Jump to content
nia

Сара Фосет вчера 25-06-09 Майкъл Джексън днес 26-06-09

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ужасно - като всяка загуба до този час за Майкъл е непотвърдено по ВВС към 01.30 часа на 26-06-09 още казват, че е в кома в болница в ЛА - но е получил сърдечен удар и коментарите са, че това е краят............тъжно и светът загуби велики артистиR.I.P.

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно - като всяка загуба до този час за Майкъл е непотвърдено по ВВС към 01.30 часа на 26-06-09 още казват, че е в кома в болница в ЛА - но е получил сърдечен удар и коментарите са, че това е краят............тъжно и светът загуби велики артистиR.I.P.

PS. За ФАРА ФОСЕТ става въпрос в заглавието -изв. бързо писах и сбърках, в последствие не успях да редактирама за Майкъл вече потвърдиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P. АКО Е ИСТИНА! НАЙ ГОЛЕМИЯТ.... ЖАЛКО.. МАМКА МУ ... :bg::) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джако може би отиде на едно по-добро място. R.I.P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големияR.I.P. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P преди малко чух :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина най-големият! Поклон пред паметта му!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред паметта на Майкъл Джексън. Велик певец, който си остава и ще си остане вовеки в световната история, въпреки всичко, което се изговори за него.Нека почива в мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълбок поклон! :) :) :) ПОЧИВАЙ В МИР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава Велик и винаги Номер 1!Поклон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да много тъжно... R.I.P.Сърцето му е спряло, казаха...А подготвяше серия големи концерти... можеби пак щеше да изгрее... на 50.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко! Беше велик изпълнител и творец! Поклон пред паметта му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големият! Той и Фреди!... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P!!!Поклон пред светлата памет на..КРАЛЯ НА ПОПА!ВЕЛИК! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-великият артист-звезда в света за всички времена който съм виждал през живота си и никога повече няма да видя такъв, защото той е неповторим и единствен - втори като него никога няма да има.Дано почива в мир :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(bow)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз израснах с Майкъл Джексън, както много други хора от 70,80,90 на миналия век и съм сигорен, че почти всеки който е живял през тези години, поне веднъж се е заслушал в този велик артист. А той беше велик колкото и глупости да се изприказват за него, той ще остане в сърцатани, като човека с изключителен артистизъм и запленяващ публиката, с неговите изпалнения на сцената като танци и певчески възможности ПОКЛОН ПРЕД ДЖАКО ТОЙ ЩЕ ОСТАНЕ В СЪРЦАТА НИ :D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за всеки, който не го оцени приживе... Заклет рокаджия съм, но никога не ме е било срам да си пусна "Dirty Diana" или "Give in to me". Жалко.............. :D MJ стана още веднъж новона #1, за съжалени по възможно най-кофти начина и този път за последно...R.I.P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

R.I.PТази сутрин като станах получих линк по скайпа от колега от форума и го приех на майтап .... и докато не отидох на работа не вярвах ... докато непочнаха да се базикат тъпите Ирландски говеда с смърта на Djako.....Но пък евала всеки пъп дискотека и радио станците пускаха хитовете му цял ден и ноща включително ! Никога няма да забравя на 1-вия ми концерт който изнесох във Варна пях: Michael Jackson- Heal The World - невероятна песен като останалите :drunk:Почивай в Мир Djako ! :drunk: :drunk: :drunk::beer:

Редактирано от SH3M37A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: снощи по MTV имаше страхотно предаване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик певец и артист.Поклон...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има много добри песни, и определно музиката която правеше се приемаше от всички! Според мен си е легенда, и музиката му ще надживее няколко поколения.

Редактирано от Mavzolei

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един ТАЛАНТ.Един пробивно-прогресивен човек,който въпреки цветът на кожата си успя да пробие и разтърси света.Той даде много на всички ни,сега светът ще му дава...благодарейки му за изкуството,което сътвори .В изторията е! ПОклон за него ;) ...този толкова талантлив човек.Нека всеки се поучи от него защото той даде животът си за изкуството.(не е имал дори детство)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно ... церемонията по погребението на Майкъл Джексън която гледах днес ме накара да проумея какъв негов привърженик съм бил,съм и ще продължавам да бъда.Припомних си, че в далечната 1992 година получих за рождения си ден подарък касетка с неговия албум "Dangerous".Тази касетка тотално се протри от превъртане и слушане на "Black or White","Heal the world","Jam","In the closet" и всички останали.Помня също и връстниците ми дето ми се смееха че го слушам и го наричаха "Смачкан чесън" пък аз се ядосвах и не веднъж се е стигало до саморазправа с тях.Беше ми идол.Беше ми пример за подражание.С лунната си походка,със сребърната ръкавица (каквато си измайсторих и аз като топнах бяла ръкавица в бронзова боя), с просволутите му движения и коронното хващане за четала.С клиповете му с който незнайно как се бях сдобил отнякъде на видео-касетка и хилядите въпроси на нашите - "Как не ти писва по цял ден да гледаш и да слушаш едно и също нещо".Дори и сега,винаги в колата,на всеки презапис на USB-то песента "Give in to me" - дуетът на Майкъл със Слаш (китариста на Gun's N' Roses) не се пипа и не се трие.Върховен "съюз" между глас и китара.Хилядите гнусни спекулаций със името му,с обвинения в педофилия се оказаха долна мръсна лъжа.Лайненцето което преди години обвини Майкъл в сексуален тормоз си призна че никога не е имало такова нещо и че баща му го бил накарал да съчини историята,и в крайна сметка ш.баните пари пак взеха превес.Факт е че "Краля на Попа" вече го няма,няма и вече как и с какво да петнят името му и както каза един от братята му на церемонията-"Може би сега Майкъл, ще те оставят на мира...".Поклон пред паметта на този велик човек.Дано си на по-добро място сега ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...