Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Пишете в колко часа. Да знам че и на мен ми се кара но незнам дали ще имам време. Все пак искам да знам че току виж може и да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати в събота съм на работа. не е честно.

Абееее,аз работа нямам,ама по добре на Бачково отколкото да боядисвам джанти. . . ха ха ха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати в събота съм на работа. не е честно.

Абееее,аз работа нямам,ама по добре на Бачково отколкото да боядисвам джанти. . . ха ха ха А ти работи,че боядисване на ВТИ те чака! Трябват кинти,кинти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегииии....кво остана за НЕДЕЛЯ .....Ще се ходи ли на Пищигово или не ?! ....ей никви ви няма начииии! аиде пишете да се знае! :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички.които не са разбрали---в 1130 часа на последната бензиностанция на голямоконарско шосе среща за тръгване към ПЕЩИГОВО . ДА ЗА УТРЕ НЕДЕЛЯ става въпрос!27-ми. . . . . . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички.които не са разбрали---в 1130 часа на последната бензиностанция на голямоконарско шосе среща за тръгване към ПЕЩИГОВО . ДА ЗА УТРЕ НЕДЕЛЯ става въпрос!27-ми. . . . . . . . . .

хаиде утре живи и здрави да растегнем машинките на пищигово аз ще доида нека някои от пловдивската агитка да си остави номера за всеки случаи Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички.които не са разбрали---в 1130 часа на последната бензиностанция на голямоконарско шосе среща за тръгване към ПЕЩИГОВО . ДА ЗА УТРЕ НЕДЕЛЯ става въпрос!27-ми. . . . . . . . . .

хаиде утре живи и здрави да растегнем машинките на пищигово аз ще доида нека някои от пловдивската агитка да си остави номера за всеки случаи
0878850346 и 0888657032 - Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0886 374710 - ВикторАко някой нещо се обърка или е забравил нещо за утре да звъниАйде до утре фенове, лека и умната, ако ли не, русата :offtopic::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0886 374710 - ВикторАко някой нещо се обърка или е забравил нещо за утре да звъниАйде до утре фенове, лека и умната, ако ли не, русата :offtopic::D:D

забравих наи важното ако искате може да идем после някаде на кафенце или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го измислим в там намясто за кафенцето, това е най-лесната работа :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО даааа, изкарването на пищигово беше на ниво, много дръпки, абсолютен кеф....абе днеска Хонда рулираше на пистата :fun: Скоро клипчетата ще ги кача във В-бокса и ще ви пусна линкове да са гледате !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО даааа, изкарването на пищигово беше на ниво, много дръпки, абсолютен кеф....абе днеска Хонда рулираше на пистата :fun: Скоро клипчетата ще ги кача във В-бокса и ще ви пусна линкове да са гледате !!!

Макар и сравнително малко коли .... пак си напрайхме шоу-то !!....Другия път повече ХОНДА-джии на линияяяяя! Всички дето не дойдоха ...само могат да съжаляват! П.С. Шофирайте разумно....и спазвайте ограниченията в града ..ПИСТА-таа е мястото за изпълнения! ...и защото ХОНДА е религия .... ше завърша с АМИН! :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО даааа, изкарването на пищигово беше на ниво, много дръпки, абсолютен кеф....абе днеска Хонда рулираше на пистата :fun: Скоро клипчетата ще ги кача във В-бокса и ще ви пусна линкове да са гледате !!!

Нека е по скоро. Искаше ми се да дойда, но трябваше да си оправям колата. Вече съм с нова спирачна помпа и съм доволен че всичко е ок. Вече си имам спирачки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО даааа, изкарването на пищигово беше на ниво, много дръпки, абсолютен кеф....абе днеска Хонда рулираше на пистата :) Скоро клипчетата ще ги кача във В-бокса и ще ви пусна линкове да са гледате ;)

Макар и сравнително малко коли .... пак си напрайхме шоу-то !!....Другия път повече ХОНДА-джии на линияяяяя! Всички дето не дойдоха ...само могат да съжаляват! П.С. Шофирайте разумно....и спазвайте ограниченията в града ..ПИСТА-таа е мястото за изпълнения! ...и защото ХОНДА е религия .... ше завърша с АМИН! :Д
Ако по-малко се дърпаше с голфаджиите по улиците на града щяха да прозвучат тези думи много по-разумно...ха ха ха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса и на мен! Честно казано не мислех,че всички почти без изкл. се амбицираха да се дръпнат на пистата поне 2 пъти.Беше много забавно и от доста време не съм се забавлявал така!Може да го направим пак,само че със по разшерен състав от хонда фен клуб.Дано този път сериозните фенове да са повече и да не си измислят извинения за да не доидат!Може и наистина да са имали причини!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета от сега да видим имали желаещи за неделя? Реално всичко почва от 13 00 часа и можем да тръгнем малко по-късно.Например към 12 15 часа от същото място.Нека които се чувства сериозен да пише два реда .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета радвам се че сте били и сте се забавлявали но ме е ят че не присъствах затова качвайте снимки че ми е много интересно как е минало дори и клипчета. Днес имах малко работа и след това си оправях колата че нали ми се прецака спирачната помпа и днеска е сменях иначе няма кога през седмицата. Но за другата седмица да не се заричам съм на линия. Давайте материал да видим как е минало......................................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че се намесвам, но като планирате следващата седмица, имайте предвид следните 2 неща:1) пада се първа неделя от месеца, съответно ден за месечна2) има 7-ми кръг от Националния шампионат по затворен маршрут 2009 на Писта Дракон - Калояново http://www.dracon.bg/index.php/Documents/Dracon%20II%20-%2003-04.09.2009.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че се намесвам, но като планирате следващата седмица, имайте предвид следните 2 неща:1) пада се първа неделя от месеца, съответно ден за месечна2) има 7-ми кръг от Националния шампионат по затворен маршрут 2009 на Писта Дракон - Калояново http://www.dracon.bg/index.php/Documents/Dracon%20II%20-%2003-04.09.2009.pdf

Извинявам се колега за недоразумението.На седмичната ще уточним всичко.Пък и в краина смедка ние сме свободни хора и можем сами да решим къде и как и с коя компания да прекараме времето си!Хората,които идват на месечните срещи и не посещават седмичните не ги познавам и може да не ми е много приятно с тях.Може да ми е по хубаво с момчетата, с които съм по-често.Но въпрек и всичко ще се уточним в сряда . . . !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвате кога , каде и защо :) и съм тампичове ми нещо клипчета тва онова нема ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пищигово беше супер ! ...лично аз много се изкефих....както винаги доминираха Пловдивските HONDA-джии .. но имаше и силно участие на колеги от Пазарджик! ...имаше интересни дръпки....и тези , които не успяха да доидат ....само могат да съжаляват! ...Дай Боже хубаво време другата неделя .... и добра организация и пак сме там! :) Надявам се снимковия материал да се появи по-скоро ,че нямам търпение! :) ....и понеже HONDA не е просто марка ......а религия,която всички в тоя форум изповядваме ...ще завърша с АМИН! :P:D xaxaxa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колега за недоразумението.На седмичната ще уточним всичко.Пък и в краина смедка ние сме свободни хора и можем сами да решим къде и как и с коя компания да прекараме времето си!Хората,които идват на месечните срещи и не посещават седмичните не ги познавам и може да не ми е много приятно с тях.Може да ми е по хубаво с момчетата, с които съм по-често.Но въпрек и всичко ще се уточним в сряда . . . !

Колега, такива изказвания не са препоръчителни, като се смяташ толкова свободен - прав ти път, но моля не се опитвай да разделяш хората на седмични/месечни, това в Пловдив НЯМА да стане:) Тук всички сме ПРИЯТЕЛИ от години, така че подобни глупости няма да се толерират! А това кого познаваш и кого не от ДВАТА месеца през които си между нас, никого не го интересува :) Извинявам се (на останалите) за острия тон, но ми пишат на лични колеги и ме питат какво става...............Не си длъжен да ми отговаряш, дори е препоръчително! И си погледни постовете в темата - колко човека видя да пишат по 3 поста един след друг, без да им отговаря никой????????? А вземи се поспри малко..... Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, я по-спокойно с тона и вместо да се джавкате просто се позамислете малко. Това, че за другата неделя се очертават няколко мероприятия, не значи да се избиете, кой къде ще ходи и защо си решава сам. Който иска отива на месечна, който иска на Пищигово, който иска не отива никъде. Според мен всеки си има глава на раменете и ако не се лъжа живеем в свободна държава, никой не е на другия роб или задължен за нещо. Не искам да се карате, точно от тези караници се получава разделението на групи, не дръжте сметка на никой и оставете хората да решават сами какво им се прави в свободното им време.Айде със здраве, след малко ще почна да качвам във В-бокса клипове и като са качени ще ви пусна линкове да зяпате. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много вътвят тези машини :) , Радвам се че сте си прекарали стахотно.браво на фотографа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, да напомня на драгите фенове и фенки разбира се (моля ви не се срамувайте да идвате на срещите), за мероприятието тази вечер наречено седмична среща. Часа и мястото на срещата са известни, на който не са му известни, моля да не го мързи да прочете 2-3 страници назад :lol: :lol: :lol: Айде ора, обичам ва сичкити (с картофки) и ша ва чекам довечира :lol: :lol: :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста слабо днес ... ;) защо така бре колеги първомайци идваме пък пловдивчани никви ви няма....

 

П.С. Да е честит новия прелюд на колегата rollin та поне няма да идвам сама кола от Първомай за срещите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е честита и безаварийна. Не бяхме много но си изкарахме супер. Направихме малка разходка да ме изпратят за Асеновград. Алекс супер варви машината немога да те стигна много бяга. Мани че си поиграхме на папагалче, тази шахта така удари че имах чуството че амортисиора ще се покаже през капака добрече джантите са здрави иначе незнам. Този пич с черния сивик нещо бързо се отказа, гаджето май го сръга по ребрата. Братлетата хванаха след него, толкова ли бързо се изнизахме та не ни видяха че хванахме околовръсното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бяхме мн малко ... но в никакъв случей мн ..С Боби пък фанахме оковръсното млако за скорост ... повече от 170-175 несъм дигал като се изрязахме в началото ... то в тая тамница земе да оцелим по още някоя шахта апнахме пиинахме (безалкохолно) и слето това малко нощо каране с колегата Ради ;)пфф от давна несе бях надъхвал така ,доста покарахме и си напварихме густото !

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета Кърпите Хонда ще дойдат в понеделник най-вероятно .. така че ще се постарая да ги раздам на седмичната среща в срядана 07.10.2009!ще пусна списък кои има да зима .. ако неможе някои да си доиде на срещата да ми се обади да се видим! работя от 9 до18 слет това съм на разположение!ето и списъкаAlexDJ Александър Ватев Пловдив 2 40Barito Байрам Мемишев Пловдив 1 20jamo Пловдив 1 20joro bul Георги Нонев Пловдив 2 40keel Костадин Илиев Пловдив 2 40kicko Кирил Кляндев Пловдив 2 40KU4E_DUX Христо Божинов Пловдив 2 40Malkiq Пламен Славчев Пловдив 2 40UniCorn Божидар Дамянов Пловдив 4 80Борислав Борислав Александров Пловдив 1 20Дончо Царев Пловдив 2 40uBaHoBcnaMeP Пловдив 1 20Светльо Светослав Христев Пловдив 2 40Слави CR-V Славчо Кузманов Пловдив 1 20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета Кърпите Хонда ще дойдат в понеделник най-вероятно .. така че ще се постарая да ги раздам на седмичната среща в срядана 07.10.2009!ще пусна списък кои има да зима .. ако неможе някои да си доиде на срещата да ми се обади да се видим! работя от 9 до18 слет това съм на разположение!ето и списъкаAlexDJ Александър Ватев Пловдив 2 40Barito Байрам Мемишев Пловдив 1 20jamo Пловдив 1 20joro bul Георги Нонев Пловдив 2 40keel Костадин Илиев Пловдив 2 40kicko Кирил Кляндев Пловдив 2 40KU4E_DUX Христо Божинов Пловдив 2 40Malkiq Пламен Славчев Пловдив 2 40UniCorn Божидар Дамянов Пловдив 4 80Борислав Борислав Александров Пловдив 1 20Дончо Царев Пловдив 2 40uBaHoBcnaMeP Пловдив 1 20Светльо Светослав Христев Пловдив 2 40Слави CR-V Славчо Кузманов Пловдив 1 20

Хайде на кърпите чакам е с нетърпение..............................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, моля да ми запазиш моите 2 кърпи до след 2 седмици, когато ще мога да си ги взема. Едно телефонче за връзка ако може да ми пратиш на лично съобщение.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз щте сам на пищтигово :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,съжалявам за неблагоприятното време! Аз също си пообърках нещата за тази неделя и не можах никъде да отида,но за другата НЕДЕЛЯ ще се постараем да се организираме по-добре и дано се съберем за да отидем на Пищигово да се покефим на малко изпълнения с бързите ХОНДИЧКИ.Ако има желаещи нека да драснат два реда за да се уточним за час и място на срещата!Надявам се приятно сте си изкарали на месечната !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...