Jump to content
K1r1L

на 13 -ти на ПИста сливен

Recommended Posts

ДРАГ ДЕН на писта СЛИвЕН ! на 13-ти септември :lol: наи вероятно ще бъде доста забавно :thumbs1::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире,достоверна ли ти е информацията?Ако можеш,дай малко повече яснота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуалното провеждане на гореспоменатия Драг дей,няма да има нищо общо с БФДР.Киро е дочул от някъде(докато не се потвърди от точните хора ще е само слух),че някъде по сливенско е дошла дългоочакваната апаратура и лично за мен избърза малко с темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ачо ми каза :drunk: до 1-2 дни ще знаем и от колко 4аса :drunk: ще има апаратура :)говорено е и С веско ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире,бъди сигурен,че съм разговарял с Ачката доста преди той да разговаря с теб :) .Бъди сигурен,и че знам какво точно ти е казал,а то е,че засега не е сигурно дали ще има нещо на 13-ти.Инфота на Ангел е от трети лица,които може би са разговаряли с Веско Кабаджов,следователно твоето инфо е доста недостовено.ПС:Въпросът е принципен-твърде вероятно е да се проведе такова мероприятие,но поне засега няма достоверна информация и според мен не е коректно да се пускат такива теми.ПС:Кире,не си мисли,че като съм селско момче съм по-назад с матряла.....................................!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zwanqh ti a ti pak ne digash.wesko kabadjov kaza che na 13ti she e otworena pistata, shte ima tehnika i wseki shte moje da dawa wreme , kupili sa si tehnika i sliwenlii drag dei kakto se kazwa.razduhwai nawsqkyde!!!

-сори че е на латиница това мие казано на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да се проведе Драг дей,но засега лично аз нямам инфо,на което да се доверя(по-горе ти описах ситуацията).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ви дам то4на информация за мероприятието, От колко 4аса ще се проведе и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за момента .. пак няма да имa .. ДРАГ ден немогат да настроят апаратурата ;((((((((за което аз поне много съжалявам сигурно и оше доста хора

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по последни данни.. ще има ДРАГ ден аз мисля да отида които иска да ходи :angry: УЖ ще има и апаратура вече настроена :o ЗА това че....;) вие си знаете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво и аз разбрах радостната новина ,но така е който тунингова ще жъне и успехи :hondarulez: Браво момчета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига сте ни дразнили де...дайте някви времена за тез, който не са могли да идат. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойчин / ZUM SPEED / , Хонда ЦРХ 1.6 ВТ - 13.96Дойчин / Doichin / , Хонда ЦРХ 2.2 ВТЕК - 14.00Калоян /Krelion/ , Хонда Сивик Купе 1.8 - 14.6*Бойко / ? / , Хонда Сивик Хеч 1.5 - 14.7 :hondarulez::lol: Киро / K1R1L/ , Хонда Сивик Седан 1.8 - 14.6*п.п. Има още доста момчета, но не им знам времената и информация за автомобилите. Нека те сами да се впишат ако искат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калоян /Krelion/ , Хонда Сивик Купе 1.8 - 14.62Киро / K1R1L/ , Хонда Сивик Седан 1.8 - 14.62Дадохме абсолютно идентични времена въпреки лошите стартове.Това е от общо 3 старта от които на единия изтървах 4-та.Сигурен съм, че и двете коли могат повече, лично на мен не ми се хабяха чисто новите гуми и след третия старт се отказах.Колегите показаха страшни времена, имам най-добрите на видео и ще ги кача скоро!Колегата Бойко - Уникален старт човече, просто Перфектен!А до колата, просто нямам думи....няма такава Д15-ка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13.92 беше времето на моята кола и 163.7 терминална скорост.Добре че беше Боико да даде това време с моятя кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я повече инфо за д15-ката , че ме озадъчи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 блок с в-тек глава п28 ецу степен на сгъстяфане 10.8:1 изпускател от д16а9 преправен на 50мм изход генерациа на 50мм и чип д16з6 с повече обороти 8000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бойко / ? / , Хонда Сивик Хеч 1.5 - 14.7 :) :)

....Honda EG мисля,че му е ника във Форума ...иначе ебаси времето преди беше 14.9 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви времена на турбо коли FWD дали има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коли от клас предно предаване:Сеат Ибиза 1.8 20в Турбо -12.8Фиат Пунто ????? Турбо - 13.1Ауди 80 Турбо - 13.6Има и други записани , но те не са интересни:)Иначе от предни състезания има още 1-2 автомобила с времена под 13.0 и може би 10тина с времена от порядъка на 13.0 до 13.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ачо,евентуално терминалните дали и тях ги имаш на тези 3-те коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Братята Бойко и Дойчинката! много ме радвате момчета и ви пожелавам таз година 13-ки и 14-ки а догонина 12-ки и 13-ки ха ха супер сте :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на пича за д15-ката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалааааааааааа , Евалааааааааааа , Евалааааааааааа :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички участници! Само така момчета и още по-ниски времена на пролет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеат Ибиза 1.8 20в Турбо -12.8- 191-193км Фиат Пунто ????? Турбо - 13.1- 184кмАуди 80 Турбо - 13.6- 167-171кмТова са времената м/у които варират.Като се има на предвид , че всички коли са с доста лоши стартове и 60фута от порядъка на 2.5-2.6Преди малко говорих с Даниел от Сливен Драг Рейсинг и се разбрахме че ще ми прати точните времена за всеки отделен старт. След което ще ги пусна тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!Жалко че Сивика не здържа психически,изках да направя малко стартове :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реално 2.5-2.6 ако се смъкне на 2.1-2.2 ще има голяма разлика на 402м като секунди..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!Жалко че Сивика не здържа психически,изках да направя малко стартове :)

Драго, силно се надявам ,че като направиш всичко както си го замислил ще бъдеш абсолютен конкурент на силните коли от FWD, а дай боже и фаворит! :( Другата информация, която беше споделена от председател на Сливен Драг Рейсинг/Веско Кабаджов/ е, че ще се опитат да отварят пистата поне 2 пъти месечно за такива Драг дни.Не искам да говоря много, много на посоки, но живот и здраве ще се опитам да ви организирам един Драг Дей само за автомобили от любимата марка.Ако се съберем достатъчно хора, които искат да замерят колите си, съм сигурен ,че проблема за провеждане на това мероприятие ще бъде нулев ;) п.п.Мърдер, реано при еднакви други условия , разлика в секунди чак няма да има.Пример: 2.5-2.6 60 фута и време 13.0-13.1 2.1-2.2 60 фута и време 12.6-12.7Каквото спечелиш като време на 60фута го вадиш от времето , което си постигнал.Пример за това е колегата ZUM SPEED. Той цял ден даваше 60фута от порядъка на 2.5-2.6 и време 14.1-14.2, а в момента в който слезе на 2.3 на фута и времето му падна на 13.9 ;)Дано си разбрал леко обърканите ми разяснения.п.п.2 на по бира ги обяснявам по разбираемо :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне при мен 0.2сек по бавно време-давам 0.3сек разлика на 402м :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ачка аз разбрах че ще е един път месечно ,(ако разрешът:( дано са и повече де няма лошо !апаратурата има малък роол аут трябва да е малко повечко :dry: но и така беше супер :);)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ачка аз разбрах че ще е един път месечно ,(ако разрешът:( дано са и повече де няма лошо !апаратурата има малък роол аут трябва да е малко повечко :) но и така беше супер :dry:;)

Колко е ролаута ? И от къде знаеш че е толкова ;) Питам , защото ми трябва да го знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвала момчета наисттина показахте, че има бързи хонди в България пожелавам Ви по голями успехи занапред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ачка аз разбрах че ще е един път месечно ,(ако разрешът:D дано са и повече де няма лошо !апаратурата има малък роол аут трябва да е малко повечко ;) но и така беше супер ;):)

Колко е ролаута ? И от къде знаеш че е толкова :) Питам , защото ми трябва да го знам...
говорих с кабаджов и хората които пускаха апаратурата и те ми казаха (и показаха с прусти !!)около 15 сантиметраако искаш да настроеиш г-теха ;) пак ще дава отклонение 2 десети аз го пробвах вече ;) терминалната идва почти същата +-1 км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролаут верно си има - който успее да го използва само може да спечели :)И на мен некъде там ми се види от порядъка на 10-12см.п.п. Дойча успя най кораво да наебе апаратурата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хващаше бронята и стартирах с гумите преди чертата :) Добре, че момчетата ми казаха на втория старт...Ето мойто клипче, днес ще се опитам да кача и другите:http://vbox7.com/play:0a955541ПП: Ще съм благодарен и ако някой ми е видял терминалната на тоя рън! :)

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...