Jump to content
k_u_d_o_s

Плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

64бр до тук.

 

Май ще съберем бройка.

 

Колегата Stefan Milev ако може да пита дали може да поръчаме, колко ще струват и с каква големина ще са кърпите(тия на снимката ми се виждат малки).

 

Колегата Funkmaster също.

 

Също така какъв дизайн искате. Мога да предложа нещо ново, а може да са същите като предните?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах от първите и хич не са малки 135см. на 100см. И за мен 1 бройка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и моят глас за 4бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя се върнах от морето ама и за мен-ДВЕ бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+2 и за мен. Къде ли не съм си търсел такава Хонда кърпа.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 (може и повече в зависимост от цената)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, в момента преговарям с една позната в завода. Обеща ми че ще потърси дали имат още дизайна. Предложих отново 150 бр да поръчам. Мисля обаче да са по голям грамаж на кв. метър, тоест по плътни. Ако някой има предложение за дизайн, сега е момента да се изяви. Като имам повече инфо ще пиша. Добре е да видим за каква цена ще става въпрос и тогава да коментираме. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да видим дизайн и цена, да влизам и аз с участие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До утре се надявам да имам предложение и аз за дизайн и цена.После ще обсъдим отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт. След малко преговори ми казаха че не са правили такава кърпа, но са правили друга за клиент в чужбина. Прилагам дизайна. Размера е 100/170 см., но можем и да изберем друг.

Публикувано изображение

 

Има обаче минимално количество от 300 бр ако се избере този дизайн. Казаха ми и че не предпочитат да работят с черно, тъй като имали много брак и клиентите не са много доволни. Предложиха ми да ползваме бяло и червено примерно. Хората ми предлагат да помогнат за дизайна и в момента обмисляме варианти. Едно от предложенията е да се ползва следното лого:

Публикувано изображение

 

Има и възможност да направят по малко от 300 бр. Получих и вътрешна информация, че в момента правят кърпи за Shell, където се ползва подобно червено. Ако имаме късмет и харесаме червеното, можем и да успеем да се втъкнем с 150 бр.

В момента чакам да ми кажат кое е червеното за да го видя и оферта за цените. Като се разбере повече ще пиша.

Ако имате предложения ги давайте придружени с векторни логота или надписи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната с червения надпис е убийствена!!П.С. Като се разбере дизайна и цената и аз ще си взема +1 или +2 :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и възможност да направят по малко от 300 бр. Получих и вътрешна информация, че в момента правят кърпи за Shell, където се ползва подобно червено. Ако имаме късмет и харесаме червеното, можем и да успеем да се втъкнем с 150 бр. В момента чакам да ми кажат кое е червеното за да го видя и оферта за цените. Като се разбере повече ще пиша. Ако имате предложения ги давайте придружени с векторни логота или надписи.

звучи добре, обаче по картинката, която си пуснал, излиза че червеното е негатива. няма ли да може червеното да е позитива?не, че това ще ме откаже от 2-те кърпи. взимам ги ако ще да са от гащите на баба ми шити! -))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едната страна е както казваш негатив, а от другата е позитив, както искаш така си я слагаш на пясъка. :) Идеята обаче е друга, това не е крайния дизайн, имам уговорката, че ще ми предложат дизайн като тези които са правени преди или с много малка разлика. Аз най вече чакам да разбера цените. Не знам кога ще ми ги предоставят, но ще чакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен също една! +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едната страна е както казваш негатив, а от другата е позитив, както искаш така си я слагаш на пясъка. :) Идеята обаче е друга, това не е крайния дизайн, имам уговорката, че ще ми предложат дизайн като тези които са правени преди или с много малка разлика. Аз най вече чакам да разбера цените. Не знам кога ще ми ги предоставят, но ще чакам.

ей сега минах покрай шела заради теб -)) наистина кърпите са малко тънки.за дизайн - не ми се занимава да правя, но ще питам мъжа дали му се прави нещо в тая насока довечера и ще ти драсна дали да разчиташ на нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия дизайн е много по-хубав и по-стилен според мен, но ако има проблем с черното може да се замени просто с бяло и да стане негатив/позитив бяло/червено.Втория дизай е с моторджийското лого на Хонда, а тук все пак сме повечето автофенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ъпдейт. Разбрах какво е червеното. Пантон 485С, сравнявайки го с 185С не смятам че има голяма разлика . Другия вариант е да си направим друг дизайн и в последствие да поръчаме минимума от 300 който ми обещаха. Според мен обаче ще се забавим, а ми искат решение до утре след обяд ако искаме да хванем промоцията. Грамажа на кв. метър на шелските е 400, аз поисках цена за 450 гр./кв.м.Ето цените които ми дадоха.Размер Грамаж100/150, 450 г/м2 - цена 1во качество- 13,55 лв с ДДС100/150, 450 г/м2 - цена 2ро качество - 10,84 лв. с ДДСтънката работа е че за кърпи с лого сме длъжени да вземем поне 5% второ качество - или включено в общата бройка , или извън нея - по наша преценка.С две думи е добре да решим какво предпочитаме. Плащането трябва да стане така:30% при поставяне на поръчка ; 70% преди да си вземем стоката. Лошото е че за 150 бр са около 2000 лв., а за 300 са около 4000 лв. Предложете какво да направим с парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно старите кърпи, тънички са малко и според мен, но пък като ги сгънеш стават бая обемисти. А са и тежички, особено като вече са влажни... Та май-май не е токова зле баланса дебелина/обем(тегло). Само го споменавам, да го имате предвид.Мога да изровя и файловете за старите кърпи, ако ви трябват, и то в гама от файлови формати - носи се слух, че аз съм ги правил... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 2 първо и 2 второ :) Само логото, какво ще е последно, реши ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава 2ро качество? Какво означава "длъжни"? Никой не е длъжен нищо. Който плаща, той поръчва музиката. Егати наглеците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ъпдейт. Разбрах какво е червеното. Пантон 485С, сравнявайки го с 185С не смятам че има голяма разлика . Другия вариант е да си направим друг дизайн и в последствие да поръчаме минимума от 300 който ми обещаха. Според мен обаче ще се забавим, а ми искат решение до утре след обяд ако искаме да хванем промоцията. Грамажа на кв. метър на шелските е 400, аз поисках цена за 450 гр./кв.м.Ето цените които ми дадоха.Размер Грамаж100/150, 450 г/м2 - цена 1во качество- 13,55 лв с ДДС100/150, 450 г/м2 - цена 2ро качество - 10,84 лв. с ДДСтънката работа е че за кърпи с лого сме длъжени да вземем поне 5% второ качество - или включено в общата бройка , или извън нея - по наша преценка.С две думи е добре да решим какво предпочитаме. Плащането трябва да стане така:30% при поставяне на поръчка ; 70% преди да си вземем стоката. Лошото е че за 150 бр са около 2000 лв., а за 300 са около 4000 лв. Предложете какво да направим с парите.

може би ще е най-добре да се съберем на среща и всички пари предварително. малко досадно звучи, но иначе човека, който ще се занимава с плащането, си слага главата в торбата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1Само,че кажете покоя сметка да преведа пари, че другата седмица съм на палатка и няма да ми е до банки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, всичко това предполагам е резултат от поръчката с малко бройки и минимална за тях печалба. До колкото разбрах се мръщят и на 300 бр., но тъй като преговарям с вътрешен човек се съгласяват. В крайна сметка ще трябва да се организираме и съберем цялата сума, иначе ако правя поръчка и плащам сам, ще се окажа в голям филм. Другото което си мисля е, че е добре да се направи другата година за да може хората да се появят на плажа с тези кърпи. Сега според мен е късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен +2 за I качество :)Предлагам да се отвори банкова сметка, и да се мятат там парите. За мен ще е по-удобно по банков път :DЗа дизайна и на мен ми харесва изчистения дизайн с бяло/червено лице и обратно гръб ще седи добре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не разбрах какав ще е дизайна?Какво ще пише на тях,цвят нещо?

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да уточня, че ако ви покажа първо и второ качество, няма да разберете кое кое е. Така че не се притеснявайте за това. По скоро трябва да се изясни как ще съберем парите и да се знае, че докато не ги съберем, аз не се навивам да поръчвам. Това трябва да е единодушно и задружно решение. Ако някой друг може да намери друго място или друга цена да казва. Не след направена поръчка да се казва аз можех това, аз можех онова.Дизайна не сме го уточнили на 100 %, ако ще избираме такъв, по добре да не бързаме с поръчката. Тъкмо ще си дадем шанс да съберем парите.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз най-рано утре ще мога да предложа дизайн и цена.Ако трябва да дадем отговор до утре на обяд, мисля че няма да е възможно.Не сме обсъдили дизайна(даже да е стария някой трябва да го направи пак или да се намери файла). И парите ще се събират доста време.Нека не избързваме и обмислим по-добре преди да поръчаме някаде.

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2рото лого което kudos е дал поне според мен не става защото се ползва при хонда моторите... а мисля че мотористите не са толкова много.... според мен трябва да се ползва хонда надписа и стандартното хонда лого. Също така, ако се добави The Power Of Dreams ще е яко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2рото лого което kudos е дал поне според мен не става защото се ползва при хонда моторите... а мисля че мотористите не са толкова много.... според мен трябва да се ползва хонда надписа и стандартното хонда лого. Също така, ако се добави The Power Of Dreams ще е яко...

Аз каде съм дал лога колега? Моето предложение за дизайн още се "маринова", утре предполагам ще покажа нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2рото лого което kudos е дал поне според мен не става защото се ползва при хонда моторите... а мисля че мотористите не са толкова много.... според мен трябва да се ползва хонда надписа и стандартното хонда лого. Също така, ако се добави The Power Of Dreams ще е яко...

Аз каде съм дал лога колега? Моето предложение за дизайн още се "маринова", утре предполагам ще покажа нещо.
извинявам се. нещо съм оплел мненията, stefan milev го е дал логото, сори пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само кажете по колко парички трябва да се дане, че вече нямам търпение да се обзаведа с кърпа, а ако станат до 15 август ще е супер тогава на морето ще се фукам с кърпата :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Според мен тези кърпи дето са на пясъка са хубави,само дето пише Хонда фан клуб,фан клуб може да е малко по голямо поне да е под "D" "A" :)То сега с само под "A".Като дизайн на мен ми харесват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за първото лого. За кърпите защо не попитаме андрей където прави тениските дали не може да помогне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 за мен :lol: Само дано стане поръчката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така - ето и от мен предложението.

 

Имам приятел който се нае да направи кърпите. Това са предложенията за дизайн:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Чакаме потвърждение от завода производител и също така каква цена и минимална бройка ще искат.

 

Аз лично съм за първия вариянт - по разчупен е.

Кажете си мнението и вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва първия вариант повече. Малко асиметрия в дизайна изглежда по-добре.Ако се поръчва потвърждавам си предната заявка - 2 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...