Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на Асенова крепост

Recommended Posts

Приятели, времето най-после се оправя, пролетта дойде! Предлагам ако сте навити да направим едно пролетно посещение на колегите от Асеновград (някои от тях присъстват редовно на нашите срещи). Идеята ми е да се качим на Асенова крепост, да палнем по една свещичка за здраве и късмет в църквата на крепостта и да се нафотаме здраво на това прекрасно историческо кътче. След това може за заседнем в някое от многото ресторантчета в района на лафче. Силно разчитам на подкрепата на местната фен-агитка и стиковане на час за среща с тях в началото на Асеновгред.

Програмата която предлагам е следната:

13.00 - Събиране и организиране на колоната в Пловдив на Асеновградско шоре срещу Мебелна къща

13.30 - Потегляне на колоната В СТЕГНАТ РЕД

13.45 - Присъединяване към асеновградската агитка на място избрано от тях в началото на Асеновград

14.00 - Потегляне към крепостта

14.15 - Пристигане и волна програма :fun:

С оглед безопасността на всички нас, този път изцепки от рода на изпреварвания и дръпки по пътя както при предишното посещение на писта Калояново НЯМА ДА СЕ ДОПУСНАТ И ТОЛЕРИРАТ :worthy:

Който не е съгласен с това, моля просто да пропусне срещата. Поради все-по големия брой участващи в колоните автомобили, ще бъде определена кола, която ще се движи последна в колоната и ще държи връзка с водещият автомобил, за да се избягва изоставане или разкъсването и.

Темата е отворена за коментари и предложения. :worthy:

:D;):bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нарушилите реда и указанията на Майната ще си понесат последствията! Уронването на престижа на фенклуба също си има своите последствия! Никой не му е приятно като ни сравняват с фенове на някой други марки автомобили, но за това сравнение сме си виновни ние!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит.ДОБРЕ ДОШЛИ.Ще бъде голяма атракция на фона на Асеновата една колона от хонди. :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там на мебелна къща освен ако не изкочи нещо. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте смело, миналия месец се отложи гостито ни, но тази няма да ви се размине, стягай се Асеновград! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да запитам за датата на събитието. Става дума за първата неделя от новия месец, ако съм разбрал правилно? Т.е 05.Април.2009 г? Благодаря предварително за отговора. Ходих само на седмичните и не съм много наясно с месечните срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще ни е срещата в Асеновград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В началото на града има едно заведение - "Тихия кът", пада се от дясно, има паркинг, а и пътя там е широк в случай че паркинга се окаже малък.Заведението е в началото на града, след табелата има разклон наляво за околвръстния път, заведението е вдясно, ако не карате със 120 няма как да го пропуснете. :bash:

Редактирано от Dan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша додим! :lol: И ша са бухнем в колонката от колици! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да запитам за датата на събитието. Става дума за първата неделя от новия месец, ако съм разбрал правилно? Т.е 05.Април.2009 г? Благодаря предварително за отговора. Ходих само на седмичните и не съм много наясно с месечните срещи.

то пише горе на името на темата за датата ;) не помня на последната седмична кой ме пита кога са месечните и както казах засега са си все първата неделя от месеца ;) А за моето идване мноооого ми се идва, но да видим в какво състояние ще съм неделята, че събота през ноща съм в София на Аерогарата да посрещам самолета от Англия ;):lol: ако идвам се заемам и аз да следя за реда на колоната...лапешките изпълнения на неизявени рейсърчета другаде, полицаи има достатъчно по пътя за Асеновград, да не дремем всичките в районното заради глупости и да се гледаме за в бъдеще накриво с органите на реда...Стават разни изпълнения от хонди, задари които оня ден се червях пред един полицай и се опитвах да го обедя, че не аз съм профучал покрай тях със 140 и не съм спрял на палката, :( така че умната момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90% съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мебелна къща 13:00 неделя ! Там сме и идеята супер мн ми допада .. с това прекрасно време най- малко ми се иска да се забием в някое запушено кафе ...На Асеновата крепост е доста красиво мисля че ще има място за всички .. Айде на срещатата :D:worthy::punk::wub::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сакам да са нагласим с дйетиту и да довадями и ний...... Изцепки по маршрута в колоната не правете, че ще возя дете на 1 годинка и съм мноо свиреп към неприличните шофьори....... моля четете условията на Майната внимателно и вниквайте....... някои да четат и по 2 пъти ако е необходимо. Айде цял на цицки и мъдете здрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте го решили да ни дойдите на гости,добре сте ни дошли. Значе за нас асеновградчаните срещата ще е на Тихия кът. Има един проблем с Асеновата крепост, най-вероятно ще имаме затруднение с паркирането защото е доста тясно, а паркинга ако въобще може да се нарече паркинг е много малък, но когато стигнем там ще го мислим. Тази дата със срещата съвпада с рождената дата на дъщерями ще навършва 2 год. и ще съм за кратко с вас, дори се надявам да дойда на време на Тихия кът. П.П. Миро нали няма да ни оставиш с n2o да сме единствените седани на срещата! :lol:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте го решили да ни дойдите на гости,добре сте ни дошли. Значе за нас асеновградчаните срещата ще е на Тихия кът. Има един проблем с Асеновата крепост, най-вероятно ще имаме затруднение с паркирането защото е доста тясно, а паркинга ако въобще може да се нарече паркинг е много малък, но когато стигнем там ще го мислим. Тази дата със срещата съвпада с рождената дата на дъщерями ще навършва 2 год. и ще съм за кратко с вас, дори се надявам да дойда на време на Тихия кът. П.П. Миро нали няма да ни оставиш с n2o да сме единствените седани на срещата! :rolleyes:

За паркирането мисля че няма да има проблеми една част ще паркират до самата крепост други малко преди нея до чешмата има повечко място други малко по нагоре над лостовете и успоретката. Ще се саберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само доно е хубаво времето ,че днес ... мрачно дъжд ...Това мисля ние най-голямото притеснение ще намерим каде да спрем важното е да е случево топло време като за излет :P !!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само доно е хубаво времето ,че днес ... мрачно дъжд ...Това мисля ние най-голямото притеснение ще намерим каде да спрем важното е да е случево топло време като за излет :D :D :thumbs1:

Дано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,извенявам се за въпроса,ама може ли да се отложи 13.00,за 14.00 че има формула от 12.00,ако не ,както решите пак ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз отпадам. кабелите и свещите сдадоха багажа, закарах я на ел.ком., всичко било 6+, гре6ки нямаше в компа, дано е това, че не ми се мисли просто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно е за отлагане братле, който иска да доглежда формулата - в моята гондола :drunk: Времето ще е пирфиектно, мисля да пропусна обяда и към 3ч да се паркираме на станимъшки пържоли примерно в любимото ми кръчме след тунела в ляво над река Чая с големия паркинг :eat::beer: Напомням: Който иска да палне свещичка в църквата, да си носи дребни стинки. За катеренето към крепостта дамите да си носят удобна обувка, да не цъфнат с високи токчета. Природата е страхотна в района! Задължително фотоапарат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да стана навреме !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристагам и аз с моя акордеон за сефте . Много ще се радвам да се запозная с компанията :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като съм на работа цял ден, няма да мога да дойда ;) искам да помоля някой, който идва на седмичните, да гепи една лепенка на клуба от майната за мен :) мерси предварително и приятно изкарване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци аре почвайте да се ориентирате, че не остана време :) Аз също засега съм под въпорс, но ще се постарая и ще направя всичко възможно да се присъединя на време към колоната ;) Ако ли не успея, то пожелавам Ви весело изкарване и много поздрави, здраве и безброй безаварийни на колегите от Станимъка, а на вас лек и безпроблемен път, спазвайте правилата за движение и нека Хонда бъде с Вас ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,времето е прекрасно,елате повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,времето е прекрасно,елате повече :)

Чакаме ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна срещичка си врътнахме, чакаме снимките. Благодаря на всички колеги за отговорното поведение на пътя, благодарности на Борислав за съдействието и на останалите фенове от Асеновград за посрещането! Който не дойде доста пропусна, а Станимъжките паржолки и френския сладолед накрая си ги биваше:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Това е от мен по нататък клип може да пуснем :) :)

пс. А за с рещата две мнения няма беше супер и разходка и се повозихме и по седяхме и побъбрихме, абе вобще супер само дето един колега ми развали настроението като ми показа че нямам V-tek направо незнам, как ви не е срам, аз тъкмо си мислех, че акордеона ми е втек ви е убихте детското в мен :hondarulez::rolleyes::)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не губи надежда, колега :hondarulez: И без втек вървим. Иначе срещата беше страхотна, браво за доброто и отговорно шофиране на всички колеги. Храната беше един път :rolleyes: Тези пържолки добре дойдоха след разходката. С нетърпение ще чакаме следващата среща :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам срещатата сия биваше ! :hondarulez: Нямаше нищо негативно . само хубави коли приятни мигове и доста познати и приятели :) :) Снимките са супер .. Аийде които е снимал още от тая колективната да качи анимка че на тази гледам на доло ... :rolleyes: нещо несъм влезал в кадар :) И за другата месечна среща Майната даде добро предложение .. но забравих каде точно беше . може да опсадум някакво такова меруприятие пак и за другия месец . Ползвайте темата за предложения ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! много добре се получи :cool: за първи път присъствам, но ми харесва ! П.С. поздрави на фотографите :) - бързо качихте снимките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата беше уникална и шофирането в колоната много ми хареса.снимките са перфектни.:cool::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението за другата месечна среща е Руенското езеро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак пропуснах :cool: днес се прибрах в Пловдив чак вечерта на другата дано успея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета това се вика група. Срещата беше супер. Другата месечна няма да е лошо на Руенското езеро, но нека се обмисли. А и кадето и да е пак съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...