Jump to content
tols

Среща! Снимки!

Recommended Posts

Здравейте колеги!

С тази тема...... “За една по чиста България” искаме да покажем, че истинските Българи милеят за родината си и искат да я виждат чиста и непокътната със всичките и красоти.

Търновската и Габровската дружини проявихме самоинициатива и решихме да изчистим едно много приятно местенце за отдих.

Мястото се намира на пътя София – Варна до Търновското с. Ново село, където много хора спират за отдих.

Повечето от “хората” оставят ужасни боклуци и гледката е наистина стряскаща, ужасна, непоносима.... не знам още какви думи да употребя.

 

Надяваме се с тази тема много от нас във форума да се замислят и да се опитат да помогнат да проявят самоинициатива по места и всеки град където се организират Хонда фен срещи да си набележат подобни места (а те са много и на всякъде) затрупани с боклуци от “хора” без грам самосъзнание и възпитание.

 

Нека феновете, колегите, които решат да направят нещо, “За една по чиста Българя” да ползват тази тема и да покажем на всички, че на нас ни пука, къде живеем.

 

Предварително Ви благодарим за вниманието и че отделихте от времето си за да посетите тази тема и се надяваме тя да е от полза за всички истински Българи.

 

 

Преди......

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Сега.......

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

Това сме групата участвали с голямо удоволствие в тази самоинициатива

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

След усърдната работа имаше и малак пикник със скара на жарава, барички и пици (след скромния купон, разбира се си почистихме)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

След всичко това пак, остана време и за нашите красавици

 

Публикувано изображение

 

За на пред Търново и Габрово ще продължаваме в същия дук, дано много хора ни последват в подобно начинание..... може да е капка в океана, но ни кара да се чувстваме добре, че с нещо помагаме за нашата природа.

 

Всички снимки от днес клик Тук

 

Търново и Габрово форевa...... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Браво момчета и момичета! Давате много добър пример на всички нас! Как трябва да се грижим за родината ни и нейнта невероятна природа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за двете групи :rolleyes: Страхотна инициатива, докарана докрай не само на приказки ами и с дела :hondarulez: Казахте го и си изпълнихте докрай обещаното с перфектна организация и весел финал :) Тук думите вече са излишни, делото Ви само говори ! Дано все повече и повече стават съвестните и отговорни като Вас хора в нашата хубава страна ! Надявам се, че с тази Ваша постъпка ще се повлече крак и от останалите Хонда-фенове по всички региони ! :):):) Нека направим страната ни по-приветлива, по-чиста и по-добра за живеене за нас и тези след нас ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е , когато човек види , че има българи , които не отговарят на пословичната характеристика - бай Ганьо .Това което сте направили е достойно за уважение. Браво :hondarulez::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! Моите лични поздравления към цялата банда!

Днес и ние решихме да се съберем една групичка към 10 човека и да си почистим нашия паметиник: Паметник 1300 години България и резултатът е следният: Публикувано изображение

Дано идеята да има повече последователи :hondarulez:

Редактирано от anikolov
Broken link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Ви има приятели. Да ви кажа само какво стана след това. Тръгнахме да изхвърляме боклука на сметище. Търсихме в Ново село но такова животно там няма. Намерихме едно нелегално, но естествено не ги изхвърлихме там. Отиваме да търсим в Балван, през цялото време караме с 40 км/ч за да не хвърчат боклуците. Намираме сметището, гледката беше ужасяваща - съжалявам, че не го снимах. Сметището се намира на самия път Балван - Емен. Стой там чинно едно бяло Венто и някакъв човек ни казва, че не може да си изхвърлим боклуците там. Питам го какъв е - отговаря кмета. Записва номера на буса и т.н. Казва не може да изхвърляте тука - не било сметище . Викам му добре какво е тогава - отговора, ами това е депо за отпадъци, не е сметище. След 15 мин. спорове и отново с 40 км/ч боклуците заминаха за Търново.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казах че по-големия проблем ще е къде да се изхвърлят тези боклуци...... Винаги се намира разни умствено ограничени хора дето не могат да стоплят че си направил нещо на добра воля. И за тях е по-важно да се направят на "Велики" от колкото да помогнат с нещо ...... п.п. Все пак идеята ти да закараме боклуците пред нечии дом не беше толкова лоша . Следващия път :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на 21 години ... и от 15 години минавам всяка събота и неделя като си ходя за село през тая чешма (селото ми е Бяла Река) по - чиста от тва не съм я виждал и благодаря на всички които са помогнали за това ... Извинявам се естественно че не можах да доида тъй като си бях на село ... а там бащата ПОВЯРВАЙТЕ ме скъсва от бач :) за напред ще се постарая да присъствам ако не редовно поне то повечето пъти ... Още веднъж благодаря и на всички и много здраве :):hondarulez:п.с. И да знаете минал съм покрай вас като сте чистили и тоя цецо (толс) пак ме видя че и ме настигна ... :) , а аз защо не съм ви видял ... НЕ ЗНАМ ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета - приятели! Страхотен пример :) Ще се мобилизираме и пловдивчани да направим нещо за нашата страна , град :hondarulez: може да е малко ,но аз лично мн се интосиазирах и щя чистя за 2 ма :rolleyes::) Нека секи се замисли дали да си хвърли часката от кафето през прозореца или в някоя кофа край пътя !

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постъпката ви е похвална,но хората хвърлящи през прозореца цели торби кой ще промени тях,аз веднъж опитах и ме наругаха ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колеги и ние от Варна смятаме да направим нещо такова през идващата събота и неделя днеска си говорих ме по този въпрос!Продължаваите пълен напред :cool:

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво евалата от мен, дано и без да се организират групови инициативи всеки един от нас да се реши поне 1 път в годината да изхвърли болкук който не е направен от него, колкото и неприятно да е, и да бъде пример за всички околни, а и евентуално може да се почувства по горд от това че е дръпнал еди кое си бмв по магистралата. (аз съм го правил много пъти защото обичам природата и обичам да съм сред нея а не сред отпадъците на хората!)още един път евала на тези момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВОООООООООООООООООООООООООО...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове!Надявам се скоро и аз да помогна в тази инициатива. :cool::P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има някои здраво мислещ човек, който няма да се трогне и да се зарадва на това преобразяване на това красиво кътче от красивата ни държава. Корените ми са от търновския регион и винаги съм казвал, че там живеят много добри хора и вие го доказахте с пълна сила. Евала пичове и дай боже повече хора като вас, защото държавата ни отчаяно се нуждае от такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги! Номер ЕДНО сте! Евала, още машалла!

 

Аз лично твърдо вярвам, че добрият пример дава резултат. В тая връзка и с оглед на проявения интерес от други колеги по другите градове - да видим как ще потръгне, ама това може да се превърне в обща инициатива... "Хонда-фенове за чиста България"...

 

А преди време имаше инициатива на групата фенове, обикалящи язовири и баири с палатки... като се почистват подобни местенца, да се слагат клубни табелки от сорта на "Почистено от Хонда-феновете. Съдействайте ни и пазете чистотата, благодарим ви!"... имаше проект на дизайн, не знам само дали се стигна до изработка... Според мен много на място би било такова допълнение към вашето дело, дано стане и на всички нас общо дело. А като чета едно от мненията по-горе, ми се струва, че може би не само аз мисля в таз посока.

 

Още един път - браво, супер сте, благодарим ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги :(:):P;):(:):P нямам думи.Това което сте направили неможе да се опише с думи.Браво !!! Когато напуснах България и дойдох тука видях как хората се грижат за това което имат,а и не само хората ами и самата държава.И ми стана болно,че ние Българите не ценим това което имаме и бях убеден,че на никой не му пука за това,което ни е дадено и имаме.Мислех си че 99% от Българите не ги е грижа за околната среда и че обичат мизерията,която ни заобгражда и на никой не му прави впечетление от това /възраждане 3 или 2 блок 47 гр.Варна/ там живеех преди излизах на терасата а от горе хварчаха бутилки,торбички и сякакви боклуци и на никой не му правеше впечетление.Браво още веднъж:rolleyes:Успех на всички колеги и дано това дело не бъде забравено ами да има и продалжение не само в тази част на България ами навсякаде ;):bg: :bg: и да вметна само всичко което консумирам по пътя се хвърля пред предната седалка в караката на пътника :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това което сте направили просто няма нужда от коментар. !!! Ако някой ни организира в или около София, аз съм сред първите да последваме този пример достоен за адмирации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много по-трудно да намериш къде дъ изхвърлиш боклука от колкото да го събереш.Добре че в Шереметя намаше проблем.Но ще споделя нещо което ми направи огромно впечатление като влязохме в сметището.Освен многото боклук и бездомни кучета там ни посрещнаха пет дечица-циганчета от които най-голямото да беше на пит или шест годинки с въпроса-Има ли желязо?Направо да ти се скъса сърцето.Знам че това няма нищо общо с темата за чистотата но гледката беше просто потресаваща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EДНО ГОЛЯМО ЕВАЛААААА колеги супер сте :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да ви поздравя за това което сте направили:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на всички:DНаистина това се казва пример!Нека покажем че обичаме чисти не само колите си а и природата!Много жалко че неможах да присъствам и аз а имах желание.Просто няма как да се съберем всички при провежданите мероприятия понеже винаги някой е зает или на работа но какво да се прави-такъв е животът :D Дано другият път успея да се видя с вас момчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идете да видите на какво е заприличало една седмица след почистването...... Все викам ,че трябва да се препрограмира нацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Митак (airbrush) това, че една седмица след като сме почистели е пак мръсно не означава, че НЕ ТРЯБВА СЕ ГРИЖИМ ЗА ТАКИВА МЕСТА И ДА ГИ ПОЧИСТВАМЕ! По тази логика ..... “ Недей да ядеш, защото пак ще огладнееш”.Това, че голяма час от нацията са кретени и нямат грам култура и възпитание, ние не можем да го променим. Но можем да се опитаме, много хора да последват примера ни и по този начин да намерим повече последователи. Хората да осъзнаят, че природата е много ценно нещо и трябва да се пази. Това е едно от най големите ни богатства и ако не правим нещо по въпроса, всички заедно след години ще бъдем заринати в боклуци, което е много жалко! Другия месец сме на още едно подобно място за отдих по пътя Търново – Габрово, ако имаш желание ела да помогнеш. Ние продължаваме в съшия дух. ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВалата, Хора :zen: Дано най-накрая хората спрат да замърсяват и да обърнат внимание на боклука,който оставят след себе си :D Браво за инициативата и дано и други да почнат да го правят и други, и други....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива шансове :zen: вчера минах покрай мястото....придобило е първоначалният вид .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо,защо сме такива българите?! Видим ли нещо хубаво и да се изтрепем кой да му е....... м..та ( с извинение ) Няма оправия тука.Докъде ще се стигне това..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! Трябва да има повече хора като вас! А доколкото това, че българите не умеем да си пазим природата- отчасти е вярно. Но според мен все повече и повече хора искат да живеят в чиста среда, без боклуци и т.н. И все повече българи проявяват подобна самоинициатива и обират боклуците на говедата, които замърсяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сме само ние. Има и други доброволци, което е много хубаво. Тоя линк ми го прати колегата MartyHONDA http://www.vbox7.com/play:31adaa4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момчета, сторили сте нещо много похвално и прекрасно, трябва и в Пловдив да последваме вашия пример и съвсем скоро да се организираме да изчистим някое кътче засрано от говедата наречени Българи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...