Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Честито!HONDA си е HONDA........................a ако e купе още по добре :tooth:

Да,дааааааааааааааааа и аз така мисля:devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате планове за Неделя Асеновградчани смятаме да направим една скара некаде на въздух след Горнослав който желае може да се пресъедини. Следете в наща тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате планове за Неделя Асеновградчани смятаме да направим една скара некаде на въздух след Горнослав който желае може да се пресъедини. Следете в наща тема.

Идеята е добра,може да се възползваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги утре заминавам за пловдив и може да се намеся към вашата компания,ако приемате гости разбирасе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре да ви чакам ли на Леново или ще пропуснете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пловдивчаните незнам,ама асеновградската група утре на писта Горнослав ще пускаме кебапчета по скарата с гориво ,,бира,, 5 октана. ;) Който иска да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре да ви чакам ли на Леново или ще пропуснете?

Аз и наколко колеги мислим да се възползваме от поканата на Асеновградчани за скара-бира на сефалък тази неделя! Що не доидете и вие,пък за пистата цяло лято има??? Ако проявите желание четете Асеновградската тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече толковас по много смях ще става. Всички са поканени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK супер, може и ние тогава да се разходим... ;) Кога и каде ще се събирате ако решим да дойдем и едно телефонче ако оставите за връзка няма да е зле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА, и аз искам кебапчета при комшиите, от колко часа и къде ще е сбирката? Само да не ме набиете ако дойда с Лексуса? :blushЩе се съберем ли пловдивчани да вървим заедно, час някакъв.......?Понеже няма време - в 10.30 аз ще бъда срещу Мебелна къща на Асеновградско шосе, тази вечер ще ида на тяхната среща и ако асеновградчани решат друг час и има промяна ще пиша тази вечер, следете темата.

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА, и аз искам кебапчета при комшиите, от колко часа и къде ще е сбирката? Само да не ме набиете ако дойда с Лексуса? :blushЩе се съберем ли пловдивчани да вървим заедно, час някакъв.......?Понеже няма време - в 10.30 аз ще бъда срещу Мебелна къща на Асеновградско шосе, тази вечер ще ида на тяхната среща и ако асеновградчани решат друг час и има промяна ще пиша тази вечер, следете темата.

А бе ,Маина каква среща? Тя беше вчера.Предложих им към 11.30,но нямам потвърждение.10.00 ще ни е раничко да сме в Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Тоше, звънях на Владо и Боби и разбрах че е била снощи. Ами и аз чакам да пишат дали ако идем в 11ч ще е добре, или е късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви чакаме в 11 часа на Санито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега виждам че тук сте писали за 11, последно в колко часа на сани????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колеги те на тези збирки приемате ли новобранци на форума ? Защото от няколко дни съм притежател на един сивик и трябва да се обменя опит и да се решават проблемите по-безболезнено.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колеги те на тези збирки приемате ли новобранци на форума ? Защото от няколко дни съм притежател на един сивик и трябва да се обменя опит и да се решават проблемите по-безболезнено.

Eстествено че приемаме всички фенове на хонда,било то и начинаещи!Утре се организира ходене до Асеновград и после ще ни водят на пикник на сефалък!Всички желаещи са добре дошли!В 10.15 часа на асеновградско шосе срещу мебелна къща,посока Асеновград! Тръгване наи-късно в 10.30!Не закъсняваите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги с оглед на времето промени за днес има ли или остажа 10.15 мебелна къща :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,някои все пак писа два реда! Всичко си остава ,10.15 срещу мебелна къща и в 10.30 тръгване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да адаш да не се окажем само двамата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да сте двамата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли извън града ще ходите. Засрамете се :) Аз ся ставам и гледам, че съм изпуснал вече :D Приятно изкарване при колегите в Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще доида първо на тези до пощата евентуално другата седмица.Дано да сте си изкарали добре на гостито :huh: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкарахме си не добре, а страхотно - барбекю, лафче, яко смях......пълен релакс. Вече кроиме пъклен план за предстоящите по-топли месеци. Тези срещи сред природата май трябва да станат традиция за пловдивския регион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vampirella.snimka.bg/automobiles/ho...495455.18416627Чудесна среща стана. :huh: еееее Тоше забравихме да снимаме масата и дворчето на параклиса,всичко е чисто,даже на Ванката жената измете и под масите, всичко е ток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер си изкарахме, за недошлите ще покажим снимките. :huh:п.п. само да има кой да ги качи

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте се омърлушили на снимките,се едно куче ви е откраднало кебапчетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте се омърлушили на снимките,се едно куче ви е откраднало кебапчетата

Не бе,кебапчетата ни дойдоха много и не ни стигнаха въглищата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за колегите,но аз си искарах много гот!Мястото е уникално за такива мероприятия. Скоро мисля пак да го посетя,но този път ще си намеря шофиор за да мога да сръбна по-доволно ДЗЪН. . . ха ха ха :huh:Задължително другия път поне един чувал въглища. . .ха ха ха ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vampirella.snimka.bg/automobiles/ho...495455.18416627Чудесна среща стана. :D еееее Тоше забравихме да снимаме масата и дворчето на параклиса,всичко е чисто,даже на Ванката жената измете и под масите, всичко е ток.

Не се съмнявам във вас,опасни сте:)Аиде и скоро пак. . . нали???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сред природата си е най добре.... и най сладко :)

Публикувано изображение:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше супер много смях имаше, то с готини хора по друк начин няма как да си прекара човек освен супер.Ако има още снимки да не се скатават колегите с апаратите а да ги качват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше супер много смях имаше, то с готини хора по друк начин няма как да си прекара човек освен супер.Ако има още снимки да не се скатават колегите с апаратите а да ги качват.

Ok,само да знаят как??? Снимки имам,но съм скаран с хакерстваото и ще чакам Виктор да ги качи! Като се върне от работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мали...колеги мястото е супер за такива моабетски работи..сред природата.....:))))Евала на вас:D)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мали...колеги мястото е супер за такива моабетски работи..сред природата.....:D)))Евала на вас;))

Недеи викаи "ЕВАЛА" ,ами ела с нас другия път!Ако не върви хикса ние ще те закараме. . .ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха..Рико мерси за поканата...ще го имам впредвид......дето викаш с повече въглища и оделца в колата и аиде на път......па мезето и пиячката са отделен въпрос...Това за събота срещу неделя нали,че в Понеделник всеки на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше дума за неделя обяд=следобяд бре какви неща ти се въртят из главата само одеала нощувки.... другия път с нас да видиш кво е барбекю без дървени въглища хахахахаха :D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ся чак от снимките разбрах щоо съм изпуснал :D а аз си мислих, че тея хондаджии са провалили само кебапчета и бира им в главата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле мн яко сте си изкарали ....

Но и аз си изкарах мн добре.. бях в град Костенец в които се проведе састезението Траянови Врата ... нагледах се на наистина бурзи коли и на тресето и в сервизите им (шетрите по точно) и на награждавенето ..

Мн впечатлен отстанах от една старозахорска синя 5г. която им пръсна шушона от сякате :D:) стана първа в нейния клас "Х-2"

 

ще сложа и нейма снимка даже на нагреждаването ... кебапите другия път :lol:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...