Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

викторе давай клиповете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко време се качват тия клипчета .... явно са мн и са големи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко време се качват тия клипчета .... явно са мн и са големи

Не бе Алекс,бавно става сега говорих с Виктор.Нещо нета може би е келяв!След 10-тина мин. може би ще станат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе има тука една работа. май за почерпка се натиска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В-бокса е в гъза нещо, чак преди 10 мин тръгна кат хората, имали проблем със сървара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе има тука една работа. май за почерпка се натиска.

Ами ти днеска не почерпи и никви клипове да знаеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, ако ще е за пийване в голяма приятна компания нямаш никакъв, ама никакъв зор баце :) Иначе за почерпка може да ми купиш едно такова като на аватара ми :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, ако ще е за пийване в голяма приятна компания нямаш никакъв, ама никакъв зор баце ;) Иначе за почерпка може да ми купиш едно такова като на аватара ми ;):P

Е , кво е за него тва? Ще спре да чопли семки две седмици и готово:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати, такова и аз изкам. пък за почерпката, знаеш къде живея. иам ракия. водка, мастика,бира и уиски.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, гледай къде сме били другата седмица, само кажи кой ден е удобно да ти досадим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то сега такова,имам мноо работа и то май ням когаааа. ебавам са е когато кажете съм на линия за купон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то сега такова,имам мноо работа и то май ням когаааа. ебавам са е когато кажете съм на линия за купон.

Аидеееееееее,маи ще се наакваме а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо даа , вземайте пържолите и да са мятаме .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за вино и лиубоффффффф винаги готофффффффффф :P;) ;) :):P :P ;)

 

останаха още 5-6 клипчета, през това време порадвайте окото с едни истински JDM фенки

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах мааму отивам да си лягам с тази идея в главата и надежда за мокри сънища. явно клипове няма да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте каквото се е качило дотук, че останаха 5 клипа дето се ебават нещо. като успея да ги кача ще можете да ги гледате от същия линк - http://vbox7.com/user:d15b7?p=allvideos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф с тия клипчета :) Гледаите и се кефете аз мн се изкефих .. последните ги нямаше но може лентата да нее стигнала :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс,не забравяй да споменеш кой ти направи колата да върви така!Малко реклама :) !Многа се радвам за твоя успех!Дето се вика с ,,пръдня-боя,, направихме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Алекс,не забравяй да споменеш кой ти направи колата да върви така!Малко реклама ;) !Многа се радвам за твоя успех!Дето се вика с ,,пръдня-боя,, направихме!

Здравеите колеги,гледам доста се забавлявате на срещите,от скоро (около седмица) и аз съм собстник на вечната марка,трябва някой път да се наканя да присъствам на някоя от срещите ! :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато и да решиш да дойдеш колега си добре дошъл, колкото повече, толкова повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да идва сряда, че ми се ядат сърчица :)П.С Ако вали къде ще сядаме?

Редактирано от pagubg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да идва сряда, че ми се ядат сърчица :)П.С Ако вали къде ще сядаме?

Никакви сърчица ! За тебе баничка с аирян! Аидеееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, че какво лошо има в айряна с една голяма доза гроздомицин екстра, домашняр ;) ;) :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо Вики,само дето чичко полицай после много де кара,дето си ги комбинирал двете!Днес ми пристигна колектора за ВТИто(от Б18 4-2-1),та колата още не е готова ама колектор има де!Много ми се иска в сряда да дойда с нея нооооо,само си викам даноооо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Пеца, че ми се вози на стоково ВТИ да видя разликата.А за утре да напомня на забравилите. 19:00, гребна база, големия паркинг до кулата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще имам гости от далече утре и няма да идвам. Приятно изкарване от мен. Тодоре, пии един айрян и заради мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще имам гости от далече утре и няма да идвам. Приятно изкарване от мен. Тодоре, пии един айрян и заради мен :)

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,язък мамка му! Щях да ти купувам баничка за вечерта!Аиде караи ще я оставим за другия път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък с тия банички :D ох ще ми се секи ден да е сряда! мн се разтоварвам сбирките .. като ви видя моцуните на сичките и се посмея просто забравям всички проблеми и болежки ... :) Останаха ми 3 Кърпи на колегата кико с които сме се разбрали и на Иванов ако някой му има телефона да му звъне ако има желание да си я вземе .И така момчета ... ще се видим утре по същото време и на същото място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове утре май ще е бач хладно и бирата ай ще утече. ама по по някоя ракия може да мушнем.П.С. алекс, ако някой не си вземе хавлията , аз ще я взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще взема ако някои я не иска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не искам, хак да ви е ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм бе хора :(, как няма да дойда да Ви видя умрелите хонди :( :( :(

Каде ще си е ясно , а с какво си ? С БМВ то,с РЕНОТО ,или ще доидеш с някое колело този път?Е гати и фена маина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме малко, но бяхме силни и смели :(:) Наздраве от мен, че съм си сипал една доза гроздомицин екстра :(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн студ покраи тия коли обаче в заведението сие супер !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смели,но много бързи!Другия път по-дълго и повече бира! Пишете за неделя кво ще се прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина бързи, Жорето го върнахме от бариерата, тъкмо се беше наканил да идва, а даже нямаше 21:00.За неделя само да е биващо времето и може да се замъкнем, а живот и здраве, ако ми дойде шайбата до петъка, неделя може да пусна 1-2 пъти автоматика за тестов рън ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се идваше но сори пак ангажименти бях канен на ергенско парти на брачеда в събота ще го женим и ще го карам с Ходелка Акордионка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно никъде като гледам времето, но ако случайно измислим нещо друго ще ви пиша тука в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...