Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Да момчета следмалко и аз тръгвамм :)13:00 на пощата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще да е някоя среща на РАЦЕРИ :) хаха не стават от масата че са много бързи :D

Бързи са я :lol: или не си спомняш вече загубата от рекса? :DАко мислиш да се заяждаш по добре си пиши във вашата тема за да няма дразги тука ! Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо снимки, клипове от гонките?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво се ядете бре Спезов се закача лекинко.... Днес имаше много емоций и за пореден път доказахме че 1.6 > 2.8 или little is better :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате ядове момци повече нищо няма да пиша тук :) няма и да ви стъпя на срещичките :D гледам доста ме намразихте живи и здрави а загобата от рекса си я помня :lol:П.П. Рико ако намекваш нещо за мене с подушването на лайната защо не застанеш на линията да те точковам едно хубаво и да не приказваш много много :D със онова кошчето за боклук както се изрази :D

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, като виден спамер дет за няма 2 години имам 150 мнения за първи път имам да ви кажа нещо сериозно. Има си тема "Сгоних се".Тая тема си е за срещите. Ако ме питате мен ,като страничен наблюдател, темата за пловдивските срещи поема по пътя на старата тема за срещи в Стара Загора(за справка ако не знаете старата беше изтрира и се появи нова, за повече инфо Иво(Роадрейсъра).Рико винаги се бъзика и никога не е казвал че е най-бързия с купето.Много шофери, много рацери, много нещо.За това ние останалите ще си караме бавните котурници, тежащи по 2 тона, па вие си ходете по месечни срещи на пистите.ПС:С горния пост не целя да обидя никой!Просто мое лично наблюдение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове какво става тук какви са тези караници . :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да прекратиме споровете и питанията за какво иде реч... Всичко си е написано в предната страница. Нека темата да си продължи в правилния път :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,дайте да държим хубав тон в темата,нали сме от една черга ;) !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един клип от неделя на Пищигово:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един клип от неделя на Пищигово:

БРАВО!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОХОООО МИРИШЕ НА РОЖДЕННИК,ТОШЕ ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА ВЕСЕЛ. :fun::tooth:

+ 1 честито на рожденника :fun::rolleyes: Редактирано от Gencho
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, виждам че е било готино на Пищигово :tooth:, а утре ще има ли среща ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, виждам че е било готино на Пищигово :tooth:, а утре ще има ли среща ? :rolleyes:

По принцип да в 19ч. на пощата.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, виждам че е било готино на Пищигово :fun:, а утре ще има ли среща ? :rolleyes:

По принцип да в 19ч. на пощата.
ТИРАДЖИИИИИИИИ РУЛЕС :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ще се събираме ли , никой нищо не пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение:Тъй като тази тема е за седмични срещи състоящи се само на пещерско шосе при пощенският клон, защо не си отворите тема за "Пищигово" или направо "Пловдивски писти"? Аз съм с автомат и дръпките не ме влекат кой знае колко, но пък обичам да си ходя на седмични срещи. Та тази тема е точно за това, да се разбираме с останалите. Не ми се четат глупости (за мен са глупости, за други са чудесни спомени и преживявания) в темата в която би следвало да чета и пиша относно седмичните ни срещи. Дръпки, писти, гонки - не ме интересуват, то си има теми в които се обсъждат тези неща.Та учтиво моля всички Ви да си направите тема и да се разбирате там, мисля че за останалите като мен така е най-добре. Нямам против никого, идвал съм 2-3 пъти на пистите, но това е тема за срещи. Не е редно да се карате/уговаряте тук.П.С И не забравяйте - :)

Редактирано от pagubg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям, така ще е синтезирана информацията тук ще си пишем за срещи а да има тема за пистата в пищигово където да се обсъждат дръпките там..... ех как го написах в едно изречение :):D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям, така ще е синтезирана информацията тук ще си пишем за срещи а да има тема за пистата в пищигово където да се обсъждат дръпките там..... ех как го написах в едно изречение :):D :D

Умен си ми ти :D Отдавна искам да се запозная с теб и да разгледам колицата ти, кога ще присъстваш на някоя срещичка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз идвам от дъжд на вятър.... Напоследък по-рядко щото все с колата се занимавам... Няма да се каня но следващата седмица ще се опитам че днес пак бях половин ден в сервиза....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МНОГО СЛОБО СНОЩИ,АСЕНОВГРАД-ПЛОВДИВ 12:4 :smile1:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале мале.... хаха ами то да вземем да ги правим сртещите в Асеновград тогава :smile1:

Редактирано от rollin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
АЙДЕ КОЛЕГИ КАНИМ ВИ ТАЗИ СРЯДА В АСЕНОВГРАД,ЗА МАЛКО РАЗНООБРАЗИЕ КАКВО ЩЕ КАЖИТЕ.? :lol: Редактирано от СТАНИМЬКЛЙЯТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ КОЛЕГИ КАНИМ ВИ ТАЗИ СРЯДА В АСЕНОВГРАД,ЗА МАЛКО РАЗНООБРАЗИЕ КАКВО ЩЕ КАЖИТЕ.? :lol:

Ако дойдете да ме забарете и после да си ме върнете :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ КОЛЕГИ КАНИМ ВИ ТАЗИ СРЯДА В АСЕНОВГРАД,ЗА МАЛКО РАЗНООБРАЗИЕ КАКВО ЩЕ КАЖИТЕ.? :lol:

Ако дойдете да ме забарете и после да си ме върнете :lol: :lol: :lol:

 

НЯМАШ ДЕРТ,СТИГА ДА СЕ НАВИЯТ МАЙНИТЕ ДА НИ ДОЙДАТ НА ГОСТИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ида наминем със Сашо, хем да се повози и той в параход :lol:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ва повозя аз така хубаво.... ама не сега :lol: :lol: :lol: Мисля да мина през църквата да взема свещи всички да запалим по една в памет на мойте лагери :lol: :lol: :lol: Толкова млади си отидоха от този свят :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тая Сряда ще се събираме в Асг Това е Супер. но 1 во да се съберем на пощата или на на Асеновгадско и висчки заедно ;) да ходим. Кажете към колко ще се събираме и къде и в колко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е да се събираме пак както преди на мебелна къща, както преди когато сме ходили в посока Родопите ;) 19 часа на спирката на мебелна къща посока Асеновград? До 19:30 ще пристигнем на уреченото място :DП.С Който желае при мен има място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги айде да ходим да ядем "боклуци", или както сливналии обичаме като стане 00:00 часа да ходим за банички или други такива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще кажете в асеновград да посетим ТРАКИИСКИ СТАН

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ДА УТОЧНИМ;19:30pm НА САНИ АСЕНОВГРАД И НА МЯСТО ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ КАДЕ ЩЕ СЯДАМЕ. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте 10-на мин в случай че не можем да долетим до и 19:30 :angry:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте 10-на мин в случай че не можем да долетим до и 19:30 !!!))

НЯМА ПРОБЛЕМ ЩЕ ЧАКАМЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...