Jump to content
stanislav_stz

Import Tuner

Recommended Posts

Благодаря за списанието. Чете се без проблем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Яааа да скивам и аз, ако може! :D 4i4o_fungas@mail.bg ;)Оп сорри, късно усетих новия ви замисъл! Ей сега ще се регна..... :huh:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е точно! ;) Списанието е супер и има доста Хондииии...... :huh: Благодарности на stanislav_stz :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vektor4o@abv.bg благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zex_drax@abv.bg Благодаря :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

j_damianov@abv.bg ако може и за мен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Новият брой на 'Import Tuner' (МАЙ, 2009) е тук! За да го прочетете:

 

- username: hondaforum@mail.bg

- password: forum

- след като отворите линка чрез mail-a, ще ви е нужна регистрация в www.ZINIO.com, за да го прочетете.

 

Повтарям се с цел да няма неясноти. Тествал съм линка, всичко е жица.

 

Enjoy!

За наразбралите да повторим! Как се чете списанието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неразбралите...??Passalong UnavailableYou are not authorized to receive this publication. Не знам само при мен ли е така,обаче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitkobe@dir.bg благодаря предварително :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам за последен път да направя едно подробно обяснение. Моля ви, да четете темата (поне началото и последните МИ постове), преди да поствате.

 

 

1. Влизате в MAIL.BG

 

2. В полето 'Адрес' вписвате: hondaforum

 

3. В полето 'Парола' вписвате: forum

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Входящи'.

 

5. Избирате си един от трите броя (писма), които има във 'Входящи'. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'pick up your complimentary copy of Import Tuner now.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM и ви изписва:

- 'New to Zinio? Please register. If you already have an account, sign in here.' Кликате на 'sign in here'.

 

8. Системата ви иска Адрес (username, потребителско име) и парола. Вписвате:

- hondaforum@mail.bg <-- потребителско име

- forum <-- парола

- кликате 'Sign in' и си четете броя.

 

ПС. Изпълнявайки абсолютно и безпрекословно описанието, без никакъв проблем ще четете желаният брой.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на бас, че ще има още мно-о-о-го мнения от типа:

haho@hihi.org благодаря предварително

защото в този форум, за огромно мое съжаление, писателите са много, за разлика от читателите. :huh: Може да си играеш колкото си искаш, за да оформиш мнението си (поздравления за което), просто няма кой да чете. Може би темата трябва да остане само с последното ти мнение и да се закачи като важна горе, но да е затворена за писане. Или пък, ако не е като важна, да изкача горе с едно мнение при нов брой. Това би имало някакъв резултат, пък в крайна сметка който разбрал - разбрал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. да благодаря на колегата ,че споделя със нас... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият брой на 'Import Tuner' (ЮНИ, 2009) е тук!

 

Публикувано изображение

 

Отново напомням как става цялата история, ако има някой, на който не му е ясно:

 

Ще се опитам за последен път да направя едно подробно обяснение. Моля ви, да четете темата (поне началото и последните МИ постове), преди да поствате.

 

 

1. Влизате в MAIL.BG

 

2. В полето 'Адрес' вписвате: hondaforum

 

3. В полето 'Парола' вписвате: forum

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Входящи'.

 

5. Избирате си един от трите броя (писма), които има във 'Входящи'. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'pick up your complimentary copy of Import Tuner now.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM и ви изписва:

- 'New to Zinio? Please register. If you already have an account, sign in here.' Кликате на 'sign in here'.

 

8. Системата ви иска Адрес (username, потребителско име) и парола. Вписвате:

- hondaforum@mail.bg <-- потребителско име

- forum <-- парола

- кликате 'Sign in' и си четете броя.

 

ПС. Изпълнявайки абсолютно и безпрекословно описанието, без никакъв проблем ще четете желаният брой.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият брой на 'Import Tuner' (ЮЛИ, 2009) е тук!

 

Публикувано изображение

 

Как ставаше врътката:

 

1. Влизате в MAIL.BG

 

2. В полето 'Адрес' вписвате: hondaforum

 

3. В полето 'Парола' вписвате: forum

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Входящи'.

 

5. Избирате си един от трите броя (писма), които има във 'Входящи'. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'pick up your complimentary copy of Import Tuner now.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM и ви изписва:

- 'New to Zinio? Please register. If you already have an account, sign in here.' Кликате на 'sign in here'.

 

8. Системата ви иска Адрес (username, потребителско име) и парола. Вписвате:

- hondaforum@mail.bg <-- потребителско име

- forum <-- парола

- кликате 'Sign in' и си четете броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само на мен ли ми излиза грешка като се опитам да се регна в зинио страницата пробвах и със hondaforum@mail.bg и паролата но не става :) Sorry. The password you entered does not match the one for your account. Please try again, or click " Forgot Your Password?" for assistance.

Редактирано от wise

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега stanislav_stz, някой "доброжелател" май е сменил паролата за достъп до Зинио-то :)Аз цъкнах "забравена парола" и вкарах твоя е-майл, моля те провери го и с новата парола върни пак старата.Да можем пак да разледаме новия брой на списанието.Мерси предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е и при мен. Аз предлагам тази тема да може да се чете само след регистрация във форума с потребителско име и парола. Например както раздел "Поръчки от чужбина". Така паролата ще се вижда само от регистрираните потребители и шансът да се злоупотреби се намалява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само за една тема няма как да се направи това, а да скрия целия раздел "Общи дискусии" за гости не може,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

miro_1231@live.com :D Много ще съм ти благодарен, ако ми ги изпратиш! ;) ;) ;)П.П.Наистина в Зинио ми казва, че паролата е грешна...

Редактирано от koft128

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместете темата в поръчки от чужбина , не е за там , ама по изключение така ще стане номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен злодеятеля е регистриран... и според мен е от рода на онзи, който преди няколко дни се регистрира само за да пусне картинка как VW еб* хонда... от такива няма спасение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе т'ва май вече не работи а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Поредния брой на списанието закъсня. Получих го едва вчера. Тъй като напоследък нямам възможност да влизам във форума често, чак сега успях да разбера за проблема. Коментара ще си го спестя, то друго и не съм очаквал честно казано! Българите сме такива и никога няма да се променим! Все пак, ще се опитам още веднъж да предоставя списанието и ако това се случи отново, просто ще се откажа.

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Освен АВГУСТ съм изпратил и ЮЛИ, защото явно никой не е успял да се докосне до него. Направих няколко промени, включително нов e-mail адрес. Ето инструкциите:

 

1. Влизате в ABV.BG

 

2. В полето 'АБВ Потребител' вписвате: hondaforum@abv.bg

 

3. В полето 'Парола' вписвате: thepowerofdreams

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Кутия'.

 

5. Избирате си броя, който Ви вълнува. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация И на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'click here.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM. Ще ви поиска 'Email Address' и 'Password':

 

Email Address: hondaforum@abv.bg

Password: thepowerofdreams

 

8. Кликате "Sign in" и си четете броя!

 

ПП> Пробвах няколко пъти системата, всичко работи. Последните няколко опита, които направих ми изписа някаква нелепа грешка за грешен линк, точно след като въведох username и password за да прочета списанието. Надявам се да е временно. Предполагам, че при вас няма да има проблеми. Ако и този път някой хакер се докаже и използва mail-a за регистрации в интернет пространството и разни други чудесии, остава варианта поединично изпращане. Съжалявам да го напиша това, но още от сега заявявам, че ако се стигне до там, няма да уважа молбите на всички потребители. По-новите със сигурност ще бъдат пренебрегнати! Поздрави и Бог да пази България! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Import Tuner September 2009!

 

Публикувано изображение

 

 

1. Влизате в ABV.BG

 

2. В полето 'АБВ Потребител' вписвате: hondaforum@abv.bg

 

3. В полето 'Парола' вписвате: thepowerofdreams

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Кутия'.

 

5. Избирате си броя, който Ви вълнува. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация И на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'click here.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM. Ще ви поиска 'Email Address' и 'Password':

 

Email Address: hondaforum@abv.bg

Password: thepowerofdreams

 

8. Кликате "Sign in" и си четете броя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да се свали като файл, и да се разпространи. Така е доста неудобно. Аз имам 2 броя като pdf документ и съм ги намерил из нета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ги представя и като отделни файлове, които да съхранявате и отваряте от харддиска си, но тези файлове могат да се отворят само с моя username и парола, което не смятам да рискувам, при положение, че вече се злоупотреби веднъж. Новия брой ще го публикувам след 2-3 дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hamq4ko@abv.bgмерси пич

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като се sign in ми изписва следнотоpic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо я дава тази грешка. Наскоро започна да го прави. На мен ми се случва един път я дава, следващия като опитам не я. Нещо се бъгяса този сайт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Import Tuner October 2009!

 

Публикувано изображение

 

Как ставаше:

1. Влизате в ABV.BG

 

2. В полето 'АБВ Потребител' вписвате: hondaforum@abv.bg

 

3. В полето 'Парола' вписвате: thepowerofdreams

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Кутия'.

 

5. Избирате си броя, който Ви вълнува. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация И на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'click here.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM. Ще ви поиска 'Email Address' и 'Password':

 

Email Address: hondaforum@abv.bg

Password: thepowerofdreams

 

8. Кликате "Sign in" и си четете броя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mugen_power@abv.bg :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@K1r1LНе четеш внимателно, колега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори не видях :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Import Tuner November 2009!

 

Публикувано изображение

 

 

Как ставаше:

 

1. Влизате в ABV.BG

 

2. В полето 'АБВ Потребител' вписвате: hondaforum@abv.bg

 

3. В полето 'Парола' вписвате: thepowerofdreams

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Кутия'.

 

5. Избирате си броя, който Ви вълнува. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация И на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'click here.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM. Ще ви поиска 'Email Address' и 'Password':

 

Email Address: hondaforum@abv.bg

Password: thepowerofdreams

 

8. Кликате "Sign in" и си четете броя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отивам до т.7 и ми дава грешна парола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е отстранен. Паролата е сменена, написана е в описанието долу. Дори не знам защо се е получило така. Между другото ако на някой му изкарва грешка от рода на "Sorry url not found бла бла..." или нещо от този род, да пробва с друг браузър. Например ако ползвате Mozilla Firefox, пробвайте Internet Explorer. Казвам го, защото преди някой имаше подобна грешка. Приятно четене!

 

1. Влизате в ABV.BG

 

2. В полето 'АБВ Потребител' вписвате: hondaforum@abv.bg

 

3. В полето 'Парола' вписвате: thepowerofdreams

 

4. След като системата ви вкара в пощата, кликате на 'Кутия'.

 

5. Избирате си броя, който Ви вълнува. Има едно писмо, озаглавено 'Welcome to Zinio'. Просто направих регистрация И на този e-mail адрес в сайта, за да ви е по-лесно. Него няма смисъл да го отваряте.

 

6. След като сте отворили някое от писмата, съдържащи съответният брой, кликате на линкчето 'click here.'.

 

7. Автоматично ви се зарежда страницата на ZINIO.COM. Ще ви поиска 'Email Address' и 'Password':

 

Email Address: hondaforum@abv.bg

Password: ionicart

 

8. Кликате "Sign in" и си четете броя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо пак се бъгнало е тва изписва :oops: "Sorry.This digital magazine offer or download page cannot be found."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...