Jump to content
lbh

Uk Accord 6th Gen

Recommended Posts

Колеги какво мислите за Английския Акорд 6та генерация

 

Публикувано изображение

 

Моделът е много хвален в ревюта на острова но нещо не се е разпространил из Европа :lol:

Или поне аз не ги откривам никъде освен в Англия, а там са много разпространени.

 

Изобщо произвежда ли се с ляв волан? Намират ли се части в България за този модел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има с ляв волан. Много форумци караме такъв Акорд. Моя го имам от 2 години (внос от Германия) и не съм имал никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят го карам от 5 години и до момента нямам усещането да има проблем с частите тъй като съм намирал неабходимите консумативи и цените им са приемливи, а извънредните замени на някои дребни компоненти се броят на едната ръка на сакат стругар :lol: Колцата е много приятна за каране и скучна за поддръжка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Ще стараем и аз скоро да стана собственик на такъв :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос преди да се нахвърля на Акорда :ebanjeee:Знаете ли дали съществуват repair manuals (техн. ръководства) за този модел? Търсих доста но попадам само на модели за американския пазар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива ръководства?! Ама за какво са ти? Тази кола е за каране, а не за ремонтиране?! Купи си, пък като ти се развали ще ти намерим ръководство "Аз лежа под Акорд!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива ръководства?! Ама за какво са ти? Тази кола е за каране, а не за ремонтиране?! Купи си, пък като ти се развали ще ти намерим ръководство "Аз лежа под Акорд!"

Ако го взема, този Акорд ще ми е третата Хонда, ясно ми е че са здрави. Но когато се развали нещо си го правя сам. А и да няма проблеми предпочитам да си познавам колата. Така че ако някой има линкове моля да постне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

браво колега, знаеш на какво да се спреш!! Успехп.с. май са само 5 човека с accord в тоя форум!

Редактирано от Maximalnia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборът ти е много правилен. Аз карам такъв от две години, и нямам проблеми. Както спомена по-горе колегата "ceco_accord", много приятен за каране автомобил. Чакаме, скоро да се похвалиш и успех !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да дам малък съвет... Понеже и аз си карам Акорд докарах си го от Лондон.Като го купуваш провери добре радиаторите... Моите почти бяха изгнили и имаха течове.Нормално е за 10 години при климата на острова да има корозия.Виж климатика дали ти работи нормално!Тука цените на радиаторите за Акорд почват от 130 Евро ;) Иначе никви други грижи нямам с Акорда.Успех и чакаме снимки като го купиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да дам малък съвет... Понеже и аз си карам Акорд докарах си го от Лондон.Като го купуваш провери добре радиаторите... Моите почти бяха изгнили и имаха течове.Нормално е за 10 години при климата на острова да има корозия.Виж климатика дали ти работи нормално!Тука цените на радиаторите за Акорд почват от 130 Евро ;) Иначе никви други грижи нямам с Акорда.Успех и чакаме снимки като го купиш ;)

Прав е Radko за радиаторите, сам съм го изпитал на гърба си след един челен удар, но пък хубавото е че се намират. Иначе Акорда е супер. Аз карам по-стария и съм много доволен. Страхотен кофорт при пътуване. Ще останеш доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах една година такъв, наистина е невероятен, но имай в превид че английските дават проблеми в електрическите възли. На моя централното на задните врати не работеше добре, ключа за запалването даде проблем и се наложи да го изолирам и палех с бутон, иначе не е скъпо - сменя се една джаджа от бултрако за 100лв. И последния дефект беше динамото. но колата беше страхотна удобна и обезшумена, с изключение на горните проблеми нищо друго не съм ремонтирал. Така че не му мисли покупката е добра, е ако имаш пари за по-новата версия от 2003 ще е още по-доре :angry: ето снимка на моята/вече е някъде в пловдивско/ цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...