Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Ае Пеца, къв е тоя фиат дето та видях днеска...служебна кола ???? Сори, че не са спрях, ама закъснявах яко и доста бързах :( А за утре вечер си знаете, няма какво да ви напомням и нямате нужда от жокер.Часът и мястот на срещата са известни :plane::lol:;)

не че аз щях да спра знаеш ли как ме хвана срам с тоя фиат хахаххахахаххаа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, че ви забравих физиономиите. Подгрявате ли за довечера? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще от снощи подгрявам и днеска вече почвам да прегрявам :plane::lol: ти къде се загуби бе човек, как са новите джантета :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черното ми петно като че ли най-после тръгна! не е тествана още както трябва, но все пак от дросела си извадих ПАРЦАЛ с диаметър около 1см.. :plane: P.S. не зареждайте от SHELL!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще се помача да дойда дори и за малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомчета и момичета, някой ще носи ли фотоапарат или след работа да ходя да взимам от нас !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пали МОтора :plane: загравай гумите и поръчай бирата.....щот ше се ходи каде? ....на Онда среща :love::shutup: :shutup: !!! :fun::drunk::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така ама аз ще пропусна биричката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее мноу ме е яд! пак до късно бях на работа и неможах да доида! другия път се надявам да наваксам! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че не можах да дойда..., но сърцето ми щеше да се пръсне пак да ви гледам...пък аз да съм пеша...и то като утре сутрин най-сетне взимам новото съкровище...така че от след обед се оглеждайте за ....... !!! новото попълнение в града - черно купе, разбира се......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иихаа ураа! неам търпение да ми са изфукаш !!! аййде успех с покупката и те чакаме,че да може и ний да порадваме покрай теб :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честито и безаварийна този път. Да си го караш със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че не можах да дойда..., но сърцето ми щеше да се пръсне пак да ви гледам...пък аз да съм пеша...и то като утре сутрин най-сетне взимам новото съкровище...така че от след обед се оглеждайте за ....... :D новото попълнение в града - черно купе, разбира се......

Миме, чакам те следобеда, да минеш през работа да направим тука един малък купе паркинг и да ти честитя тъкмо новата придобивка. ;) Групата на купетата ставаме силни, оная част на паркинга до оградата на детската градина само за купета от тук нататък :) Качил съм от снощи 20-тина снимки от срещата, ама много ми са приспа и останалите ги оставям за днеска или за утре, както сами ще се убедите станаха страхотни снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че не можах да дойда..., но сърцето ми щеше да се пръсне пак да ви гледам...пък аз да съм пеша...и то като утре сутрин най-сетне взимам новото съкровище...така че от след обед се оглеждайте за ....... :) новото попълнение в града - черно купе, разбира се......

Миме честито и от мен.Нямам търпение да видя новата ти придобивка.Много без аварийни километри и дано да не се въртим отново. :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее,Пеми има КУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,и НЕ е Тролейййййййййй:)!:)И много върви,тествах ме го по магистралата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее,Пеми има КУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,и НЕ е Тролейййййййййй:)!:)И много върви,тествах ме го по магистралата!

Янев съм!Много лошо е 2 фена с един компютър,не знаеш в на кой акаунта си,ужас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааа честито пак Пеми.....и без повече проблеми! :) Сорка че пропуснах седмичната, но разбрах че сте изкарали добре както винаги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мимс честито по лекичко и внимателно каране за сега неми трябват части :) :) :) шегувам се ! ... даже да ти кажа мисля че те видях днес .. към 19-20 чеса се прибираше към пловдив от марковския път ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито Пеми за сия връткаш с много кеф и безаварийни километри :huh:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мен безавариина и да не ти саздава проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айдеееее,Пеми има КУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,и НЕ е Тролейййййййййй:rolleyes:!:rolleyes:И много върви,тествах ме го по магистралата!

Хъм, нещо против тролеите ли чувам, много ги гаврите, ама ако покарате малко няма да ви се става от предната седалка на тролея :rolleyes::lol:А на Мимито честито, снощи видях лично купенцето и ми хареса, има си разни дреболийки, ама коя ли ги няма, със здраве да си я караш Миме и много да и се радваш и без повече каскади :D:D Редактирано от TanKista

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от нас честито:huh:Много безаварийни и този път по Фнимателската :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Янев ме изпревари :unsure: , та не можах да се изфукам лично...пък и при нас е една мафия - добрите вести идват бързо...Благодаря на всички за милите пожелания...добре е купенцето наистина има забележки, но ще го стегнем бързичко...скоро ще го видите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде да ти е честито и от мен :). Много без авариини и от мен и умната хулиганкееееее този път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за утре няма какво да ви подкокоросвам, вие си знаете :) Утре идвайте да се хвалите който каквото ново Хонда си е купил, купета, совалки, космически станции :lol: :lol: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имам време и аз ще мина с новия сивик :lol: ама ако някой може да даде лепенка на клуба ще е идеално :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам лепенки споко :D А и да ти е честита новата придибивка и да дойдеш да се похвалиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и аз да мина за традиционните 10 мин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път утре и аз ще дойда за пръв път най-накрая..... даже съм заредил мъничко гориво хахаха :) ако има нещо ще звънкам на Пешо да помага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да честитя на Мария новата придобивка, да си я караш с кеф и удоволствие . И много поздрави на всички от мен, тази седмица няма да мога да дойда, налага се пак да попатувам из България .А най вероятно и другата среща ще пропусна :) . Ей ще ми домъчнее за вас кучета. Викторе да поздравиш Тодор от мен батка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблеми Гошо, ще го поздравя, на тебе ти пожелавам лек и безавариен път ;) За останалите, присъствието довечера е препоръчително, за да можем да решим заедно какво и къде за месечната, чакам преложения, за да гласуваме за най-добрия вариант ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее неска трябва да се съберем повечко Хондички ;) и ние ще сме на линия ;) Зелената англичанка и червената японка дето и къса шушоните ;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия смееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да честитя на Мария и ХАХО за колиците - безаварийно да си ги карате, а след това и още по-нови да си вземете :)Айде дано довечера да успеем да се съберем и да се видим ...

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще трябва да се домакна тази вечер а стикери имали още или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселба беше днес :D особено като се появих с преден капак в масло и капачката се пресрами и се показа по някое време на съфорумците :) Инъче синята жабка си има характер предпочита маслото пред бензина :D:) Другата седмица пак на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселба беше днес :D особено като се появих с преден капак в масло и капачката се пресрами и се показа по някое време на съфорумците :) Инъче синята жабка си има характер предпочита маслото пред бензина :D:) Другата седмица пак на линия :)

Важното че се намери капачка и всичко е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...