Jump to content
Mr.OFF

Ian на ЧРД - подиума ....

Recommended Posts

Янчо .. френде мой , баш мии драгу да подфана таз блага поздравня към теб >> чиляка с неуморим Ентусиазъм и нессссстихващ повер !!

РадУстнУ мии чИ сЪ пузнаами ! И ся биФ та прегърнал мошну по нашия си "начин" , ако бефме на идно ! :lol::hondarulez:

Та да си жив и здрав да се радваш на прекрасното си семейство и на верните си приятели !

Аре и един визуалиран пУдарък ша ти тургна отдоле за кефация всеобща .... ааа и let the party begin` !! :D:lol:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

...чрд и на колегите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Един голям фен, в буквален и в преносен смисъл днес има рожден ден! Искам да му пожела много здраве и късмет! И дълголетие да им се радва! Наздраве пич и умната.П.С. Ако не май беше русата.П.П.С. Абеееееееее май беше две бири и оркесъра да свири!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, те повечето неща ги казаха колегите ... освен още веднъж да се повторя - Честит рожден ден, да си жив и здрав/ както ти , така и цялото семейство/ много щастие, успехи в личен и професионален план и ... нека силата на мечтите бъде вечно с теб :lol:п.п. Поздрав от кукер за кукер :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен Честит Рожден Ден! Пожелавам ти само здраве,щастие и сбъднати мечти! :hondarulez::D Приятно изкарване на празника ! :D:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям човек... и физически, и по душа!ЧРД, Янчо! Живот и здраве на теб и всички покрай теб, и да 'илядите! :lol::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,Ян и той ли помъдрява днес??Жуф и здаф да си ва батеее!По-голям от това май няма накъде да пораснеш,само заплатата ти да расте....и децата и жената да те радват:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янчо, жив и здрав! Ти си един от най - готините хора, които познавам и с когото можеш да се забавляваш яко, и да вършиш адски сериозни неща. Присъединявам се към пожеланията на колегите. Радвам се, че влизам в числото на приятелите ти!ПП: Хубав празник и на останалите рожденици!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Ian.Пожелавам ти много здраве щастие и късмет.И на останалите колеги които празнуват днес им желая здраве и късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. За по-кратко ще използвам старата приказка - "Всички твой желания и мечти са нашите пожелания"!!!

Все така на високи обороти в живота и все така усмихнат, всеотдаен и верен приятел........ и чудесна компания разбира се:lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към пожеланията за само хубави неща и много много щастие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито фенове да сте живи и здрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и Здрав да си, Ян, ти и цялото ти семейство! Много усмивки, успехи и щастие !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххеее, батката се подмладява !!! Честит рожден ден и да си жив и здрав Ян!Пожелавам ти да си вземеш нова хонда, в която да се събира количката в багажника :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всичи празнуващи !!! Всичко най-най :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Янчо! Цял ден седя в темата с идеята да ти пожелая нещо уникално, но освен това, че за мен ти си уникален човек друго не се сещам. Щастлива съм, че те познавам! Поздравявам и непознатите за мен сектанти, имали щастието да се родят на този ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички празнуващиспециално на Ян да пожелая най-смелите си мечти да постигнеВсички красиви думи за него по-горе са точнифорума все-още заслужава такива хораВесел празник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав Ян.Ще цепна 1 водчица днес за твое здраве : :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Яне ! :lol: Искам и тук отново да ти пожелая, да си жив и здрав и все така весел, жизнерадостен човек и верен приятел ! Отново весел празник и много наздраве :) Честито и на останалите рожденници ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Янчо,Бъди все така Здрав, Щастлив и Всеотдаен ПИЧ На Мнооо-огааа-ая Леее-етааа-а!Горд съм, че те познавам!Поздрави на теб и близките ти!... Честито и на всички празнуващи фенове:) Наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на празнуващите:lol:Да сте живи и здрави:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D **Ч*Р*Д**, приятелю!

 

Жив и здрав, щастлив и винаги такъв як купонджия. ;)

И нека все така да се събираме заедно, да сме диви и игриви, ииии работливи ;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯН ЧРД Да си жив и здрав и всичко най хубаво.И весело изкарване на праздника :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, банда, скъпи френдове,

 

Много много ви благодаря за поздравите, пожеланията и за топлите думи! ! ! Споделените чувства са напълно взаимни! ! ! И аз ви обичам, един вид, и много ви се радвам :-)!

 

Изключително благо и приятно, и настръхващо, и затрогващо ми беше вчера като четох поздравите! И сега се чувствам така като ги препрочитам!

 

Всичките поздрави, коит получих вчера (голяма част от които бяха от хора от форума), made my day, както се казва на английски (че на български няма толкова точен и хубав израз май). Благодаря и на всички колеги, които се обадиха по талафона и по Скайпа, и по какво ли не... много яко и много хубаво беше - приемам го кат най-хубав за мен подарък това - да знам, че сме заедно и че се имаме!

 

Да сте живи и здрави и вие и да ви се връщат всички пожелания тъпкано :-)! ! !

 

 

P.S. Роуди, партито ше бегин-не скоро и ще се чуе... некви рокове и некви жици ше са, ама ше се почака май за сгоден момент, че тая събота е начало на 4-дневен почивък и всичкото народ вече е планирало по нещо... другата пък се отработва... ма я по-следващата, я нещо друго ше замисля и ше реализирна. Ще се чуе, както споделих... stay tuned!

 

P.P.S. Краси, брат, ударил съм кьоравото, да знайш - и русата, и умната е при мен ;-)!

 

P.P.P.S. Войводо, новата Хонда е планирана и подозирам, че ше се събира количката отзади... въпросът е друго дали ше се събира изобщо (Акорд Купе 2008/2009, червено ;-)), а също и кога "ще й дойде времето"... дай боже на всички ни по-нови Хонди колкото може по-скоро :-)!

 

P.P.P.P.S. Ъ-ъ-ъ-ъ... извинявам са, ама нали поне никой не си е мислил, че ще напиша кратък пост ;-)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...