Jump to content
kleni

ЖЕСТОКА КАТАСТРОФА

Recommended Posts

Днес бях свидетелкак един ТИР(който не беше виновен)мина през опел ТИГРА като през консервена кутия.ХОРА КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тя тиграта си е точно такова ...... ама и сивиците са същата работа, така че както каза kleni - внимавайте :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от един фотатджийски форум:

Хората със слаби сърца да не гледат следващите кадри!

29.08.2009 г.

Мястото на катастрофата е близо до село Динково (Видинско) в посока град Лом. Катастрофата е станала рано сутринта, ние минахме по обяд.

Отсечката е права... Колата е излетяла от пътя, "прегърнала" е едно дърво, предницата е на дървото, купето е на 50 метра по-нататък, а задния капак (врата) на още 20 метра... Колата е Fiat Brava (хората така казаха).

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, тоя (тая) с колко ли е фърчал/а по тесния междуселски път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече не е лесно да се направи! Фиатчето на панделка около дървото, чак ми е смешно... баси и скороста и дървото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле майко.това не сам вярвал че ще го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече не е лесно да се направи! Фиатчето на панделка около дървото, чак ми е смешно... баси и скороста и дървото...

Само не мога да разбера кое ти е смешно. Панделката или дървото, може би двете заедно? Смей се на красив и богат, че дано те стигне, но на това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това фиатче е супер сравнение с тиграта,ТИР-а я беше направит колкото каса от бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това показва, че когато се кара неразумно и глупаво, едно дърво да има на полето точно него ще уцелиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тиграта и двете момчета починаха,единият на място,другия на път за болницата/след 5 минути/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали жертви колеги :lol:

Ти как мислиш?

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Ето информацията - http://dnes.dir.bg/2009/09/02/news5012571.html

 

Хубаво е всички "рацери" да си спомнят, че няма безсмъртни:) И понякога си отиват хора без никаква вина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Само не мога да разбера кое ти е смешно. Панделката или дървото, може би двете заедно? Смей се на красив и богат, че дано те стигне, но на това...
Прав си колега .. но в началото като го видях , ми се стори направо невъзможно. Виждал съм RS6 прегърнала пак едно дърво ,но това като го видях не го повярвах.И все още ми е трудно..И защо Тира мина през Тиграта ? Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незабравяите ,че на всеки може да се случи :hmmm: За това караите разумно и вниателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майчице мила, Фиата е разпилян на основни части, а тиграта е в плачевно състояние....която напомня, че караме стари коли, които нямат свръхестетвени способности и ние сме далеч от професионални шофери и все още дърветата са по-здрави от колите....карайте внимателно и не надценявайте колата си и способностите си ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм десетки катастрофи, но този фиат .... :):cry::hmmm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с Фиата го видях наживо като се прибирах от морето - беше някъде м/у Слв-НвЗ-СтЗ ... Гражданска защита и две Пожарни го "разлепяха" от дървото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не е гръмнала газовата бутилка само не ми стана ясно ...не че има особено значение ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези с камионите не са хора,те са изроди които карат на принципа "по-големия е с предимство винаги"2006 година когато още карах нисан,без да извършвам каквото и да е нарушение,чакайки колата пред мен да завие ме връхлетя бетоновоз блъсна мен,колата пред мен и колата която идваше нагоре по улицата.Ето това остана от колата ми : http://unl1mited.snimka.bg/automobiles/nissan.83967.1699950 .Колеги винаги внимавайте и заради другите защото по-голяма част от тях са пълни безхаберници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всеки на думи кара бавно, ама в колата като седне и стрелката отива много бързо в червеното. Днес гледах в Пловдив по Христо Ботев, посока гарата как няколко рекса и сивика си караха поне с едно 150-160 ... Затова много много внимателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се прибирах от кино малко след полунощ.Хондаджии, двама на брой, си устройваха състезание и на кръстовището на Източен и Независимост караха с поне 100 :P С колко ли карат извън града?Към престъпниците най-строги мерки. Ама кога ли ще го видя?! В този живот със сигурност няма да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези с камионите не са хора,те са изроди които карат на принципа "по-големия е с предимство винаги"2006 година когато още карах нисан,без да извършвам каквото и да е нарушение,чакайки колата пред мен да завие ме връхлетя бетоновоз блъсна мен,колата пред мен и колата която идваше нагоре по улицата.Ето това остана от колата ми : http://unl1mited.snimka.bg/automobiles/nissan.83967.1699950 .Колеги винаги внимавайте и заради другите защото по-голяма част от тях са пълни безхаберници!

На мен ли го казваш. Бил съм собственик на фирма за международен транспорт. Смело мога да заявя, че от 10 шофери на тирове 1 е свестен, другите са пълна СГАН - крадци, пияници и пълни малоумници. :lol: С шофьорите на камиони и Сталин не е успял да се справи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тези картинки как си ги направил с фотошоп или и аз нз :(:lol: :lol: леле все си мислех,че катастрофите в бг няма да намалеят ама тази е абсурдна .... но след като видях в предишна тема интегра разцепена на 2 това ми изглежда като разбила се количка от лего...... незнам :(:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басииуй му ма*ката , такова чудо като тоз фиат не бях виждал , то директно си се е разпаднало за частици , А това дърво лол мн здраво излезло заралика от колата. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това с фиата и аз не бях го виждал :huh: ужас..не че и с тиграта съм го виждал...нямам думи просто..пази боже,все по-страшни катастрофи стават,на къде отива тая работа..не знам..наистина ужасни кадри..настръхвам като ги гледам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес на същото място където се удари тиграта,стана катестрофа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале Пази боже това е бати ужаса.бог да ги прости загиналите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна случка,трябва да се внимава не само за собствените действия,но и всеки трябва да има едно наум,че по пътищата има големи ненормалници...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...