Jump to content
WingMan

Картинг - Варна

Recommended Posts

Здрасти, има ли желаещи да направим едно състезание на картинг пистата във Виница? Все още не съм мислил за конкретна дата, първо да видим дали ще има желаещи !!!.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кажете аз съм навит да ви натупам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най-голямо удоволствие ще се включа в надпреварата! :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е след 2 седмици, може да имате и гост от Сф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за , когато и да е ...даже няма да тренирам :):):lol: обещавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля Спрайта да направи една обиколка за показно и от там да го сложим на трибуните за съдия , че нещо гнило ми се види в тая работа "даже няма да тренирам" ;):):lol: ... повечето сме слушали какви легенди се носят за наш диджеййй :) п.п. Аз съм за ;) Само измислете дата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене, ако е след 28ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се безпокойте за DjSprite, аз редовно го минавам с моята хондичка..... е добре че е паркирал до пътя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА само да е след 24-ти ;)пс: DjSprite е мнооого добър един път ни отупа, но Стамен е безпорен шампион :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда най вероятно да си примерим силите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам повечето ще могат към края месеца така, че предлагам да го направим към 17:00 на 4 октомври. Баш след месечната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да дойда ,но ще карам настрани от вас ,че квато съм гъба... ;) немога да направя и един завой без да занеса :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз съм там. Вие пък всички от някакъв си диско водещ се стреснахте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случай, че сте забравили тази неделя е денят. Така като гледам, обаче, ще трябва да се пускаме на няколко групи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой има стикери с логото на клуба ще го помоля да донесе на месечната,че и аз смятам да дойда този път,ако не се объркат нещата.Ако видите сива англичанка,Аз съм.Благодаря предварително на отзовалите се .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех как ми се караше ама със счупена ръка не става ;) . Междудругото какви са ви времената ? Мойто е слабо 1,10.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързото отзоваване.Ще се радвам да се видим и да си взема такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам като отидем там да направим направо едно състезание...ще видим колко човека ще се съберем и ще видим какво ще е състезанието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не се опитаме да направим там някоя месечна и да си организираме направо някакво състезание. Чувал съм че предлагат намаления за такива масови мероприятия. Има барче на пистата, ако предложат и хубави цени за картинга може да стане доста интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех как ми се караше ама със счупена ръка не става :lol: . Междудругото какви са ви времената ? Мойто е слабо 1,10.

И моето е слабичко 1:16 но за моите килограми мисля че е добре :lol: пак че картинга издържа на напъна :lol:пс: аз може и да не успея да карам неделята ако ще карате, причина - финансова криза :lol: но пък ще скандирам от трибуните.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един желаещ за стикер на фенклуба! Моля за съдействие ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли каране в неделя преди месечната, че ми се кара, а и да знам как да си организирам деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли каране в неделя преди месечната, че ми се кара, а и да знам как да си организирам деня.

Ще има в неделя след месечната :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По информация от пистата тази неделя ще има месечен финал на любителския шампионат от 11:00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да е преди срещата, че после пътувам за София ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре си живеете там в варна ! жалко че не съм при вас да правим састезания! бива ли ги поне картовете там ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, варианта за картовете е пред провал. Очаква се валежите да продължат. Мислете за алтернативни варианти! :lol: Съмнява ме и голямото присъствие на месечната днес, но времето ще покаже :lol: Има ли истински фенове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит и за мокър картинг, вземаме някви дрипи и става голямо шоу, само да ни пуснат да караме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че съм карал 1 път ще имам много близки срещи с гумите :rolleyes:. Наистина може да го оставим за другата седмица (събота или неделя).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигна "малко" темата.:lol::DТъй като на седмичната среща стана на въпрос-> от другата седмица има "седмица на скоростта", която по спомен ще е от 26-ти до 29-ти Септември.Намаленията са ясни, мисля че няма по-добър момент да се съберем и да отразим няколко обиколки за малко пари.За съжаление до колкото знам офертата важи само за малките картове, т.е. 200cc с 6,5к.с. , но все пак е Хонда.:PПредлагайте дата и час, като часът трябва да бъде по-късен, тъй като се пада през седмицата, а доста колеги са на работа, някои са на смени, други - до късно...пп. Колегите, които се интересуват от промоцията (като пари) нека ми пишат на лично, за да не излезе, че правя реклама.;)пп2. Нека направя първото предложение за Четвъртък в 19:00 на пистата. Знам, че по това време е вече тъмно и пистата е студена и т.н., но все пак идеята е друга.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя малко информация: офертата за намаленията важи и за Соди картовете, т.е. 270c.c. 9 к.с. и е до 30-ти Септември.До колкото разбрах сега с откриването на картинг пистата в Гранд Мол-а има същите намаления(като цени на обиколки), така че има вариант да се съберем и там, да не се разкарваме чак до Виница. Според мен по-добрият вариант си остава Виница, тъй като пистата е доста по-дълга (1050м) в сравнение с новата в Мол-а (320м), а парите са същите. Новата писта до колкото разбрах е доста по-бавна, понеже времената на обиколка били от порядъка на 35 секунди, докато тази на Виница се минава за под минута и 10 сек с малките картове. И третия плюс на старата писта е, че е на открито и няма да ни се надува главата. ;)Все пак каквото и да се реши ще пиша тук да се знае. Ако някой има някакви предложения да казва. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така коя дата и кой час остава ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще карам ако е след неделя , че и аз във финансова криза :) Иначе времена 1:07.8** - 1.08.***

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...