Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Момчета,линка към снимките е в раздела Спорт и тунинг.По-подходящо е да са там,защото ще ги видят повече хора от форума.Клиповете след малко ще качим.Препоръчвам ви и вие да сложите там вашите снимки. :lol: Между другото си изкарахме страхотно!

Добре Владо,но не си прав за мястото на снимките! Това си е точно за раздела срещи и мероприятия, в които в момента пишем!Така,че може и тук да ги пуснете ,защото това е правилното място!Това не беше ли среща или мероприятие- ходенето на ралито???Радвам се че сте си прекарали добре,жалко че ме нямаше:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре пусни и ти неква снимка от хасково :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде де,чакаме да украсите седмичните с малко снимки и клипове от ралито:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и видео от мене(снимах само тея дето ме радват :lol:)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ето и видео

http://vbox7.com/user:rollin?p=allvideos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм ги качил но като гледам немам н ищо по интересно от тези на колегите. В общи линии се повтарят. Но ако държите ще ги кача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на една от снимките ни има снимани цялата група, ако може нея само да качите ще е ОК :lol:

 

пп...ето малко инфо от нета за ралито

 

Победителят в Е- Мах 4 Костадин Маршавелов/№54/ се разминава на сантиметри с основния си преследвач Боби Борисов

Публикувано изображение

7 автомобила претърпяха аварии в днешната „Писта Хасково Затворен маршрут“. Градското рали е втори кръг от националния шампионат и предшестваше с няколко часа прочутото състезание от Формула 1 по улиците на Монако. В хасковското „Монако“ имаше не по-малко инциденти от един тур във Ф1.

 

Заради тясното трасе, сблъсък стана още на старта на първа серия. Тогава ладата на Илия Вълчев от "АСК" София бе хваната като в сандвич от стартиращи автомобили и забита в предпазната ограда разделяща двете платна на булевард "Васил Левски". „Трасето е много тясно на старта“ процеди разстроения шофьор докато пътна помощ изнасяше разнебитеното му возило. Две лади потрошиха брони, едно Мицубиши загуби предница, на Рено му отиде диференциала, а на друго Мицубиши-скоростната кутия. БМВ с номер 55 от първа серия, се размина на няколко пъти със стълкновения с други коли, но накрая загуби предния си мигач в сблъсък с ....бордюр

Повече за ралито по хасковските улици, резултати, класиране и любопитни моменти, както и уникални кадри от всички възможни позиции по протежението на трасето във видеорепортажа ни малко по късно.

Софиянецът Илия Вълчев нямаше този късмет

Публикувано изображение

50 коли стартираха по хасковските улици

Публикувано изображение

Най-честите изпреварвания ставаха на шикана до бензиностанция ШЕЛ....

Публикувано изображение

...и на завоя на Веспрем

Публикувано изображение

Пътна помощ изнасяше остатъците от спортните коли

Публикувано изображение

Подобно на Монако и рали Хасково имаше украса

Публикувано изображение

Хасковлията Иван Анастасов се класира 11-ти във втора серия на класовете "Е" и "Х"

Публикувано изображение

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванката с рекса в неговия клас стана 3-ти само така копеле:angry:))и това си е радост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво много яко сте си изкарали като гледам снимките поздрави.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре са си изкарали,само не знам защо интереса за седмичните изведнъж изчезна???На пощата нямаше никои!Само аз и един колега с една англичанка! Е, пихме кафе и побъбрихме. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a тая неделя какво ще мислим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам тази неделя да ходя до Троянския Манастир. От доста време се каня да ида до там на разходка и тази неделя смятам да го направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a тая неделя какво ще мислим?

Ах ти,мислителиооооооо. . .ха ха ха :)Казваи де,100 процента имаш нещо на ум. . .ха ха ха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ве то аз всяка неделя мисля :) сега предлагайте вие... Борето предложи за Троянския Манастир... ако няма други предложения или ако сте съгласни да палим в неделя по с време :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо,но си мислех за нещо с преспиване,с напиване,с наливане и т.н. . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,навит съм за твоя идея за някаде с преспиване,ама да видим и някой друг да сподели нашето мнение.И да даде предложение за някое хубово местенце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,навит съм за твоя идея за някаде с преспиване,ама да видим и някой друг да сподели нашето мнение.И да даде предложение за някое хубово местенце.

Дават го студено тази седмица. . .по-добре да го оставим за другата неделя!Че то с преспиване е за планина. . .мисля:)Пък там си е студено още:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. другата седмица ще отскоча до копривките да видя колко са нощувките и кокво ще предложат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А бре тука рибари има ли?Ако има да идем на някой язовир с преспиване палатки.:angry:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А бре тука рибари има ли?Ако има да идем на някой язовир с преспиване палатки.:lol:

ЕЕЕеееееееееееееееееееееее,разги ле!Въдиците ми мухлясват вече една година защото няма с кои да походя за риба! Хаиде да обсъдим и този вариант,не е за изпускане!Пък и на река да е пак става!Само да има къде да поцопкаме въдиците. . .ха ха ха :angry:Пък и някоя бира да изпием де:lol: Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибарлъка ми е като играта на Counter Strike, така че да няма засрамени :lol::angry: Аз имам няколко идеи за риба но нека и другите да кажат дали са съгласни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваи направо да сформираме ХОНДО-РИБАРСКА среща. . .ха ха ха :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не съм мн редовен по срещите ама рибата не бих е пропуснал :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре са си изкарали,само не знам защо интереса за седмичните изведнъж изчезна???На пощата нямаше никои!Само аз и един колега с една англичанка! Е, пихме кафе и побъбрихме. . .

ами поред мен най-добре е седмичните да си върнат стария час и ден - сряда от 7-7:30 , всякой след работа ще намине за по едно кафе, лаф , а в неделя всички са напред назад ;) а месечните да си останат неделя ;) кажете си и вашето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък не съм от редовните,но аз съм за стария час и ден, особено лятото наистина беше много по-удобно,а и вече се стъмва по- късно,ако си спомняте миналата година- по едно време паркинга ни събираше малко трудно... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм с две раце за риболова и напиването,само кажете каде и когаА, и една вьдица акоможе ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За срещите както се вижда не се проявява интерес за неделя и може наистина да си ги направим пак в сряда в 19.00 часа,може би на същото място на което са си в момента???А за риболова вземете някаква инициятива и съм на лице ВЕДНАГА ,да знаете;)За хонда РИБОКЛУБ ,винаги. . .ха ха ха ;) И нищо да не хванем,важен е купона и разходката. . .мисля:P

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещите както се вижда не се проявява интерес за неделя и може наистина да си ги направим пак в сряда в 19.00 часа,може би на същото място на което са си в момента???А за риболова вземете някаква инициятива и съм на лице ВЕДНАГА ,да знаете:PЗа хонда РИБОКЛУБ ,винаги. . .ха ха ха ;) И нищо да не хванем,важен е купона и разходката. . .мисля;)

Аз съм ЗА каквото решите без това немога неделя да идвам на това мероприятие от 15ч. А 19ч мисля че е доста добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте си мнението ЗА или ПРОТИВ връщането на седмичните срещи отново в сряда вечер.Изглежда в неделя, на много хора, не им се разкарва всеки си организира, почивните дни различно. И това изглежда пречи за уформянето на добри седмични срещи.Дайте повече мнения, за да сме сигорни и обективни. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда 19:00 звучи добре. :) "predatov" с теб кога ще се засечем на някоя седмична - месечна , а не само по пътищата ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след някой и друг месец като се прибера и аз бих се радвал да са сряда,надвечер.че неделята жената си я иска :) няма мърдане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недялята обикново я ползвам за почивка .. или гледам да свърша някоя работа ,дори и да съм почти редован в неделя пренебрегвам доста ангайименти ..В сряда беше съпер , и седмицата ми минаваше по бързо :) +1 за сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвал съм само веднъж-беше сряда.В неделя наистина е по-неудобно(за мен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрееееееее,значи остава да помолим да сменят темата за седмичните да са си за сряда от 19.00 часа:lol:Само дето не знам към кого да се обърна???Танкиста се занимаваше с тия работи. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука съм бре, ко ревете :dry:;) ще пиша след малко да сменят заглавието на темата :lol: дано не сме им омръзнали на хората хахаха.Значи остава сряда, пак на паркинга на пощата от 19:00 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда 19:00 звучи добре. :dry: "predatov" с теб кога ще се засечем на някоя седмична - месечна , а не само по пътищата ? :lol:

Еми сега вече ще се срещнем, и ще одарим две три приказки, аз ти забравих мутрата :D Айде следващата седмица, на линия за всички стари и нови мутри А, Танка да докара сладоледената витрина с фъстъчките и бадемките, да похапнем и оборот ще направим ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда 19:00 звучи добре. :) "predatov" с теб кога ще се засечем на някоя седмична - месечна , а не само по пътищата ? :)

Еми сега вече ще се срещнем, и ще одарим две три приказки, аз ти забравих мутрата :) Айде следващата седмица, на линия за всички стари и нови мутри А, Танка да докара сладоледената витрина с фъстъчките и бадемките, да похапнем и оборот ще направим :) :)
Ехааааааааа,то да вземем и по домовете да си ги почръчваме а:)На Танки свят ще му се завие. . .ха ха ха ха ха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваи направо да сформираме ХОНДО-РИБАРСКА среща. . .ха ха ха :)

Да на това мероприятие поредполагам , че ще се съберат повече хора от колкото през последните няколко пъти.Аз съм нов във този форум и в началото на моята кариера във форума разглеждах снимките на срещите и :) каво да видя много фенове и много машини но за съжаление и тук КРИЗАТА си оказва влияние че когато няма кинти няма и забавления. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре тука рибари има ли?Ако има да идем на някой язовир с преспиване палатки.:)

ЕЕЕеееееееееееееееееееееее,разги ле!Въдиците ми мухлясват вече една година защото няма с кои да походя за риба! Хаиде да обсъдим и този вариант,не е за изпускане!Пък и на река да е пак става!Само да има къде да поцопкаме въдиците. . .ха ха ха :)Пък и някоя бира да изпием де:)
Кадето и да е по другата седмица разрешават риболова така,че където и да е аз съм за с двете ръце,но по добре да е с преспиване и трябва да се стопли още малко,че да опънем палатките и да има и цър-пър и.т.н.:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...