Jump to content
G.Popov

От каде мога да се сдобия с лепенки на форума

Recommended Posts

Здравейте. Интересувам се от каде мога да си купя/взема лепенки "Хонда фен клуб" и за стаклата и за номера .... Ако трябва да ги купя от някои ОК само ми кажете от кого :) Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега :)По въпроса с лепенките на клуба има изписани много теми! Лепенки на клуба се дават по седмичните, месечните и всякакъв вид Хонда срещи отиваш на някоя Хонда среща в твоя град питаш дали някой има лепенки и ако имаш късмет се прибираш с такава. За лентичките под регистрационния номер мисля, че колегата Ombre има такива, но не съм напълно сигорен ако греша моля някой да ме поправи!Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само от някой колега ли могат да се взимат или могат и да се направят някаде(става въпрос за лепенките на стъклата)?

Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също търся лепенки от много време насам.Имам 2 Хонди да лепя. Т.е. поне 2 за стъклата ми трябват. Искам и 2 за номерата ако има откаде да се вземат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само от някой колега ли могат да се взимат или могат и да се направят някаде(става въпрос за лепенките на стъклата)?

Още един въпрос.Колко струват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам една за стъклата (аз си я лепя на капака ама както и да е . .. :) ) някой ако иска да му я подаря да праща координати .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седмичните срещи на "ЕКО" на бул.България в гр.София, както и на месечните срещи зад Булгарплод, колегата Ал Капоне носи със себе си.Можете да си вземете от него кой колкото има нужда. Цената за 1бр е 1лв. При мен също има останали около 15бр, но не е проблем да се осигурят допълнително. Проблема е, че аз не посещавам редовно седмичните и месечни срещи. В сервиза при Омбре също има стикери, както и лентички за рег.номера.За колегите от други градове можем да изпратим по Еконт с наложен платеж, като куриерската услуга е за сметка на получателя!Надявам се да съм бил достъчно изчерпателен в отговора си. За допълнителни въпроси сме на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми аз съм от В.Търново и ... ако някой се навие да ми прати другата седмица няма да откажа :) Било то по пощата или еконт :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно че с тези лепенки не е уреден въпроса, аз не мога да ходя по срещи...в малките градчета...и в моето няма офис на Еконт и трябва да дебна цял ден кога ще ми се обадят за пратката...а работя извън града. Ако ме няма ...ще я оставят във Варна..а до там имам едни 12-15 лева разходи да отида....за 2-3 лева лепенки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за това неможе ли да си ги направим сами.Смисъл не ние,ами някой който се занимава с това.Все пак тези който продават трябва да ги взимат от някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chopper1969, лепенките се събират в обикновен плик и може да се пратят с нормална поща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лепенките да, но лентите за номерата зорлям ще ги събереш в плик

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам мерак за лепенки. Ако има нешо различно от изписаното по-горе, свиркайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе както е тръгнала работата ще изпратим на Стамен стикери и ще го направим отговорник за тях :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам молба: Ако някой има модел на стикерите под някакъв файл Word, JPEG и др. в реален размер, готов за разпечатване, моля да ми го прати на адрес sts1969@abv.bg или на Скайп Svetlio1969 ще съм му много благодарен за услугата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. лепенката която предлагах вече си има собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!И аз искам лепенки да ми красят колицата :lol: Ще се радвам много ако някой ми прати (разбира се ще си ги платя).

Редактирано от nina_witch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...