Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

 

Тоше вчера нещо се разминахме с скарата ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тоше вчера нещо се разминахме с скарата ....
Видях че си ме търсил ,но бях извън града и беше безсмислено да ти звъня! Караи,друг път!Лятото е пред нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги , днес няма да мога да дойда , но другия път съм на линия !!! Надявам се да направите ( НАПРАВИМ ) една разходка или до Пищигово или до Леново !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги от сега си организираите нещата за неделята да ходим на някоя писта за седмичната среща!Доста желаещи има ,да видим накрая кои ще доиде!Според ситуацията ще ходим или на Пищигово или на Първомаиската писта. Може би ще се тръгва около 11.00 часа преди обяд в неделя!От къде още не сме решили и за къде също! Пишете за да знаем колкко хора ще бъдем и дали ще си струва да се ходи някъде!Ако сме три коли ще е срамота. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То мераклии както винаги имаше много и да се надявам, че повечето ще дойдат наистина. Мен, ако питате всеки да каже къде му се ходи и така да се пресеят мненията и да се реши дали на Пищигово или на Първомай :) Чакам мнения и идеи. ;) За жалост най-вероятно сте без мен където и да решите да отидете, че съм на работа в неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз съм там, даже и брат ми ще взема с мен, да го разходим и него. Да ни види кви щуротий правим. Лично аз се двоумя, дали Пищигово, защото е близо, или на Първомайската, защото е дълга, а и е нещо ново.Смятам, че е по добре да отидем на Първомайскта. Дано има коли там, да не отидем, и да няма с кой да се заядем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз съм там, даже и брат ми ще взема с мен, да го разходим и него. Да ни види кви щуротий правим. Лично аз се двоумя, дали Пищигово, защото е близо, или на Първомайската, защото е дълга, а и е нещо ново.Смятам, че е по добре да отидем на Първомайскта. Дано има коли там, да не отидем, и да няма с кой да се заядем :P

Домакините за Първомаиската писта няма да са с нас защото ще ходят на кар-аудио среща на Рожен и това ме спира да ходим там,но ако има някои които я знае къде е може да се разходим и дано има някои див като нас за да е по-интересно!Ако ли не,то Пищигово е на лице и там със сигурност ще има хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите да идвате до Първомай ще ви дам маршрута.

Тръгвате по Е80 за Първомай, след като влезете в града на около 500 метря ще видите табела(Център на ляво и Асеновград на дясно)

Хващате за Асеновград, след като излезете от града карате около 5км и виждате табела: Поройна/Леново

Свивате на ляво като минавате по мост с циментови гривни(малък), веднага след това самия път прави десен завой и още като излезете от селото следва пистата

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз смятам да посетя мероприятието на рожен.не съм присъствал друг път на такова мероприятие но мисля че ще е интересноа и определено ще има какво да се види. а и очаквам хубаво купонче да се заформи събота вечер. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Пловдив,до пистата на Леново през Асеновград 43 км,а през Първомай 66 км. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си в грешка колега....През Асеновград е 44км, През Първомай е 47км, но гаранция както го дава и БГ Мапс-а през първомай е в пъти по бърз маршрута.А не ви съветвам да карате по отсечката Асеновград Първомай :P

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата пътя не са лоши,зависи къде ще се ходи,ако е в Първомай по този главния дето е за Турция,ако е за леново през Асенов Град,поне моето мнение е такова.:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Асеновград до Първомай на места пътя е за бронирана машина не за автомобил....Гарантирам, че на места има дупки по половин метър(като влезе гумата и остава във въздуха понеже опира на купето..... избора е ваш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага доказвам ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

май съм прав.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре знаем пистата каде е вече ... можа да организираме ..има 2 варианта писта поройна до първомай или писта пищигово до пазаджик.първомай е по дълга от на пищигово аз лично ми се иска да видим първомайската ;)давайте да решим коя и слет това колко чеса и да палим бегачките да ходим ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре знаем пистата каде е вече ... можа да организираме ..има 2 варианта писта поройна до първомай или писта пищигово до пазаджик.първомай е по дълга от на пищигово аз лично ми се иска да видим първомайската ;)давайте да решим коя и слет това колко чеса и да палим бегачките да ходим ;) ;)

Ехееееееееееееееее. . . ти не си спал бре;) Ша одим де споко;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннете на Сашо, че той май ше си остане в Първомай..... той ще ви каже защо :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннете на Сашо, че той май ше си остане в Първомай..... той ще ви каже защо :tongue1:

ОК,само някои да му знае телефона???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви пожелая весело изкарване и умната. Ще женим брачеда и немога да дойда, да снимате и клипчета да направите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага доказвам ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

май съм прав.... :tongue1:

Колега не става ли дума за писта Ленов. Или до Поройна има и друга писта.Провери Пловдив-Асеноеград-Леново и Пловдив-Първомай-Леново ще видеш какво излиза,а от Асеновград до пистата мислиш ли че някой ще минава през Първомай,за пловдивчани незнам дали ги бърка 20 км разлика по тези маршрути.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм на линия :cool: За мен лично е по-добре Леново , но където кажете - ТАМ СЪМ :cool:;) Иначе ако незнаете къде е точно , :) АЗ ЗНАМ :) :) решавате и отиваме ;) Пожелавам всичко хубаво на всички и приятно прекарване на Рожен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а Що да не се грабнем до Рожен :cool:;):cool:

Аз съм също за Рожен ,но ще го посетя в Неделя на 18.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага доказвам :cool:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

май съм прав.... :cool:

Колега не става ли дума за писта Ленов. Или до Поройна има и друга писта.Провери Пловдив-Асеноеград-Леново и Пловдив-Първомай-Леново ще видеш какво излиза,а от Асеновград до пистата мислиш ли че някой ще минава през Първомай,за пловдивчани незнам дали ги бърка 20 км разлика по тези маршрути.

 

То така и викаме "Леново" щото е по пътя за Леново, но е на няма и 500 метра след излизането от Поройна.

Явно не си идвал и за това се бъркаш ;)

 

пп..... много ще се радвам да има повече от фен клуба горе на Рожен :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета днеска ходих до гранда и какво да видя Егоиста го бутаха каде ще си правим месечните срещи вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета днеска ходих до гранда и какво да видя Егоиста го бутаха каде ще си правим месечните срещи вече.

Aми наи-лесно е на местото на седмичните!Като се съберем там ,после отиваме където си искаме!Даже часът да е като на седмичните докато накои даде по-добра идея!В 15 00 часа в неделя на втори пощенски клон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така и викаме "Леново" щото е по пътя за Леново, но е на няма и 500 метра след излизането от Поройна.Явно не си идвал и за това се бъркаш :)пп..... много ще се радвам да има повече от фен клуба горе на Рожен :)Колега,аз като съм ходил на тази писта, ти сигурно си нямал книжка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е така, значи грешиш за километрите и явно продължаваш да го твърдиш..... защо така?След като знаеш каде е пистата, защо смяташ пътя чак до Леново, като пистата е на 10 км поне от Леново?Нещо не схващам.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото пътувам от Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и да е.... пълним темата само с глупости.Горе картите са напълно ясни и точни. Кой от кадето иска да минава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а Що да не се грабнем до Рожен :) :) :)

Аз съм също за Рожен ,но ще го посетя в Неделя на 18.
Пешо аре идвай на пистата :D с теб мие най мерак да ги мерим ;) И така като гледам нещатата си отиват направо към писта Леново.Ами супер .. ще звънна на адаша (Sako DJ) с бързия дел сол и дано дойде .. навих още няколко приятели да дойдат с нас макар и колите им да неса от нашата марка .. по интересно ще езначи остава писта леново.. ще напварим агитка тук от пловдив и най добре да минем през първомай ! преди няколко дена минавах отсечката асеновград първомай и пътя нее за наще коли .направо свормираме една група на края на пловдив и от там бавно в колона по 1 :D до първомай там ще ни чакат колегите и да ни заведат на пистата ?! асеновгратчани ще си минат по техния път и среща на писта Леново. ние викам да трагнем към 12:30 13 чеса какво ще кажете ?п.п. лукчо каза че пистата била с големи дупки ? и това ме беспокои някой знае ли състоянието на пистата ? Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо вероятно ше дойде, ама ДелСол-а едва ли :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо вероятно ше дойде, ама ДелСол-а едва ли :)

нали го оправи ?! Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е правят го в момента на 1бар, ама като гледам прогреса на работа може би след месец-два ще е готов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че той и на 0,5 сие добре ша се пробваме :) на 1 бар няма смисал вече сравнението щее доста смешно 1,5 VS 1,6 Turbo :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие на скаип го обърнахте!Нали знаеш,че като се организира нещо едни и същи хора все имат работа или нямат бензин или жените им не ги пускат или си намират причина да не доидат,може би от страх да не им напукат бързите хонди ,че после да ги спукат от базик!А беееееееееееее ,такива са си те. . . с бързите хонди:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за таз разходка, аре да идва, да испъна, на Алекс сивика, даго пробвам как върви, и да чуя витек, че още не съм чувал :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за таз разходка, аре да идва, да испъна, на Алекс сивика, даго пробвам как върви, и да чуя витек, че още не съм чувал :):)

ЕГЕЕЕЕЕЕ един сериозен фен. . .браво:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска за писта леново да звънка за инфо или помощ с намирането на пътя аз съм Сашо хахаха 0888018843става дума за неделя събирането ше е към 2-3часа следобед и аз ще организирам малко фенове на скоростите от Първомай с коли различни от любимата марка ама все пак трябва да има "жертви" на финала :D;):) Надявам се и моята кола да стане до неделя за да мога да плясна Алекс по хеча, че много тръгнал да върви не затваря устата :):D:) шегувам се адаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...