Jump to content
najami

Най-после се разбра кой е Stig от Top Gear

Recommended Posts

И пак не е сигурно дали е той (или тези). Аз също мога да облека екипа и да изляза пред сцената :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прав си, съжалявам много, не съм обърнал внимание че има такава тема за видео споделяне.

Редактирано от najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То там е една тема :tooth: Всеки пляска някакви линкове без две думи обяснение (какво остава за описание с едно две изречения)Някои от клиповете там сигурно са пускани по над 10 пъти (а за оня с Импрезата да не говорим)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да ме накажат, ама тоя е най-измисления и фалшив шампион, меко казано! Лично мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових се малко из нета. Оказа се, че Шумахер е участвал като Стиг само в една от сериите на Топ Гиър, в която кара Ferrai FXX http://www.youtube.com/watch?v=SKnWScehpzIДокато във останалите серии Стиг е друг пилот, чиято самоличност продуцентите на предването за сега оставят в тайна. Цялата статия Тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пфф... когато си свали каската и видях Михайл направо настръхнах целия :)

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С риск да ме накажат, ама тоя е най-измисления и фалшив шампион, меко казано! Лично мнение!

Абсолютно си прав, направо се чудя що не е станал балетист. И седем години да играе в Големия Тетър...прости им те не са виновни. Седем години. Пробвай да бъдеш само една. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дариус ще обесниш ли какво имаш предвид че не те разбра за това с измисления шампион?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да ме накажат, ама тоя е най-измисления и фалшив шампион, меко казано! Лично мнение!

Добре де, що за хейтърство е това... страшно много ми приличаш на един мой съквартирант,който понастоящем коментира формула 1.Така и не можах да получа смислен отговор за толкова години.Всички разговори на тази тема завършваха с това ,че немецът просто не му е приятен...Шумахер не беше цвете за мирисане,но коя велика фигура не е пораждала спорове...,достатъчно е да погледнеш статистиката...,ако друго не си гледал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия неща който шуми е направил ,никога повече никога няма да може, това че не е карал хонда не значи че е инвалид или измислен ,човека се е доказал 7 пъти, и още няколко изтървани за малко, няма по голям от него дори и сена неможе да му се мери по призове и постигнати успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да ме накажат, ама тоя е най-измисления и фалшив шампион, меко казано! Лично мнение!

:bg: :bg: :bg::) !!! :bg: :bg: Най-после да срещна разумен човек. Преди няколко години(вече не помня точно колко)спрях да гледам формула 1 точно заради Шумахер. Що се отнася до постигнатите успехи върнете се назад във времето и вижте колко пъти Барикело му осигуряваше победите. За мен лично Барикело беше по-добър но не му дадоха възможност да се докаже. А за сравнение между Сена и Шумахер и дума не може да става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно Барикело годин наред осигурява на Шумахер предна позиция пускайки го пред себе си и удържайки основните му конкуренти, а също имаше и доста силна подкрепа от страна на Ферари, но от друга страна не може да се отрече таланта му на пилот, начина, по който караше..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно Барикело годин наред осигурява на Шумахер предна позиция пускайки го пред себе си и удържайки основните му конкуренти, а също имаше и доста силна подкрепа от страна на Ферари, но от друга страна не може да се отрече таланта му на пилот, начина, по който караше..

това момче както ти казваш наистина е много добър пилот помня едно състезание на което валеше доста силен дъжд и той успя да завърши с сликовете без да влиза в бокса да му слагат гуми за дъжд много добър пилот за мене един от най-добрите :rolleyes::dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това "момче" (ако имаш предвид Баричело), е най-дъртия пилот във F1 :cool: А иначе колегата е прав - Шумахер е играл ролята на Стиг само във въпросната серия в която се показва. Кой е стиг ще остане "mystery". :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо което не може да се отрече на Шумахер, то е умението му да настрои и развива автомобила който кара. Но със "сивото" си каране не може да се доближи дори до истински пилоти като Сена, Менсъл и т.н...(лично мое мнение).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сиво каране ли. Шуми беше най голямата хиена на трасето бе пич. Сена като изключим че е карал за Хонда с нищо не ми блести. Преди да се утрепе караше няколко години със Шумахер, ама пилето газеше с бенетона а сена беше 2, 3 а тях никои не ги помни. Да можел е и да има потенциал ама ако почнем с ако, ако, до никъде няма да стигнем. Менсъл верно си караше, ама за кратко и то колата му беше ебати самолета спрямо другите.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хейтъри сте, там ви е проблема.щом можеш да спреш да гледаш един спорт зареди един човек значи въобще не харесваш достатъчно спорта.Барикело му е помагал, но това е част от играта.кооооооооооооооооолко пъти му е помагал?!?Съмняваме добрата статистиката на Шуми да е благодарение на Барикело?!хаха, не ме карайте да се смея.Какво значи сиво каране?това отново е част от играта.До сега няма пилот който да може така да си настрой автомобила.Измислен и фалшив пилот?ТОВА ПЪК ВЪОБЩЕ НЕ ПОДЛЕЖИ НА КОМЕНТАР.Не бъдете хейтъри бе хора...ТЪПО, ДЕБИЛНО И МАЛОУМНО Е ДА ОТРИЧАШ ШУМАХЕР

п.с.самия факт че го коментираме сега говори много :) :) ;)

Редактирано от uBaHoBcnaMeP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Първо за темата за The Stig - той е игран от много пилоти. Давали са по много предавания (различни от TG) че в много от епизодите е с различна височина и гръдна обиколка. За гърдната обиколко има няколко метода за увеличаване и намаляване, ама тия за ръста не са много популрни./офтопикЗа Шумахер - пилот фаворизиран от отбор подрепян от FIA. Пилот ставал няколко пъти шампион блъскайки прекия си конкурент, е да на незнам си кой път вече като го направи го декласираха. Не забравяйте че когато Малкарън Мерцедес доминираше над Ферари и Хакинен печелеше титли ФИА просто каза: "Ами понеже само вие ползвате титан-волфрамови сплави за бутала, ние ги забраняваме". Тези бутала от челото до долният ръб са били 16 мм и са били с най-голямата износоустойчовост от всички спалви ползвани за бутала във формула едно. НО както се казва победителите не ги съдят, а и историята ги помни само тях. А аз лично няма да запомомня Шумахер като такъв./край на бруталния офтопик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/офтопикЗа Шумахер - пилот фаворизиран от отбор подрепян от FIA. Пилот ставал няколко пъти шампион блъскайки прекия си конкурент, е да на незнам си кой път вече като го направи го декласираха. Не забравяйте че когато Малкарън Мерцедес доминираше над Ферари и Хакинен печелеше титли ФИА просто каза: "Ами понеже само вие ползвате титан-волфрамови сплави за бутала, ние ги забраняваме". Тези бутала от челото до долният ръб са били 16 мм и са били с най-голямата износоустойчовост от всички спалви ползвани за бутала във формула едно. НО както се казва победителите не ги съдят, а и историята ги помни само тях. А аз лично няма да запомомня Шумахер като такъв./край на бруталния офтопик

МНОГО точно казано!/оффОт 7 годишна възраст следя формула 1 (тоест от 1997) и разбира се по-ранните състезания не помня, но няма как да забравя едно в което Шумахер бутна Деймън Хил поради невъзможност да го изпревари, при което в следствие на удара Хил отпадна и Шуми би. От този момент го намразих много, а до тогава му бях фен. Когато Хакинен все още се състезаваше правеше Шуми сам да си говори по всички параграфи. Да не говорим за абсурдните изпреварвания които правеше след който, лично аз нямаше да спя една седмица ако бях на Шумахер на мястото (пример http://vbox7.com/play:2f812059 ). Та по този повод ЛИЧНО в моите очи, той никога няма да е шампиона, за който го мислят всички. Но както казвам лично мнение, не може все пак всички като овце да мислим еднакво, пък който иска е свободен да ме "нахрани" за дето съм оплюл любимеца му./офф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ето го "великия" хакинен когато е под напрежение - абсолютна марда. Когато пистата не е чиста пред него и в идеални условия хакинен си е абсолютно посредствен. Ако е сам на пистата кара, но иначе не. А точно тези години макларъна вървеше мн повече от ферарито и пак не можеше да му се откъсне. Шумахер си беше царят на играта на нерви.П.С. защо ме провокирате да дигаме такава стара тема? Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой те провокира за каквото и да било. Просто имаш мнение с което ние сме несъгласни, а ти се опитваш да ни го наложиш, което очевидно няма да как да стане. НЕ харесваме Шумахер, както ти видно не харесваш Хакинен, като нито аз в случая ще мога да променя мнението ти, нито ти моето. Това че за мен даден състезател е посредствен, а за теб друг пак казва е съвсем в реда на нещата и не виждам причина да се палиш от това, че си изказваме мненията. Всичко което съм написал е с възможно най-добър тон, без умисъл да обидя някой, ако съм те засегнал с нещо, извинявай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е заглавието на тази тема...,а накъде се е упътила!Шумахер изобщо неможе да кара...,баба ми така ми разказваше,а тя беше върл фен на Формула 1,демек разбираше ги нещата!Сега сериозно...,който твърди че Шумахер не е велик пилот ще му препоръчам да гледа - Спа 95,Испания 96,Спа 96,Монако 97. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Шумахер - пилот фаворизиран от отбор подрепян от FIA. Пилот ставал няколко пъти шампион блъскайки прекия си конкурент, е да на незнам си кой път вече като го направи го декласираха. Не забравяйте че когато Малкарън Мерцедес доминираше над Ферари и Хакинен печелеше титли ФИА просто каза: "Ами понеже само вие ползвате титан-волфрамови сплави за бутала, ние ги забраняваме". Тези бутала от челото до долният ръб са били 16 мм и са били с най-голямата износоустойчовост от всички спалви ползвани за бутала във формула едно. НО както се казва победителите не ги съдят, а и историята ги помни само тях. А аз лично няма да запомомня Шумахер като такъв.

А кой знае Ферари с колко забранени елементи са карали, ама нали са вътрешни хора!И да допълня:1.Продажбите на ферари са скочили в пъти след 20годишните им неуспехи във Ф1.2.Изключително показна подкрепа с цел кинти от ФИА и Бърни.3.Спорта не е наглост, каквато проявяваше Шуми.4.Ф1 вече е само пари!Кой изпусна Бътън от Браун ГП да стане световен шампион?Дали не се объркаха сметките или трябваше шампионата да стане по- интересен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.Спорта не е наглост, каквато проявяваше Шуми.

Какво значи наглост в спорта? Това да искаш да спечелиш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Schumi vs HillЕто го великия шампион, как се пречка ту в ляво, ту в дясно.Винаги е карал така!Това ли му е шампионското?Има и клипове с Мика и Жак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го "великия" хакинен когато е под напрежение - абсолютна марда. Когато пистата не е чиста пред него и в идеални условия хакинен си е абсолютно посредствен. Ако е сам на пистата кара, но иначе не. А точно тези години макларъна вървеше мн повече от ферарито и пак не можеше да му се откъсне. Шумахер си беше царят на играта на нерви.П.С. защо ме провокирате да дигаме такава стара тема?
http://www.youtube.com/watch?v=9gwiYCLGSI4 коментара е излишен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Schumi vs HillЕто го великия шампион, как се пречка ту в ляво, ту в дясно.Винаги е карал така!Това ли му е шампионското?Има и клипове с Мика и Жак!

Това го знаем - всички върху Шумахер,важното е да не е той.Навремето бях съквартирант с един настоящ коментатор на Формула 1 ,естествено спорове имаше постоянно,върл противник на Шумахер.Заплашваше с Хил,с Вилньов,с Монтоя и един куп други успели и неуспели пилоти...,истината е че едвали някой скоро ще засенчи немеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, според вас, в тоя спорт някои реши ли да те изпревари трябва да спреш за да му дадеш път, щото ако си помислиш да се браниш е подло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Попринцип победителите не ги съдят, но Шумахер не беше победител, а беше толериран.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип победителите не ги съдят, но Шумахер не беше победител, а беше толериран.

...конспирацията на ФИА и ФИАТ ... ясно ... как не се сетихме, скивай то инициалите са идентични ... било е точно пред очите ни, а да не забележим.Сашо Диков ли те светна за тая истина? Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

FIA плаща баснословни суми за да си осигури "лоялността" на отбора Ferrari. Ще го оспориш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го "великия" хакинен когато е под напрежение - абсолютна марда...

шшш тихо, нищо лошо да не чувам за летящия финландец

Публикувано изображение

 

пък и това клипче нищо не показва - шуми беше с други гуми (good year), които държаха доста по-добре на мокро. пък и кой ли не е излитал от пистата, само последната си година шумито се омаа 12 пъти

и той беше под напрежение от алонсо, 2 години подред, и той поддаваше. и като млад поддаваше, и правеше глупости

 

между другото, ситуацията с алонсо е типичната "if you can't beat 'em, join 'em" - не можаха да го бият и с най-тежката си артилерия (шуми+жан тод+рос браун+фиа), така че решиха да го дръпнат при тях

 

съвсем :o но честита титла на Бътън и Браун - някой брои ли харакиритата в Япония?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли Формула 1 ми е по-скучна от футболен двубой в българската "Б" група?

Какви харакирита, Magnum? Браун спечелиха защото бяха с двигатели на Мерцедес :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност истината е някъде там....Въпросът е защо Макларън не спечелиха титлата? Нали и те са с двигатели мерцедес, или греша?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че Браун нямаше да са спечелили (поне не още) титлата с Хонда двигатели - колкото и да са замразени и изравнени двигателитеТочно доказателство за това е формата на 3тия отбор с този двигател - Форс ИндияА Макларън не спечелиха титлата, защото вложиха всички сили в борбата за титлата миналия сезон, и сериозно изостанаха с разработката на колата за този сезон. Както между другото и Ферари, и БМВ - докато Хонда разработват тази кола поне 1 годинаНо успяха, и Макларън, и донякъде и Ферари (въпреки че и те разработват следващата кола, за шампиона АЛОНСО от няколко състезания) да настигнат лидерите, и да отмъкнат по някоя и друга победаМакларън имат и други проблеми - първо са с намален бюджет заради скандала покрай алонсо и ферари, а и тази година се забъркаха в скандал. Нямат опитни пилоти да разработват колата - а този сезон промените са големи. Пък и липсата на Едриън Нюи се усеща все още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...