Jump to content
Restless

"програмиране" ново дистанционно на аларма?

Recommended Posts

едното ми дистанционно "сдаде" багажа в събота, та имах приключения от вида "прибери се и вземи резервното"Има ли някой да си е правил скоро резервно дистанционно да ме ориентира как са цените в София за аларма с бягащ код? На най-близката до работата "алармаджийница" ме оферираха за 45-50лв :drunk: със силен намек че е по-добре да се купя нова аларма за 150 :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за цени не мога да ти помогна, тъй като с този проблем се сблъсках доста отдавна, но за обучение на дистанционно тогава поне не даваха никаква гаранция дали изобщо ще стане :drunk: Преди една две седмици ми се побърка алармата и понеже никъде не пишеше какъв модел е и нямаше как да се настрои или да се провери поне грешката, момчето което ми е по ел.услугите ме прати в BMS..дано не се бъркам, но мисля че така беше..Намира се в сградата на Office 1 Superstore на втория етаж на Цариградско шосе от ляво, ако отиваш към изхода на София на 1-2км след ОМВ-то от ляво! (но не Office Express, защото аз се обърках и доста се полутах)..едно момче беше в сервиза..още като я видя и каза какъв е модела и за 3 минути ми направи необходимите настройки и ми даде ръководство на потребителя за моя модел :punk: обяснява ми разни работи, ама аз като нищо не разбирам само му покимах :D ако искаш провери как стоят нещата там :sad: Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rossi да не е BSM?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е :drunk: на срадата на Office 1 има големи жълти букви :punk: с В.. започваше пък натам :sad:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дали е същатото дистанционно , с "бягащ код" , но наскоро ми се наложи да изкарам нови дубликати на едно дистанционно за електронни щори / на магазин / и ми взеха по 30 лв на дистанционно :drunk: така ,че ми се струва нормална цена от 40-50 лв за кола :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

50лв да натисне три копчета?.... а стига бе... необходимо е да се знае модела на алармата при условие че няма ръководство... аз понеже чат пат ми се губи сигнала от дистанционното вече съм се специализирал и сам го обучавам :rolleyes: и какво означава, че е сдало багажа... изтощена батерия?... защото освен това и ако естествено не си го потрошил няма кво да му е... когато ми се случи за първи път и ходих при човек той каза че не може да ми помогне тъй като не познавал модела на алармата и аз му казах хубу ако ти намеря ръководство можеш ли да я оправиш той покима и така едно ръководство от гугли-ту и 5лв за услугата и вече съм се специализирал :angry:

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не излъчва - вероятно чипа се е сдухал, бем ли го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази услуга в Авител ми взеха 30 лв март месец. Алармата беше монтирана при тях. От сайта им можеш да си избереш удобен сервиз.Дано съм бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

50лв да натисне три копчета?.... а стига бе...

Колега тука малко се поизказа ;) Нищо лично ама .... Стига бе -нестига бе, като не ти изнася оправи си го сам. То ти и така си и направил де :D Евала за успеваемостта, не всеки го може. Но без да знаеш що за аларма има колегата ... Може да е доста по сложна от твоята и натискането на 3 копчета да не води до никъде! А до колкото разбирам колегата говори и за НОВО! дистанционно - Което също си струва пари. Надявам се, че поне е включено в цената!!! Иначе 45-50лв. са си много пари в действителност. Между другото пуснах този пост за да дам и аз един глас за сервиза в "BSM". Ходих преди време и останах много доволен :DУспех Restless и да споделиш какво е станало...P.S. Ето им телефоните .... чрез гугъла лесно ще им намериш и сайта :PОфис: София 1784, Цариградско шосе 137Тел: +359 2 974 30 34+359 2 974 43 40+359 2 974 50 29Факс: +359 2 974 43 42GSM: +359 888 253 448+359 899 176 734 Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами може и да греша но стандартните аларми (до 150лв) си имат майка обикновено стояща под волана бутон за въвеждане в различни режими ... или който се използва като ти писне алармата и не можеш да я дезактивираш и датчици ..за обем шоков и др. така или иначе дистанционното старо загубило сигнала към майката или ново ( което има вероятност да не приеме обучаването ) се учи чрез копчетата върху него... ако колегата сподели модела на алармата мога да потърся мануал и да се опитам да му спестя малко парички... модела може и върху дистанционното да го пише.... ПС: Случката когато за първи път ми се случи беше доста забавна понеже алармата беше включена а сигнал нямаше и когато отворих вратата с ключа се разпищя... и карах на пищене до едни алармаджии близо до нас :D голям майтап спря ме и полиция ... решиха че съм откраднал колата... то бяха едни проверки :D а аз карах и с около 30км/ч и те бяха спряли и аз минавам такъв покрай тях и ме гледаха така ;) и като отидох по късно през деня да видя дали са я оправили ми изсипаха в шепите няколко бушона и майката на алармата от под волана и ми дигнаха рамене и викат ми нова аларма ... взеха ми 10лв да ми спрат алармата при условие че просто можех да отскубна жицата на пищалката от под капака, но реших да не барам... абе големи емоции бяха

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Да поизтупам прахта на Темата


Значи и аз имам подобен проблем:
Преди време беше паднал акумулатора на колицата и след като го заредих
ново Шест едното дистанционно не работеше а то е препрограмирано, не от тази
аларма, другото работеше и се сетих как алармаджията ми го програмира и пробвах
само че така стана че 'изтрих' оригиналното а сега работи другото :blink:
Пускам по-долу кратко описание за Алармата ако някой се сети нещо да удари едно рамо


Алармата е М15 или М15_2
Настройка ново Дистанционно:
Алармаджията задържа Бутон 2 за около 10 сек и след това ми се губи
натиска от новото от старото и накрая го запамети от старото :blink:
Ръчна настройка на Шоковия датчик чрез бутоните:
Натискаш Бутон 2, без да отпускаш натискаш Бутон 1,
чуват се 6 кратки сигнала после още 2, удряш колата със силата над която
изскаш да се включва Алармата, чува се 1 кратък сигнал че е възприела ако
си доволен натискаш Бутон 1 и всичко е запаметено :rolleyes:


На този адрес преди 5-6 години се намираше Алармаджията :(
жк Фондови жилища бл.213А София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Все още си е там Алармаджията ако някой се интересува от второ дистанционно може и да му помогнат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...