Jump to content
No Limit Performance

Благодарности

Recommended Posts

От името на Ямболската група искам да изкажа огромни благодарности към екипа , който се погрижи това невероятно мероприятие да стане факт. Също така и към спонсорите Бензиностанции "ЕКО" - Има разлика!, М&С Ауто, Сервизи "Омбре" ... Виш к'фо нешто е :D - без които също нямаше да може да станем свидетели на подобно събитие! Специални благодарности и към Община Велико Търново, която по думи на "вътрешни" :P хора, е приела с огромно въодушевление идеята и е помогнала с каквото трябва да провеждането на Националната Сбирка Хонда 2009.

 

За мен тази среща е цялостно олицетворение на моето собствено виждане за провеждането на подобно мероприятие.

Имаше от всичко за всеки. Да видиш стари муцуни, да си присъствал на тази грандиозна обиколка на Велико Търново, да участваш в автомобилните състезания, игри , забави и какво ли не още ... но най-вече да си част от ПЪРВАТА организирана по този начин Национална Среща за мен е нещо незабравимо, изживяване , което всички ние ще помним ... кой с купите и грамотите, кой с нови запознанства , кой с язденето на бялата гъска :lol: абе все неща , които ти повдигат настроението и духа за живот!

 

Още веднъж искам да кажа едно голямо "БРАВО" на всички , които бяха замесени в организацията на това УНИКАЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ!!!

 

До нови срещи, приятели! ;)

;):bg::D:worthy::bg:;):worthy::bg::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина смея да твърдя че тази среща беше наи добрата от всички на които съм ходил наистина много добра организация много топло посрещане от страна на общината като цяло беше незабравимо изживяване и които не доиде изпусна много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това беше първата ми национална среща и ми хареса доста бях само съботния ден на похода от Търново до с.Ресен и на летището.Беше забавно водещия също беше забавен яд ме е,че не се записах за участие в игрите,но не беше сигурно до последно дали ще присъствам и затова.За съжаление като тръгнах да се прибирам видях един сребърен Прелюд който беше размазан отпред в едно тясно мостче,но по знаците които едно момче даваше на червения Рекс каращ преди мен останах с впечатлението,че нещата са под контрол и пътника е жив дано е така.Жалко,че почти на всяко подобно мероприятие винаги се случва така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше първа среща.Беше хубаво и организацията беше добра.Само ме е яд ,че не се запознах с никого-всички бяха на групички и нямах честта да се запозная със "старите кучета"..Друг път надявам се..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше ПЕРФЕКТНО!!!БЛАГОДАРЯ ВИ!!!Радвам се,че се запознах с много хора,беше СУПЕР!!!;):worthy::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да изкажа огромната си благодарност към целия организаторски екип на Националната среща. Това беше най-добрата среща, на която съм присъствал до момента. Браво за усилията, които сте положили за да се случи всичко това. Радвам се че бях поканен от колегата Ян да бъда част от фотографския екип. Още веднъж благодаря на всички, които се включиха в реализирането на срещата и на община Велико Търново за съдействито което е оказала. :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина всичко беше организирано на високо ниво, само малко кофти беше пътя до пистата за нас "ниските", но се преживява. имаше както каза ангел за всеки по нещо. искам да поздравя всички организатори за всичко това, за положените усилия и прочие, както и всички спонсори и съмишленици. също искам да поздравя колегата стриитстаилс за прекрасния прелюд който има- ако сте го правили вие имате един голям поклон от мен, също и стмен- бос хог за ненормалния рекс. евала. :lol::D;) п.с.-а снимки и клипове няма ли???? :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно беше,благодарности на екипа който организира всичко това,нека да е все така и за напред.Поздрави на всички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги наистна беше супер срещата,браво :D;) Но знае ли някой нещо за прелюда,щото в събота като тръгнах към Манастира един прелюд се беше ударил,дано всичко е ок :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато фактите говорят и боговете мълчат.Браво точно каkто по план.Догодина пак :bg::D;):lol::worthy: :worthy: Популяризирайки-прогресирахме :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална среща се получи.Огромни благодарности на организаторския екип.Пожелавам си следващата година срещата да е още по добра и да присъстват много повече фенове на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организацията и мероприятията бяха страшни.Благодарности на всички които се постараха тази среща да стане това което беше.Благодаря и за подаръците,само малко ме е яд че от камъчетата по пистата ще трябва да боядисвам цялата предница !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална стреща, уникални хора, уникални коли!Ето така се прави!Организацияте беше невероятна, наистина огромни благодарности към всички които се трудиха токова здраво, резултата беше на лице!Най-добрата среща до сега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер организация,благодарности на всички виновни да се състои тази среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път бях на национална.Всичко беше перфектно.Хиляди благодарности на екипа хвърлил токова усилия за да може това събитие да стане факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,срещата беше страхотна!Организацията на 100%.Благодарности към екипа,който се отдаде за организирането на това мероприятие.Евала момчета и момичета и мога да кажа само :D Респект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше екстра,браво.Но има някакъв проблем с картите за бензин на Еко.На връщане за София я ползвах,само дето никакви 10 стотинки нямаше като отстъпка;)Нещо са ни измамили явно :worthy: 50 литра с отстъпка 1.01лв :D Казвам го да си знаете,не че кой знае какво.Догодина ще се видим пак,само ако може да е някъде с писта без камъни.чакаме снимките и филмчетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше екстра,браво.Но има някакъв проблем с картите за бензин на Еко.На връщане за София я ползвах,само дето никакви 10 стотинки нямаше като отстъпка:worthy:Нещо са ни измамили явно :D 50 литра с отстъпка 1.01лв ;) Казвам го да си знаете,не че кой знае какво.Догодина ще се видим пак,само ако може да е някъде с писта без камъни.чакаме снимките и филмчетата.

Пич ти к'во искаш , това си е 1 процент.Евала на ЕКО, че подкрепиха срещата .Мене ако питаш това е достатъчно няма нужда и от допълнителни отстъпки.п.с. Не работя за ЕКО и сипвам само ШЕЛ V-Power Racing :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да напиша , колкото и да пиша , няма да мога да опиша големият респект който изпитвам към организаторите на тази грандиозна национална хонда среща 2009г. Прекрасни сте хора , вие направихте нещо което ще остане в спомените ни завинаги . Абе немога да опиша БЛАГОДАРНОСТА си с думи .Тази среща неможе да се опишe с думи , трябва да се види. БЛАГОДАРЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекарах си страхотно! Благодаря на целия екип с червените лентички! Това вече може да се обяви за истинска Национална Среща. А организаторЪТ обеща следващата да е още по-луда, така че вече я чакам с нетърпение :D Благодаря ви, приятели! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОЛКОЗ МНОГО КРАСОТА НА ЕДНО МЯСТО;)ПРОСТО НЕОПИСУЕМО:worthy::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛЕСТЯЩА ОРГАНИЗАЦИЯГрандиозна срещаГОЛЕМИ СЪРЦА ИМАТ ВИНОВНИЦИТЕБлагодаря на всичкипонякога думите не са достатъчни да обусловят усещанията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... така че вече я чакам с нетърпение :worthy:

можеби е време да се замислим за две годишни срещи :D ... това ще означава, че организаторите ( на които аз съм много благодарен и с които нямам нищо общо освен лентичката ;) ) ще заседават целогодишно ... :worthy: - ще полудеят на втория цикъл ...къде са снимките между другото ? и филмите ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромен респект към екипа,БЛАГОДАРЯ Ви!Не знам колко беше дълга колоната от Хонди ..някой спомена 1,5 км,но не съм вярвал че централната улица и главният път Варна София е отцепен от Полиция за да преминем ние! :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, давам старт с две снимчици.

Публикувано изображение

Публикувано изображение.

имаше доста фотографи- къде са материалите колеги? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна среща,която найстина ще се помни!Благодаря на организаторския екип за перфекната среща и наградите ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички взели участие - кой като зрител, кой като участник...въпреки, че всички бяхме участници в грандиозното шествие от Арбанаси до пистататова беше може би най - яката част /поне за мен/Страхотно!!!Очакваме следващата среща! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Адски съм доволен. За първи път ми е признавам ама беше мн яко. Само дето лепенка не можах да си взема и тая хартиената лентичка с хонда (заради баща ми де,че е фен пък не дойде)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от TechThrill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО-получи се СУПЕР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оределено най-добрата среща досега. Благодарности на организаторите !!!Единствено при вида на толкова много Хонди на едно място се замислих къде е официалния вносител на Хонда за България или както винаги те пак не са в час. Още веднъж адмирации за организаторския екип !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала!!! Освен суперлативи друго не мога да кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:o Редактирано от MYA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

му другото кой взе първо място за най-яка хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене preluda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да кажа само едно БРАВО И БЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оранжевия прелюд, макар че за мен имаше доста по добри коли, но така е решила публиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много яко :o хиляди благодарности на организаторите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е той изглеждаше най-атркативен , нормално е :o . Въпреки че, аз си харесах една англичанка :P тц тц тц .... виш к'фо нешто е .... на хонда срещите а ? ;)

Редактирано от TechThrill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща! Организацията наистина беше на ниво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...