Jump to content
boksss1

препоръчайте ми модел

Recommended Posts

здравейте :lol:искам да ви помоля да ми препоръчате някой по "готин" модел хондапо възможност с две врати, защото съм се спрял на хонда но непознавам моделитеблагодаря ви предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

HONDA CRX VTEC 150 HP това е за теб, уникална кола и е с 2 врати :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си споменал до колко пари. Това винаги е определящо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха... те така поставен въпрос във форума не е имало до сега.

За никой няма да е изненада моя отговор - Honda Prelude 4-а генерация :)

 

Зависи какво търсиш. Ако искаш луксозно купе - Акорд. Ако искаш луксозно спортно купе - Прелюд.

Ако искаш младежка кола със спортен дух - Сивик (хеч или купе). Ако искаш много бърза машина - CRX.

 

Избора зависи и от други фактори.

 

Най-ефтина поддръжка - Сивик, CRX

Акорд и Прелюд с два пъти по-скъпа поддръжка, но и кефа е друг.

 

Разход на гориво:

 

Сивик и CRX - градско в София между 8 и 15. Зависи от двигателя и от тежеста на крака.

 

Прелюд и Акорд - градско в София между 11 и 20. Зависи от двигателя и тежестта на крака. (моя гори 13, ако го галя нежно и около 20, ако се забавлявам :lol::) ).

 

И накрая - аз бих питал за мнение за конкретна кола, но не и някой да ми казва какво ми харесва. Освен, ако не трупам мнения, де... има го и този вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина така без да споменеш пари,години,коне..трудно ще попаднеш на твоя модел.КОлегата е прав,ти трябва да си решиш сам какво искаш. Влизаш в Купува/Продава раздела и гледаш модели :lol: Иначе аз ти препоръчвам да погледнеш някой Сивик 5та генерация (1992-95). Не са чак такъв харч и вървят прилично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако коректно си попълнил профила си се вижда, че караш Фиат Стило.В този случай всичко под 7-ма генерация Сивик ще е крачка назад за теб (тук не визирам Акорди и Прелюди).Ако искаш 7-ма Сивик "по-готин" това е единствено TypeR. Ако имаш парите за тази колица изчакваш до края на годината да падне акциза и скачаш в нея. От нея по-готина няма.Ако нямаш тези пари ще трябва да правиш компромис с това "по-готин".Успех!П.П. Остават ти само 46 поста до заветните 50 :lol:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, не се оставяй да те заблудят колегите ;) щом искаш двуврата Хонда, твоята кола е Honda NSX-R GT.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да NSX-тъкмо щях да дам същия вот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе странна работа... двама вече в рамките на седмица, които искат да си сменят фиатите с Хонди... аз нещо се съмнявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако можеш да си позволиш Интегра му е майката всичко останало е след нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accura Integra - то си е Хонда но трябва да ти я докара някой от чужбина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 5 или 6 генерациа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви колегине съм и очаквал толкова много отговори за толкова малко време ми по-точно желая да е нещо от 2000г. (включително) натам...да е около 100-125 конядвувраткаикономичнас спортен готин външен видбензинка задължително с две думи "кола сваляч" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това - спортен външен вид, бензинка, 125 коня, кола сваляч и "икономична" не ми се връзват в едно изречение, иначе 2-врата с 2 места (не си уточнил 2 или 4) препоръчвам дел сол, или в твоя случай след 2000-та година - хонда S2000 :cool: дерзай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@boksss1

Слушай габровците и няма да сбъркаш. :cool:

 

 

@ShEfA

Абе странна работа... двама вече в рамките на седмица, които искат да си сменят фиатите с Хонди... аз нещо се съмнявам.

Преди 2 години и аз бях в тази група.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом я искаш след 2000г...имаш добър избор..и за бегачка...и за свалячка...не че преди тази година не са куклички..вземай Сивик 2.2,дизелчето..и хубавица и бегачка,аз ако мога да си я позволя..малей,красавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега раздели се с 15000 лв. и се кефи на воля , не е GT-R но пак ще ти прави повече кеф от , която и да е хонда ! :huh:Click !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...