил прецакан тогава задължително да се остави коментар !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак прибра ли си парите или да гласим Златния скункс :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега момчета .. не виждате истинската идея на операцията ! Колегата Цонев е подходил по-този начин , защото е искал колегата Терорист да "придобие" ОПИТ в монтажа и демонтажа на скоростни кутии , което е безценно за него и даже требе да си "плати" той 100 лева на колегата Цонев за придобитите знания ! А вие кфи ги говорите тука ся ... я се стегнете :cool:

Ейй как не съм се сетил досега да погледна от тази страна на въпроса.Като знам колко боклуци имам останали от 4 и 5 генерация Сивици, мога да отварям тема в Купува/Продава с цел придобиване на практически опит от колегите :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важна сумата на стоката която купуваш важно е да има колегиалност. ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пратих кутията обратно. Все още не е взета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още събота сутринта кутията беше взета ! Доста преди това съм контактувал с Цонев( не лично) и никога не ми е правел лошо впечатление. Може би наистина е точен, ама в случая не беше много прав.п.п. Моля някой модератор да заключи темата !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...