Jump to content
Draik

Честит Рожден Ден

Recommended Posts

Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много щастие ти желая.ЧРД и на другите празнуващи днес, да са живи и здрави и те. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке да си жива и здрава и всичко най най :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и весело прекарване на празника. Както и безпроблемно и скорошно сдобиване с втория документ за самоличност :P:) .....иииии .... един ключ с прикрепена към него мечта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД ! Живо здраво ! :P .... Sanchesss ... Дрейки е замислил нещо май ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден. Щастие, усмивки, нещо да те вози и нещо да те обича. Живота е красив, наслаждавайте му се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за хубавите пожелания. Да ви се връща тъпкано. :P И да ми стискате палци, че във вторник ми е изпита по кормуване. :D И ако изпитващия каже заветното "да", ще ви изненадам на месечната в Бургас. :rolleyes::unsure:;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден колежке! Желая ти много здраве, щастие, късмет в живота и любовта и успех на изпита! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, Санчееееееееее!! :D:rolleyes::unsure:Стигна я и ти заветната цифрЪ ... ЧРД и от мен, стискам палци за кормуването, и се надявам че ще ни изненадаш като новия талант в клуб Апостолови. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Саниии, малко със закъснение виждам темата, но все пак аз да те поздравя за навършените 18години, пожелавам ти да си жива и здрава, защото все пак това енай-важното, успех на кормуването ...макар, че не се съмнявам в способностите ти и ти пожелавам също така да бъдеш весела както аз съм те запомнила и никога усмивката да не слиза от лицето ти :):kiss: Ще се видим след 1седмица :shock:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо :P Я кой навършвал 18....Я,я,я? Честито,да си жива и здрава и няма да ти разстягам лукуми ся за книжката, ми направо те чакаме на другата месечна,взимай някоя кола от сервиза,която ти падне и газ,ама внимателната, че е пълно с гамени...също много любов,късмет и да си много щастлива, а ти щом си фенка на нашата любима марка,значи ще е така :P Айде весело изкарване и бъди все така усмихната и позитивна... :):shock::kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жива и здрава, успех на изпита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...