Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Момци аз и Пламен също сме там предстои голям ден на пистата осещам хайде момчета искам да сме повече1 Часа на Пощата не се бавете :D

ок значи 1 часа на пощата там съм :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше доста интересно :Dна пистатаБая Бая коли имаше ,малко по късно дойдоха и доста представителите на марката БМВ та погледахме истинки схадки :D и какво да кажа +1 за наща марка :D хубаво стана ... и тия писти неми влият добре ,таман бях мирясал и ся пак 10 различни идей да си раздвижа колата ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше просто уникална. Доста дръпки имаше и печеливши ХОНДИ ! За сметка на BMW -та Дано има още няколко такива моменти ,до като е хубаво времето. Радвам се,че се събрахме доста хора и си изкарахме супер якоооо:D Жалко че имаше само 1 Prelude , искаше ми се да се дръпна с друг Prelude.... :D че с Хиксовете нямам клас :D HONDA RUULLLLLLZZZZZZZZZZZZZz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше но ще стане ясно когато се видят снимки . Имаше доста фотографи но къде са снимките .......... :D :D

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги потърпете прави се голям и хубав клип :D Днес ще го видите Снимки няма защото всички правеха клипове :D Иначе срещичката се получи доста добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата стана много добра, начесахме си крастата :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе каквото и да се гледа на снимки и клипове,друго си е да си там! Много съжалявам че не можах и този път да доида.Но другия път съм на лице каквото и да става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ХА,ФИТИЛДЖИЯ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти нямаш право на глас защото си същия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
АЗ ПОНЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИДВАМ,А ЧЕРВЕНИЯ ХИЧ. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде де,аз като не пропусках година и половина среща,ти къде беше,ЗЕЛЕН???? При жената на топлооооооооооооо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ПРИ КОЯ ОТ ВСИЧКИТЕ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така става като влизам на седмицата веднъж в тая тема....тц тц пропуснал съм срещата на Пищигово.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така става като влизам на седмицата веднъж в тая тема....тц тц пропуснал съм срещата на Пищигово.... dry.gifне- си , не се притеснявай . аз нали бях там ще ти я разкажа....... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ПОНЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИДВАМ,А ЧЕРВЕНИЯ ХИЧ. :thumbs1:

брато триабваше да присастваш за да те пробвам на старта-нали ти далжа една милка...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги потърпете прави се голям и хубав клип :thumbs1: Днес ще го видите Снимки няма защото всички правеха клипове :( Иначе срещичката се получи доста добре :)

колега ми кво стана с клипа-----нали беше за вчера??????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov : Колега след 50 минути е готово клипчето не давай толкова много зор :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ПОНЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИДВАМ,А ЧЕРВЕНИЯ ХИЧ. :thumbs1:

брато триабваше да присастваш за да те пробвам на старта-нали ти далжа една милка...........

 

КОЛЕГА, МАЙ СЕ БЬРКАШ НЕШТО,КВИ МИЛКИ КВИ КРАВИ МИ ДЬЛЖИШ. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и клипа от срещата в Неделя на Пищигово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AleksDJ гледам, че се пуща със spezov ... какъв беше резултата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov : Колега след 50 минути е готово клипчето не давай толкова много зор :thumbs1:

Не че даваме зор просто нямахме търпение да го видим. Браво дзверски е клипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AleksDJ гледам, че се пуща със spezov ... какъв беше резултата?

spezov би :thumbs1: но с малко :(п.п. неискам да се оправдавам ,но саединителя мие бом бок :) Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братлетаа била е яка среща наи много ме изкефи с бмв то дето му пише на номера гошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка среща се е получила и много наказани БМВ-та. :(:):) Другия път идвам и аз. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много хубав клип! Поздравления на колегата p0n1x.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци само трябва да ви е яд че не присъствахте Алекс !!! имам чувството че аз не мога да си карам колата честно :( хахаха Ангел ми я кара по добре от мене ;) хахаха

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момчета . и аз щях да дойда но в момента разработвам колата и немога да гледам от страни така и по добре да неидавам че съм с слаби нерви и не е приятно !!! но след разработката първата ми работа е да ида на Пищигово :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим ли днеска седмична или няма? Сряда е, 19:00 наближава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и клипа от срещата в Неделя на Пищигово

Браво много хубав клип :dry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес седмичната беше в Първомай :D :D :D в моя гараж ако бяхте дошли пловдивската група тъкмо всеки щеше да запои по един кабел и колата щеше да е готова :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес седмичната беше в Първомай :D :D :D в моя гараж ако бяхте дошли пловдивската група тъкмо всеки щеше да запои по един кабел и колата щеше да е готова :D :D :D :D

Вчера те гледам по Пловдив обикаляш а днеска вече е довършваш а.Само така давай да е видим тази машина какво може да прави.Чакам с голям интерес крайния ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става из форума имам чувството , че е паднала бомба няма никой и не пише никой нищо. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става из форума имам чувството , че е паднала бомба няма никой и не пише никой нищо. :rolleyes:

Преготвят се за зимен сън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Ще има ли тази седмица в сряда среща, че да ви дойда на гости малко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Ще има ли тази седмица в сряда среща, че да ви дойда на гости малко :rolleyes:

Всяка седмица има срещи добре си дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм колежка :rolleyes: само да ми обясните къде се намира долу-горе с какъв автобус се стига до там, защото аз нямам кола засега :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм колежка :rolleyes: само да ми обясните къде се намира долу-горе с какъв автобус се стига до там, защото аз нямам кола засега :bow:

Извинявам се не обърнах внимание че си момиче а как да стигнеш до мястото прегледай темата в началото има посната карта и ще се ориентираш.А за рейса някой да помага че аз с рейсовете не съм запознат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм колежка :rolleyes: само да ми обясните къде се намира долу-горе с какъв автобус се стига до там, защото аз нямам кола засега :bow:

Извинявам се не обърнах внимание че си момиче а как да стигнеш до мястото прегледай темата в началото има посната карта и ще се ориентираш.А за рейса някой да помага че аз с рейсовете не съм запознат.
Ами 66 ; 6 спират пред мястото на срещата 37 до Шел който е много близо и 24 също сприра пред пощата на Смирненски,зависи от къде ще си хващаш рейса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееееее браво бе имало хора тук тази зима е далече. :rolleyes:Дайте малко живот

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...