Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Нямам търпение за таз разходка, аре да идва, да испъна, на Алекс сивика, даго пробвам как върви, и да чуя витек, че още не съм чувал :(:o

Който иска за писта леново да звънка за инфо или помощ с намирането на пътя аз съм Сашо хахаха 0888018843става дума за неделя събирането ше е към 2-3часа следобед и аз ще организирам малко фенове на скоростите от Първомай с коли различни от любимата марка ама все пак трябва да има "жертви" на финала :D :D :D Надявам се и моята кола да стане до неделя за да мога да плясна Алекс по хеча, че много тръгнал да върви не затваря устата :D :D :D шегувам се адаш

Леле колко мераклии ... че аз не съм казал ,че върви толкова.Просто мен толкова ми се струва пък на пистата ще видим :worthy: Адаш ще се чуем ,да се разберем за чеса .Като дойдем в първомай да ни заведете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандиоооо,трябва да сложиш 13-ките защото с турбото шега не бива! ха ха ха :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха слагай 13ките, аз ще съм вече с дълга кутия така че незнам какво ще е положението... ама пък на доста по-голям бууст.... дано само да излезе от бокса до неделя :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале голямо шоу ще има а аз няма да мога да дойда. Направо от сега ме е ят че няма да мога да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандиоооо,трябва да сложиш 13-ките защото с турбото шега не бива! ха ха ха :hondarulez:

Кви 13ки бре тоше тя с 15 неще да трага пък камули с 13 ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандиоооо,трябва да сложиш 13-ките защото с турбото шега не бива! ха ха ха :hondarulez:

Кви 13ки бре тоше тя с 15 неще да трага пък камули с 13 ;):D
Eхеееееееееее. . .да ти ореда едни 17-ки да можеш да тръгнеш! Ами ако аз те дръпна много ще се смея! ХА ХА ХА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въййййй аз тогава ше дойда с на татко астрата 1.7 атмосферен дизел 55 коня :hondarulez::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие на скаип го обърнахте!Нали знаеш,че като се организира нещо едни и същи хора все имат работа или нямат бензин или жените им не ги пускат или си намират причина да не доидат,може би от страх да не им напукат бързите хонди ,че после да ги спукат от базик!А беееееееееееее ,такива са си те. . . с бързите хонди:hondarulez:

Мисля че тези камъни бяха в мойта градина и съм длъжен да отговоря !1. Мисля , че си има места където да се провеждат такива мероприятия - а не по незаконните писти , където ако се случи нещо ( не дай си боже ) всичко ще си бият шута , а и най - малкото да ми вземат книжката .2.Да ме е страх ? ОТ? Ако ме беше страх нямаше да излезна на Калояново и да дам 66сек. на обиколка - само за сравнение Емо(1net) дава 57сек с ужасно подготвена , олекотена кола с сликови гуми, а не като мен с стокова каляска с запушена изгнила генерация и джапанки .За работата - предпочитам в свободното си време да изкарам някой лев , или да помогна на приятел !На 25.04 има свободно каране на Калояново та можем там да се пробваме с който иска - там се доказва не само колата, а и кой колко може !ПП.Вчера си изпратихме едно приятелче на 26г. от такива изпълнения , ЛЕКА МУ ПРЪСТ .А Тошка мислиш ли , че жена ми ще се опита да ме спре ако искам ?Аз ще отида на Рожен ако е хубаво времето - малко разходка,ще послушам музика, ще подишам чист въздух, а на връщане ще изям 2-3 кебабчета от онези , след тунела !На Вас Ви желая приятно изкарване !И с никой не се заяждам - просто отговарям !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие на скаип го обърнахте!Нали знаеш,че като се организира нещо едни и същи хора все имат работа или нямат бензин или жените им не ги пускат или си намират причина да не доидат,може би от страх да не им напукат бързите хонди ,че после да ги спукат от базик!А беееееееееееее ,такива са си те. . . с бързите хонди:hondarulez:

Мисля че тези камъни бяха в мойта градина и съм длъжен да отговоря !1. Мисля , че си има места където да се провеждат такива мероприятия - а не по незаконните писти , където ако се случи нещо ( не дай си боже ) всичко ще си бият шута , а и най - малкото да ми вземат книжката .2.Да ме е страх ? ОТ? Ако ме беше страх нямаше да излезна на Калояново и да дам 66сек. на обиколка - само за сравнение Емо(1net) дава 57сек с ужасно подготвена , олекотена кола с сликови гуми, а не като мен с стокова каляска с запушена изгнила генерация и джапанки .За работата - предпочитам в свободното си време да изкарам някой лев , или да помогна на приятел !На 25.04 има свободно каране на Калояново та можем там да се пробваме с който иска - там се доказва не само колата, а и кой колко може !ПП.Вчера си изпратихме едно приятелче на 26г. от такива изпълнения , ЛЕКА МУ ПРЪСТ .А Тошка мислиш ли , че жена ми ще се опита да ме спре ако искам ?Аз ще отида на Рожен ако е хубаво времето - малко разходка,ще послушам музика, ще подишам чист въздух, а на връщане ще изям 2-3 кебабчета от онези , след тунела !На Вас Ви желая приятно изкарване !И с никой не се заяждам - просто отговарям !
Защо пък да става въпрос за теб? Тука малко ми мирише че гузен негонен бяга!Не съм споменавал никои конкректно,наи-малко пък тебе!Става въпрос,че всички дзяпат,пък като се предприеме нещо конкректно,повечето си въртят гъзето и тю тюююю . . .няма гииии!Пък и ти не си единствения със жена. . .поне така си мисля:Dне става въпрос за заяждане,а за приятно прекарване,е всеки си има начини за това! Ако на калояново има ДРАГ,гарантирам,че всички които не ги виждаш там сега,то после ще са там! Но уви,няма!Не мисля че нещо ще ти стане както преди с куция кон беше с нас,така и сега да доидеш един път да видим какво може бързата кола!Не се чувстваш на място със нас ли?Не сме ти приятни ли?ОК,твоя работа и в никакъв случаи не става въпрос за заяждане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да взема страна щото простотията взима връх.Янев от както е с друга кола не е по-различен към нас.Повярвай ми Тоше, ако се държиш по-човешки брат ще видиш какво може колата на Янев.Пич е и мисля, че го знаеш.Недей да бързаш да го храниш, че не се чувства приятно с НАС, защото ТИ не си НАС.По-споко го раздавайте и нека си правим купона.Тошо другия път да почерпиш :D, всеки път се кашонираш.

Като говорим за кашони,я си помисли кои е кашона. . . Не съм казал нищо нечовешко,а и много добре знаеш какво имам в предвид с НАС!Ти също не си НАС! Как е???Дааааааааа,ще те почерпя не се притеснявам от това,само да се засечем! Аиде лека:hondarulez: Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се превъзбуди Тоше.Успокой се брат.Никой не иска да се заяжда с никого.Защо да не съм част от Вас...о извинявай не знаех, че ти си човека който определя кой къде е, ще знам вече какъв е критерия да бъда част от Вас...ти никога няма да разбереш какво е фенщината брат, а Янев го знае и му е в кръвта.За него фенщината не е да отиде на пищигово и да гледа сеир(не че има лошо разбира се).Какво е НАС също никога няма да разбереш ;)

ще си чакам почерпката ти си милионер под прикритие :):o:)

[/qТи да не си му любовница бре!Брееееееееееее,та и умник се извъди. . .тц,тц,тц,! Пък и не виждам за кво ще те черпя? За хубавите ти очички ли?Или за безсмисленото ти писане за което и награда получи?Ти оратор ли си или господ а?Ако беше по-умен щеше да прочетеш че не съм казал че не си част от нас,а че ти не си НАС! Както и аз не съм НАС!Умник:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бях влизал тука 2 дена и е станало мазало :) нещо се е изострил тона на разговор, което не ме кефи...всеки от вас е човек с достатъчно акъл в главата, за да е остановил, че на място и организация, като нашата - демек хонда фен клуб, хора и предпочитана много и разнообразни...един го кефи да ходи на Пищигово, друг на Калояново, трети по баровечете, четвърти по курви........нормално е всеки да има някакви си собствени препочитания и интереси, но това не ви дава право да се джавкате един-друг....кеф ми е, че сме се събрали толкова много готини хора на едно място и ми е кеф да ви виждам всичките...Айде със здраве и всичко по-по-най на всички :o:cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да се обадя и аз та направи ми впечатление че лощия тон не е хубаво нешто, веднага се набива на очии, колегите са го забелязали.даите да оправим нещата и да стоплим отношенията ако е нужно аз ще почерпя :) еи така за здраве колко да изпиете по някоя др. биричкаи всичко ще е наредаз лично със сигурност заминавам за Рожен та ако има колеги на които им се ходи тамможе да се уговорим да ходим заедно и да си направим купонаа на другите колеги които са рещили да ходят на Леновопожелавам приятно и безаварино прекарване.с интерес ще гледаме снимките а даи боже и клипчета да има оше по добресъжаляжам че няма как да присъствам и на двете места, но кадето и да е все ще е хубаво предполагам. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIFTO, почерпката е най-лесното братле.Тези, които ме познават знаят, че винаги съм насреща за почерпка и сплотяване на колектива :eat: :eat:.Танки, споко бе.Дразги е нормално винаги да има ама Тошето не забелязва вече на какво заприличва държанието му :eat:Тоше, не съм му любовница .За кво да ме черпиш ли....ей така, за идеята?Ако ти не искаш аз ще те почерпя :eat:.За очите, мерси.И жена ми ми казва, че са хубави!Относно критиката за НАС и ВАС, съгласявам се!Критиката от твоя страна е правилна :eat:Аз исках да защита Янев и излезнах пак виновен :eat::):eat: :eat: искрено Ваш, спамер :eat::cool::eat: :eat: :o:);):):D;)

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да става въпрос за теб? Тука малко ми мирише че гузен негонен бяга!Не съм споменавал никои конкректно,наи-малко пък тебе!Става въпрос,че всички дзяпат,пък като се предприеме нещо конкректно,повечето си въртят гъзето и тю тюююю . . .няма гииии!Пък и ти не си единствения със жена. . .поне така си мисля:cool:не става въпрос за заяждане,а за приятно прекарване,е всеки си има начини за това! Ако на калояново има ДРАГ,гарантирам,че всички които не ги виждаш там сега,то после ще са там! Но уви,няма!Не мисля че нещо ще ти стане както преди с куция кон беше с нас,така и сега да доидеш един път да видим какво може бързата кола!Не се чувстваш на място със нас ли?Не сме ти приятни ли?ОК,твоя работа и в никакъв случаи не става въпрос за заяждане!

 

Някой май пак е чел и не е дочел,Тошка не става въпрос за това дали ще му стане нещо или не ако дойде, а за това че всеки има право на личен избор и изборът на Янев е просто да не кара на незаконна писта,който искаше да види какво може колата беше на Калояново на Японския трак дей...както например направи Иванов :)

 

Поздрави!

 

PS:И мнението ми не е повлияно от това,че съм му жена... аз също съм против карането на неопределените за това места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ... голям сблъсак на интереси ;) Аз лично искам да карам на калояново там има всичко ..Обаче , първо се плаща и излиза доста по скъпо и второ има толкова мн хора че ще карам 20 мин за цял ден ... Незаконната писта ,вярно незаконнка е но няма толкова мн хора и несе плаща .. пък секи има глава на раменете а има и друго .. да речем че си зема барбекюто и си правим цър пър докато натискаме гаста до доло :cool: тва на калояново неможе да го нарпавиши на двете места е хубаво стига да взимаш предвид само плюсовете от всичко ;):) п.п. не се сърдете и обвинявайте .. нее приятно да гледаш приятели които се карат ... п.п. и мен ми се искаше Янев да дойде, но човека има друг план .... другия път на друга писта :oп.п. Оле гледай колко чеса стана ще закаснея за работа по край вас :) :) аре бай че шефа ще ми се кара :D

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваите ама аз не разбрах освен мен якои друг има ли намерение дапосети сбирката на рожен............ps. :):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ... голям сблъсак на интереси :cool: Аз лично искам да карам на калояново там има всичко ..Обаче , първо се плаща и излиза доста по скъпо и второ има толкова мн хора че ще карам 20 мин за цял ден ... Незаконната писта ,вярно незаконнка е но няма толкова мн хора и несе плаща .. пък секи има глава на раменете а има и друго .. да речем че си зема барбекюто и си правим цър пър докато натискаме гаста до доло :( тва на калояново неможе да го нарпавиши на двете места е хубаво стига да взимаш предвид само плюсовете от всичко :huh:;) п.п. не се сърдете и обвинявайте .. нее приятно да гледаш приятели които се карат ... п.п. и мен ми се искаше Янев да дойде, но човека има друг план .... другия път на друга писта ;)п.п. Оле гледай колко чеса стана ще закаснея за работа по край вас :(:P аре бай че шефа ще ми се кара :D

от колко години се събираме на тая писта до сега не е имало фалове и издънки.... горе долу организация има не е някакъв хаос всеки да се пуска на ляво на дясно... пистата е широка място има.... а относно барбекюто това е много добра идея адаш :( ше се видим в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравите да заберете Анго(мЪглата) главния скараджия :huh:пък ще има и кой да ви пуща като се дърпате :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета организирайте се така че на писта ЛЕНОВО да сме някъде около 14-15часа понеже по-рано няма никой а и винаги по това време са идвали останалите коли..... аз лично съм поканил доста народ и мисля че ше се съберем :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така чухмесе с Sako DJ и решихме вупрова с изпращането и посрещането трагването и чакането :) :) с две думи кога да трагнем и кога и къде ще ни чакат ..

 

Така Пловдивската група се сабираме 11:30 до 12:00 слет това трагваме ако има закаснели ще ни гонят .. или по телефона да не стане някой фал.

Ще минаваме през Пъвомай там ще ни чакат останалата част от тгитката. Няма да говоря за нормлано каране в колона знаете как се кара внимателно и на дистанция . Нека не правим глупости отговорни хора сме!

Така ще се чакаме на изхода от пловдив посока първомай! Сфетофара който е за изгреф ,на дясно спираме покрай пътя . там има друг път точно до главния успореден на него .. спираме там и се чакаме един тротуар ги дели няма как да пропуснете

Слагам карта точно каде е успоредната улица ..

 

Публикувано изображение

 

Като трагнем 12:00 към парвомай трябва да сме горе доло 13:00 при нормално каране в колона . там ще ни чакат и ще ни водят то пистата :)

 

п.п. мисля че е това за сега ако има нещо дет съм заправил питайте !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Има ли някой фен на марката, който не е на работа на 19-ти, или 20-ти? Просто да пием кафе и полафим. Ако има такъв може да остави тел. номер, и евентуално да се чуем, ако разбира се има желание за мини (даже микро :)) Хонда-среща...В района на хотел "Марица" ще съм отседнал, но не е проблем да се пообъркам малко, карайки в непознат град :) Лека вечер, и поздрави.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, това е на кръстовището на Хаджията Груев нали, то си е последния светофар в града...pamo - Колега, утре ми излиза работния график за другата седмица и ако почивам 19-20 ще ти драсна на лични да направим една микро среща, а даже може да не е толкова микро, щото се сещам поне за 2-3ма хондаджии които веднага можем да заберем за по кафе, а за пообъркването из Пловдив хич не ти трябва, ще се навреш в някой еднопосочни улички (които липсват в Пловдив :) :) :D ) и после ще се чудиш къде си се появил :D На останалите приятно прекарване ви пожелавам, който накъдето е решил да ходи :) и умната.... ако ли не и русата става ;):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Знам. Пловдив е доста "подреден" град откъм улици и ориентация. Поне така ми разправят :) Окей тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Има ли някой фен на марката, който не е на работа на 19-ти, или 20-ти? Просто да пием кафе и полафим. Ако има такъв може да остави тел. номер, и евентуално да се чуем, ако разбира се има желание за мини (даже микро :)) Хонда-среща...В района на хотел "Марица" ще съм отседнал, но не е проблем да се пообъркам малко, карайки в непознат град :) Лека вечер, и поздрави.

Ела на 18-ти да те водим на пистата с нас,да се посмеем заедно. . .ха ха ха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само не завали в неделя че го дават облачно .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само не завали в неделя че го дават облачно .....

НЯМАААААА! Поръчал съм го предимно-слъчаво!Е ,ако ме излъжат и завали,другата неделя пак!Лятото има доста недели,кво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само не завали в неделя че го дават облачно .....

НЯМАААААА! Поръчал съм го предимно-слъчаво!Е ,ако ме излъжат и завали,другата неделя пак!Лятото има доста недели,кво?
Екстра а на мен сега ми обещха в неделя да си взема колата което значи че и аз ще съм на стартовата отсечка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета мероприятието се заформя много интересно.... (ОБЕЩАХА МИ ЧЕ) ще има силно присъствие и на OPEL клуба... няколко турбинирани опелчета единия от които 320 коня също няколко напомпани GSI-та атмосферки..... Стягайте фотоапаратите... сменяйте гумите и в неделя 13 часа на пистата всички :) Искам ви яко нахъсани и да заредите хубав бензин ей хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела на 18-ти да те водим на пистата с нас,да се посмеем заедно. . .ха ха ха :)

Няма да мога за съжаление. В най-добрия случай тръгвам на 19-ти сутринта от Бургас. Иначе мерси за поканата :):) Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела на 18-ти да те водим на пистата с нас,да се посмеем заедно. . .ха ха ха :)

Няма да мога за съжаление. В най-добрия случай тръгвам на 19-ти сутринта от Бургас. Иначе мерси за поканата :):)
Жалко,като гледам хубав купон се заформя! Доста учасници проявявт интерес,пък и кибиците са важни. . .ха ха ха ха ха ха :)! като мен. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му пак ще изпусна шоуто. Рико залагам на теб за клиповете че направо нямам думи ще има смях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле... голяма конкоренция бре :P зема да си махна бас касата и боклуците из багажника .. че като гледам може и никой да не бия :P :P И Хубав бенц да сложа ,че тая мойта кола цяла зима нее мирисала такова нещо ! Прегледах и аз прогнозата за времено ,Предимно слънчево .. ида е мокро карай дано само да не вали ,че ще намокри барбеклюто :PП.п. Асеновградчани също са голяма агитка .. така като гледам голям копон ще става зема да зема и аз един апарат ! :P :P

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле... голяма конкоренция бре :P зема да си махна бас касата и боклуците из багажника .. че като гледам може и никой да не бия :D :D И Хубав бенц да сложа ,че тая мойта кола цяла зима нее мирисала такова нещо ! Прегледах и аз прогнозата за времено ,Предимно слънчево .. ида е мокро карай дано само да не вали ,че ще намокри барбеклюто ;)П.п. Асеновградчани също са голяма агитка .. така като гледам голям копон ще става зема да зема и аз един апарат ! ;) ;)

КАТО гледам как валииииииииииии. . . може и да се разминем с разходката в неделя! Ние с Ванката от Брани Поле имаме резервен вариант! Ще залегнем на изкуството ДЗЪН в името на хонда фен клуба. . .ха ха ха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре го прогнозират незначителна облачност със слаб вятър... да няма оправдания после не дойдох щото мислех че ще вали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре го прогнозират незначителна облачност със слаб вятър... да няма оправдания после не дойдох щото мислех че ще вали

Ха ха ха ха ха . . . .няма,нямаааааааааааа:DАко не вали сме там:DКато гледам хубава организация се получава този път и ще е лошо да се провалим!Тъкмо на по-студенко по-добре вървят бегачките:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за това толкова се стараем да не кажете после ония от Първомай много несериозни..... и да ни наплюете... надяваме се да се съберем доста хора и да ви хареса за да може да идвате тук понеже пистата е по-удобна от Пищигово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бре :) аз я санувам тая писта :) и ще дойда !вали не вали еб...л съм го :) Сичко си върви по план .. малко ще е по мокро ама карай поне ще се прявят майсторките тръгвания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значе асеновградчаните да ви чакаме за да ходим заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значе асеновградчаните да ви чакаме за да ходим заедно

Ние Пловдивчаните ще минем през Първомай ,направо на пистата ще се видим към 13 чеса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...