Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

СМЯХ СМЯХ СМЯХГарантиран едночасов смях.

Атомеее, нали и аз бях пуснал същата обява :D:D:D:D Не бях виждал такова нещо :D;):D;):D Редактирано от BENJI_CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):):):cool: 102. Работни обувки ( дясна 46N / лявата 45N разлика между двете подметки 5мм. ) 5.00лв. - Новихахахахахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според последните изследвания:10% от жените са правили секс с непознат, когото са срещнали предипо-малко от час.20% от жените са правили секс на неочаквани места.36% от жените обичат да се разхождат голи.45% от жените обичат тъмни мъже със сини очи.46% от жените са пробвали анален секс.70% от жените предпочитат да правят секс с...утрин.80% от жените не са правили секс с друга жена.90% от жените искат да правят секс в гора.99% от жените никога не са правили секс в офиса.Какъв е изводът? От гледна точка на статистиката е много по-вероятно даправиш анален секс с гола непозната, която си срещнал да се разхождарано сутринта в някоя гора, отколкото в края на работния ден в офиса.В такъв случай, защо висиш до толкова късно в офиса, така или иначе оттова нищо добро няма да излезе?”

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://lancerregister.com/showthread.php?t=224101 Ако някой си мисли, че разбира от тунинг.. много греши :huh:. Всичките 60 страници си заслужават :lol:.

Боже Господи... това е най-известният тунинг проект в цял свят! Да, определено испанците разбират единствено от оптичен тунинг и нищо друго :) HOLLY CRAP!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

гасока ще излита :)

Редактирано от kleni
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджиите спорят кое е по-добро - Civic 1.5 90hp или Golf II GTI - ЛИНК

голф разбира се!доказал се е достатъчно със здравината си...голфове по моргите бол...колко японски чикии си виждал по морги?

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй тъжен сутрин е кенефът,Нелепо плочките мълчатРазделят се лайното и човекаИ всеки тръгва сам по своя път...Човекът по дела човешкиСъс другите подобни същества,Лайното по тръбите тежки,Надолу, с другите лайна...След час човекът вече огладняваЗабравил е за своето лайноЛайното също го забравяТъй, сякаш те не са били едноА може би скръбта е неуместнаИ може би така е по добреА може и отново да се срещнатТам нейде сред лазурното море.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на ВЕСО :lol: Възпяват устните, косата,гърдите като на коза,възпяват ханша и бедрата,ала забравят за гъза.Жени, без гъз какво сте вие?Кажете смело, без сръдня!Не е то нещо да се крие,ни само орган за пръдня.Гъзът е нещо естетичнои кой не тръгва след жена,която с крачки естетичнитъй смело си върти гъза?Кажете още кой не зяпа,кога жена се наведе?Гъзът й, бялнат като ряпа,с греховна сила го зове.Не е ли вярно, че в кревата,преди да почне любовта,ни съблазнява нас жената,като я хванем за гъза?О, женски гъз, бъди прославен!Надебелявай и цъфти!Сърцата мъжки покорявайи към съблазън ги води!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Доста старо , но щом подхванахте в рими : lol: ...

Пърдете братя без стеснение,

не се измъчвайте от зор.

Защо е туй ограничение,

Където нужен е простор…?

 

 

Пръднята братя е физиология,

и рядъk кавалерски жест.

Във нея няма демагогия,

а доблест, рицарство и чест.

 

 

Пръднята братя дар божествен е.

Че само здравий гъз пърди.

А щом е гръмка и тържествена

тя нивга не смърди.

 

 

Пръднята братя е изкуство,

Прекрасен музикален дар.

Като пърдиш, пърди със чувство,

с квалификация и жар.

 

 

Пръдни веднъж и ти в живота си

Госпожице без да се срамиш.

Аз знам, че вечер във леглото си

ти тайничко пърдиш, пърдиш.

 

 

Пръдни със мен другарко здравата,

Пръдни със мен във ритъм жив,

и току виж създали сме в държавата

нов самодеен колектив.

 

И продължението :

 

Вървя по улицата тиха, мръсна,

светът около мене е заспал

и мисля си, че само ако фъсна,

ще се събуди целия квартал...

 

Надига се във мене нежен трепет,

фъснята преминава във пръдня

и всичко живо мога да изтрепя,

ако я пусна аз на свобода!

 

О, боб! Защо те ядох снощи?!

Сега изпълнен съм със твоя газ

и той надува тялото ми в пристъп мощен

и не издържам вече аз...

 

Салют! Експлозия разцепи мрака.

Заря изригна в нощната тъма -

сякаш цистерна имах между двата крака,

избухнала със мощна миризма

 

Във този миг разтресе се земята;

стени и сгради падаха със вой;

прощална песен пееха стъклата

и сипеха се долу във порой...

 

О, ужас! Сякаш в Хирошима

попаднал бях незнайно откъде...

безсилна ще е даже мойта рима

да преразкаже що око виде...

 

Трагедията беше нечовешка -

децата плачат, майките пищят

В прегръдката си ледено-мъртвешка

за вечен сън притиска ги нощта.

 

Аз гледах вцепенен, недоумявах,

реалност ли е, сън ли е това?

Как цялата трагедия направих

с една-едничка... бобена пръдня...

 

Какво да се прави - поезия ... :lol:

Редактирано от kokodaf
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дългогодишни проучвания, учени най-после намериха неоспорими доказателства за това, че празнуването на рожденни дни е здравословно!Статистиките показаха, че хората, отпразнували най-много рожденни дни, живеят най-много.***Знаете ли, че...Ако обичате салам и уважавате закона, и искате да продължите да ги обичате и уважавате, не трябва да виждате как се правят и едното, и другото.***Известен банкер споделя с порасналия си син:- Винаги са ми обяснявали, че парите не са ключът към щастието, но аз съм убеден, че всеки, който ги притежава в достатъчно количество, винаги може да си поръча този ключ.***Съвет против безсъние: Ако броите в леглото по две овце наведнъж, ще заспите два пъти по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=203859 моля разгледайте и се посмейте как мноо весела тема от форума на голф маняците
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=203859 моля разгледайте и се посмейте как мноо весела тема от форума на голф маняците

Тази тема си е направо плашеща, още повече и от форума, от който идва.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=203859 моля разгледайте и се посмейте как мноо весела тема от форума на голф маняците

Тази тема си е направо плашеща, още повече и от форума, от който идва.... :lol:
Брадвичка в багажника,нож в жабката и щанга под предната седалка,никога не се знае -хахахахаха с гоуф няма се закачим цял живот бате :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАСНЯ? А МОЖЕ БИ НЕ ...Всеки ден, малката мравка пристигаше рано на работното си място и започваше да работи.Произвеждаше и беше доволна.Шефът, лъва, се учудил, че мравката работи без надзор.Ако тя произвежда толкова без надзор, не би ли могла да произвежда повече, ако е под нечий надзор ?Той нае една хлебарка, която имаше голям опит като надзорник и изготвяше чудесни доклади.Първото решение на хлебарката бе да въведе контрол на достъпа за мравката.След това, на хлебарката й бе нужна секретарка, за да й помага с изготвянето на докладите и…... Тя нае един паяк, който освен с архивите се занимаваше и с контрол на телефонните разговори.Лъвът бе очарован от докладите на хлебарката и я помоли и за графики на производството и анализ на тенденциите, за да ги представи на срещи, специално организирани за тази цел .За тази цел на хлебарката й купиха компютър , лазерен принтер и ...... бе наета една муха, която да ръководи отдел информатика .Мравката, доскоро продуктивна и весела, бе отчаяна от толкова хартии и срещи, които й заемаха цялото време!Лъвът стигна до заключение, че е дошъл момента да се създаде длъжност отговорник за сектора, където работеше мравката.Постът бе поверен на един щурец, чието първо решение бе да закупи килим и ергономичен стол за бюрото си.Новият отговорник, щурецът, също имаше нужда от компютър и асистентка (която взе от предната си служба), за да му помага да подготвя стратегическия план за оптимизиране на работата и да контролира бюджета за …за сектора, където работи мравката, която на този етап вече не се забавляваше и с всеки изминал ден се ядосваше все повече .По същото време щуреца убеди шефа, лъва, от абсолютната необходимост от проучване на средата.След като проучи работната натовареност, лъвът забеляза, че секторът на мравката не произвеждаше вече колкото преди ;Той нае един бухал, известен консултант да осъществи одит и да предложи решения .Бухалът изкара три месеца в офисите и направи огромен доклад, в няколко тома, със заключението : “ Има много персонал в това предприятие. ..”Познайте първо кого уволни лъвът ?Мравката, естествено, защото тя “проявява липса на мотивация и конфликтно поведение” .Източник: http://ngc-bg.blogspot.com

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Понеже съм сменил само масло и накладки, а форумният специалист едмундо отрече възможнстта пониженият разход да е от маслото (при равни други условия), остава да е от накладките."

 

> извадка от пост на колегата : user в тази тема !

 

:cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=203859 моля разгледайте и се посмейте как мноо весела тема от форума на голф маняците

Ти луд лис и бе човек, за кфо ми яя показа тая тема, нервите не ми издържаха да я прочета и стигнах само до 4 страница.Тфа е като при блондинките - родии ме мамо тъп, аз сам ще си купя Голф.Незнам за хондаджиите, но те наистина са друга порода хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега се чувствам добре. Управлението на гнева наистина работи:shock:

Човек как може ... колко сме долни хората : :lol: ето и малко веселбичкаИзбрано от автофорумите Специална благодарност на: Иво (не го знам човека ма браво)Събрал проблясъци от спорове между представители на този вид, както и отговори на "хитри" въпроси.На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИПредлагам ти 3 лети джанти и една, която много прилича на останалите.-Имал съм едно пунто, и много приятели които бачкат в сервизи.заменям 4бр. лети джанти 195/50/R15 с лети джанти 175/65/R14в темата за разликата между Аутодата 2005 и 2004: - В 2004 няма данни за автомобилите от 2005г1: - Продава се една работа точно за тази работа. 2: - Абе дано с тази работа за тази работа наистина да може да се свържи работа, че иначе ще окапе работата1: - Ама и аз съм ебати тъпака, да ти се хвана на НАНО-акъла 2 - А искаш ли да се хванеш за ХИПЕР-Кура ми?“иначе ти какво очакваш да прави тоя паркконтрол- да ти говори с нежен рус глас- шефе, препятствие на един метър, шефе вече на половин метър, шефе ще му се наденеш на задна прашка....????”И като ги изпреварих им казах ебете ма в газа - има и по лесен вариант купуваш си дизелова кола и почваш постепенно да и наливаш по малко бензин един ден ще я научиш само на 100октана + да върви и еи ти готова бегачка без да бараш нищо по двигателя кви са тия глупости ПИЛЕНЕ шлаифане шмиргели углошлаифи1: - Продавам гуми 2: - Гумите кви са? Каде се намират? 1: - Гумите са кръгли и се намират на джанти Продавам ГОЛЕМИ джантиЗдравейте , отдавна не бях писал, но не бях пред Нета.Как не се сещаш Колата е учебна Има курмило и от дясноПродавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!Mustang Forum: Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари :P Civic Forum: Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари! :lol: (това може да се провери :lol: )Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)Hummer Forum: Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити...... Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....Извинявам се нещо ако се повтаря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПаднАх! :lol:

Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

Този трябва да е от фЯт форума. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, срам ме е, ама направо бях забравил колата под снега! Днес викам ще я поразходя малко, поразринах, и се чудех дали не е свършила с тока За мое голямо учудване, въпреки леко мержелеещия се плафон, карането на колата само на празници, неясната история на акомулатора, който е под моя юрисдикция от 3 години, хотела ми за кокошки взе, взе че запали от раз. Викам си голяма работа! Пущам музиката, горкия си забравил и станциите и часовника и всичко; Тръгвам да побръмчавам леко, да зареди малко, и виждам една нелоша комшийка, викам си ще и свирна. Да ама няма никой! Айде ся да погадаеме от къде да я почвам тази работа със свирките! Моля поради сериозното ми семейно положение- жена и деца 2бр. да изключите комшийката от сметката със свирките а да коментираме неща от рода на тромби, ел.инсталация, бушони, и всякакви дивотии Желателно е също да чуем и колеги, които са имали подобен проблем и могат да се похвалят с позитивен резултат в борбата с тишината!

Извинявам се от името на автора за правописните грешки. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

една жена си купи стъкло за огледалото и се изреди на всички ни ,, моля ви - ще ми го сложите ли '' ,,, няма ли кой да ми го сложи '' . а един циганин влиза и вика искам 2 режисиора за форд транзит / голямо чудене беше докато разберем че иска ресьор / , един друг циганин веднъж влизе и пита за някаква част за форд сиера.не помня точно какво търси , но помня че половин ден прехварлях железа и купета - докато накрая ми каза че е дошъл със сиерата ------- щях да го убия --- беше дошъл с транзит - .има и още доста - но стига за сега

Редактирано от plammbata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа още една историика за която се сетих.докато работих в една автоморга/общ работник/влезе клиент с една биела.магазинера взе мострата отиде до склада и излезе с още е дна биела.и подаваики я на клиента му вика-няма същата -тази е 2 санта по къса-ама ще стане,няма проблем,ще падне мощността с 2 коня-ама на 90 коня-2 не се усещат.човека го изгледа-обърна се и си тръгна.а ние умряхме от смях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
" Ако те блъсне селянин, важи ли гражданската ? "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво казали перничани като видели за първи пъТ VW ТОАРЕГ в Перник.ЕБАСИ И ГОЛЕМИО ГОЛФФ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Ако те блъсне селянин, важи ли гражданската ? "

[хахахаахахахаах не не не човек просто нямам коментар.Ходих ей сега на мивка (нали отре ще летя към Лозана) и момчето ми вика :червените и черните коли се цапат повече и се мият по трудно).То направо ме метна в тъча, нямах готов отговор, запалих и си тръгнах без да кажа нищо :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О велики Голфе, да се свети твойто име, твоя имидж и твоята цена.Че да видим и ние "расова бегачка"под която да се кланяме на канала.Масло капе, антифриз се лее, а мотора на 3 цилиндъра от 4 пее.Стиснали сме здраво...свинските опашки, телта народна и ръце юнашки,скърцаме със зъби под звука на виещата ролка, а в душата ни назрява болка.Ето види му се края мисли си шофьора,докато изчиства мъзгите от мотора.Но епизода се повтаря ден след дендокато не се превърнеш в мазохист-фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

От бързане ли, от вълнение ли, ама някой от админския състав в едно изречение е успял да допусне 5 грешки :)

То верно няма безгрешни хора, ама все пак тази страница беше "лицето" на форума в продължение на 2 дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Виновен съм :D Признавам си. Поръсвам си главата със спелчекъри!П.С. И друга причина имаше :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Не е от тоя форум, ама си е бисер :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя май не знае къде е спейса на клавиатурата :) Продава се въпросната кола. Етоихарактеристиките: Годинанапроизводство - 1987г. Двигател-Бензинов 1,3 (60 конскисили) Седан Допълнителнаинформация: *Газовауредба(изпарителLovato),изпарителят е със сменяни мембрани(на около 10-11хил. км.)*Аларма *Платен данък за2010г. *Отличен акумулатор,няма даимагрижи дори зимата! Колата еличномоя,и се кара само иединствено отмен. Сменени сапраговете,веждите ие изкърпен подзадната броня,следкоето ебоядисван(преди 3г. потовавреме).Сменените консумативиичасти са - опръстенделко,въздушенфилтър(2000км.),масло(300км.),лагери(предниглавини),Ангренаженремък(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от вас пусна тая обява :) автомобила е много запазен винаги серрвизиран в сервиз на хонда автомата работи безупречно има система за зимен режим на движение без пребоксуване и блокаж, също има и спортен режим на работа при които автомобила се държи на пътя като расов спортен автомобил, гумите са 16ки със чисто нови гуми гудиър, музиката е уникално качествена и мощна, данезабравяме и сигорноста от кражба алармата си върши добре работата, много е удобен и ел шибедаха при които спокоино спокоино могат да излиззат две девоики но не с по голям бюст от 80см, багажника е огромен и спокоино може да побере всичкия багаж за почивка, със вдигащите се фарове спокоино може да намигате на някоя девоика примерно. ПРИЯТНА ОТПУСКА!http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък тези NSX нещо не ми харесват като визия. Незнам какво ги хвалят толкова. :) Иначе са с добри мотори.

ЧО ВЕ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... :) Не съм вярвал, че ще видя нещо такова където и да е било. :P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторна Пердашка - Хонда

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз имам такава :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...