Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Хахаха, ние за акъли нямаме равни...и полезни и безполезни ще ти дадем :tooth: :tooth: :D Абе щом си си взел Хонда значи не си се набутал защото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така не си се набутал :):tooth::tooth::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкист кога ще се гледам в в-бокс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много яко сте си прекарали,на мен много ми се караше,но една домашна парцуца ми попречи :rolleyes: Петре,много добър си станал,човека си е потрошил колата и пак неможе те мине...,а ти даже нямаш гуми.

Дончо,Дончооооо обеща да ме заведеш само с приказките си остана... !!! !!! Колеги следващия път се надявам да успея д се присъединя ,но освен г-н Царев май не познавам друг... !!!
Къде си бе приятел!? !!! ,аз обещах ама останах без кола,най накрая бояджията ми ,реши че съм му симпатичен и ми взе колата,да довърши започнатото !!! ,чак другата седмица ще ми я върне...(сега съм с пасатчичи) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, утре ще имате ли среща и къде ги провеждате? приемате ли в екипа един новонастанил се Пловдивчанин? поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямаш ядове идвай то при наз вече има един от Сливен, тъй че почвата е подготвена за нов :rolleyes: А за това кога и къде виж на първа страница е описал твоя съгражданин Танкиста !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, надявам се да ме приемете в отбора.Утре ще гледам да дойда, аз ще съм със civic coupe. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, утре ще имате ли среща и къде ги провеждате? приемате ли в екипа един новонастанил се Пловдивчанин? поздрави

Градски, прочети още първите постове в темата да видиш къде точно се събираме, а ако искаш ми пиши на лични да те заведа, ако не знаеш как да стигнеш :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето снимчици от Калояново:

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/K...novo/FreeJune09

 

Публикувано изображение

 

Хикс, Хачи и Низмо! :P

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ора, будете се, освежете се, нахранете се и довечера отново на среща :) Много често взехме да се виждаме в последно време, но това е защото ви ОБИЧАМ ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее пак много народ,повече от миналата седмица,ако продължаваме с тази прогресия скоро няма да има заведение където да се съберем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее пак много народ,повече от миналата седмица,ако продължаваме с тази прогресия скоро няма да има заведение където да се съберем!

Няма лошо. Това са добри признаци че хората вече се сещат каде е истината с автомобилите. Само японец му е майката и Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее пак много народ,повече от миналата седмица,ако продължаваме с тази прогресия скоро няма да има заведение където да се съберем!

Няма лошо. Това са добри признаци че хората вече се сещат каде е истината с автомобилите. Само японец му е майката и Хонда.
Дааа даже бройте задължително + още 1 хонда другата сряда ,че тая ми изкочи в последния момент един ангажимент и пак не успях да дойда за което моля да бъда извинен :drunk::balloon: П.П.Май съм най-новия член на клуба :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастлив съм, че толкова бързо се популяризираха седмичните срещи, паркинга все още ни сабира и има капацитет за още коли, но ако продължаваме с това темпо ще трябва да правят специално за нас един паркинг 10-15 декара :balloon::bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да много готини срещи, як мохабед. Най-накрая се повозих на Акорд - ем мноооо гадна кола :bounce: , какво да кажа, това нищо да не тропа из вътре и да не разбереш, че караш по паваж :"УЖАС" :balloon: - ай да идва сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това Акорда е за по-възрастни и олегнали хора като Гошо, ние младежите си търкаляме сивиците, все още ни кефи да си чуваме двигателя вътре, колата да не лашка като кораб, а да е стабилна и да осещаш пътя :fun::drunk::balloon::fun::D:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tankista сагласен сам с теб напално друго си е да трака ама да е стабилна !!! :rolleyes: !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало младежите ама вие ме искарахте старец, ааааааааааааааааааа ша са наказваме, ша ги сложим на чертата някой ден да ви покажа как върви кораба :bg: ПС.Някой ден ще си взема пак сивиче и мен ме кефи да усещам двигателя като изреве мъжката, ама ще си запаза и акорда та кат ме ядоса сивика с неговото тракане, да се кача в акорда да се по успокоя и после пак :bg: !!! :bg: Абе хонда ли е се дзвер е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите на всичи некои ден и аз ще доида но нямам много време по принцип ако все още се сабирате там мога да доида с приатели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите на всичи некои ден и аз ще доида но нямам много време по принцип ако все още се сабирате там мога да доида с приатели

Приателю там сме всяка сряда от 19и 30 добре си дошъл .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това Акорда е за по-възрастни и олегнали хора като Гошо, ние младежите си търкаляме сивиците, все още ни кефи да си чуваме двигателя вътре, колата да не лашка като кораб, а да е стабилна и да осещаш пътя :):D :D :):D :D

ей, Танкиии :P ще дойда в сряда и със сивика и с акорда, да видим тогава кво ще гълчиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаххах, много сте тънкоубидни бре ора :):D Майна, аз едно акордче, като твойто няма да откажа, с тоя кожен фотьоил вътре и с телевизорчето, бих си развозвал дупето в тази обстановка :):D :D май автоматично и аз се включих в групата на олегналите :D:D:lol: Като посъбера парици това ще е следващия ми автомобил, дотогава ще се изявявам като младеж :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като посъбера парици това ще е следващия ми автомобил, дотогава ще се изявявам като младеж ;):bow::lol:

Обективно погледнато е добре, че си признавате защо карате по малкото братче на Акордеона и се утрепвате да го хвалите, как усещало пътя... :D Ама нищо, сега сте млади и още нямате проблеми с бъбреците...По нататък във времето, ще разберете къде е истината... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет са вика младежта тряаа да проходи на CRX , да олегне на Aкорд. ;) Така човек ще може да осети двете крайности.И съответно да изяви лубов към марката с пълна сила :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет са вика младежта тряаа да проходи на CRX , да олегне на Aкорд. :D Така човек ще може да осети двете крайности.И съответно да изяви лубов към марката с пълна сила ;)

C R X Rulllllzzzzzz ;);):bow::lol::):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои нищо не казва за прелиуд рулеззззз :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нищо, сега сте млади и още нямате проблеми с бъбреците...:)

Имахме проблеми с бъбреците преди да си вземем CIVIC-те (то , камъни ли не бяха,какво не беше), сега вече нямаме проблеми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нищо, сега сте млади и още нямате проблеми с бъбреците...:)

Имахме проблеми с бъбреците преди да си вземем CIVIC-те (то , камъни ли не бяха,какво не беше), сега вече нямаме проблеми ;)
... и бъбреци :D;) (шегуфкам се)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като посъбера парици това ще е следващия ми автомобил, дотогава ще се изявявам като младеж :):D;)

Обективно погледнато е добре, че си признавате защо карате по малкото братче на Акордеона и се утрепвате да го хвалите, как усещало пътя... ;) Ама нищо, сега сте млади и още нямате проблеми с бъбреците...По нататък във времето, ще разберете къде е истината... ;)
Сега за стабилност на сивика срещу акорда няма да спорим, все едно да сравняваме картинг с лодка, едното е бързо, икономично и стабилно, другото е голямо, комфортно и луксозно, два различни класа, всеки си хвали своето, да не захващаме безсмислени спорове за няма нищо :D и сивика и акорда са си хубави защото са ХОНДА.И да напомня на Майна Сити Хонда Фен Клуб, че сряда е пред нашите врати и 19:30 чука упорито на вратата :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига колегата да не ме прецака сам на линия аз :D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на някой да му се намира една лепенчица за номера(искам да съм фанатик) !!! :tease: Не ми се сърдете ако не ми е измита колата :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, довечера всички на линия, че прескочих една седмица и съм се затъжила вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз 1 седмица бях с 40 градуса температура. баси ужаса.. може да се мерна довечера за 15 минутки :drunk: p.s. тая тема я превърнахте в баси офтопика! :punk: Викторе, шефе, скарай се на батковците! :sad::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, немога да се карам ня по-старшите от мене, ама айде....карам ви са, ква е тая работа а, как може, не ви ли е срам, наградата за спамер я взе друг, да не искате да му отнемете титлата ааааааааааааа :D:P:drunk::punk::sad::D Така и така съм почнал да се карам ... pemy-ах ти лъжливо овчарче, не стига, че отсъстваш от седмичните, ами и лъжеш хората, аз ако съм на теб ще се засрамя от себе си :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със наградата за спамер ще го запомня :);):lol: и ще ти го върна много лошо ;):D:angry::cool::rolleyes:;) ;) :D :D :D

ей иванов по млако спам :D п.п. Поздрави от носителя на другия скункс :lol: аз си знам защо ;) срещичката беше супер :o накефих се пък и аз съм зареден с супер мн положителна енергия ,че ми стана мотора ще пусна тема скоро време за моя swap Powerd By mr.Ианев и пеми ;) да видим кой ще го пише обаче, да несе изложа пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххахахах не се притеснявай пак ти наи мн до година пак да вземеш награда а относно срещата беше супер яка мн кеф си направих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, довечера всички на линия, че прескочих една седмица и съм се затъжила вече.

Тая седмица и аз я прескочих,но мисля че днеска всички са разписахме подобаващо :angry: тая Пловдивска група мноууу силна бе ..малиии :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр и аз бях на тази среща но никои непознавам и видях че има доста хора аз попринцип несам от плд но не ми пречи да идвам.бях с civic черен габровска регистрация. мислим с пр другата седмица да миним пак 4,5 човека сме поздрави на всички :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр и аз бях на тази среща но никои непознавам и видях че има доста хора аз попринцип несам от плд но не ми пречи да идвам.бях с civic черен габровска регистрация. мислим с пр другата седмица да миним пак 4,5 човека сме поздрави на всички :beer:

Заповядай пак братле,малко по малко ще се опознаеш с всички ...важното е да опитваш,а и не си единствен така :) Ще те вкарваме в семейството :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...