Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Хубуу де,а нещо по-сериозно няма ли да предложение???

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да обясня малко:Широка поляна и Голям беклик са язовири за почивка.Риболовстването е малко зор..За 8 дни най големия ми улов е 1 кг кефал.Другите са много маломерни за да ги споменавам.На Батак и Доспат последно време е панаир на суетата. Ако ще се ходи на истински риболов препоръчвам следните язориви(далече от Пловдив)- ТЕЦ 2.Резултати от последните 4 дни-аз успях да хвана само 7 шаранчета по кило,няколко едри каракуди,по-дребни червеноперки и 1 сомче умряло от скръб :D !!! .А истинските риболовци(демек баща ми& френдс) 48 кила бял амур !!! !!! .По това време се ходи също и на Студен кладенец-бяла риба и костури до кило.Мястото го пазя в тайна :D .По далечните дестинации като Малко шарково не ги споменавам щото там няма смисъл да се ходи за 1 ден.Не е лошо първо да се реши дали че си почиваме и рибарстваме :D .От мене толкоз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам дааааааааа, Студения кладенец с костура и бялата риба ми се нрави,поне на мен:D Аз искам да ходим на риба,на разходка и чист въздух. Ако има превърженици за това може и да се нагласим за една разходка.А пък Жеката ще ни води,щото без него ще е трудна работа. . .ха ха ха :D Може и с преспиване или с препиване кои както иска да го разбира.Времето е топло и не е проблем да преспим там,пък и повече време ще има и за риболовците и за препилите вечерта да поизтрезнеят добре:D

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам дааааааааа, Студения кладенец с костура и бялата риба ми се нрави,поне на мен:lol: Аз искам да ходим на риба,на разходка и чист въздух. Ако има превърженици за това може и да се нагласим за една разходка.А пък Жеката ще ни води,щото без него ще е трудна работа. . .ха ха ха :) Може и с преспиване или с препиване кои както иска да го разбира.Времето е топло и не е проблем да преспим там,пък и повече време ще има и за риболовците и за препилите вечерта да поизтрезнеят добре:D

тва за кладеница е добра идея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за утре май няма нищо планувано а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам дааааааааа, Студения кладенец с костура и бялата риба ми се нрави,поне на мен:) Аз искам да ходим на риба,на разходка и чист въздух. Ако има превърженици за това може и да се нагласим за една разходка.А пък Жеката ще ни води,щото без него ще е трудна работа. . .ха ха ха :D Може и с преспиване или с препиване кои както иска да го разбира.Времето е топло и не е проблем да преспим там,пък и повече време ще има и за риболовците и за препилите вечерта да поизтрезнеят добре:)

тва за кладеница е добра идея :)
и аз съм за само кажете кога и ако съм свободен вземам рибарските такъми(чашка вилица и ножче за пържолките :lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко 4е утре ми се пада да бачкам иначе и аз щях да дойда с вас. Весело изкарване и дано тоя път хванете нещичко :):lol: хаха Поне утре него дават да вали ,че да не стане с като Kytila :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С КЪТИЛА ще се разберем кога и ще пиша да се организираме за язовира. . .Студем кладенец. . .може би:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер в Асеновград ще се сабираме на плажа в 19:00ч. Който желае да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги,сряда идва:lol: Отдаите малко повече присъствие да видят че има много хонди в Пловдив:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,кой да види,всяка седмица гледаме,ако не е нашето пресъствие,направо...Някои хора ще се преселят при нас заради сбирките ,както гледате ние се увеличаваме ;) .Много ;) от Асеновград груп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,кой да види,всяка седмица гледаме,ако не е нашето пресъствие,направо...Някои хора ще се преселят при нас заради сбирките ,както гледате ние се увеличаваме ;) .Много ;) от Асеновград груп.

Така е де,не отричам за това го пиша в Пловдивските не в Асеновградските! За вас знам,но не знам Пловдивчани къде изчезнаха???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе момчета и момичета стига сме писали даите да ди закараме някаде тия коли даги понатиснем малко да направим някоя дръпка бахти и стика с извиненията че е криза всеки има запас за черни дни.Даите да организираме нешто да видим кои какво е направил и какъв е резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате Пловдивчани да скокнем до Асеновград утре :) Хем да се поупозная и с тях. Ще се съберем на паркинга ще видим кой ще дойде и и да палим Хондите? Какво ще кажете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на Чешнигирово на пистата да ходим. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре сьбирайте се и идваите,ще ви чакаме на горния паркинг на сани,хем ще се запознайте сьс новите колегищото май тях гие срам да дойдат до пловдив. :) САМО КАЖЕТЕ ЧАС:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте ни дошли майна таун.Ще се радваме да ни дойдите на гости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате вие за да не дойдем ние че тогава става дебела работата. :):D :D :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах ахах ах :) Само да се съберем и ще дойдем :) До утре ще стане ясноо къде ще бъдем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто писах последно тука сте навъртяли 20 страници :D много се губя, бях го забравил тоя форум :P последно ще се ходи ли към Асеновград или ще сме си на пощата, гледам сте задали идеята, ама няма достатъчно мераклии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци и моми, колеги и колежки, знайни и незнайни... Мойта червена шапчица неиска да запали с новият двигател Д16-ката и ми се пъне още, а вече нямам търпенийееее :D Май ще търся помощ от някой друг просветен по запалване и инсталации от Пловдив! :D и на срещи не съм идвал от Националната насам... Приятно прекарване на срещата утре, / аз изчезвам пак да правя и да струвам :)

Редактирано от sound_master

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде организирайте се и идваите,ако няма да идвате кьм Асеновград пишете да знаем, па може ние да дойдем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета като гледам май никой не е писал повече за идване. Защо недойдете вие :) ще ви чакаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра срещичка стана хахах само Сервито да беше малко по любезнаа :lol: на Металиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре сьбирайте се и идваите,ще ви чакаме на горния паркинг на сани,хем ще се запознайте сьс новите колеги

щото май тях гие срам да дойдат до пловдив. :lol:

 

САМО КАЖЕТЕ ЧА мене не ме е срам ама сам на работа!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, върти ми се една идея около месечната.........вижте ТУК, пускам и на комшиите от Асеновград, Карлово и Първомай......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ЛИЧНО СЬМ ЗА РЕГИОНАЛНА СРЕЩА С ДВЕ РЬЦЕ И ДВА КРАКА И........ :) СУПЕР ИДЕЙКА,САМО ТРЯБВА ДА ИЗМИСЛИМ НЯКОЕ СУПЕР МЕСТЕНЦЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идея за местенце хижа Здравец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хижа здравец е перфектно ония ден бях с компаниа опнахме се на една полянка , няма да ви казвам как ми вървеше биричката :) Само кажете ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Пловдивчани и Асг да разтърсим Пазардждик с много хонди. Тази неделя ни канят в 21:00 .Дайте да се организираме и да се чакаме примерно към 8 на нашя паркинг и да палим гумите? Какво ще кажете. Ще се съберат бая коли от всякъде и ще има шоу :)

Редактирано от James

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво става за Неделя вечер иска ли ви се да ходим към PZ Нека да се организираме и да идем. Пак казвам към 8 вечерта да се съберем на нашия пакринг и да палим гумите. Пишете кой е съгласен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберем повечко коли ;) Др желащи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм този които решава тези неща,но си мисля че неделя вечер и то в 21.00 - Пазарджик. . . . . . .??? Всеки в понеделник е на работа или има задължения! Които е отпуска да,не му пречи,ама тези са някъде на почивка . . .мисля;) Малко е обречена тази среща,но ви пожелавам приятно прекарване ако има такава:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм този които решава тези неща,но си мисля че неделя вечер и то в 21.00 - Пазарджик. . . . . . .??? Всеки в понеделник е на работа или има задължения! Които е отпуска да,не му пречи,ама тези са някъде на почивка . . .мисля;) Малко е обречена тази среща,но ви пожелавам приятно прекарване ако има такава:(

Наистина и ти си прав. Не помислих за този момент , може би и аз ще съм на работа в Понеделник. Извинявам се ! Мисля че е по добре да го оставим това за следващата Събота и Неделя когато ще е Jap Феста на Калояново. И да се събрем и да ходим заедно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...