Jump to content
ilkocivic

Тунинг на 6 генерация сивик

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Това е моето проектче за 6 месеца работа по колата след работно време, Да се похваля всичко сам съм правил, освен заварките по удължения спойлер, но и това се научих вече. Брони, прагове, вежди на предния капак, спойлер на предния капак, заличаване на номера на задния капак + удължаване на споилера, лакирани стопове + боядисване на фаровете и имитация на angle ayes! Надявам се да има отзиви! Продължаваме по окачването и интириора! Съжелявам, че невмъкнах снимките директно :) + 16' джанти borbet, скоро и фланци отзад! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39...mp;pid=13168943

Редактирано от ilkocivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен тунинг си и направил поздравления :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва. Продължавай в същия дух и не претрупвай нещата че ще попаднеш в друга категория.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...браво супер е може и една рисунка да сложиш отпред и отзад надпис Сивик на мястото където е бил номера,че много празно някак си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много добре се е получило поздравления а иначе от къде взе въздуховода на предния капак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега много як е станал сивика :D мотора не си ли мислил да го пипаш :D

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много добре е стонала.Смерак всичко става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната броня и спойлера са станали много добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги задната броня я удължих с 11 см предната с 5см за да се отвори тая дупка! прагове 11 см гънах ги сам иначе мн пари ми искаха за 2 метра огъване, по двигателя ще барам като си върна малко борчовете и оправя малко стойката й! а конкретно към колегата за лепенка отзад - няма да сложа иначе се губи ефекта според мен от заличаването на голамата дупка и именно го боядисах целия злато за да се откроява а не го цепих на 2 цвята!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега личи си,че си я правиш с мерак браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра колица фаровете са станали страшни много по добре от ангелски очи мерака си е мерак евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно поздравление.Радвам се, че тунинг хондите в бг са достатъчно индивидуални за да се различават.Продължавайте в същия дух да правите уникални хонди за да се различаваме от селския тунинг.Визирам голфовете дето като имаш сток голф си газар вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравления от мен и евала за труда ти мноо добре е станало всичко!смело напред иии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо колега ама ако я видя на живо(а това рано или късно ще стане , от един град сме ....) сигурно ще кажа че карам трабантче ако ме питат ква марка ми е колата ...... нищичко не ми харесва , за задницата няма да говоря чисто и просто куцата работа , предницата по бива ама де да знам .... бе май всичко идва от цветовете ..... така като си я представя черна сякаш ми мяза на нещо :drunk: Иначе евала за труда който си положил ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

евала колега , количката е супер станала , ако приемаш критики , на мен неми харесва задната чистачка мисля ,че без нея ще е по добре , също така и дупките по предната броня да ги закриеш с мрежа би било по добре ! но това си е мое мнение колата си е твоя , иначе продължавай в същият дух ! убиец е !! Peace !

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дупките чакам една мрежа, че съм поръчал, а за честачката мислих да я махна, но викам си за пръв рът имам хечбек и за тва иначе продължавам да мисля за заличаването и!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е браво ильо доста поработи върху нея добре е станала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станал сивика поздрави за усилената работа по проектечето :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

допада ми добре се е получило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко преправяне на купето, заради удобството ми :huh:http://www.ilkocivic.snimka.bg/album.php?a...mp;pid=13600175 винаги продължаваме напред :P

екстра е станало.явно при твоята има повече място до гърловината за бензина от колкото при 5та седан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: ами незнам, аз изместих гърловината максимално горе в дясно, подложих дурафон (белия правоъгълник) за да направя място на зареждането на газта и го захванах с планката към единия от болтовете на капачката на резервоара, получи се 6 точки и сега дори едновременно може да се зарежда и бензина и газта :P надявам се да се харесва - газаджиите неискаха да го сложат там и трябваха 4 часа да го направя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-хубавите 6ци които съм виждал. Поздравления! Ако приемаш градивна критика, една рисунка или надпис на задния капак би изглеждала наистина добре :worthy: Пожелавам ти много безаварийни километри с тая красавица :dry: r3sp3c7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега,супер е колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти нямаш спирка бе момче :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега наистина добре се е получила колицата. Смея да твърдя една от най-готините и идивидуални хонди в БГ.И аз като другите колеги бих те посъветвал за задния капак, според мен един трибал татус ще стои екстра там.Поздрави и продължаваи в същия дух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) радвам се че колата ми се харесва! Ето и поредния колега с същото предложение, ще направя нещо по въпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за труда, който си положил колега. Немога да кажа, че не ми харесва, но има някой неща, които може и да не бяха така. Най-важното е, че всичко си правил сам и получаваш мойте адмираций за проекта. Поздравления !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжките на вратите черни ли са все още :o,според мен задната чистачка е излишна,предницата е много яка.Направи нещо със задната броня...и като цяло колата трябва да слезе с 3-4 см.Това е моето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръжките на вратите скоро ще ги променя, ще светят вечер, Да ги боядисам ли и с какъв цвят(зелен и да светят жълтеникаво вечер или.... ?) както и някой други неща по колата. За смъкването трябва да я смъкна, но имам проблеми по пътищата с тия дупки и легнали полицаи, затова ще наведа леко предницата да падне с тия 3-4 см само от пред, а отзад ще и сложа фланци да я разкрача, имам мн идеи по колата пари да имам ще а направя още по-добра и вътре и отвън, че имам недовършена работа, важното е че вече я карам и ми варши работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръжките на вратите скоро ще ги променя, ще светят вечер, Да ги боядисам ли и с какъв цвят(зелен и да светят жълтеникаво вечер или.... ?)

:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Zero е прав ще я загрозиш със светещите дръжки,но колата,избора и тунинга са си твои :o така че каквото решиш това прави и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,Скоро я мярнах тази красавица, беше на един тротоар в жк Тракия - много ми хареса(минах уж случайно два пъти край нея). Добре е когато ти оценят трудът, но най-важното е на теб да ти харесва.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...