Jump to content
DJ Eps

Намерих си колата !

Recommended Posts

Колеги, да се похваля, че за моя най-голяма радост си намерих колата изоставена в кв.Модерно предградие в София. Това е колата за която имаше пусната тема че е открадната. Сивик Седан 93г. Бордо с рег.N: CA 1364 MB. Благодаря на всички вас за отзивчивоста и желанието да ми помогнете. От доста време не бях влизал тук,не заради друго - просто липса дори на 5 минс свободно време. Редно е да спомена, че след като ми откраднаха колата.....си купих друга :) Пак Хонда ест. Сивик Хеч 85г. Сега съм вече с две,но искам Седанчето което си намерих да го пребоядисам и.....блах мн неща.....но ако някой може да ми даде оферта къде мога да я пребоядисам цялата качествено и за нормални кинти....ще бъде страхотно :)P.S.Стягам се на срещата този месец поне с една да се явя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито колега,ти си истински късметлия. :) Ще се видиме на срещата

Редактирано от winx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, дано всичко да е наред с колицата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер!!! 2 коли си намирам сам след кражба, втората чак на 10-тия ден и знам какво ти е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай стига е вие сте наистина късметлии браво ,само ви пожелавам вече да не ви крадът колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и дано повече да нямаш подобни грижи :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е работа на мангалите от Модерното :) .Голям късмет си извадил колега..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и късмета :cool: колко много време се издирваше....Супер тва си е голям късмет и добре,че никой не е окрал цялата,докато е била изоставена, и на видно място ли е била,как я намери? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е новина. Браво колега, пожелавам ти да си я нагласиш както си знаеш и да ни ти се случват подобни неща повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,найстина си късметлия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво голям късмет. А нещо преди това от каско зимал ли си ? Или въобще си нямал ? :o И sorry за офа но в такива ситуаци да кажем си взел каското и като ти намерият колата какво става ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EЕЕЕ, браво. Ей това е добра новина, много се радвам, че си я намерил колега. В какво състояние я намери, липсва ли нещо, карана ли е много, да не са я поломили ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занапред да я държиш на сигурно място, за да не си я хареса някой отново! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

в българия имали сигурно място ? :o браво на пича че си е намерил колата

Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че и такива неща се случват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е супер колега. Добре,че колицата си е пак при теб. Има ли някакви последствия, защото преди на един приятел му бяха откраднали БМВ-то. То беше с 18ки, с двд-та и музика за незнам си колко пари и му я върнаха застрахователите без нещата, които беше слагал допълнително. Той си потърси правата от застрахователите за тези неща, но те му каза, че е невъзможно да му ги въстановят ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога има Господ! :lol: Много се радвам колега, дано не се налага повече да я търсиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колата беше на видно място,съвсем културно паркирана и заключена. Гепено е CD-то само. Гледайки километража,прахта по нея и липсата на пресни сажди в ауспуха ме кара да мисля, че от доста време не е карана. Щети освен че задна дясна врата е хлътнала леко ламарината - друго няма. Хубавото е,че си я намерих, защото каско нямах и изгорях за момент с кинтите най-малко. Сега това ще е едно от задължителните неща които ще направя. Все още чакам някой да каже ако знае добър бояджия за без пари :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕеее... Това е невероятен късмет с който аз не мога да се похваля.... Благородно ти завиждам да знаеш... Дай Боже някой ден и аз да се похваля с такава тема (намерих си колата) като теб... Да си я пазиш сега и да си я глезиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си колега! Пак като си се разминал само с едно сиди и тревогите по колата е добре ;) А за тоя дето ти е причинил това- ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер брао колега искарал си голям късметли я честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...