Jump to content
Magnum

Вовата и Боби - Хаджи Димитър, София

Recommended Posts

Някой ще каже ли нещо?Това форум на хонда ли е?Да не е форум на скинхедс?Омбре, твой форум ли е или е форум на скинхедс?Питате кой съм.Аз съм Вовата.Питайте ме ако имате проблеми.

Писна ми тази тема.Дайте друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лари ? какъв майтап

Ще ги убиваме ли?Хайде да почиваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спамер,да вземеш да се омиташ оттук?Нагъл си и намесваш трети лица?Какво общо има Омбре в случая?Имаш късмет че не съм админ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондадом ако си Вовата, понеже съм с много добри впечатления от теб и цяла БГ те говори(само скоростни кутии си правил,бил си тясно специализиран) и знам че тея тука наште са супер "ШАНАДЖИИ" мога ли да те помоля за един час да ми ремонтираш скоростната кутия.моля те.мерсип.с.Повече от 3750 лв няма да имам възможност да ти дам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обвинение 2: паднал сп.апарат. Може би. Случва се. Питам той обадил ли се е на някой в сервиза ? Аз бих направил така

Случва се :lol: Смисъл на теб ти е практика да ти падат спирачните апарати и вече не обръщаш внимание на този плашещ факт ли? Как спираш като ти падне апарата, с краката в земята? Аз като прочетох затова как са му отказали спирачките и изтръпнах и всеки нормален човек сигурно така е реагирал ... само ти го подминаваш със "случва се." П.С Май няма да си достатъчно дълго тук да ми прочетеш поста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте аз сьм Боби или както ме наричат всички Борко. Аз съм другият "безхаберен монтиор" на Иво Ройлев (магнум) изкам да попитам Ройлев относно падналият спиравчен апарат : КАКВО СЕ СЧУПИ ?????Защото лично според мен спирачничт апоарат изобщо не е падъл.(защото при падъ не на спирачен апарат няма начин да няма трайни последствия)за друго мнение попитайте?Омбре или Владо от Горубляне ,който работи вече при Омбре ако не знаете:P!:rolleyes:!;)1.спирачен апарат2.спирачен диск3.шенкел4.скъснан спирачен маркуч5.наранена джанта След два месеца "Ройлев идва за друг ремонт и ни обеснява че му е паднал спирачният апарат и са му го сложили и той си е тръгнъл (все едно не му е паднал спирачният апарат ,а антената на радиото ????????????????)След няколко дни ще напиша мойта теза за ремонта на скоростната кутия .Зашото в момента съм заетА ЩЯХ ДА ЗАБРАВЯ НА БИЯЧИТЕ ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ;)

Редактирано от pianiatmaistor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ЩЯХ ДА ЗАБРАВЯ НА БИЯЧИТЕ ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ;)

Пхахахахааа!!!Евала, ПИЧ!Има една приказка - "Внимавай какво си пожелаваш!"Хахаха! Много весело! :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ЩЯХ ДА ЗАБРАВЯ НА БИЯЧИТЕ ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ:D

Пхахахахааа;)Евала, ПИЧ!Има една приказка - "Внимавай какво си пожелаваш!"Хахаха! Много весело! :D :D ;)
да прав си , че понякога пожеланията се збадват и може да го поболи нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе хора стига сте се държали като някой десетокласни хлапаци, които си нямат друга работа и се чудят с кого да се сбият, защото им е взел някой гаджето. Моето мнение по въпроса е, че не се решават така проблемите и боя няма да нормализира нещата, напротив боя може да направи видимо незначителния проблем в нещо много голямо, и то за всички участващи в това. :D Погледнете на нещата малко от по-високо и нека проблема бъде разрешен по човешки начин, а не както са решавали проблемите едно време с тояга в ръката. @Маgnum Koлега ако това, което казваш е вярно, за което не се съмнявам. Ти си винове за това, че не си търсиш правата. Ако това беше се случило в нашия магазин за авточасти и един клиент дойде крайно недоволен, начина е подмяна на часта или при негово желание връщане на определената сума, която е заплатил. Ако не направим това, той има пълното право да си потърси правата в "Защита на потребителя". Има си закони в тази държава и всеки трябва да се съобразява с тях иска или не. :lol: @pianiatmaistorА вие колега, вместо да оспорвате претенциите на видимо недоволният ви клиент,аз ви съветвам да помислите дали найстина това, което се е случило няма да навреди на репотацията ви и най-вече дали Вие самия не намирате вината в себе си. Вярно е,че нещата може да са преувеличени от страна на колегата @Маgnum или от ваша страна, но истината е, че колата има проблем, а той не е отстранен след вашата намеса. П.п. За разрешаване на проблема, мнението ми е, че колега @Маgnum трябва да ви върне колата във вашия сервиз и Вие да си отстраните повредата за ваша сметка. Във всеки голям сервиз с име се практикува така. Не смятам, че би било във ваш минус да направите това, което ви предлагам, напротив по този начин бихте доказали на хората във форума, а й не само тук, че несте "пияният майстор", за който ни се представяте. Помислете над думите ми колеги.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вината беше в нас,кутията на Ройлев до сега да беше оправена гаранционно и нямаше да се стига до тези безумни теми!Не съм длъжен да свалям скорости всеки ден без пари,защото Иво е решил да си сменя лагерите в кутията един по един,след като се счупи някой от общо 6 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега INSULIN.тези дни ще напиша нашата версия по случая и прецени сам кой е прав,щом си в този бизнес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата от начало.Голема простотия стана на края.Побъркани ли сте бе?Апелирам за разумно разрешаване на проблема(ясно е как),членовете на форума НЕ СА СТРАНА по въпроса.(само могат да изразят мнение)!Познавам и Иво и Борко..........не са пикльовци и двамата.Дръжте се мъжки бе д..а.Чак па и биячи се събраха..........споко бе ей. Така не става. Монетата има две лица.Срещнете се и се разберете САМИ.(това е начина)Ако темата продължава в тоя дух да се развива ще бъде хвърлена в коша,защото нито е интересна нито е в тон с идеята.П.П. скоро ще тръгне "рейтинг система" за сервизите и магазините,които ползваме.Тогава ще е по-ясно кой става или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пасквила на магнумчето е добър. За пубери които не различават волана от резервната гума . Ката жена му която определя дали ремонта е успешен или не . И тогава Иво плаща. Прочетете Другите форуми и вижте какво са му отговорили сериозните клиенти. Не е посмял да отговори на никой. Мести се в друг форум и продължава да лъже.Обвинение 1: Сипали му eдна чeтвърт повече масло. За незнаещите обяснявам. Между минимума и макса при ходата е 800 гр. т.е сипали са 200 гр. повече. Е и? Какво ще стане с 200 гр. повече ? Попитайте който искате монтьор. С тоя проблем занимаваме страната.Обвинение 2: паднал сп.апарат. Може би. Случва се. Питам той обадил ли се е на някой в сервиза ? Аз бих направил такаЕлате , вижте, оправете. Нямаше да му откажат. Все пак 5 г. им е бил клиент. След месец отива в сервиза по друг повод и им казва че му бил паднал апарата. Малко смърди тая работаОбвинение 3 : При първия ремонт - перфектна диагностика, перфектен ремонт. След 6 месеца (??) му гърми друг лагер и жена му ( ???) решава че сервиза е виновен. След оправянето на кутията пак си тръгва доволен и след 10 дена когато трябва да се издължи обяснява че му вие 4-та. Но забележете -отива в сервиза без колата (????). Как бе, нали вие ,отиди да чуят хората ,да си довършат работата. Не ви ли смърди ? Истината е че Иво е една жалка селска душичка на която жена му му е стъпила здраво на врата и той не може да си оправдае похарчените пари за един куп Хонди които изпотроши. И реши да клепе хората по форумите. Той е единствиния който има такова мнение за тоя сервиз. Вижте в другите форуми. Хората си правят състезателните ск. кутии там. Може би все пак това значи нещо. Може да пишете за саморазправа и да коментирате но все пак чуйте и други мнения. Не знам дали хора които имат собствен автосервиз са мизерници,но тия дето нямат 100 лв.да си платят и слушат жените си- сигурно

Съжалявам за това в каква посока се разви темата. Но мисля, че всички видяха и другата страна на монетата, и могат да преценят сами.Да, и аз имах добро мнение за вашия сервиз - за това идвах 5 години при вас, че и други клиенти съм ви водил.Не съм решил да ви 'клепам по форумите' заради кофти ремонта - на всеки се случва да сбърка. Но с отношението си към клиента, там сбъркахте сериозно.Относно въпросите:1. Повече масло - не е фатално, но не е и приятно. Не наливате масло за 1ви път, да знаете колко масло поема една хонда.Как аз съм си сменял сам маслото няколко пъти, и никога не налях повече от МАХ.Виж, бира на обяд знаете как да налеете, и то рядко и само по една. И после ще забравите да стегнете нещо, я маншон ще се развие, я апарат ще падне, я скоростите ще избият ...2. Падналия спирачен апарат - специално за тази грешка сте за убиване! Защото момент недоглеждане, смела диагностика по телефона, можеше да доведе до смърта не само на мен.Не е вярно, че не ви казах за падналия апарат - дори лично дойдох. Даже вие сменихте болтовете, с които стегнах апарата, понеже нямах подходящи под ръка.Още се вижда по джантата къде стърга апарата. Изобщо няма начин да отречете това - първо бях със съфорумец, когато това се случи. И сервиза, който го оправи, наистина работи със състезателни автомобили - а не се тупа в гърдите, че е направил скорости на състезател, които не са се счупили - явно е имал по-голям късмет от мен.3. Относно ремонта на скоростите - очевидно не е бил перфектен. Дори и след последния ремонт, излязох за пътна проба, и след 5 мин се върнах с оплаквания за шума. И какво беше обяснението? "Като държиш скоростния лост и стърже" (а на другите коли защо не ми стърже?), "да вдигне маслото и да омаже всичко, и ще изчезне шума" (сякаш не се къпят скоростите в масло)Това, че се е минало време от ремонта, какво означава? Не са 6 месеца, но и 6 месеца да са - толкова ли издържат ремонтирани от вас скорости? Имам снимка на таблото от както купих колата, и от когато стана проблема - минати са 850км.И какво от това, че жена ми плаща ремонтите по колата? С тези пари се храните вие, от такива като мен и жена ми. Но като мръсни псета скачате срещу ръката, която ви храни. И не ми минавайте с номера "не съм умрял за твоите 100лв", явно сте умрели, за да направите проблем.Да си бяхте оправили проблема, и повече щях да ви дам. Но да искате още 100лв за очевидно неоправен проблем, е меко казано наглоА на пияния Боби, искам да напишеш тук тезата ти как се ремонтират скоростни кутии, как се отива в Хонда и се купуват всички възможни лагери и зъбни колела - обещавам ще я препратя и в Япония да се посмеят - току виж са сменили и техните препоръки.Също така да обясниш и чия е вината за проблемите в скоростите. Какво неправилно съм направил аз, как кола на 250 000 км е издържала на самоход от германия до тук, а след ремонта се чупи на първите 200км извън софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с Иво когато му падна спирачния апарат.Бяхме тръгнали към сервиз във Волуяк с двете коли, където оставих моя акорд за ремонт. Иво изостана на околовръстното и като пристигна в сервиза видях с очите си падналия апарат и събраните накладки.С малко помощ и инструменти от сервиза ги сложихме и се прибрахме в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа,смятам редно е първо да се представя,аз съм Филип с типото или Фил както ме знаят повечето. ;) Второ пак смятам че е редно да обесня в правото си на какъв пиша в тази тема, -като адвокат на Борко и Вовата (освен като обикновен юзер естествено). :D Са да не пита някои колко пари ще им зимам разбрал съм се да ми ремонтират скоростните кутии доживот не за друго а ЩОТО ИМ РАЗБИРАТ :D ( само да вметна че на мен често ми се случва да чупя кутии да не мислите че с една кутия ше минат) Са ше кажете ма те щом адвокат са си зели начи са виновни, е да ама не просто се уплашиха от всички заплахи за проверка от данъчни, дружества за защита на потребители, икономическа полиция, мутри, ДАНС, ФБР, ЦРУ и др. такива.Ааа забравих да спомена и за побоиниците, заповядаите ще отговоря и на вас подобаващо:D;)Така до тук с представянето сега по темата :Първо искам да попитам лицето ИВО или Ройлев ,както го знаят по сервизите, защо аджеба не ми отговори на простите питанки а пак въртиш около това кой кого познава кои кого е виждал и т.н. ??? Смяташ ли да го направиш тук в този форум или ще викнеме още 138729813798172378 кошеревски свидетели да обеснят как са били в, пред, зад и около твоята кола когато ти е паднал спирачния апарат и ти си минал още 239 километра с тази повреда до сервиза за да те ремонтират ???

Иво изостана на околовръстното и като пристигна в сервиза видях с очите си падналия апарат и събраните накладки.С малко помощ и инструменти от сервиза ги сложихме и се прибрахме в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък викам да вземете да се разберете по мъжки ... и да не занимавате целия форум с демагогий и разкази .. мисля че темата отдавна трябваше да е под ключ ! :D

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Такааа,смятам редно е първо да се представя,аз съм Филип с типото или Фил както ме знаят повечето. :D Второ пак смятам че е редно да обесня в правото си на какъв пиша в тази тема, -като адвокат на Борко и Вовата (освен като обикновен юзер естествено). :D Са да не пита някои колко пари ще им зимам разбрал съм се да ми ремонтират скоростните кутии доживот не за друго а ЩОТО ИМ РАЗБИРАТ ;) ( само да вметна че на мен често ми се случва да чупя кутии да не мислите че с една кутия ше минат) Са ше кажете ма те щом адвокат са си зели начи са виновни, е да ама не просто се уплашиха от всички заплахи за проверка от данъчни, дружества за защита на потребители, икономическа полиция, мутри, ДАНС, ФБР, ЦРУ и др. такива.Ааа забравих да спомена и за побоиниците, заповядаите ще отговоря и на вас подобаващо;):DТака до тук с представянето сега по темата :Първо искам да попитам лицето ИВО или Ройлев ,както го знаят по сервизите, защо аджеба не ми отговори на простите питанки а пак въртиш около това кой кого познава кои кого е виждал и т.н. ???

Тва отваряне и затваряне на скоростна кутия не е като смяната на масло, сега един ремонт на скоростна кутия са ти казали че струва 250 лв нали така ??? :nono:Да ма кои ти каза на тебе че в тия 250 лв има включени части ????На тебе каза ли ти се че трябва да се сменят всички лагери ????Ти казал ли си че нямаш пари сега и ще смениш другите по нататък (демек никога) ???Та при цена 250 лв три отваряния и затваряния ( и то по твоя вина :cens: ) + спирачки + нз какво още колко пари станаха ????Аз ще светана бе 250 х3 = 750 демек даже и намаление са ти направили а частите те ли ти ги купиха те ли платиха шлаифа на дисковете ??? Те ли ти купиха лагерите ???

и отговорът:

Fil да се познаваме? Да сме се запознавали, че имаш мнение за мен колко съм смотан? Да си бил там, когато сме обсъждали ремонти, пари и части? Говориш като да си бил, но аз не те видях - или си невидим, или говориш от чуждо (тяхно?) име.Пак ще повторя, 2 от лагерите Вовата ги купи от магазина за лагери до тях, а третия лагер го поръчах от ХОНДА, в червена торбичка, с номерче и т.н.Как изобщо си представи, че отивам да похарча 1000лв по колата си, а ще се доскъпя за едно лагерче.

[ Тука само ще вметна , във въпросните 650 лв влизат 3 ремонта на скоростна кутия +2 лагера, масло и две муфи за 5 скорост, и деиствието се разива около 6 месеца (просто никои не помни точно колко време се развива деиствието) А и едно малко въпросче ти ли приготви 1000-дата лева или женати ??? И не е ли вярно че си скъсан кът мишок и за тва си на тоя хал ??? Вярно ли е че трябва да оправдаваш ремонтите пред женати ??? Вярно ли е че колата ти седя там един месец щото нямаше пари да си платиш един от поредните ремонти ???]Като първоначално историята е следната от общо 6 лагера на кутията нащо момче трябва да смени 3 обаче единия от трите го няма в наличност и решава да се сглоби скоростната кутия да си кара докато доиде третия лагер;) Тук е и момента да попитам кои е виновен дали са майсторите или ???А и да попитам другите разбиратели тва скъпо ли е според вас ???Смяташ ли да го направиш тук в този форум или ще викнеме още 138729813798172378 кошеревски свидетели да обеснят как са били в, пред, зад и около твоята кола когато ти е паднал спирачния апарат и ти си минал още 239 километра с тази повреда до сервиза за да те ремонтират или по скоро да ти завият апарата с рапидки щото са нямали подходящи болтове за целта хаха ти за кви ни взе???

Иво изостана на околовръстното и като пристигна в сервиза видях с очите си падналия апарат и събраните накладки.С малко помощ и инструменти от сервиза ги сложихме и се прибрахме в София.

Питал си нещо в тунинга ето ти отговор и тук:D

И като си толкова информиран по проблема ми, би ли ме информирал каква е вината ми за другите 2 отваряния на скоростите?

ИМАШ ТРИ ОТВАРЯНИЯ ПО ТВОЯ ВИНА 1. Смяна на два лагера (сглобяване и качване на кутия защото искаш да си караш докато доиде и третия) 2. Слагане на третия лагер 3. Смяна на 4-ти лагер и муфа на 5-та (При положение че в началото ти се каза че трябва да се сменят и 6-те лагера):D Нещо друго неясно ???Следва продължение.....П.С. Съжалявам за предния пост някои модератор да го изтрие ... Редактирано от Fil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък викам да вземете да се разберете по мъжки ... и да не занимавате целия форум с демагогии и разкази .. мисля че темата отдавна трябваше да е под ключ ! :D

Имах и аз желанието да се разберем по мъжки, за това отидох в сервиза им, веднага след като ме насолиха по телефона. И какво се разбрахме - скочиха на бой, толкова обиди отдавна не бях чувал, поднових си речника направо!

Срещнете се и се разберете САМИ.(това е начина)

И какво ще стане, Омбре? Ще ми се извинят за обидите, и ще ми оправят скоростите (и сега не знаят какво им е, след 4 отваряния)? Или ще ми вкарат 2 шамара и ще ме вкарат в правия път? Но въпреки това съм отворен за разрешаване на проблема.Само че не виждам от тях желание за това! Продължават да ме нападат и обиждат, сякаш това има отношение с ремонта.Появи се техния 'адвокат' Фил, който говори, все едно е бил там през цялото време - а аз и веднъж не съм го виждал.Противоречи си дори с тях, нова теза изкара, че съм си бил взел колата да карам след първия ремонт, без да сме сменили и лагера на първичния вал. Тогава още имаше сняг по улиците, рекса беше с летни гуми, а аз си карах сивика -- изобщо не съм си и пипал колата през това време. Уж бях стиснат циция, дето цепи стотинката, а сега излиза, че съм решил да си платя два ремонта на скоростите ?!?Изобщо тезата, че съм се стискал за ремонта, че съм искал да мина тънко, да сменям само половината от частите, които ми е било казано да сменя, са нелепи - при толкова пари, които съм оставил там. Аз разпаднатия сивик, дето за нищо не става, и жена ми се учи да го кара, пак го поддържам напълно, и не се скъпя за ремонти -- какво остава за колата, която съм купил ЗА ДА СТЕГНА.Когато си затънал до уши в лайната си, по-добре да не мяташ ръце и крака много, че не само се връща в твоята уста, но и затъваш още по-дълбоко. Оставяш да премине вятъра (всяко чудо за 3 дни), изплуваш над лайната си, и си намираш ново поприще.Ето - бай Стойчо скоро ще се пенсионира от сервиз Дружба, ще ги вземат да ремонтират Москвичите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак виждам че за пореден път ми отбягваш въпросите:DМладеж отговори точно кратко и ясно стига си увъртал бе:DНе е никва нова теза а самата истина, сега малко си объркан и се чудиш как да излезеш от лайната който си забърка нали ??? Нормално е не се притеснявай често се случва като се опиташ да извадиш на някой очите да му изпишеш веждите ...Чакам си отговорите муха :D

Редактирано от Fil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе Фил, не мога да те разбера кого се опитваш да убедиш в правотата им - всички видяха как се държат и колко струват. Не си заслужава да си петниш името, за да защитаваш тези мизерници!

 

Съгласен съм с правото на отговор. Щом смяташ, че не съм ти отговорил, ето отговорите директно в темата.

Но наистина отегчихме хората с тия мизерници, не заслужават и грам от времето, което им отделяме.

 

Отговорите ми долу в синьо

 

Такааа,

смятам редно е първо да се представя,

аз съм Филип с типото или Фил както ме знаят повечето. :)

 

Второ пак смятам че е редно да обесня в правото си на какъв пиша в тази тема,

-като адвокат на Борко и Вовата (освен като обикновен юзер естествено). :D

Са да не пита някои колко пари ще им зимам разбрал съм се да ми ремонтират скоростните кутии доживот не за друго а ЩОТО ИМ РАЗБИРАТ !!! ( само да вметна че на мен често ми се случва да чупя кутии да не мислите че с една кутия ше минат)

Са ше кажете ма те щом адвокат са си зели начи са виновни, е да ама не просто се уплашиха от всички заплахи за проверка от данъчни, дружества за защита на потребители, икономическа полиция, мутри, ДАНС, ФБР, ЦРУ и др. такива.

Ааа забравих да спомена и за побоиниците, заповядаите ще отговоря и на вас подобаващо!!!:tooth:

Така до тук с представянето сега по темата :

Първо искам да попитам лицето ИВО или Ройлев ,както го знаят по сервизите, защо аджеба не ми отговори на простите питанки а пак въртиш около това кой кого познава кои кого е виждал и т.н. ???

Тва отваряне и затваряне на скоростна кутия не е като смяната на масло, сега един ремонт на скоростна кутия са ти казали че струва 250 лв нали така ??? :nono: точно така ми казаха

Да ма кои ти каза на тебе че в тия 250 лв има включени части ???? не

На тебе каза ли ти се че трябва да се сменят всички лагери ???? не - само 3та, които и сменихме на първото отваряне

Ти казал ли си че нямаш пари сега и ще смениш другите по нататък (демек никога) ??? не

Та при цена 250 лв три отваряния и затваряния ( и то по твоя вина :cens: ) + спирачки + нз какво още колко пари станаха ???? около 800лв за труд, без да броим частите

 

Аз ще светана бе 250 х3 = 750 демек даже и намаление са ти направили аз отидох за ЕДИН ремонт на ЕДНА скоростна кутия (не 3) а частите те ли ти ги купиха двата лагера заедно ги купихме - Вовата ги избра и взе, аз ги платих те ли платиха шлаифа на дисковете ??? не, аз Те ли ти купиха лагерите ???аз купих лагерчето и маслото от Хонда

и отговорът:

Fil да се познаваме? Да сме се запознавали, че имаш мнение за мен колко съм смотан? Да си бил там, когато сме обсъждали ремонти, пари и части? Говориш като да си бил, но аз не те видях - или си невидим, или говориш от чуждо (тяхно?) име.

Пак ще повторя, 2 от лагерите Вовата ги купи от магазина за лагери до тях, а третия лагер го поръчах от ХОНДА, в червена торбичка, с номерче и т.н.

Как изобщо си представи, че отивам да похарча 1000лв по колата си, а ще се доскъпя за едно лагерче.

[ Тука само ще вметна , във въпросните 650 лв влизат 3 ремонта на скоростна кутия +2 лагера, масло и две муфи за 5 скорост, и деиствието се разива около 6 месеца (просто никои не помни точно колко време се развива деиствието аз помня много добре, и си водя сметка точна - нали трябва да се отчитам пред жената) А и едно малко въпросче ти ли приготви 1000-дата лева или женати ??? И не е ли вярно че си скъсан кът мишок и за тва си на тоя хал ??? на този хал съм, защото не си платих за един ремонт в Хонда сервиза, щеше да ми излезе по-евтино, по-бързо, и с ИСТИНСКА гаранция Вярно ли е че трябва да оправдаваш ремонтите пред женати ??? да, е и? Вярно ли е че колата ти седя там един месец щото нямаше пари да си платиш един от поредните ремонти ??? не, колата е стояла там, докато чакахме части]

Като първоначално историята е следната от общо 6 лагера на кутията нащо момче трябва да смени 3 обаче единия от трите го няма в наличност и решава да се сглоби скоростната кутия да си кара докато доиде третия лагер!!!в сериозна заблуда си за това Тук е и момента да попитам кои е виновен дали са майсторите или ???

А и да попитам другите разбиратели тва скъпо ли е според вас ??? включвам се във въпроса и аз

 

Смяташ ли да го направиш тук в този форум или ще викнеме още 138729813798172378 кошеревски свидетели да обеснят как са били в, пред, зад и около твоята кола когато ти е паднал спирачния апарат и ти си минал още 239 километра с тази повреда до сервиза за да те ремонтират или по скоро да ти завият апарата с рапидки щото са нямали подходящи болтове за целта хаха ти за кви ни взе???това пък от къде си го измисли? за разлика от теб, хората бяха ТАМ и видяха с ОЧИТЕ си, а не им е преразказано от 3то лице на 4та бира

Иво изостана на околовръстното и като пристигна в сервиза видях с очите си падналия апарат и събраните накладки.

С малко помощ и инструменти от сервиза ги сложихме и се прибрахме в София.

Питал си нещо в тунинга ето ти отговор и тук!!!

 

И като си толкова информиран по проблема ми, би ли ме информирал каква е вината ми за другите 2 отваряния на скоростите?

ИМАШ ТРИ ОТВАРЯНИЯ ПО ТВОЯ ВИНА

1. Смяна на два лагера (сглобяване и качване на кутия защото искаш да си караш докато доиде и третия това ти си го измисляш, не знайно от къде)

2. Слагане на третия лагер

3. Смяна на 4-ти лагер и муфа на 5-та (При положение че в началото ти се каза че трябва да се сменят и 6-те лагера прочети се по-нагоре, сам признаваш, че трябва да се сменят 3 от лагерите)!!!

Нещо друго неясно ???

 

 

Следва продължение.....

П.С. Съжалявам за предния пост някои модератор да го изтрие ...

 

Взе да ми писва сериозно от тия, достатъчно нерви, време и пари изгубих покрай тях :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са тука те виждам как продължаваш с увъртането, отговорил си на някой от въпросите на останалите нз защо просто си пуснал "не" или "включвам се и аз" или нещо от сорта което не знам за кво го правиш ????Сега Борко или Вовата щи отговорят и те на тези същите въпроси:tooth:А обръщам внимание щото за мене ти си мизерника, ти ако си правил една кутия аз там съм направил най малко 4-ри и съм пратил още най малко 5-6 човека.И нито един път не е имало проблем:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fil, престани да му обръщаш внимание, щото той не може да разбере проблема.На него му трябва грамотен човек,но от неговото обкръжение, за да се изясни случая. Аз му предложих оа помоли Омбре да ми се обади и да му обясня. Ако имаме вина- добре, ще му помогнем.Но тои няма това за цел. Тои иска да напави антиреклама на сервиза и за това пише " аз казах така па те казаха така...", ама преди 6 месеца! Продължава да лъже. /виж тунинг, нагло за някои нешта/. Нали не вярваш че ще го накарам да ходи до Бултрако за половината неща ако е имало нужда от деругата положина. Просто преди 6 месеца са били такива нещата. Сега ако му гръмне двигателя ние ще сме виновни. /повече масло преди 6 месеца/. Не е в час човека ,остави го. Аз приключих с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... в правото си на какъв пиша в тази тема, -като адвокат на Борко и Вовата (освен като обикновен юзер естествено). ...А и едно малко въпросче ти ли приготви 1000-дата лева или женати ??? И не е ли вярно че си скъсан кът мишок и за тва си на тоя хал ??? Вярно ли е че трябва да оправдаваш ремонтите пред женати ??? Вярно ли е че колата ти седя там един месец щото нямаше пари да си платиш един от поредните ремонти ???

А обръщам внимание щото за мене ти си мизерника, ти ако си правил една кутия аз там съм направил най малко 4-ри и съм пратил още най малко 5-6 човека.

Темата наистина е за махане от форума.На колегата-адвокат бих искал само да му кажа, да си попрегледа малко нормативните актове (Закона за адвокатурата и Етичния кодекс на адвоката) и да обърне внимание как трябва да се държи един адвокат в обществото, тъй като начинът по който раздава квалификации и обиди не говори добре за професионалните му качества. Още по-зле говори и начинът му на писане ...И още нещо колега-адвокат - горецитираните въпроси касаещи съпругата на колегата незнам в кой факултет са те учили, че имат връзка с правната квалификация на настоящия казус, но са абсолютно ирелевантни и незнам защо трябва да занимаваш цял форум с тях?!Вярно е много зле гилдията ... срам, срам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Мангнум няколко пъти каза, че не го прави защото са мърлячи, а заради отношението им. Защо трябва да се намесва Омбре и той дали си няма работа та ще се занимава с вас, пък после да седне да ни обяснява на нас. Кажете кое как е тук, все едно си говорите с Омбре, пък ние ще преценим. Аз не виждам от ваша страна никакви доводи. Прочетох и темата в тунинг и там отново същото положение. Някакъв си Фил е единствения дето ги защитава. Като цяло никакви доводи срещи Магнум не съм прочел до сега от страна на майсторите.Единствено го нападат кой му давал парите и на кого се отчитал . Все пак който и да му дава парите, нали вас храни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

^^ Мислех и аз да напиша същото. Ако Fil е наистина адвокат, с този напълно махленски стил на изразяване, обидни квалификации, неграмотно писане и използване на факти, нямащи пряко отношение към въпросния казус, то господ да ни е на помощ, ако и другите адвокати са такива... Отделно, че четох мненията му и в tuning.bg, където използва заплахи, а би трябвало да му е напълно ясно, че би могъл да бъде подведен под наказателна отговорност за това. Аз лично не успях да намеря накъде Magnum да е заплашвал някого в някоя от двете теми. Тъкмо обратното - той призоваваше останалите хора да не се поддават на емоции и че с насилие нищо не се постига.

Редактирано от CyberGene

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрият тон в темата от едната страна на монетата отдавна е изчерпан. Защо ни е на 10 000 потребители да четем неграмотно написаните нападки, заплахи и т.н.?Чудо е,че тази тема още е налице, но умишлено я оставихме за да видим кой до къде може да стигне!!!П.С. Само искам да напомня на всички участници в темата:Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени и ще бъдат редактирани и/или изтривани моментално. При многократно правене на тази грешка участникът се изключва!Както пише по рейсовете, "Форумът е ваш, пазете го от боклук". Нека го направим едно приятно за четене място.Това са част от правилата на форума. Който не е съгласен с тях, може просто да не се регистрира или да се въздържа от включвания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Типично сектантска история ....Явно Вовата е прав с вас излизане на глава няма ....Четете младежи четете, ако в моите постове няма факти , то не знам какво може да се каже за постовете на магнум ....Просто нямам какво повече да ви кажа:tooth:Само за колегата адвокат :Пич разчупи малко, не сме в съда все пак това е обществен форум не е нужно да се обръщаме един към друг с думи който едва ли са ясни за 95% от пишещите тук ( а и не им трябва ) :tooth:Целта на поста ми е, не да се направя на много велик и знаещ, а да е достъпен и разбираем за членовете на форума :)Но явно за тях друго е важно ... (като непример колко добър адвокат съм, какъв ми е стилът на писане и дали може някой да ме съди за думите ми ) Младежи не това е темата придържаите се към нея :DАре със здраве :angry:

Редактирано от Fil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно - > толкова нагли типове, като тези не съм срещал скоро. Булгаристанска работа - може да я боднем и тази тема до другата - "България се напълни с помияри".

 

пс И не виждам никакво значение кой е дал парите за ремонта, щом същият е платен. Вероятно никога не сте ходили на училище, но ако все пак ви се е случвало, сигурно са ви пробутвали развалени сандвичи,защото парите за сандвича са ви ги дали родителите ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като това наистина е форум всеки може да сподели мнение по даден въпрос.... това май е основната идея.Колегата Magnum е ползвал услугите на някой си, платил е Х лв., останал е недоволен от това което е получил и е преценил, че трябва да сподели впечатленията си. Хората които четат темата си имат глави на раменете и могат сами да преценят от прочетените коментари дали биха ползвали услугите на гореспоменатия "някой си"... Ако прочетеш 30 положителни и едно отрицателно мнение - хубаво, ако прочетеш 50 отрицателни мнения и 2 положителни - пак хубаво... ще си направиш някакъв извод. За да стигнеш до него обаче тези мнения трябва да ги има! Надали има сервиз към който всички са единодушни.Това което се случва в тази тема е доста излишно... лични нападки към кой ли не, към на единия жена му, към на другия "адвоката", към това кой на кого вадел парите и т.н. простотии....Не познавам нито единия, нито другия, нито третия.... нито който и да било в този спор. Не ме интересува кой е крив и кой е прав... на базата на това което прочетох в тази тема, аз стигнах до някакво заключение за себе си което няма да споделя. Темата обаче е много неприятна за четене с всички глупости вътре за побоища и намесване на трети лица, както и кой на кого да се обадел да се обясняват по телефона.... не сте в трети клас, но щом не можете да се разберете като разумни хора и не искате друга инстанция да ви реши спора, ми се струва че е редно да престанете! а?п.п. аз лично тази тема не бих я отворил повече и бих се радвал ако изчезне... лично мнениеп.п. 2. ако някой се е почувствал обиден - може би така е трябвало да стане....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не искат да се реши проблема от трети лица защото тези "..50 положителни мнения..."са клиенти на друг сервиз. И ако истината излезе друга ще се смутиме малко.50 човека пишат за некадърните маистори без да подлагат на капка сьмнение мнението на неспециалист по случая.В хор. Като едно време в "Работническо дело". Благодаря за разумното мнение все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре де, а нали трябваше и от ваша страна - тази на сервиза - да има версия? Какво стана с тази версия? То хубаво имате работа, ама досега все щяхте да намерите 15 минути да напишете какво точно е станало. Така се получава още по-съмнително - хем оспорвате истинността на твърденията на Magnum, хем пък не предоставяте ваша версия. Човек съвсем спокойно би си направил заключението, че явно такава няма. Това, което досега се чу от така наречения ви "адвокат", са някакви неща за жената на Magnum и разни обиди и нападки, които сами по себе си само потвърждават, че нещо не ви е чиста работата.

Редактирано от CyberGene

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Това, което досега се чу от така наречения ви "адвокат", са някакви неща за жената на Magnum и разни обиди и нападки, които сами по себе си само потвърждават, че нещо не ви е чиста работата.

Младеж почвам да се съмнявам, че не можеш да четеш:)

 

"Тва отваряне и затваряне на скоростна кутия не е като смяната на масло, сега един ремонт на скоростна кутия са ти казали че струва 250 лв нали така ??? :nono:

Да ма кои ти каза на тебе че в тия 250 лв има включени части ????

На тебе каза ли ти се че трябва да се сменят всички лагери ????

Ти казал ли си че нямаш пари сега и ще смениш другите по нататък (демек никога) ???

Та при цена 250 лв три отваряния и затваряния ( и то по твоя вина :cens: ) колко пари станаха ????

 

Аз ще светана бе 250 х3 = 750 демек даже и намаление са ти направили а частите те ли ти ги купиха те ли платиха шлаифа на дисковете ??? Те ли ти купиха лагерите ???....

Тука само ще вметна , във въпросните 650 лв влизат 3 ремонта на скоростна кутия +2 лагера, масло и две муфи за 5 скорост, и деиствието се разива около 6 месеца

.....ИМАШ ТРИ ОТВАРЯНИЯ ПО ТВОЯ ВИНА

1. Смяна на два лагера (сглобяване и качване на кутия защото искаш да си караш докато доиде и третия)

2. Слагане на третия лагер

3. Смяна на 4-ти лагер и муфа на 5-та (При положение че в началото ти се каза че трябва да се сменят и 6-те лагера)excl.gif

Нещо друго неясно ???"

 

 

Каде има жени, братя сестри и т.н.:tooth:

 

Четете М**А МУ СТАРА :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахахахахахаха няма такъв смях, тия даже и части подарявали :tooth::D:tooth: ...еми добре, имам 3 коли, давам ви 650 лв да им оправите скоростите и на 3-те с части от вас. Нали така става? :) А и да може да ми шлайфнете дисковете гледам, че и това е за ваша сметка. Номер 1 е този сервиз, как не съм го знаел до сега?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,аз съм Борко единият от безхаберните монтьори на Иво Роилев ( тва за хората които четат между редовете).Ето наща версия по въпросът не, че е по различна от на Фил :Преди нова година доиде Роилев с виеща кутия, беше му обяснено ,че за да стане както трябва кутията трябва да се сменят всичките шест лагера.Но тъй като не му хареса сумата , се смениха само три (който бяха най-зле), два на диференциала и един на първичния вал при опашката (последователноста вече я знаете) :rolleyes:След около шест месеца се чупи вторият несменен лагер на първичният вал, от което се повреждат муфите на пета скорост. Сменихме муфите пробвахме колата има леко виене на 4-та, вследствие на счупения лагер ( при разглобена скоростна кутия такова нещо не може да бъде видяно, повредата е в зъбите на колелата на четвърта скорост), доказателство за това е ,че Ройлев не се е оплаква след първия ремонт да вие 4-та скорост:rolleyes:За да няма недоразбрали прочетете някъде проектиране на зъбни колела от раздел механика !!!Обесних на Роилев ,че често се случва наранени зъбни колела (вследствие на изхвърчало парче от счупения лагер) да вият и след време да улегнат:D Те не улегнаха и му се обесни че трябва да бъде сменена 4-та скорост, аз бях готов да сваля кутията за моя сметка а той да плати колелата за 4-та. Но тои прецени че е по добре да направи скандал (ние трябва да платиме щетите по скоростите а това няма как да стане просто вината не е в нас) и да изсипе един куп лъжи тук във форума!!!Отново за тези които четът между редовете ще напиша, че грубият език не е започнат от нас, а от една дружинка които щяха да идват да ни бият и тем подобни смешки !!!А на Иво мога само да кажа, че педесет сервиза да смени и оплюе в този форум, без части няма кои да му оправи колата !!!Довиждане и успех със сервизите и "безхаберните монтьори" !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като спамер на сезона искам да си кажем:малеееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я ми обяснете, че не вдявам, това да се сменят всички лагери при отваряне на кутия " за да стане както трябва " от кой наръчник е? А никъде не разбрах от Иво ( с него сме говорили за кутията милион пъти ) да сте му казвали, че и 6-те лагера са за смяна?П.С 1 - Мисля, че не е редно да се разбирате насаме...напротив, разберете се тук, пред всички, за да си защитите името на сервиза. П.С 2 - Да, говориха дружинката за бой, а вие им отговорихте, като насолихте Иво, че жена му плащала ремонта...респект момчета, мойте ремонти ги плаща баба ми, да ходя ли да се гръмна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бе капацитети!!!!!!!Нека напише някой дето техническите му познания не граничат с тези на маймуна!!!:rolleyes:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...