Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest DNL

Току що го прочетох ..еротичния телефон и още ми текат сълзи...ай като му заседна косъма в гърлото го преживях, ама като хукна към кухнята за вода вече си беше ....тю мач :D:) Още се хиля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на правописните грешки по табелите в КАТ

 

http://dnes.dir.bg/2007/08/29/gallery2047999_0.html

 

 

......а аз си мислех, че тая HОНДА, дето са ми я написали на талона е случайност .... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах рано пих вода,мозъка ще ми се пръсне ,мога ли да ходя да ,а с дъха си ще отблъсна всеки интерес на близо или с 2 думи мъртъв пиян у живото...........Всичко започна с това ,че ме съкратиха от работа и взеха та ми дадоха 1000 лв...а какво да направи селяк като мене с толкова пари ...да ги изпие естествено........напили сме се на казаци ,но защо пък да пием в Своге като ето я Софията......Пристигаме на централна гара ,а тоя трезвения май не съм аз....Трамвай къв трамвай бе нали има пара....такси...качваме се до НДК едни приятели имат квартира на витошка...питам колко пара до там оня вика 4лв.....спира капута и вика 16 кинта как 16 питам ами така по 4 на човек откачих....бой........още таксита бой ...мрак..полиция.....пак мрак .....районно...пуснаха ни един от наще звънна на баща му няква кука....отидохме с трамвай...влизаме какво ще пием....ами коктейл безсмъртие......взехме един леген и почнахме да пълним Мента,Водка,Мастика,Коняк,Ром....мрак.....наргиле.......хашиш с арбски тютюн...мрак...глад баси пица ще хапваме ало XL ли е ами да 2 големи вегитариански с шунка...34лв мрак........пак наргиле.......банкомат >>>>Клуб "Алкохол"......Влизаме ние фулллл на макс...няма място взехме по бира обаче само в зелени бутилки.. а аз само кафява пия......бармана вика има ма малко по-скъпа..Gines аз му викам go go go .....гледа ме странно абе ти Cs не буаш ли...още по-странно...абе дай една бацеее по 6 кинта едната...сядам аз в едно сепаре от другата страна тишина .....наргиле като почнах да пуша...е то по некви 10 кинта чашката..............мрак......решавам ,че бирата не е за мене.....Столичная и Red Bull пак по 6 едното обаче.......мрак...безумие...липса на интелект......браманка сладка еййй и денси на бара викам пичове дигайте ме на конче да пия ......викам слънце сипвай и отворих уста .....водка с текила.......паднал съм оная мома ме свестява като ми бута лед в дунките и устата гледам я божествена викам и господи като видях прелестните ти очи и си забравих телефона ще ми кажеш ли твоя....даде ми го с уговорката ,че рядко давала на пияници...викам кой аз ли ,а тя прелестна..почерпих я танцувахме към 5 часа сутринта викам и аре да си ходим тя у нас не може аре у вас ама аз такова не съм от София..в тоя момент и показвам компанията ми а те смучат водка от бутилките и въртят един ред бул за по тънкана и крещят и бре курорте умрем за разврат хвана ме оня под ръка и вика ще намерим къде такси 20 кинта хотел Медик мрак 40 кинта за стая.....лягаме си целувам я навсякъде гледам я руса с две опашки и ми идва безумната идея да я питам знаеш ли какво е блондинка с плитки тя ами не аз ами свирка с дръжки шамар дрешки ново такси тръгна си викам си ами давай да си ходя и аз нали на купон бях нейде на Витошка отивам там въпреки ,че бях платил стаята а момето на рецепцията ми вика ма ти си много бърз....запсувах изхвърлиха ме ..отивам на купона всеки спи някъде единственото свободно кътче..е в ъгъла върху кутийте от пиците...мрак събуждам се гол омазан в червено и гъза ми изтръпнал почвам да ритам всички и крещя копелета ебали сте ме .... пребиха ме усещам че телефона ми е в задният джоб.....а онова червеното кетчуп било от кашона МРАК.......... http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...le&sid=1229

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://ninjapirate.com/ - нещо катопрозрения на умопомрачен.След това разбрах, че това е някакъв комик и явно тук се упражнява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армандо Пинели, 70 годишен италианец, дълго спорил със съседа си кой от двамата да седне на единствения стол, под сянката на една палма. Той спечелил спора, след което дървото се стоварило върху му. В Ню-Йорк човек бил бутнат от кола. Той въобще не пострадал, но последвал съве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама никой не е написал, че марката Хлопел е открила ръждата :ph34r:

 

Публикувано изображение

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите листовки

валидни за София сити :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надолу | \/

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешно филмче за трафика, автомобилите, пешеходците и за движението като цяло, изразено в анимацияhttp://www.webpark.ru/comments.php?id=29094

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все съм виждал големи импортни автомобили с номера ХХ..., ама тоя е баш голем :blink:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички чички над 30:

Откачай!

или Мрачната истина за мъжките хобита

(нещо напоследък съм доста активен в тази тема... :cool: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Малко Авто-Мото поезия :cool:Гледам звездите - виждам теб, Гледам залеза - виждам тебГледам луната - виждам теб, ДА ТИ *** МАЙКАТА, МРЪДНИ!

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от нашия форум:

 

вижте може и с фибростъкло тя е по евтина технология и също толкова скъпа и правенето на калъп не е толкова скъпо колкото някои тунинг къщи казват

Ако получавах по един лев за всеки неграмотен пост, който срещам из форума, сигурно вече щях да карам NSX. ;) ;) ;) Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички чички над 30:

Откачай!

или Мрачната истина за мъжките хобита

(нещо напоследък съм доста активен в тази тема... !!! )
Ванка ... адската статия е тва ! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ...чудих се дали да не постна във "Photos" ама т'ва е скрийншот...и си е един вид бисер, та затова тука...

По въпроса - братовчедката шофира швабен машинен...орел корса и имаше някаква прекомерна консумация на покой...преди да ходя да я видя първо за всеки случай питах чичко гугъл къде се намира кутията с бушоните, че може и да не я намеря, щото до сега не се бях занимавал с подобно нещо.

Исках да пробвам принципа на елиминацията*...свалям предпазителите 1 по 1 и при който свален падне консумацията да проследя неговата верига...абе както и да е, накрая излезна съвсем друга бира к'ъв е бил проблема.

Таааа да ви покажа гугъл к'во ми каза при търсене на "opel corsa fusebox" ... :P

Публикувано изображение

 

*Оня "Опел Клуб България" седи горе, щото се регистрирах с надеждата някой да ми помогне нещо...единственият съвет беше този с бушоните, който така и нищо не ми помогна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ...чудих се дали да не постна във "Photos" ама т'ва е скрийншот...и си е един вид бисер, та затова тука...

По въпроса - братовчедката шофира швабен машинен...орел корса и имаше някаква прекомерна консумация на покой...преди да ходя да я видя първо за всеки случай питах чичко гугъл къде се намира кутията с бушоните, че може и да не я намеря, щото до сега не се бях занимавал с подобно нещо.

Исках да пробвам принципа на елиминацията*...свалям предпазителите 1 по 1 и при който свален падне консумацията да проследя неговата верига...абе както и да е, накрая излезна съвсем друга бира к'ъв е бил проблема.

Таааа да ви покажа гугъл к'во ми каза при търсене на "opel corsa fusebox" ... :P

Публикувано изображение

 

*Оня "Опел Клуб България" седи горе, щото се регистрирах с надеждата някой да ми помогне нещо...единственият съвет беше този с бушоните, който така и нищо не ми помогна...

Добре и какво ти е излезнало колега ? Fusebox - като търсена дума , това , че пише Хонда е чисто съвпадение :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужасен си :lol: а аз от 2000г не съм го виждал и не ме е посещавал и се чудех защо??????????помислих,че съм пораснал за него и затова не ме отразява.а то какво било :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от небезизвестният ТУНИНГ.БГ форум. :P

Хубав чип от добра фирма ти струва 1168лв.Това са цените на *******...Ускорението смъква с 1 секунда,макс.скоростта качва с около 15км/ч...150кс без чип 195кс с чип...поне такива данни са дали от там...

:):dry::) Т'ва за някъв Акорд е писано ... без коментар. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"- Помогнете хора, на таблото ми свети лампичката с лейката - 3 пъти мия колата и не изгасва тая лампа!" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...