Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Аиде бе колеги,Пловдивския регион бързи хонди няма ли? Или тези бързите си стоят в къщи че много горят? За една драг писта нямаше желаещи?Постоянно се пише за бързи VTI-та ,за турбо-бръм-бръм! Кво става,кризата толкоз ли ви е ударила???Или жените не ви пускат?Или ви е страх някое рено да не ви мине. . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе колеги,Пловдивския регион бързи хонди няма ли? Или тези бързите си стоят в къщи че много горят? За една драг писта нямаше желаещи?Постоянно се пише за бързи VTI-та ,за турбо-бръм-бръм! Кво става,кризата толкоз ли ви е ударила???Или жените не ви пускат?Или ви е страх някое рено да не ви мине. . . .

чакай да донастройм и да съберем пари за гуми бе ;) ;) :D много бързо свършват тя гори повече гуми от колкото бензин :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваите предложения за неделя!На паркинга ли ще стоим или ще се ходи на някъде???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваите предложения за неделя!На паркинга ли ще стоим или ще се ходи на някъде???

Неделя японски трак дей на калояново, няма ли да се съберем да ходим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя сте без мен, зажалост съм до 19:00 на работа и ще пропусна каквото и да е мероприятие. Който му се яде сладолед обаче е добре дошъл на сладоледената къща да ми направи малко оборот и мухабет :lol::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи за драг в неделя,аз съм за.има и други турбинки можем да ги пробваме.дано и времето да е с нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи за драг в неделя,аз съм за.има и други турбинки можем да ги пробваме.дано и времето да е с нас

Асеновградчани дават идеи за пистата на Леново! Четете тяхната тема за да сте сигурни дали ще се ходи някъде! Между другото в неделя го дават дъж,не знам сутринта или следобед,но ще има дъж! Ако имаме малко късмет може и да си направим шоуто!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам събота е японския трак дей :thumbs1: тъкмо в неделя съм с вас където кажете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета без мен .. аз имам ангажименти неделядруга ще е ... но ми се ще да покажа конците на старите гуми че ще зимам нови ... И мн мерак имам да напраим 1-2 старта с адаша с турбо делсола да видим кои на каде отива и от каде се връща :)а адаш кво ще кажеш ;):ph34r::thumbs1:;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета без мен .. аз имам ангажименти неделядруга ще е ... но ми се ще да покажа конците на старите гуми че ще зимам нови ... И мн мерак имам да напраим 1-2 старта с адаша с турбо делсола да видим кои на каде отива и от каде се връща :Pа адаш кво ще кажеш ;):ph34r:;):thumbs1::):D

мой си.... айде де и тая неделя ли няма да си на линия.... давай да ги пускаме докато съм на 0,5 ...... поне стартра ше ме грабваш яко че няма свикване с тея охлюви :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета без мен .. аз имам ангажименти неделядруга ще е ... но ми се ще да покажа конците на старите гуми че ще зимам нови ... И мн мерак имам да напраим 1-2 старта с адаша с турбо делсола да видим кои на каде отива и от каде се връща :)а адаш кво ще кажеш :) :) :angry::(:D :D

момчета без мен .. аз имам ангажименти неделядруга ще е ... но ми се ще да покажа конците на старите гуми че ще зимам нови ... И мн мерак имам да напраим 1-2 старта с адаша с турбо делсола да видим кои на каде отива и от каде се връща :)а адаш кво ще кажеш :D;):(;):D :D

мой си.... айде де и тая неделя ли няма да си на линия.... давай да ги пускаме докато съм на 0,5 ...... поне стартра ше ме грабваш яко че няма свикване с тея охлюви :D :D :D
В Събота на пистата в Калояново елате да си мерите п....те , дориии и с други мераклии !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тази тема, за да може за в бъдеще да пишем тук и да се уговаряме за седмичните срещи, понеже доста хора одобриха идеята. Засега уговореното място е големият осветен паркинг до кулата в Гребна База, всяка сряда от 19:00. Паркинга е голям, вечер полу празен и в непосредствена близост има няколко заведения с достатъчно места. Идеята е уговорки за срещите, евентуални смени на място, ден или час да дискотираме в тази тема, за да не пълним раздела с излишни теми. Засега всичко най-най на всички и ще се видим на първата среща другата седмица ;) , дотогава приятно :D с Хондичките :);):(

абе колега,щом е до гребната база тва е супер,там е много готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тази тема, за да може за в бъдеще да пишем тук и да се уговаряме за седмичните срещи, понеже доста хора одобриха идеята. Засега уговореното място е големият осветен паркинг до кулата в Гребна База, всяка сряда от 19:00. Паркинга е голям, вечер полу празен и в непосредствена близост има няколко заведения с достатъчно места. Идеята е уговорки за срещите, евентуални смени на място, ден или час да дискотираме в тази тема, за да не пълним раздела с излишни теми. Засега всичко най-най на всички и ще се видим на първата среща другата седмица ;) , дотогава приятно :D с Хондичките :);):(

абе колега,щом е до гребната база тва е супер,там е много готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тази тема, за да може за в бъдеще да пишем тук и да се уговаряме за седмичните срещи, понеже доста хора одобриха идеята. Засега уговореното място е големият осветен паркинг до кулата в Гребна База, всяка сряда от 19:00. Паркинга е голям, вечер полу празен и в непосредствена близост има няколко заведения с достатъчно места. Идеята е уговорки за срещите, евентуални смени на място, ден или час да дискотираме в тази тема, за да не пълним раздела с излишни теми. Засега всичко най-най на всички и ще се видим на първата среща другата седмица ;) , дотогава приятно :D с Хондичките :);):(

абе колега,щом е до гребната база тва е супер,там е много готино
Колега върни се поне 2-3 страници назад - срещит вече не са на гребната база , а до ТЕТа на паркинга на 2ри Пощенски клон !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги утре специална оферта В 12 40 на изхода на Пловдив посока Асеновград до мебелна къща!Ще посетим Асеновградчани и на някоя писта ще ходим да си правим шоуто!Това важи особенно за бързите хонди,да не се ослушват вече:)Пък ние с бавните поне мохабета ще си направим и ще погледаме бързаците на какво са способни. . .ха ха ха :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би ше съм по задачи, но ако случайно се излъжете за Леново някой да звънне ако мога ше дойда 0888018843 Сако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се разминахме с разходката!Уви , лошото време ни разказа играта!Дано поне за месечната да е по-хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да я дигнем тая наща тема че нещо в забвение остана. :) Ако има някви идеи за неделя макар че е празник да се казва от сега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се разходил пак до Пловдив,ама все пак е празник.......мисля да намина за по следващите ви срещи....а на колегите от Пловдив весело посрещане на празника....и умната!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се разходил пак до Пловдив,ама все пак е празник.......мисля да намина за по следващите ви срещи....а на колегите от Пловдив весело посрещане на празника....и умната!!

OOOOOOOOO,мерси! Само че умната за тебе по-приляга,защото ти караш CRX,не ние. . .ха ха ха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип така е, Рико...омразна ми по тия светофари да има лепнати за мен...и да се гонкам..па куките дебнат:))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,месечната е скоро а до колкото разбрах кафе Игоиста ще го бутат за строеж и не можем там да се събираме!Ако искате нека да се видим на местото на седмичните срещи пак от 15 00 часа в неделя като обикновенна седмична среща!За които все още не знае това е на втори пощенски клон на паркинга,които в неделя е супер всободен:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Тоше, ква месечна кви пет лева бе човек, тя беше миналата седмица. Освен, ако не сте решили нещо друго :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре да се стопля да направим някоя ПИСТА .... да сложа малко хубав бенц на бегачката .... че цяла зима я трова с 95 обикновен .. да я поразтрия млако и да видим какво съм направил :huh: тази седмица го дават лошо време .. Но другата трябва да е хубаво.. Дайте да помослим имаме седмица и половина да се организираме нещо за по следващатата неделя ... Нека и ние открием сезона Може да направим едно пищигово или колегите от първомай да ни заведат на тяхната писта била доста хубава и мн Дълга 2-3км ,мое да се гоним до 300 км/ч :D пишете от нас зависи

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Тоше, ква месечна кви пет лева бе човек, тя беше миналата седмица. Освен, ако не сте решили нещо друго :huh:

Добре де,може да съм се пообъркал малко! Пак ще има среща,дали месечна или седмична ,все тая!Времето може да не е хубаво в неделя и не знам дали разходка извън града ще е уместна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с сума приятели с бързи коли (не само хонди) да направим сабиране другата неделя на 18.04 се падаще оточним мястото тука в темата(но се към първомайската писта клони) аре да направим едно яко парти .. с миризма на гуми и феродо :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с сума приятели с бързи коли (не само хонди) да направим сабиране другата неделя на 18.04 се падаще оточним мястото тука в темата(но се към първомайската писта клони) аре да направим едно яко парти .. с миризма на гуми и феродо :):P:D

Аз съм твърдо ЗА:P:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие хубаво се каните да ми идвате на гости, ама аз съм ангажиран понеже съм един от организаторите...http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f...d8342c180c3c94aМного жалко, че точно когато се решихте до дойдете до Първомай ще ме няма....Но все пак може да идете на пистата, то Сашо и той ше е на Кар-аудио срещата..... както решитепп....апък ако ви се идва до рожен лично ви каня, ще има турбинирани бегачки :) не само "музиканти"

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,, че откакто аз не съм писал тука от известно време и е позапустяло, само Рико се опитва да ви вкара някаква организация ама сте несериозни :):P :P :D Че тая неделя смятам да съм на линия за седмичната среща :P на който му липсвам или просто иска да ми види грозната мутра да заповяда ;) За вечно неразбралите ;) Седмичната среща се състои в неделя, от 15:00 на паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. ;) Благодаря ви за вниманието и се надявам да се видим с повечко хора в неделя и времето да е подходящо за заниятието :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, наистина наближи. Танкист, забравих ти сладката физиономия вече :( Айде да идва неделя и да се видим най-накрая :) С рико пък само се разминаваме в скайпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, наистина наближи. Танкист, забравих ти сладката физиономия вече ;) Айде да идва неделя и да се видим най-накрая ;) С рико пък само се разминаваме в скайпа :D

[/quo Ами да,щот си блион и половина! ха ха ха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде народе, днеска да не забравите да дойдете на поредния епизод на "Седмични Срещи" В главните роли Танкиста - демек аз, Рико - Тошката и в днешния епизод очаквам да видя един попринцип редовен актьор а именно ДиДжея - Алекс !!! :lol: :lol: очакват се и други познати и непознати звезди на Хонда кино небосвода !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих на водоструйка !!! да си измия моторЯ ,Леле къф красив стана ... без прах и разни течове които трябва да съм оправил гледал съм го цял час и му лъсках маркучите с едно парцалче .... баси сеедно двигател не съм виждал !!! иначе съм на линия таман ще поговорим малко за пистата другата седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля да праснем една разходка до тая писта още днес, че времето е харош, ама вие ще кажете . Ако решите за разходка до писта без значение коя дали Пищигово или другата Тодор или Виктор да ми звънат и веднага тръгвам.Алекс ти кво ще кажеш или го оставяме за другата седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля да праснем една разходка до тая писта още днес, че времето е харош, ама вие ще кажете . Ако решите за разходка до писта без значение коя дали Пищигово или другата Тодор или Виктор да ми звънат и веднага тръгвам.Алекс ти кво ще кажеш или го оставяме за другата седмица

Нека го направим другата седмица.. аз лично не съм подготвен (пред заплата съм не ма пари за бенц !!! )ще се уговорим и другата седмица ще тръгнем и по рано даже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,аз съм малко новак и ми се иска да си налепя малко стикерчета на клуба по колата,как става номера,ако днес дойда,има ли от кой да си взема? !!! !!! Благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,аз съм малко новак и ми се иска да си налепя малко стикерчета на клуба по колата,как става номера,ако днес дойда,има ли от кой да си взема? !!! !!! Благодаря !

Има,има споко! Идваи и ще измислим нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...