Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Еми може пък и по едно кафе да направим като е лошо времето ;) Ако ходите обадете ми се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е лоша идея да се видим за по едно кафе. Ми Ради, ако измислим нещо ти знам номера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще се ходи ли на пищигово? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, на Пищигово тая седмица няма да се ходи. Утре с Тошката имаме работа, а пък и е мокро. Нищо пичове, другия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоуууу, има ли живи в Пловдив....ко става бе ора, пишете тука, живи ли сте, ала-бала. :D;) Айде утре тогава ще се видим с живите вечерта, на другите всичко по-по-най ;);):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата пак на пощата нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица няма да е ама другата ако ми дадат книката идвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата е в 19:00 на паркинга на гребна база до кулата.а с prozium ще се видим в 18:00 пак там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, събуждайте се че дойде време за среща пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиии, тоя път да си налице, да не са измъкнеш пак някъде по тъч линията, все пак си един от сериозните по тея срещи и присъствието ти е задължително. Днеска, ако сме късметлии ще видим и ВТИ-то на Пецата. Янееев, да не кажеш, че съм те забравил, ето малко снимки от оня ден.

 

Тук Пецата се труди упорито върху изцяло разглобеното ВТИ:

Публикувано изображение - извинявам се за качеството, но от телефон толкова :worthy:

 

сериозна работна площадка:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърках бутоните и ще има още един пост :worthy::punk::yes:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Останалите снимки са в албума за седмичните срещи и можете да ги разгледате там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеееее :worthy: ЯкоВикторе, там съм - няма мърдане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах :wacko: Тодоре, опасна работа си! Срещата си беше супер отново!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах....пиши, пиши....то лошо нема, ама вече по-внмателно да не та резнат пак :):tooth: :tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май няма колега нещо тази тема замря тази седмица,та да си доидем на думата днес се очертават добри гонки на пищигово,аз ще отида да разкарша хонделка,елате и вие :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема спря да се посещава от повечето редовни ... като мен :( аз си знам сряда 19:00 гребна и вопще не чета направо идвам :angry: обаче трябва да почетем малко да по пишем имам питане трябва ми Manual D15Б7 и по точно буксата на компа кои кабел за какво е .. ако някои има ще се радвам да ми го пусне по скаипа ..че ми предстои смяна на компа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме бе, почти като живички. Тоше, ко стана с тунинг голфа, сдаде ли го на щастливия собственик :angry::( Алекс, няма ли из нета някъде маниюал, чичко гугъл какво каза. АААА, имам идея, тая вечер на кой му се пие биричка на гребната, пишете тука или се обаждайте да се разберем нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати мини срещата направихме ... направо се напих :thumbs1: 3 бири и оркестера да свири .. незнам Ицо колко пи ама 5-6 си ги оправи :blink: ебаси мамата трябва по често да правим такива сабирания !!! ... и тоя папагал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О ДАААААА, стана си страхотна мини срещичка...

 

и този път Ради не пи - Публикувано изображение

Публикувано изображение

за което поздрави от групата и другия път пак !!! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден ще разберете, че по-хубаво от айрянеца няма :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта котурница сдаде багажа преди малко :) Изведнъж педала на съединителя стана твърд и на 5-та скорост с дръпната ръчна се форсира при пуснат педал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, звучи ми като съединител, ама по-хубаво се допитай до някой, който разбира повечко от мене. Ако си за сервиз да те пращаме при Божо в Ягодово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От прочетеното из форума ми се струва, че може и да е някоя от помпите. Твърдостта (и зацепването в горно положение) на педала се увеличи от 1 път. Така или иначе ще ходим на сервиз, няма как. Дано да не е съединител !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е нещо по-елементарно. Ако ти трябва номера на майстора, пиши ми едно лично !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,няма как пичове! Караме стари котурници и риска от разваляне на нещо си е доста голям!Е,поне се успокоявам с това,че някои други доста-повече се развалят от ХОНДИТЕ,макар и да са старички вече!Не се отчаиваите всяка кола си иска поддръжка,няма как...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати , пак ма набедиха за пияница. АЛЕКС колко са 5-6 бирички бе. някой ден ще ти покажа как се пие.:yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тая сряда трябва и аз да мина вече, че бая отсъствия се насабраха :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа :) забравихме се ееййй ;) последно време ми се случиха доста гадни неща :yawn: чупих съединителя... спука се радиатора прегрях колата.. сменях пак тръби и гърнета, най-после Бисер намери време за мен..и кво ли още не. в момента съм в психическа и парична криза :lol: надявам се скоро да успея да стегна и себе си и нея, та да се видим най-после ;)

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ, браво бе, виждам някакво раздвижване тука и съм много щастлив. Утре да се посъберем малко повече хора от обичайните заподозрени :yawn::lol: чакам с удоволствие всеки който има мерак да идва. Дидо, ако не ти бачка колата аз ще мина да те взема за срещата, не сме се виждали вече май повече от месец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ, браво бе, виждам някакво раздвижване тука и съм много щастлив. Утре да се посъберем малко повече хора от обичайните заподозрени !!! !!! чакам с удоволствие всеки който има мерак да идва. Дидо, ако не ти бачка колата аз ще мина да те взема за срещата, не сме се виждали вече май повече от месец !!!

до късно ще бачкам утре, до другата седмица ще гледам да я стегна и да дойда. между другото миналата седмица идвах, но не успях да ви намеря :D за първи път ми беше на новото място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми зависи кога си дошъл, ако си позакъснял, може да сме били вече седнали на по биричка. Ами значи ще те чакаме другата седмица !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алекс, сряда ще дойда, да ми вземеп кърпата

Преготви 15 лв за транспорт и склад! :D че сия возя от незнам кога вече ... имах предложения нат 20 лв за нея ама ... :D

От прочетеното из форума ми се струва, че може и да е някоя от помпите. Твърдостта (и зацепването в горно положение) на педала се увеличи от 1 път. Така или иначе ще ходим на сервиз, няма как. Дано да не е съединител !!!

Ради на мен също ми се струва че е помпа или горната или долната .. трърдуста на педала .. може би да е запушване някаде трябва да се погледне !

егати , пак ма набедиха за пияница. АЛЕКС колко са 5-6 бирички бе. някой ден ще ти покажа как се пие.!!!

Ице аз несъм споменалвал имена :D и по моя броика май бяха повече от 5-6 ,но аз пих доста голяма за мен доза може и да бъркам !!! Та утре сме там... както винаги ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 на паркинга до кулата в гребна база :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе,оправи на пурвата страница часът на срещата за да не се бъркат хондаджиите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми немога, трябва някой модератор да го промени. Да четат последните страници пичовете, на всяка страница споменавам поне по два пъти къде и отколко са срещите, някой просто ги мързи да четат :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...