Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Изкарайте утре нещо бързо че ей сега ги видях 10 бемвета се готвеха за там майче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще идва ли някой?... пишете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ANM7 по горе ти пише , че ние сме до 1.6 литра повечето . И всяка седмица идва малко нанагорно . !!!

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Пламен няма да е в града събота и неделя! Кофти!!! Пък и не знам защо сравнявате коли 2.8 или 3000 куб. с над 200 коня с нашите 125 кончета? Всички големи мотори вървят много на дълго и старта не им е много добър! На Пищигово пистата няма 400 метра ,а от 300 започва спирането и с гаранция ако е по-истинска много БМВ -та ще ни бият!Това е факт;)Е те нямат 1.6 даже и 2.0 мотор които да е конкурентно способен и това е факт:) Но важно е забавлението и ви пожелавам приятни мигове на пистата..............

Редактирано от Al Capone
Цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, това и аз го разбрах !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ANM7 по горе ти пише , че ние сме до 1.6 литра повечето . И всяка седмица идва малко нанагорно . !!!

Точно затова писах да се викне някой поне на sira на нивото аз съм нов и не ви знам колите но ме съмнява и ти да знаеш в окръга всичките хонди аз ще съм там почти със сигурност и не ми се гледа как бмветата ни мачкат макар и със неравностойни коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да ви кажа Тази седмица Аз няма да идвам Пламен е в северна България и той няма да идва Коко с Жълтия рекс също няма да идва А ти пич Public Enemy Кажи на тия бързи бмв та да дойдат другата седмица аз ще организирам момчетата с "Вървящите" хонди тази седмица няма смисъл да ходите !!! елате другата ... и ще видим кой е по подготвен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица ще си дам зор с километрите.... да разработя и да се надявам за следващата неделя да съм готова бойна единица... Кво да правя имам алергия към някой авто секти !!! ;):) Наще мноУ несериозни .... хората ни хвърлят ръкавица и никой няма .... зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SakoDJ Сериозни сме тука тъкмо оговорих Пламен и другите и тази седмица ще има стягане другата ще ядат бой който там е връзката с тях да им казва че тази седмица няма смисъл да идват другата да дойдат... да видим кой кого то не става ние сме готови идвайте ... Другата седмица и ние ще сме на линия и ще има изненадани но няма да са от Хонда клуба изненаданите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма да са от Хонда клуба изненаданите

Кой ти каза ? !!! ;) може и от наще да се появи я някой черен седан 5та я нещо друго интересно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го казах във смисъл че БМВ стите няма със какво да ни изненадат :) сещаш ли се а разбрахме че твоя самолет ще е готов ;) самоче и моя ще е готов и наказанията ще са доста по голями от 24.... !!! само стойте и гледайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го казах във смисъл че БМВ стите няма със какво да ни изненадат ;) сещаш ли се а разбрахме че твоя самолет ще е готов ;) самоче и моя ще е готов и наказанията ще са доста по голями от 24.... :) само стойте и гледайте :)

А така ви искам всичките, а не после да ни говорят БМВ-стите че сме се изпокрили, защото за утре така излиза. Ние с rollin ще отидем така или инъче имам да навъртам километри.... ще видим за кво става дума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето кой ще им предаде Поканата .... на бързаците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го казах във смисъл че БМВ стите няма със какво да ни изненадат ;) сещаш ли се а разбрахме че твоя самолет ще е готов ;) самоче и моя ще е готов и наказанията ще са доста по голями от 24.... :) само стойте и гледайте :)

А така ви искам всичките, а не после да ни говорят БМВ-стите че сме се изпокрили, защото за утре така излиза. Ние с rollin ще отидем така или инъче имам да навъртам километри.... ще видим за кво става дума
аз не съм още сигорен но може и аз да слеза,макар 4е съм с d15b2, и ще го пробвам ако не с бмв-тата то с Public enemy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета в колко часът ще се ходи към пистата и ния да дойдем.Поздрави на всички Хонда фенове.

Редактирано от mishkite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги днес в 13:30ч ли ще се събираме ??? айде някой да каже деее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае? Тъкмо се бях надъхал да дойда и аз :)

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние предполагам ще тръгнем в 1.30 което ще рече че към 2.30 сме на пистатаАко искате да се чакаме някаде из пловдив казвайте?Удобни места са Техномаркет, Техностар.... :)пп.... rulemaker ако идваш за взимам прелюда, че щяхме да идваме само с на Саши сивика?

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм си в Панагюрище, евентуално мога да мина през Пазарджик да тръгна от там с тяхната група, ако ще ходят

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаеш ли пътя до пистата?Ако го знаеш идвай, то пак бая хора ще се съберем... но ми кажи на 100% че да знам дали да взимам колата :)пп... Тоше вдигни тела бе :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е че не го знам пътя, за това ми трябва да тръгна с някой.Е няма ли да я взимаш, аз принципно затова ще дойда, да направя 2-3 старта с теб и някоя друга Хонда евентуално (съединителя ми няма да издържи повече :) не че нямам мерак).

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я взема щом трябва, но понеже се надъхват за др. неделя за това виках да я оставя...Ето ми тела звънни като излезеш от пазарджик по посока Пловдив да ти кажа каде трябва да отбиеш и е добре да ни чакаш направо :) ако си с глобулски тел прати само стрела :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги предлагам днес организацията да протече по утвърдения реда именно в 13.30ч на пощата а за колегите които не им е удобно може направо на пищиговопредложения и промени се приемат стига да са съгласни по голямата част от колегите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако тръгна и от Пазарджик по посока Пловдив ще ми стане 80км само в едната посока. Няма ли някой от Пазарджик да ходи бе?

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако тръгна и от Пазарджик по посока Пловдив ще ми стане 80км само в едната посока. Няма ли някой от Пазарджик да ходи бе?

виж на картата можеш да минеш през некви села и ще си спестиш доста път а като стигнеш до селото звънкаш на rollin и ще те посрещнем или опътим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това гледах, ама ако няма хора в тия села да ме опътят само по картата няма да се оправя :)0892 203 771 и 0883 302 991 са ми номерата на мен

Редактирано от rulemaker
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпадам аз, от Пазарджик никой няма да ходи. Другата неделя съм на изпитче в Пловдив, та ако свърши навреме (аз разбрах че и месечната ще е на Пищигово) ще стане работата.

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпадам аз, от Пазарджик никой няма да ходи. Другата неделя съм на изпитче в Пловдив, та ако свърши навреме (аз разбрах че и месечната ще е на Пищигово) ще стане работата.

колега от велинград ще идваме и ако искаш може да се 4акаме в пз.и да доидещ с наспищи или званни 0876379179

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте бързи Хонди :) Мн ми се идва тая седмица на Пищига но ще пропусна. Прочетох до сега всички коментари и по добре др смедмица да те ходи. Мисля че ще има какво да се види. Успех на момчетата тая седмица. Размажете БМВ - тата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана колеги? Как беше срещата?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имаше повече хонди от миналата седмица правете си сметка сами :) Др. седмица мене ме отписвайте :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме снимков материал. Да видим как сте изкарали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то нз дали някой снима....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става е пичове, одаааааавна не бях влизал във форума и си личи, изтървал съм в темата има-няма едно 20 страници :) :) попрочетох последните няколко страници и гледам, че не си играете и има активност, което ме радва :) Тази сряда обещавам да си домъкна задника на седмичната със или без хонда, че не сме се виждали сигурно 2 месеца вече и ко не ми мине котка пътя може и на месечната да довтасам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за вас но аз се готвя за идващата неделя ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става е пичове, одаааааавна не бях влизал във форума и си личи, изтървал съм в темата има-няма едно 20 страници :D :D попрочетох последните няколко страници и гледам, че не си играете и има активност, което ме радва :lol: Тази сряда обещавам да си домъкна задника на седмичната със или без хонда, че не сме се виждали сигурно 2 месеца вече и ко не ми мине котка пътя може и на месечната да довтасам :D

Колега не съм сигорен,но май към теб ртрябваше да се обърна за стикери,ако имаш моля те донеси няколко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,ако има някой стикери да вземе сряда на седмичната.смятам да присъствам за сефте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги срещата се получи доста добре........за клип не сам сигурен но мислиа че имаше едно момче от велинград кадето снимаше ще го попитам за снимки-този пат доста 318 is-наказах с добавката в бензина и олекотиаването само колегата с прелюда ми се опава на трета но тази седмица ще се постараиа още малко. Относно колегата с турбо сивика от пловдив се разбрахме за един маркуч на радиатора,ако идва тази седмица да го донесе на пистата ще му бада мноо благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...