Jump to content
Hondichka

Как да си сложа обортомер

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Хора :worthy: Ще си вэимам Honda Civic .. Само че няма обортомер и километража е в мили .. :lol: Някой ще ми каже ли как става да си сложа обортомер и да сменя километража ... !!! Няква финансова ориентация и много ли е трудно .. :D Благодаря ви предварително :worthy::worthy::worthy: ...

Редактирано от Hondichka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора :) Ще си вэимам Honda Civic .. Само че няма обортомер и километража е в мили .. :( Някой ще ми каже ли как става да си сложа обортомер и да сменя километража ... :rolleyes: Няква финансова ориентация и много ли е трудно .. :( Благодаря ви предварително :):):) ...

предполагам говорим за 1.3 75нр? Не е трудно - свалят се уредите (на цяла конзола са) и се поставят другите. Трябва да си ги закупиш (на старо естествено, цената варира около 60-70-80 лв.) две букси са - закачат се и тръгва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам сивик 96г. с 1.3 мотор , гледай внимателно какво вземаш защото тоя сивик ми се струва криминале с това 1.3 и с тая година .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека не е казал че е 1.3. има и 6та генерация без оборотомер и ако е от usa.... да е в мили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така , защото на мен ми мирише на сивик 5г. но която и да е от двете купуваш си едно табло с оборотомер ,сваляш твоето и слагаш новото, долкото съм запознат няма преправяне в инсталаций и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мн .. :rolleyes::(:( Ми уж Сивика е 96г .. 1.6 мотор лл :) И ма мн екстри ABS, Airbag, Klimatik, .. а пък няма обортомер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, което до каза до тук сочи към едно - става въпрос за канадска Хонда. Нека да позная... на пук на всичките й екстри, стъклата й са ръчни?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да е точно тая. Мн рядко изпълнение, още по рядка скоростна кутия. Да не би да става дума за англичанка?Да пусне снимки на колата, или поне на такава като нея и да спрем с гадаенето, фърлянето на боб и пр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е или американка или канадка, аз видях снимки и си беше хетчбек CX или DX пишеше на капака (което е означението на usa версиите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя генерация е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , знаех си че има някаква мушенгия ;) 1.6 мотор на сивик 5г. няма без оборотомер .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , знаех си че има някаква мушенгия ;) 1.6 мотор на сивик 5г. няма без оборотомер .

Неэнам как да кача снимки эа да е видите ;):blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Точно за това помислих че е 6ген. 1.6 115 коня, която е предимно за американския и канадския пазарp.s. e-mail-a ми е ferkoff@abv.bg прати снимките аз ще ги кача

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това помислих че е 6ген. 1.6 115 коня, която е предимно за американския и канадския пазарp.s. e-mail-a ми е ferkoff@abv.bg прати снимките аз ще ги кача

Изпратих ти снимки :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A напук всичките коментари и тълкувания, на никой ли не му хрумна, че може някой да си е грабнал таблото за някоя д13-ка без оборотомер, и после да не са могли да намерят табло за колата на колегата и да са му бутнали такова от д13 ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A напук всичките коментари и тълкувания, на никой ли не му хрумна, че може някой да си е грабнал таблото за някоя д13-ка без оборотомер, и после да не са могли да намерят табло за колата на колегата и да са му бутнали такова от д13 ... :)

Незнам струва ми се мн иэгодна лл :) ама все си мисвя че има нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е 5ген, ето и снимка на матора

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D15B7Found in: 1992-1995 Honda Civic CX (Canadian model)1992-1995 Honda Civic DX/LX

Нищо чудно да има участници познали от предните страници ... :) Колега, ако е изгодна като цена колата, и е запазена - взимай я! Двигателя е готин, и клима има гледам ... таблото ти е последния проблем! :)Може само малко да са те излъгали с обема ... ако са ти казали 101 коня - не е 1.6 двигателя. :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият път да ме слушате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DX пишеше отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия търговци на коли съвсем я удариха през къра, нямат срам ... 5-та генерация сивик масово се продава за 96-та година, а на д15-ката и пишат 115 коня ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия търговци на коли съвсем я удариха през къра, нямат срам ... 5-та генерация сивик масово се продава за 96-та година, а на д15-ката и пишат 115 коня ... :(

Не е само с хондите така братле. Аз оня ден се скъсах да се смея като видях обява в мобиле :Ауди 90 1.8GTI. Няма такова ауди! Тва да не е фалве,та да му лепват такива етикети.. ГъТъИ и секви некви такива.. Или па ауди 80/90 чиста Б3-ка кат и лепнат неква година 95/96 и се разчеквам.. и за Б4 важи същото ама с по модерни години..Лошото е,че хората вярват и купуват..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче като почнах да разпитвам е махнаха веднага :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта когато я купувах я взех със немския талон, сервизната книжка и още 2-3 други книги + 4-те ключа и въпеки, че пишеше дата на производство 96, търговеца си държеше да 97-ма щото тогава и била първата регистрация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...