Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на Асенова крепост

Recommended Posts

Даам, дългоочакваната среща с гостуване в Асеновград се състоя и то с небивал успех! :cool: Много ми хареса, времето беше с нас отвсякъде. Малко множко им дойдохме на заведенийцата, ама .. кво да се прави, много мераклии! :)

Ето малко снимчоци и от мене!

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Apr09/

 

Показно:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко, яко, яко :P:P:cool::):P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Пловдив! Браво, Асеновград! !!!

 

Само така на хубаво време, хубави сбирки и хубави хора да ви върви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ви аз на входа на Асеновград и ви мигнах, но зажалост имах гости и ги водех към Бачково и определено като гледам съм изтървал голямо шоу !!! На излизане от Пловдив един червен прелюд много бясно излетя нататък, явно закъсняваше :rolleyes::bg: и въпреки, че не присъствах на срещата по бачково видях дооооста хонди и по пътя също и всички си караха културно, за което евала на ондаджиите.П.П Абе направо ми е непонятно как сте се събрали толкова коли по тая теснотия на Асенова крепост :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер Супер Супер поразкършихме се доста прилично, уубау време,уубави хора,обединена кауза !!! :rolleyes::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361679 Ето малко снимчици и от мен .Срещата беше уникална много ми хареса.Имаше мнооо интересни теми и приятни емоции. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ви!Екстра сте си прекарали!Браво! !!! Хубави хора,хубави коли! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, кръв пикая и аз......... то щот много се гласих да идвам за тва и малката предната вечер ни подлуди с неква ненормална температура....... Искам да повторите заради мен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напражо сте се размазали,така ме е яд че не можах да ви уважа но живота по някои пат е много гаден.Но всяко зло за добро,надявам се на следващата среща да доида.Само не разбрах този полицаи какво ви се обяснява там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицая пое нещата в свои рьце :D .Имаше задрастване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напражо сте се размазали,така ме е яд че не можах да ви уважа но живота по някои пат е много гаден.Но всяко зло за добро,надявам се на следващата среща да доида.Само не разбрах този полицаи какво ви се обяснява там?

Еми бехме доста коли и имаше доста туристи и стана няква здрава задраствация и полицаите дойдоха за да вкарат малко ред че нямаше разминаване. Нямаше никакви проблеми всичко беше супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...