Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Банките съветеват:1. "Използването на дебитната карта като стъргалка за лед, подложка за горещи напитки, линийка за чертане, ножче за рязане или като средство за очертаване на бели кокаинови черти е неуместно и може да доведе до повреда на физическия носител" 2. "Моля, не се опитвайте да триете тъмната лента на гърба на дебитната крата - това е магнитна линия, а не ваучер за презареждане на Прима" 3. "Моля не пъхайте в отвора на банкомата нищо друго, освен дебитни или кредитни карти. Пъхането на лични карти, шофьорски книжки, касови бележки или войнишки медальони няма да ви осигури желаната сума. 4. "Банкоматите не осребряват лотарийни билети или тото-фишове. Безмислено е да пробвате и със Смарт карти на Шел или Била" 5. "Банката не е дружество за топлинно счетоводство и не може да ви обясни защо сметката за парното този месец е толкова голяма. Не мислим че и самото дружество за топлинно счетоводство може" 6. "Не замерваме водомери, не сменяме бушони, не извършваме авто-монтьорски услуги, не знаем защо GSM-а ви не работи (а как тогава ни звъните от него?), нямаме специалисти по къртене, чистене, саниране, извозване на битови отпадъци, нито пък си имаме идея защо вестникът ви не е пристигнал" 7. "Ние сме банка, по дяволите, телефонът на телефонни услуги е 144" 8. "B-connect е услуга на мобилен оператор, а не телефон за свързване с нашата банка. Въпреки това ви поздравяваме за отличните познания по английски език" 9. "ПИН кодът ви е четирицифрено число, което само вие знаете. Номерът на картата не е ПИН код. ПИН кодът ви също не е номер на картата" 10. "При желание да теглите суми от вашата сметка на гише, моля носете със себе си документ за самоличност. Показанията на жена ви не са достатъчни, за да сме сигурни, че това сте вие. Нито пък снимка на маса с шефа на клона" 11. "Моля не разпитвайте охраната на входа или санитарните служители за салдото по текущата ви сметка - има други служители в сградата, които могат да са ви много по-полезни" 12. "Голямото електронно табло в кредитния салон показва информация за предлаганите от банката котировки. Не можем да пуснем любимия ви сериал на него. Охраната и служителите не знаят дали Мелинда се е целувала с Диего" 13. "Ако искате нашите служители да ви познават по име и поздравяват всекидневно по телефона, просто пропуснете да платите месечната си вноска по кредита" 14. "Погашенията на лихви и главница се извършват единствено в брой или чрез превод чрез легитимни платежни средства. Селскостопанска продукция, домашна ракия, плетени вълнени чорапи или автограф на Дейвид Бекъм не се признават за валидно платежно средство. Въпреки това, благодарим за червеното вино"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее тва не мога да го повярвам с двигателя....баси работата :huh::(:( Ще фана да закарам хондата да турат един двигател така .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ретроспекция за тези които са пропуснали този бисер и да подразним голфаджиите отново :) Правоъгълна кутийкабез багажник - с колела,със моторче доста шумнонабедено за кола.Майка му е костенурка,возиш се във него свит,то в Европа е ненужно,но у нас е супер хит.Захабена немска бричкаи с дизайн на всъдеход,то купува се страхотноот дебил и идиот.Имидж страшен има, братко,внасяме го и до днес,и поне сме мазохистимажеме се здраво с грес.Ремонтираме, но знаем,туй е здравата кола,и пред никого не ще признаемкак е гадничко това.Хванеш ли обаче Голфаще се друсаш здраво, знай,от цени и от паветапломбите ще ти изпадат май. п.п. Без лоши чувства :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХА МНОГО МИ Е ГОТ :) :) ;) Правоъгълна кутийка ХАХАХА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищу нямаше ми фчераставам сутринтаф углидалото съ дзверя:бря чи красута!Викам сигур са чалдисахтуй ни мой съм аз.Смятай кат са начарвисами са нагласа.Тъй по нощник и терлицис чорлава кусамязам кат на убавицаф профил и анфас.Дрямах начи и въртях съцъках със езикплюх си да’н съ урочасамтъй са възхитих.Дъл на пустото глидалосъ яви дифект?Тъй да съм разхубавяла …А сиктир бе!Са умислих утведнъжкикак навън ш’въря?Момците аку са натръшкаткату мъ съзрат?С модна фуста чи забраткас китка у ръкас тоз акъл зер за три паткикату заблеста …И къдету койт’ ма срещнипламна, изгуря ф разни помисли пугрешни …Пък ни съм таквас!Туй наверно сън е билусигур йощи спаи ми са е присънила буйна красута.Скуркузъбел съм мий яснуич да’н ма сазрешщот ут толкува прикраснусмой са пубулейш.Толкус убус да са исипитъй връз мен кат дъж …Някой тряа да мъ ущипи(пу възможнус мъж)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста време след като е излязъл 8ма генерация Type-r сайта на хонда.бг все още показва интериорни снимки от 7ма генерация... мъъъкааа

 

Публикувано изображение

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванеш ли обаче Голфаще се друсаш здраво, знай,от цени и от паветапломбите ще ти изпадат май.

:D:):P тва последното направо... пръч оноди коня :P;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Във форума на Фиат: Чудя се дали има живот извън сервиза?" това е мнооо добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее е тва е ненормално, ма ще е по-яко да е:два голфа си говорят, единия говори на другия :-Чудя се, дали има живот извън сервиза ? ;)

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

1.Една клетка на човек съдържа 75Мб генетична информация2. Един сперматозоид съдържа 37.5Мб3. Един миллилитър съдържа около 100 млн сперматозоиди4. Средно еякуляцията продължава 5 секунди, което прави 2.25 мл спермa5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на:(37.5Мб x 100M x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/мл x 2.25 мл) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт/секунда = 1 687.5 Терабайт/секундаОт тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DDoS-атака с 1,5 терабайта в секунда и пропуска само един избран пакет от данни и е най-добрия в света хардуерен firewall…Обаче този един пакет, който тя пропуска , срива системата за цели 9 месeца…

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицията видяла 3-ри фена на левски да прескачат оградата на "Герена"......и за наказание ги върнала да догледат мача Каква е разликата между левскар и кромид лук?Отговор: като режеш левскар никой не плаче.Какво е общото между Ники Михайлов и Майкъл Джексън?Отговор: И двамата носят ръкавици без причина.Как се нарича фен на левски с половин мозък?Отговор: Дарен от господ.- Каква е приликата между левскар и сперматозоид?Отговор: - И при двете има шанс едно на пет милиона да стане човек.Какво е общото между Левски и ел.техника на 110 волта?Отговор: и двете са неизползваеми в Европа.- Каква е разликата между левскар и кокосов орех?Отговор: - Eдното е космато и твърдо, а другото е тропически плод.Какво е общото между Пиночет и левски?Отговор: и двамата мъчат хората по стадионитеГонзо: -Мъри, да знаеш че съм по-интелигентен от другите. Подредих един пъзел за 6 месеца, а на него пишеше: от 3 до 6 години. Двама приятели гледат мач на левски в евротурнирите по телевизията след мача кучето на домакина се обажда: - Oооооооо ужас левски пак падна. - О, това куче говори! A какво казва, като левски бие?! Домакина се замислил: - Ами не знам. Aз го имам само от 13 години.Въпрос: Защо Тодор Батков има мустаци?Отговор: За да се отличава от майка си. Въпрос: Защо привържениците на левски използват по две седалки по време на мач?Отговор: на едната седят, а другата е за чупене. Въпрос: Заключен си в една стая с Кобра, Тигър и левскар, а имаш само два патрона. Кого ще застреляш?Отговор: левскаря…два пъти.Въпрос: Защо около Герена садят тикви?Отговор: За да има какво да вдигат левски в края на сезона. Жена: Извинете докторе, може ли да се забременее от анален секс?Доктора: Разбира се, откъде мислите са дошли привържениците на левски. За новия сезон на герена към билета за мача се полагал и скафандър…понеже няма атмосфера. Крадец проникнал на стадион Герена и обрал всичко от залата на славата на отбора. На другия ден вече го наричали с прякора:Сребърният бос.Въпрос: Каква е разликата между стадион Герена и кошница с лайна?Отговор: кошницата Въпрос: Какво е общото между стадион Герена в събота 18:45 и Централния затвор?Отговор: И в двете сгради е пълно с цигани, опитващи се да излязат. Каква е разликата между левскар и батерия?Отговор: - Батерията има положителна страна.Защо Господ е направил левскарите миризливи?Отговор: - За да могат и слепите да им се смеят.Двама души стоят отдалечени в полето. Няма радио, няма телевизия, няма телефон. Единия казва: - Леле левски пак падна в ШЛ. - Откъде знаеш?-пита другия. Ами сряда е - 23:30 ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това последното по-скоро е за темата с вицовете, някой ако може да го премести ще съм му благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Публикувано изображение




”В Перник имах случай да се сближа за пръв път с простия български народ, със селянина,
и да изуча неговия бит, неговите нрави и обичаи всред една девствена природа”.


Иван Вазов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да споделя един бисер!Влизам в един магазин за гуми и джанти а пред мен един Ром и казва на продавача:Искам да си взема 4 гуми зимни за бавареца! Продавача:Имаме бриджстоне,Ведерщаин,юкохама,мишелин. и рома му вика :ама аз искам някакви маркови гуми нещо Ласа имате ли! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време ми беше трудно да повярвам на оная случка, където съседа казва на човека "Я този форд е с двигател на "Додж", защото на двигателя пишело DOHC. Е да ама преди 2 дни един приятел ми звъни и ми казва : "Абе сменяме ремъка на един приятел, можеш ли да провериш къде са маркерите за центровка". Питам го аз каква е колата, а той ми казва : "Форд Ескорт, но е с двигател на "Додж" :);):) Веднага се сетих за тази случка и отидох да видя с очите си какво пише, а надписа беше : Ford DOHC 16V.П.П. Странното, е че и в двата случая става въпрос за Форд, а иначе на толкова много коли го пише ;):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за блондинки :lol:

Е това е паркинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък един ден си вървях и гледам Мерцедес 124,а на него табели: ПРОДАВА СЕ–АВТОМАТИКС :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден седим с колеги на опашка пред бутка за джобове и пристига един ром с колело и нахално отива най-отпред и на завален български с пиянски акцент казва "Мо'е ли едно жоб с плесница" припаднахме от смях пред бутчицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставям аз колата една сутрин пред мястото където работя, и съм пуснал аварийните докато се освободи място да я паркирам. По едно време минават две лелки, и едната вика на другата: - Виж го този! Пуснал си е и четирите мигача!? :( Долу от смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P :P ;) То твойту Хонда много мигачи има уа :);):(:) Една позната обяснява за една кола: - Ние я питаме колата дизел ли е ?? а тя отвръща: - НЕ ! На нафта е ! ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми расправят колеги по работа как наближавали един завой,единия вика,, абе до завоя някаде са 500 метра и има знак,другия го прекъсва и му вика абе Начо не бяха 500м ,а някаде половин километр.Направо се сринах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е вратотрушач абсолутно всеки се обръща след нея.

паднах от смях като го прочетох :) Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама си говорят:- Взех си дизел, много съм доволен...- Ама такали я взе или си го слага допълнително?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знаети ли че Ford,Ktm и циганин умират от веднъж без признаци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги ще има тъпаци, които да се гаврят с обявите :rolleyes: е докато има хора, които да им се хващат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една млада госпожица, си търсеше кабели за свещите... но според нея и трябваха маркучи за свещите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам СИВИК КОПЕ на части...

:):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз станах свидетел на следната случка:В гараж за спойлери и тунинг на мотоциклети идва циганин със Honda CBR600F2 и каза на собстеника:Аааа бате мАторя мн лети уа,ена гас 200 прай,ся кат му сложиш новите спЙОлери и 300 ша напрая.По корем от смях след тези реплики. :o:D:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=...cW9&u=d_mROЗа жалост може да се види само през акаунт. Ако някой го знае качено другаде...Сутринта за малко да си разлея кафето... Редактирано от McQueen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е вратотрушач абсолутно всеки се обръща след нея.

паднах от смях като го прочетох :)
колегата е от форума предполагам знаеш ..... и аз адски много се смях на това :) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пиянските си изпълнения още през 60-те се прославя британският външен министър Джордж Браун.По време на официален прием в Перу Браун поканил на танц една от присъстващите особи, облечена във виолетово. В отговор обаче чул средното:"Първо, вие сте пиян. Второ, това не е валс, а химнът на Перу. И трето – аз не съм жена, а архиепископът на Лима".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писмо между две блондинкиПисмо от майка до дъщеря:" Здравей, скъпа дъще!Ако получиш това писмо значи е пристигнало при теб, ако не - обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво! Миналата седмица валя само два пъти - веднъж в началото за три дни и веднъж в края за около четири дни.Чичо ти Иван каза, че онова палто, което искаше е много тежко за колет и аз му отрязах копчетата. Оставих ги във вътрешния джоб, а ти си ги заший!Най-добрата новина е, че баща ти си намери работа, сега под него са 1000 човека - той коси тревата в гробищата. Сестра ти се ожени за трети път и чака дете, но не се знае дали ще е момче или момиче. За сега мога да ти кажа, че ще ставаш леля или чичо. Ако е момиченце, сестра ти иска да го кръсти на мен. Аз се чудя дали името Мамо ще му харесва като порастне.Случи се една интересна случка с брат ти Гошо - онзи ден си забрави ключовете в колата и я затвори. Наложи му се да ходи 15 километра, за да вземе резервните и да ни пусне да излезем от колата.Поздрави леля си Милка, ако я срещнеш, ако не я видиш - не и казвай нищо!Вече затворих плика, иначе щях да ти пратя пари! "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...