Jump to content
No Limit Performance

Драг рейсинг 2009

Recommended Posts

Честито на Марто и на Жоро , че представиха марката на едно много добро ниво.

 

Дано и за в бъдеще да се радваме така по пистите :lol:

 

Който беше там видя за какво става дума !!!

 

Аз лично останах много доволен.

 

Ако имате снимки и видео може да ги поствате тук :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яко се получи:worthy: марто... жалко че счупи съеднител иначе щеше да е 1-ви :lol: !!! състезанието беше доста добре:D които беше там видя; ) хиихихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както писах в друга тема сег апак ще го кажа : Браво момчета големи сте !!! ПП: Жоре да тренираш да отваряш шампанско че да ти стане навик да се черпите на стълбичката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер беше състезанието.Голям е кефа да се качиш там.Дано да ми се налага да тренирам с шампанското :lol: !!!

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да не може да отвориш шампанското :worthy: хахахахаха !!! :D:worthy: :worthy: :lol: ех мноо яко стана още се кефя даже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета найстина много,много ни зардвахте всички нас на пистата.Лично за мен Мартин си е първи ,просто малшанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте снимки и клипове.това от драг рейсинга в сливен ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета :D жалко, че не можах да дойда да ви гледам как мачкате наред но от това, което чета разбирам, че сте се справили страхотно Поздравления и продължавайте в същия дух !!! :worthy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам и тук линка за да се види последователноста към местата които заемат нашите хора http://www.motorsport.bg/drag/news/Page-2.html те ме зарадваха днес ужасно много за което и благодаря нямате си на идея от кога чакам такова класирене да видя за хонда браво просто едно огромно браво и ви благодарим за позитивните чувства които ни създадохте днес благодаря !!! :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :lol::D:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета радвам се че отсрамихте клуба много съм щастлив от резултата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина напълних си душата от толкова много поддръжници на марката агитката бяхме на ниво а за следващия път може да излезнат и още повече хонди ! Браво на момчетата продължавайте все така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления всеки който е ходил на състезание знае колко труд и парици отиват Успех от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Марти...споко брат, ние в сърцата си знаем че ти си първи! Независимо, че не успя да направиш последния старт, и да го докажеш. !!!

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво колега да се надяваме че на втория кръг ше отупаш корсата !!!

Редактирано от JDM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега да се надяваме че на втория кръг ше отупаш корсата !!!

и не само нея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:c313ed6e Ето и клип с добро качество и хората и колите които ни направиха щастливи !!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер само така..... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми се изпълни душицата... !!! Евала, пичове, мачкайте наред !! :lol: Поздрави за успехите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! :lol::D:worthy: Искрено съжалявам че не дойдох :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колеги,евала !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само адмирации за Хондите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само адмирации за Хондите :rolleyes:

... и за страхотната агитка , която се беше събрала от Варна, Ямбол, Пловдив, Сливен, Бургас и къде ли още не :( Направо ги омаахме и на пистата и покрай нея :( Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления момчета! Бяхте страхотнии, много ви се кефих през цялото време .. простоo повдигнахте ми настроението отвсякъде :rolleyes::( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета, много ви се радвах, желая ви все така да постигате успехи занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КЛАС "А"1-во място - Опел Корса (Urban Team) - Пламен Павлов2-ро място - Хонда ЦРХ (No limit Performance) - Мартин Райнов3-то място - Хонда ЦРХ - Георги Миков4-то място - Рено 5 (Urban Team) - Иван Стефанов5-то място - Хонда ЦРХ - Явор Антонов6-то място - Хонда ЦРХ - Георги Тодоров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер битка е станала, жалко че не ме допуснаха да участие в клас предно, там бяха доста слабички времената :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше наистина невероятно, не стоях повече от час, но видях няколко невероятни победи и не съм се съмнявал, че хонда ще е на първите места.Евала момчета и съм сигурен, че ако не беше повредата, корсата нямаше шанс. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер битка е станала, жалко че не ме допуснаха да участие в клас предно, там бяха доста слабички времената :)

защо не те допуснаха ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е слабички бяха 13.7-8 ;) 14.2 ... :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас предно какво гласи ? Напълно заводски коли ? Какви са условията ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер битка е станала, жалко че не ме допуснаха да участие в клас предно, там бяха доста слабички времената ;)

защо не те допуснаха ?
еми нямал съм интериор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък щеше да ми кажат сигурно защо гърнето ми е до гумата :) те тея полудяха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Сашо , правилата са си правила :)Като нямаш интериор трябва да имаш ролбар и обраното ;)Иво , при теб нямаше да има проблеми , така или иначе купата в клас предно си мисля , че щеше да е при теб ако беше участвал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

м/у другото от бургас момчетата които бяхме ме бутаха караха ай ай ай ама честно да си кажа ме беше малко срам от 4 коли състезание да правим и викам ай нема ко и аз да се излагам ,а и трябваше да съм на 10 пси ,аз мислих до последно че голфа ще бие защото беше на диното където бях аз и имаше 400 коня а и 2ка мотор ,но май имаше некви проблеми защото нищо интересно непоказа ,а колко го гласяха ;)ПП: имаше и едно бмв е36 черно пловдивско с 2,8 мотор турбо беше с около 330 коня то май падна под 14 и за него мислих че ще даде по добри времена,но както каза киро на всички бмв та само 1 и 2ри старт са добри после почват да дават доста по слаби времена ,незнайно защо ;) ПП: Ачо ако я бях грабнал щеше да ни стане много бе 3 купи за хонда тийм в едно състезание,ай да не сме лакоми :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времена,но както каза киро на всички бмв та само 1 и 2ри старт са добри после почват да дават доста по слаби времена ,незнайно защо ;)

Загряват баце загряват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Сашо , правилата са си правила ;)Като нямаш интериор трябва да имаш ролбар и обраното :)Иво , при теб нямаше да има проблеми , така или иначе купата в клас предно си мисля , че щеше да е при теб ако беше участвал ;)

А кои коли караха в този клас,че аз така и не разбрах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше едно а3 3тди мисля ,един турбо голф абф 400 коня ,едно бургаско пунто ,някво ауди 80 турбо,май имаше и още някй ама забравих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то във всички класове имаше много малко участници.И в клас Б имаше 5-6 участника и в клас предно толкова?Да се надяваме за следващото състезание да няма толкова много технически повреди и да бъде едно наистина интересно състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...